Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Azért fizetnek, ha reklámozod az ő linkjeiket, bannerjeiket.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Hali,
Új PTP lehetőség. Jobban fizet mint rotate. Elszámolja az autosurf,manualsurf,ptc,TE,stb... forgalmat.
VPN/Proxy forgalom nem játszik. BOT forgalmat is elszámol abban az esetben ha nem vpn ről jön. Egyszóval ha real az IP akkor számol.
Minnél hosszabb ideig van a látogató az oldalon annál többet tudsz keresni.
2 hét alatt termeltem $40. Heti egyszeri fizet az oldal.
Kép

Én most arra törekszem,hogy elérjem az 1 perces limitet. Akkor a havi $80-$90 feltudnám tornázni $240-ig. :)

Kép

És akkor a száraz tények.
-Kell egy weboldal amire küldöd a forgalmat
-Kell aki installálja a kódot a weboldaladra
-Kell host,ssl,domain név
- Kell aki összedob egy kamu weboldalt amire feltölthető a kód és még 2-3 ad network kód ami plusz pénzt termel

A legolcsóbb host,ssl,domain név 1 évre $30
A legolcsóbb ember aki mindnet megcsinál(kamu weboldal,install,kód beállítás) $50

Én megcsinálom neked az egészet $30-ból. Ez tartalmazza a domain,ssl,host,kamu weboldal,install,kód beállítást.
És miért csak ennyi? Hát azért mert van még hely a serveremen és $1-ért tudok venni domain nevet és van 48 ssl amit még nem használtam el.
Tehát igazából az egészen tudok keresni $29. Ez nekem elegendő fizetség egy napi munkáért.
Az,hogy mennyit fogsz keresni hetente az csak rajtad múlik. Ha küldöd a forgalmat az oldaladra akkor dől a lé ha nem akkor nincs pénz. Ennyi az egész. Ja és itt nincs kamu kitiltás mint rotate oldalon. Itt egyszerűen az oldal nem számolja el azt a forgalmat amiért nem akar fizetni. Ami összeget a "ready to pay out" -nál látsz azt az összeget fogod megkapni levonás nélkül. Igen, nincs fee a kikérésnél és nem kell kikérni mert automatikusan küldi az oldal a pénzedet. :)

Nem én fogok neked fizetni hanem a 3 db reklámcég. Teljes egészében te kontrolálod az egészet. Én csak a lehetőséget adom.
Ha érdekel keress meg privátban vagy akár ide is írhatsz.
Vagy csekkold meg a weboldalam hátha felkelti valami más lehetőség a figyelmedet.
https://pocketmoney.website
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Azt hittem, hogy a ptp linket is megkapjuk, már aki magának minden mást meg tud oldani...
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

bocs, de ez minden csak ptp nem. vagy, ha igy nezzunk akkor minden paid to promote mert forgalmat kell generalni?! :lol:

"Minnél hosszabb ideig van a látogató az oldalon annál többet tudsz keresni."
Nekem elsore a XMR mining scripts jutott eszembe, mert azzal csinaltam am kozel sem hoz ennyit. van olyan coin amivel megeri?

"-Kell host,ssl,domain név"
ezt nem ertem, miert kell? am lehet ingyen igenyelni

Hat, mondj kicsivel tobbet hatha :good:
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

ptcmonitorinfo írta: 2021.03.04. 16:53 bocs, de ez minden csak ptp nem. vagy, ha igy nezzunk akkor minden paid to promote mert forgalmat kell generalni?! :lol:

"Minnél hosszabb ideig van a látogató az oldalon annál többet tudsz keresni."
Nekem elsore a XMR mining scripts jutott eszembe, mert azzal csinaltam am kozel sem hoz ennyit. van olyan coin amivel megeri?

"-Kell host,ssl,domain név"
ezt nem ertem, miert kell? am lehet ingyen igenyelni

Hat, mondj kicsivel tobbet hatha :good:
Köszönöm az észrevételt de szeretnélek felvilágosítani a témában mert úgy látom egy kicsit vakon vagy. :)
PTP jelentése = paid to promote ami azt jelenti,hogy azért kapsz az adott oldaltól valamennyi pénzt mert forgalmat generálsz az adott url-re.
Itt pontosan ugyan ezt csinálod csak a saját malmodra hajtod a vizet mert a saját weboldaladra generálod a forgalmat amiért elég szép pénzt tudsz kapni, pluszban az ad network-ök is termelnek. Egy unique view-ért 3-4 oldal fog fizetni neked, nem pedig egy másik weboldal adminja fogja megkeresni a pénzt és neked meg egy kicsit visszaoszt. :)

A hijacking bűncselekmény. Kössz de ilyennel nem foglalkozom. Nagyon sok pénzt lehet keresni a neten becsülettel. Nem szükséges szétbaszni más ember gépét egy kis pénzért.

Mit mondjak még többet erről a dologról. Mindent elmondtam. Ha eddig próbáltál pénzt keresni ptp-vel mondjuk rotate oldalon. De mint tudjuk évek óta az admin egy csaló, most itt a lehetőség,hogy azt a rengeteg munkát és pénzt amit a ptp-be beleölsz azt most a saját zsebedbe tömd.

Ja és a lényeg,hogy paypalra fizet az oldal. mondjuk én hányok a paypaltól de a muszály az nagyúr. :)

Egy kis statisztika az elmúlt egy hónapról. :good:
ptp.png
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Eleg burkoltan fogalmaztal ezert ertheto, ha en is vakon vagyok. most oszinten? ha autosurfot elfogad, es minel tobb idot tolt valaki az oldalon az annal tobb penz.. te ebbol mire gondolnal? csakis valami mining lehet.. A ptp fogalma ilyen ertelembe meg nem igaz, ennyi errovel anyam sutis blogja ptp mert neha megosztom facebook-on? :lol:

idezlek. "kamu weboldal,install,kód beállítást."
ebbol nekem nem az jon le, hogy becsuletes..

tenyleg nem kotozkodni akarok, en csak szeretnek tobbet tudni. mibol jon a penz? ha tobbet elmondanal, szerintem tobben erdeklodnenek, koztuk en is.. :good:
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Ez egy akármilyen weboldal lehet így értettem a kamu-t. :)
Install meg a társai. Én csak olyan munkát adok ki a kezeim közül amiben nem talál a megrendelő hibát. tehát kulcsrakész weboldalt adok a tisztelt megrendelőnek. Ha értesz egy kicsit a kódoláshoz akkor csak az infót kapod meg és a hostot és társait és megcsinálhatod saját magadnak a weboldalt. De ha nem vágod a szitut akkor én mindent megcsinálok neked. Neked csak annyi a dolgod,hogy elköltsd a pénzt. :)
A pénzt ahogy már mondtam is az ad network-ök fizetik. Csak annyi a trükk,hogy én egy kicsivel okosabb vagyom és a fasz jó oldalán állok. :)
Én megtudom csinálni magamnak azt a weboldalt ami termeli a pénzt nekem, nem pedig azért kattingatok orrvérzésig,hogy egy másik admin leszedje a hasznot. Ezt a tudást és információt fogod megkapni. Pontosabban egy kulcsrakész pénztermelő weboldalt. Neked csak annyi a dolgod,hogy tolod a forgalmat az oldaladra. A különbség csak annyi lesz,hogy minimum ötször annyit fogsz keresni mintha egy akármilyen ptp programban vennél részt.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Rendben tegyuk fel adok 30$-t mennyi forgalmat kell generalnom? napi szinten
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Ezt a kijelentésedet ne értem. Mit szeretnél megtudni?
Ahogy már elöbb is megírtam amennyi forgalmat generálsz az oldaladra annyi pénzt fogsz keresni. Minnél több a forgalom annál több a napi pénz. :) Ahogy látod nekem is ingadozik a napi bevétel. Ez azért van mert van,hogy kevesebb forgalmat tudok küldeni az oldalamra.
Ha esetleg arra vagy kivácsi,hogy mennyi pénzt tudsz keresni 1000 visit után akkor erre a kérdésedre nem tudok válaszolni és azért nem mert ahogy látod kiposztoltam egy kalkulátort. Elég sok mindentől függ,hogy mennyit fogsz keresni. Ha csak 5 másodperces forgalmat küldesz akkor az kevesebbet fog termelni mint egy 30 másodperces forgalom. Én 30 másodperces és 1 perces fogalmat küldök az oldalamra nagyrészben, de van sok 5 és 10 másodperces is. Van sok ptc oldal ami új regisztráció esetén ad hirdetési kreditet és nagyon sok ptc oldal elég gagyi ahhoz,hogy kitudja szűrni az IP rejtést. Tehát ha rászánod az időt akkor csinálsz végtelen mennyiségű accountot és promotálod a linkedet ami termeli neked a pénzt,mert szinte majdnem biztos vagyok benne,hogy soha nem tudnál kikérni ezekről a PTC oldalakból. :)
De annyit tudok mondani,hogy 3 ad network fizet $0.05 minden ezer visit után és van 1 olyan amelyik $0.02 fizet minden ezer visit után. Plusz a PTP visit.
Én az "PTP" oldalamra kitettem minden olyan oldal reflinkjét ami pénzt tud termelni így dupla profitot tudok kaszálni hiszen egyszer kapom a pénzt az ad network cégektől és kapom a ref. pénzt a faucetekből. Igen, én csak fauceteket promotálok mert ott nincs esély arra,hogy bámilyen admin azt mondja,hogy nem fizet. De ez is csak azokra az oldalakra érvényes amelyikek egyből fizetnek. Természetesen bármi tartalom feltölthető a weboldalra. ki mit akar. :)

Szóval én ezzel a módszerrel keresek egyszer havi kb. $80-$100 és pluszban keresek a ref. oldalaimmal is. Itt a mai ref. kereset. :clap:
ma1.png
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

és nekem miért nem válaszoltál? Mivel én is már kérdeztem elég régen... Nem bántásból, de szerintem ez kicsit kamu... Már csak azért, mert ha megcsinálnám magamnak, miért nem reagálsz az én kérdésemre? Van szervergépem, weboldalaim, domainem, nem kell mástól se hosting, se domain se semmi. kb. 1m Ft van a szervergépben, amiről a Netbiznisz.hu is már régóta üzemel. Szóval nem értem, miért nem kaptam választ...
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Attol felek ha letezo a dolog akkor valami trukk, ami ki tudja meddig mukodik, pl az ssl az minek kell? nem fogadjak el az oldalt anelkul? mining helyett elkepzelheto az iframe ad rotalas, de az sem "szep" dolog... tovabbra is VAKON vagyok :lol:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát ez szerintem nem létezik...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: Admin »

Hogy halad a dolog, esetleg tudsz némi új infót adni a "lehetőséggel" kapcsolatosan ... mennyire megy a dolog, mennyire vált be, mennyire használható, mennyi idődet viszi el kb. naponta ... köszönöm!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Új PTP lehetőség. Paypal kifizetés

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

az oldala elado "pocketmoney.website" https://sedo.com/search/details/?partne ... ey.website

ezzel semmi baj, megprobalta..

bitcoinlacko, sztem tul dragan adtad a szolgaltatasod en is kiprobaltam ezt-azt habar tavol all tolem az ilyesmi biznisz.. ez kb olyan mint a win telepites, a "szakember" elker erte 5-10ezer ft-ot :unsure:

fiverr-n probald ki magad, ott hatha osszejon valami,, :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég