Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok,

Ezen területen nem igazán mozgolódok (még), de PTC-s hirdetéseknél több oldal elő-elő jött már, ahol "ingyen" lehet különböző értékű és különböző típusú cryptovalutákat igényelni, amit - ha jól értelmezem - online wallet-be (pl. faucetpay) utalnak vagy azonnal ki, vagy egy bizonyos összeg után, vagy egy bizonyos számú igénylés után.

1-2 ilyen oldalt néztem, igényel az ember egy kattintásnyi összeget, majd azt követően várni kell (oldaltól függően) bizonyos időt, míg újra lehet megint igényelni ... és így tovább.

Van értelme ezen oldalakkal foglalkozni (jobban mint PTC oldalakkal) vagy nincs sok értelmük, csak tényleg nagyon nagyon kevés összeg kapható így a végén?

Mert ha tulajdonképpen lenne (most csak mondom) 20 ilyen oldal, ahol pl. 5 percenként lehetne igényelni (értelmes) összegeket, akkor az ember szépen menne rajtuk sorra, azt mire végigér az oldalakon, addigra épp letelik az az 5 perc várakozási idő mely kell hogy kapj újabb lehetőséget, és akkor kezdheted megint előről a kört ...és így tovább.

Van valaki ki ezt csinálja, vagy gondolkodott már ezen, vagy ... esetleg más ötlet erre?

Várnám a véleményeket, tapasztalatokat esetleges ötleteket, "csavarokat" a dologba ... hátha sikerül valamit ebből (is) kihozni ... nem tudom, tapogatózok egyenlőre.

Írjátok, lássuk ... köszönöm
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Csak akkor kezdj bele, ha sok szabadidővel és annál is sokkal több türelemmel rendelkezel ;)
Egyébként ezek a bitcoin faucetek, magyarosan csaptelepek :)
Engem a captchak kikészítettek, a mérhetetlen számú felugró reklám között pedig mindig vannak veszélyesek, de az tény, hogy annak idején ezzel alapoztam meg a nemrég még 9000 dollárt meghaladó kriptó készletemet (ami jelenleg már csak 3000 ezer, de ez egy másik történet.... :) )
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ls ilyen "csaptelep" listát tudsz esetleg PÜ-ben küldeni ... mondjuk olyanokat, ahol nem 20-30 felugró ablakon kell túlküzdeni magam. 1-2 olyan "egyszerű" ilyen csaptelepet találtam, ahol kultúrált körülmények közepette lehet összeget kikérni. Na ilyenekre lenne szükségem (azt meglátjuk).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én már rég nem csinálom, nem bírtam idegekkel :)
De pl. faucetpay tele van ilyen oldalakkal: https://faucetpay.io/page/faucet-list
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Hozzászólás Szerző: Admin »

Köszi, ezt láttam, de azt ott "sajnos" akkor végig kell nyálazni, és válogatni ki a használhatókat az idegölőktől (ettől akartam volna megmenekülni).

Mások??? Vélemények, ötletek, tanácsok, tapasztalatok?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: Crypto - Online - kitt-katt - Megéri!!! - Megéri???

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Érdemes belekezdeni a kriptóba, viszont én is csak pár oldalt kattintok ami bevállt. Sok oldalt egyszerre nem szabad, mert ha elkezded mindet le kell kattintanod minden nap. Legalábbis érdemes mert sok oldalon van napi bónusz is.

Illetve nekem a napokban indult az új kriptós oldalam.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég