Re: Cliquebook - 2 éve Fizet! - 28x fizetett!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

:!: Új kereseti lehetőség! :!:

Mától lehetőség van hirdetési csomagokat (Ad packs-okat) vásárolni.
http://www.cliquebook.net/forum.php?topic=28013

1 hirdetési csomag ára 5$ amire napi 1.2% visszaosztást kapunk 100 napig.
Tehát 100 nap alatt 6$-t kapunk vissza, vagyis a végén 1$ plusszt termel 1 Ad packs. :good:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kép


18. kifizetésem is rendben megérkezett! :clap:

Kikérve: 2017.03.15.
Fizetve: 2017.03.17.

Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Szerver költözés miatt lehetnek problémák az oldallal.
Ha valaki nem tud belépni és új jelszót sem kap az email címére, írjon Supportot és ott küldenek új jelszót amivel belehet lépni. Elküldés után a Support ID-t jegyezzétek fel, hogy ha válaszol a Support Team megtudjátok nézni.

Én is ezt tettem, és pár órán belül válaszoltak és a kapott jelszóval már betudtam lépni a fiókomba. :good:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :)

Az ünnep alkalmával kicsit több időm lett utána nézni néhány fontos információnak.
Január óta érvényben vannak az alábbi biztonsági intézkedések a csalók kiszűrésére:
http://www.cliquebook.net/forum.php?topic=23040

1. Azokat a felhasználókat akik nem adják meg a teljes nevüket véglegesen felfüggesztik!

2. Azokat a felhasználókat akiknek nem ellenőrzött (Verified) a Paypal számlájuk véglegesen felfüggesztik!

3. A Standard (Ingyenes) tagoknak első kifizetés előtt elkell küldeni egy Személy azonosító dokumentum másolatát a Support-nak, vagy csatolt dokumentumként erre az email címre: cliquebook14@gmail.com!

New Rule is Coming from this moment on; All Standard Members, before their first cash out, should send me a COPY/ SCREENSHOT OF THEIR VERIFICATION DOCUMENTS via the support system or attachment to be sent to email cliquebook14@gmail.com !!!!

Dear members,
As we understand your concerns regarding the ID verification, I will explain to you few things in order to help you go through this:
1. If you are worried about your ID details , you can always blur/remove/cut the numbers of your passports etc. We don't need your full data, we don't need photos of you. We just need to know that there is a real person behind the account name, therefore if you feel skeptical ( which is totally normal) about providing your data, you can do the following :
2. You can send any kind of document with your name on it, for example- library card, public transport card, utility bill, invoice etc.
I hope this would help you understand that we don't want to make you feel insecure or misled regarding the verification process. Hopefully the above mentioned points will prove that to you!
Best regards
Cliquestaria Support Team


Kedves felhasználók,
megértjük az aggódást az ID igazolással kapcsolatban, elmagyarázok néhány dolgot hogy ennek segítségével keresztül juthassunk ezen:

1. Ha ön aggódik az ID igazolás részletei miatt, akkor ön elhomályosíthat/elvehet/rövidíthet az útlevél számából. Nekünk nincs szükségünk az ön teljes adataira,nincs szükségünk fényképére. Nekünk azt kell tudnunk hogy valódi személy van-e a felhasználói név mögött, szkeptikusan érezheted magad (ez teljesen normális) hogy adatokat kell beküldened, a következőt kell tenned :
2. Beküldhetsz bármilyen dokumentumot, amelyen saját neved van feltüntetve pl. könyvtári tagsági kártya, utazási jegy, közmű számla és hasonlók...

Remélem ez segít megérteni, hogy nem szeretnénk hogy bizonytalannak érezd magad vagy fennakadj a verifikáció (igazolás) folyamatán.

Remélem a fent említett pontok fogják bizonyítani, hogy ez érted van!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :)

Az ünnep alkalmával kicsit több időm lett utána nézni néhány fontos információnak.

Január óta érvényben vannak az alábbi biztonsági intézkedések a csalók kiszűrésére:
http://www.cliquebook.net/forum.php?topic=23040

1. Azokat a felhasználókat akik nem adják meg a teljes nevüket véglegesen felfüggesztik!

2. Azokat a felhasználókat akiknek nem ellenőrzött (Verified) a Paypal számlájuk véglegesen felfüggesztik!

3. A Standard (Ingyenes) tagoknak első kifizetés előtt elkell küldeni egy Személy azonosító dokumentum másolatát a Support-nak, vagy csatolt dokumentumként erre az email címre: cliquebook14@gmail.com!

New Rule is Coming from this moment on; All Standard Members, before their first cash out, should send me a COPY/ SCREENSHOT OF THEIR VERIFICATION DOCUMENTS via the support system or attachment to be sent to email cliquebook14@gmail.com !!!!

Dear members,
As we understand your concerns regarding the ID verification, I will explain to you few things in order to help you go through this:
1. If you are worried about your ID details , you can always blur/remove/cut the numbers of your passports etc. We don't need your full data, we don't need photos of you. We just need to know that there is a real person behind the account name, therefore if you feel skeptical ( which is totally normal) about providing your data, you can do the following :
2. You can send any kind of document with your name on it, for example- library card, public transport card, utility bill, invoice etc.
I hope this would help you understand that we don't want to make you feel insecure or misled regarding the verification process. Hopefully the above mentioned points will prove that to you!
Best regards
Cliquestaria Support Team


Kedves felhasználók,
megértjük az aggódást az ID igazolással kapcsolatban, elmagyarázok néhány dolgot hogy ennek segítségével keresztül juthassunk ezen:

1. Ha ön aggódik az ID igazolás részletei miatt, akkor ön elhomályosíthat/elvehet/rövidíthet az útlevél számából. Nekünk nincs szükségünk az ön teljes adataira,nincs szükségünk fényképére. Nekünk azt kell tudnunk hogy valódi személy van-e a felhasználói név mögött, szkeptikusan érezheted magad (ez teljesen normális) hogy adatokat kell beküldened, a következőt kell tenned :
2. Beküldhetsz bármilyen dokumentumot, amelyen saját neved van feltüntetve pl. könyvtári tagsági kártya, utazási jegy, közmű számla és hasonlók...

Remélem ez segít megérteni, hogy nem szeretnénk hogy bizonytalannak érezd magad vagy fennakadj a verifikáció (igazolás) folyamatán.

Remélem a fent említett pontok fogják bizonyítani, hogy ez érted van!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Újabb nagyszerű lehetőséggel lepett meg minket az oldal Adminja. :)


Vakációs napok mindenkinek! :good:

http://www.cliquebook.net/forum.php?topic=37262

Spas Admin írta a Fórumon:

"Minden tagnak jogában áll megvásárolni annyi napot, amennyit csak akar.

A Vakációs napok megvásárolhatók az ADVERTISE menüben!
Kép

Hiszem, hogy mindenkinek szüksége van néhány napra pihenésre, utazásra, alvásra, vagy csak nem csinál semmit.
Ebből a célból feltaláltuk a Nyaralás napjait.
Miután megvásárolta, és ha engedélyezi azt fiókprofilodból, akkor nem fog többet törődni a saját kattintásokkal, a rendszer a minimálisan szükséges hirdetésekre kattint, így megőrizheti az ajánlásokra vonatkozó jutalékokat. Nem olyan jó ?! A teljes 30 napos hónap ára mindössze 12 $, és a napi ár mindössze 50 cent."

"Every member has the right to purchase as many days as he wants. I believe every one of you needs some days for rest, traveling, sleeping, or just not doing anything. For that purpose, we have invented the Vacation days. Once you purchase it and once you enable it from your account profile, you will not anymore care for your own clicks, the system will click the minimum required ads, so you may preserve your referrals commissions. Isn't that nice?!? The price for full 30 days month is only 12$, and the daily price is just 50 cents."
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok!

Az oldalon érdemes tagságot vásárolni ?
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Viti2012 írta:Sziasztok!

Az oldalon érdemes tagságot vásárolni ?
Szia!

A legkisebb tagság (Cliquey Monthly Employee 5$), a megengedett 300 RR-el úgylátom megéri.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Szia.
Köszönöm harmonia.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

harmonia írta:Kedves felhasználók,
megértjük az aggódást az ID igazolással kapcsolatban, elmagyarázok néhány dolgot hogy ennek segítségével keresztül juthassunk ezen:

1. Ha ön aggódik az ID igazolás részletei miatt, akkor ön elhomályosíthat/elvehet/rövidíthet az útlevél számából. Nekünk nincs szükségünk az ön teljes adataira,nincs szükségünk fényképére. Nekünk azt kell tudnunk hogy valódi személy van-e a felhasználói név mögött, szkeptikusan érezheted magad (ez teljesen normális) hogy adatokat kell beküldened, a következőt kell tenned :
2. Beküldhetsz bármilyen dokumentumot, amelyen saját neved van feltüntetve pl. könyvtári tagsági kártya, utazási jegy, közmű számla és hasonlók...

Remélem ez segít megérteni, hogy nem szeretnénk hogy bizonytalannak érezd magad vagy fennakadj a verifikáció (igazolás) folyamatán.

Remélem a fent említett pontok fogják bizonyítani, hogy ez érted van!
köszi harmonia
ez így azért más
újrakezdem
Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Mostantól a Paypal véglegesen megszűnik az oldalon mivel a PP zárolta az Admin számláját!
http://www.cliquebook.net/forum.php?topic=40385


Az Admin írásából kiemeltem és lefordíttatttam azt a részt ami mindenkit érinthet:

"Azok a felhasználók, akik befizettek PayPalon keresztül és elérték a ROI-t, tovább folytathatják a munkájukat, mint eddig, csak más fizetési processzort kell választaniuk a kifizetésre.Értékelném ha a tagok nem indítanának disputot (vitákat és az állításokat), mert ugyanezt fogom tenni a pénzért, amelyeket én küldtem.

Azok a tagok, akik a Paypalon keresztül fizettek be, de nem érték el a ROI-t, ki tudják kérni a pénzüket más fizetési procira is.

Ha valakinek problémája van a jelenlegi helyzettel, erőteljesen ajánlom hogy először vegye fel velem (Spas Admin-nal) a kapcsolatot, mielőtt bármi ésszerűtlen dolgot tenne!"


"The members who have deposited via Paypal and have reached ROI, they may continue working, as usual, they just need to cash out to any other payment processor they want. I will appreciate if such members do not try to open disputes and claims because I will do the same for the money that I have sent to them.

The members who have deposited via Paypal, but have not reached ROI, they may cash out to any other processor of their choice too.

If someone has a problem with the current situation, I STRONGLY SUGGEST TO CONTACT ME FIRST, before making any unreasonable thing!!!"
Vissza a tetejére
Gyors válasz

Téma:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Standard tagok figyelem!

Mostanában egyre több fiókfelfüggesztésről hallok, ezért felhívom minden Standard (Free) tag figyelmét, első kifizetés kikérése előtt érdemes az alábbi szabályokat betartani :

1. A fizetés feldolgozásához a felhasználó teljes neve szükséges, ezért a biztonság kedvéért kikérés előtt megkell írni Supporton a Teljes neveteket, és valamilyen személyes adatokat igazoló dokumentum másolatát. Ezzel kapcsolatban itt találtok infót: viewtopic.php?f=71&t=7192&start=120#p102155

Ha ezt valaki nem teszi meg, annak a fiókját kifizetés helyett felfüggeszthetik!

2. Minden kifizetési bizonylatot felkell tölteni a Fórumra, annak érdekében, hogy megkapjuk a következő kifizetést!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Mint láthatjátok ezzel az oldallal kapcsolatban régen írtam már.
Ez azért van így mert jelenleg teljes leépítésben vagyok, ami azt jelenti, hogy az autopayt kikapcsoltam és az összes RR-t hagyom lejárni.

Mivel az RR-ek AVG-je nagyon lecsökkent, úgydöntöttem, hogy hagyom az RR-eket és a havi Director tagságomat lejárni és teljesen előlről elkezdem újra felépíteni az oldalt. Teszem ezt annak reményében, hogy pár hónapig megint jók lesznek az új RR-ek.

07.18.-án jár le a tagságom. Utána amint lesznek új tapasztalataim természetesen megosztom veletek is! :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Itt is kifejtenéd pontosan mit ad jelenleg az oldal?

Milyen tagság, hány RR, Autopay vagy hosszabbítás, milyen kattszámokat kapsz naponta tőlük? (Mint ahogy azt leírtad Cliquesteria oldalon is ... az is nagyon informatív nem csak nekem, hanem más fórumtársainknak is ... ezen a téren és ezen az oldalon Neked van/lehet a legnagyobb tapasztalatod itt közülünk).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Mint ahogy feljebb már írtam teljesen leépítem az RR-eket. 150 RR-em van még amik 10 nap múlva fognak lejárni. Az AVG-jük pedig 1 alatt van, tehát így már nem érte volna meg folytatni. Hiába cserélgettem az RR-eket az sem segített, ezért akarom teljesen előlről Standardként újra kezdeni az RR-ek vásrlását és onnan lassan felépíteni újra.

Részletes infókat számokkal majd az újrakezdés után hozok.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Természetesen így értelek, nem tudtam hogy ennyire előrehaladott ez a projekted már.

OK, várjuk a tapasztalatokat!

Köszi!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

harmonia ... van erre az oldalra vonatkozó RR-Autopay táblázatod ... olyan mint amint Cliquesteria oldalra tettél be? ...

Itt is el kell gondolkodjak az RR-ek számán, lehet itt is visszaépítek (lássuk a számokat).

Köszi!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Mennyi RRen állsz Admin? !
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

X RR
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Admin írta:harmonia ... van erre az oldalra vonatkozó RR-Autopay táblázatod ... olyan mint amint Cliquesteria oldalra tettél be? ...

Itt is el kell gondolkodjak az RR-ek számán, lehet itt is visszaépítek (lássuk a számokat).

Köszi!
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nálam most az a helyzet.... hogy :D
Ugye anno minden szép és jó volt... Vettem "kis" tagságot és 300RRig mentem fel, majd AutoPay on.
Szépen ment is a dolog. Majd egyszer csak elkezdtek vissza esni az rrek... amiket cserékkel próbáltam javítani. Ez működött is (még az elején), de egyre rosszabb lett a helyzet... a napi katt szám egyre kevesebb lett és egyre több RR-em állt le. Majd oda jutottam hogy amit a ptc résszel, ami kb 10 cent naponta (én minden egyes rekit lekattolok) és a RR-ek hozamával is stagnáltam. Egyszerűen nem gyűlt a pénzem... Sőt, megmerem kockáztatni hogy a vége fele már mínuszoltam is :D Erre jó példa hogy hónapokig nem bírtam kikérni 5$-t sem 300RR-el és tagsággal!!!!
Így kikapcsoltam az autot... és szép lassan leépítettem az összes RRem...
No de az össze gyűlt pénzt nem kértem ki :) És adtam egy újabb esélyt az oldalnak...
Most újra azt tervezem fel megyek 300RRig. ÉS majd meglátjuk... :)
Annyit mondhatok hogy most egyenlőre minden szép és jó ismét :D Na de.... ugye az a DE! Ki tudja meddig, mint írtam régen is így kezdődött :)
Ezzel az RR vissza eséssel nem én voltam az egyetlen tag... páran fórumon is puffogtak.... és elvileg Adminnak is feltűnt a "hiba" (ha ez az volt egyáltalán és nem Admin keze volt ebben benne, és direkt állította -ra az RRek teljesítményét :) ) amit próbált javítani (igaz 3-4 lehet 5 hónap is kellett neki a javításra :D ) és elvileg ki is javította...
Bízom benne hogy sikerült javítania és nem fogja újra eljátszani azt velem mint anno... :)

Jelenleg 195 RRem van!
Elmúlt 4 napi RR katt számom: 481, 495, 485, 4,91 ami ugye 2.50 AVG jelent :) Szóval úgy látszik tényleg nagyon sokat javult a helyzet... :)
Cserélgetéssel... lehet még jobb eredményt lehetne kihozni... de csere-beréltem én régen eleget :D Ha ez meg marad... nekem tökéletes lenne :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sajnos én is valami hasonlón megyek keresztül ... ezért kezdtem én is hagyni az RR-eket lejárni.

:) minden oldal egy külön-külön taktika, ezeket a kis részleteket kell tudni minden oldalnál megtalálni hogy az ember sikeres lehessen. Lehet itt épp ez a "titok" ... meglátjuk. Köszi hogy megosztottad ezt a tapasztalatod.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Lehet hogy itt az a "titok" hogy bevásárolni gyorsan max RR-t az adott tagsághoz... hagyni 2-3 hónapig, a hasznot kikérni és egy kisebb tőkét benn hagyni, majd elengedni az rrket és ujra kezdeni :) Nem tudom...
Az biztos h midnen oldal más és más... a baj csak az hogy olyan gyorsan és hirtelen következik be a baj... és olyan rövid életűek ezek a ptc-k hogy nem nagyon lehet itt fél éveket kísérletezgetni... -.-
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Laci, nagy köszönet, hogy megosztottad a jelenlegi tapasztalatodat! :good: :good:

Nemsokára én is úra kezdem építeni az oldalt. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
Lehet, hogy ezen az oldalon tényleg az lesz a taktika, hogy 2-3 hónap után elkell engedni az RR-eket és újra kell kezdeni előlről. Ezzel akkor nem is lenne baj, ha a köztes időben viszonylag jól lehetne keresni.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nos újabb "jó" hírrel szolgálhatok...
3 nappal ezelőtt újabb 75 RR-t béreltem... azaz már 270 RRem van. A szokásos módon kellett nekik 2-3-4 nap míg beállnak... ez idő alatt kicsit lement az AVG-m 2.2, 2.3 -ra... de úgy látszik a 3. napra ez sikerült is nekik :) tegnap már 680-t kattoltak ami (újra) 2.5 AV feletti teljesítményt jelent :)
Szóval mint írtam úgy látszik midnen szép és minden jó... a kérdés csak az lesz majd... hogy meddig :D
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

Sziasztok kedves fórumozok!
Először is engedjétek meg, hogy véleményt írjak az utóbbi pár hozzászóláshoz.

Véleményem szerint pár hónapja még működött az automatikus fizetés opció "Autopay" amelyet Én is tanúsíthatok. Azonban az oldal Adminja valamit változtatott szerintem, hogy rá kényszerítse a felhasználókat az új átállásra. Ne felejtsétek el, hogy mindegyik oldala egy informatikusok által kifejlesztett szolgáltatás amelyet ő igénybe vesz és valószínűleg fizet is érte. A lényeg ebben csak az, hogy az Ő saját admin felületén keresztül szinte azt változtat meg amit csak akar így jártunk ezzel is. A másik legfontosabb tényező, hogy a vásárlói egyenlegünkben mindig kell lenni pénznek amit a rendszer letud vonni. Ha ez az összeg elfogy és a rendszer nem tud levonni, akkor úgy jártok mint Én elkezdi a Referraltak lejárati napját csökkenteni. Sajnos én így jártam valamelyik nap ezért javaslom, hogy erre is figyeljetek.

Azt is tudnotok kell vagy már tudjátok, hogy itt nem pusztán az oldallal való stratégia a lényeg hanem az, hogy az Admin egyértelműen valamit taktikázik és nem jelzi a felhasználok felé. Ha csak ez az autopay változtatását nézzük akkor elmondható, hogy több tízezer felhasználó komoly dollár centeket cumizott be ez miatt amit az Admin idézett elő. Nyilván túl nagy már a napi kifizetési összeg és mindenféle szankciók bevezetésével súlytja a felhasználókat a kifizetéseknél is persze ez már sajnos igaz szinte minden oldalra és nem jelent mást, csak azt hogy előfordulhat kedves Spas barátunk egyszer csak gondol egyet és buuum elviszi a nyereséget amivel jól jár hiszen a haszna tőbb száz ezer dollára rúg. 300.000 ezer dollárig befektetsz egy ilyen rendszerbe aholelő adod a jó pofis kifezetéses oldal szerepet és a mondjuk durván 600-700 ezernél kiszálsz, és persze jőhet az újabb oldal más névvel, új admin névvel, más e-mail címmel.

Tudjátok azon is mosolyogtam, mikor az Spas úrfi közzétette a fórumon, hogy 2020-ig ha jól tudom mind a két domain hosszabítva lett :) Ez kérem szépen aki kicsit is ért a domain foglalásokhoz tudhatja, hogy semmi garanciát nem biztosít az addigilagos fennmaradásra. Azért írtam ezt le mert olvastam a fórumon olyan hozzászólást "ez legalább nagyobb biztonságot és nyugalmat ad számunkra, hogy az oldal hosszútávon tervez".

Hát persze :) Bármikor gondol egyet az admin jelenti a szerverparkjának ahol a domaint lefoglalta, hogy ekkortól nem tart igényt a szolgáltatásra és kész. Megszünik az oldal és akkor jön az általam is kimondott b...... a k..... dat mert elég idegesítő főleg akkor ha valakinek több száz dollárja van bent mert elhitte az adminnak hogy Ő bizony kivételesen jó gyerek és fizetni fog.

Persze az sem garancia, hogy összeállt a Clixunion és a Guruclix adminjával. Mert itt valakinek vészesen fogy a pénz vagy pedig azért mert felosztják a rendszert és közösen akár le is tudnak lépni persze ott van a nem biztos de szócska.

Szóval igen, én azt mondom mindenki vigyázzon és sok sikert kívánok csináljuk ameddig megy. Ez a pop szakma már csak ilyen.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sentinel írta:Sziasztok kedves fórumozok!
Először is engedjétek meg, hogy véleményt írjak az utóbbi pár hozzászóláshoz.

Véleményem szerint pár hónapja még működött az automatikus fizetés opció "Autopay" amelyet Én is tanúsíthatok. Azonban az oldal Adminja valamit változtatott szerintem, hogy rá kényszerítse a felhasználókat az új átállásra. Ne felejtsétek el, hogy mindegyik oldala egy informatikusok által kifejlesztett szolgáltatás amelyet ő igénybe vesz és valószínűleg fizet is érte. A lényeg ebben csak az, hogy az Ő saját admin felületén keresztül szinte azt változtat meg amit csak akar így jártunk ezzel is. A másik legfontosabb tényező, hogy a vásárlói egyenlegünkben mindig kell lenni pénznek amit a rendszer letud vonni. Ha ez az összeg elfogy és a rendszer nem tud levonni, akkor úgy jártok mint Én elkezdi a Referraltak lejárati napját csökkenteni. Sajnos én így jártam valamelyik nap ezért javaslom, hogy erre is figyeljetek.

Azt is tudnotok kell vagy már tudjátok, hogy itt nem pusztán az oldallal való stratégia a lényeg hanem az, hogy az Admin egyértelműen valamit taktikázik és nem jelzi a felhasználok felé. Ha csak ez az autopay változtatását nézzük akkor elmondható, hogy több tízezer felhasználó komoly dollár centeket cumizott be ez miatt amit az Admin idézett elő. Nyilván túl nagy már a napi kifizetési összeg és mindenféle szankciók bevezetésével súlytja a felhasználókat a kifizetéseknél is persze ez már sajnos igaz szinte minden oldalra és nem jelent mást, csak azt hogy előfordulhat kedves Spas barátunk egyszer csak gondol egyet és buuum elviszi a nyereséget amivel jól jár hiszen a haszna tőbb száz ezer dollára rúg. 300.000 ezer dollárig befektetsz egy ilyen rendszerbe aholelő adod a jó pofis kifezetéses oldal szerepet és a mondjuk durván 600-700 ezernél kiszálsz, és persze jőhet az újabb oldal más névvel, új admin névvel, más e-mail címmel.

Tudjátok azon is mosolyogtam, mikor az Spas úrfi közzétette a fórumon, hogy 2020-ig ha jól tudom mind a két domain hosszabítva lett :) Ez kérem szépen aki kicsit is ért a domain foglalásokhoz tudhatja, hogy semmi garanciát nem biztosít az addigilagos fennmaradásra. Azért írtam ezt le mert olvastam a fórumon olyan hozzászólást "ez legalább nagyobb biztonságot és nyugalmat ad számunkra, hogy az oldal hosszútávon tervez".

Hát persze :) Bármikor gondol egyet az admin jelenti a szerverparkjának ahol a domaint lefoglalta, hogy ekkortól nem tart igényt a szolgáltatásra és kész. Megszünik az oldal és akkor jön az általam is kimondott b...... a k..... dat mert elég idegesítő főleg akkor ha valakinek több száz dollárja van bent mert elhitte az adminnak hogy Ő bizony kivételesen jó gyerek és fizetni fog.

Persze az sem garancia, hogy összeállt a Clixunion és a Guruclix adminjával. Mert itt valakinek vészesen fogy a pénz vagy pedig azért mert felosztják a rendszert és közösen akár le is tudnak lépni persze ott van a nem biztos de szócska.

Szóval igen, én azt mondom mindenki vigyázzon és sok sikert kívánok csináljuk ameddig megy. Ez a pop szakma már csak ilyen.
Kedves Sentinel köszönöm, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat, észrevételeidet!

Mi a gond az autopay-el? Én mostanában nem használtam autopayt, azért kérdezem.
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

"Kedves Sentinel köszönöm, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat, észrevételeidet!
Mi a gond az autopay-el? Én mostanában nem használtam autopayt, azért kérdezem"


Szia Harmónia!

Nincsen vele gond csak azt veszem észre, hogy kevesebb a jutalék elosztás. Most ezt ki kapcsoltam és meglátom mennyit fognak hozni ezek a részvények. Amit még tudni érdemes sokan lehet nem tudják, de a Grid kihagyásáról megfelejtkezők kevesebb jutalékot kapnak. Nálam legalábbis
ez volt észre vehető.

Van egy másik bevételi forrás amiről szintén kevesen tudnak az pedig a Surf szolgáltatása a Cliquebook-nak ahol 100 db hirdetés megtekintése
után jutalék jár ma is $0.42 kaptam. Persze azt tudni kell, hogy jelen említett összeg a vásárlói egyenlegbe megy, és információim szerint ez azért
van, hogy az esetleges anyagi veszteségeket kiegyenlítse. Erről tudni érdemes még, hogy van egy pici hátrány mégpedig az, hogy vannak
olyan hirdetések amelyek a felső sávot ki kapják az oldalról így hátrányba kerülnek azok akik pénz akarnak ezzel is keresni, sajnos elmondható
vannak kártevő felhasználók is.

Megoldás szokott jelenteni nálam: - ha a böngészőben, a vissza gombra kattintok és így nem vész el az amit össze kattintottam oldalt.

Nekem kicsit idegesítő, hogy már csak 20 alatt vagyok és épp akkor jön egy ilyen cumi :)

Egy kis extraként mondom mert erről is kevesen tudnak, hogy akinek van okostelefonja az valamennyi PTC oldalt szintén letudja kattintani.
Hátránya, hogy aki nem Wi-Fi szolgáltatásról nyomja annak a mobil internetét drasztikusan leszívják ezek az oldalak (adatforgalom) szempontjából persze.

Remélem tudtam segíteni, igyekszem minél több tapasztalatomat megosztani.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 19 hónapja Online! - 18x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

A Surf szolgáltatást hol lehet meg találni?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég