ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

rasim, mivel ugyanaz a főnök, szerintem mind1 melyikkel kezdem, de köszi!
Nálam ez abszolút szubjektív és egyelőre GPT vezet, de megvárom az akciókat is, aztán lehet kettővel kezdek :)
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az egy nagyon jó ötlet! Ahogy nekünk is, Neked is rendben kell hogy menjen majd a dolog! Ha meg tudod ugrani, tedd meg, s amit csak lehet használj ki amit az oldal ad (akciókra gondolok itt). Itt-ott ennyi-annyi kedvezmény, az a végén mind számítani fog!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

A fórumon szoktam megnézni a promotion témában, hogy korábban mikor és milyen akció volt tavaly meg az előző években, így lehet kb számítani rájuk.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

hihetetlen... most azt nem tudom mennyibe került neki a reklám, de scarleten már 12$ felett hozott, nem is beszélve ha lesz néhány aktív ref
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

A direkt refek szerzése borzasztó befektetéseket igényel, saját tapasztalatból is tudom, ez az összeg amit neo-ra a kolléga befektetett igen nagy valószínűséggel nem fog sohasem visszajönni Neki. Nem az a gond hogy ezt most kifizeti az ember (persze az sem egyszerű) a gond, hogy mondjuk jön 50-70 új ref ... nem túlzás azt mondani ebből rövidtávon (1-2 hónap) aktív kb. 5-8 emberke lesz, 2 hónapnál tovább ha szerencsés lesz 1 ref!
Nekem Scarleten direkt refek terén több mint 1700 refem van, de ebből kb. 5-8 a hardcore tag, van még mondjuk 10-15 ki émmel-ámmal csinálja, a többi sajnos lemorzsolódott, inaktív tag ... azaz kb. 1600-1700 ref semmit nem csinál.

Nagyon csínján bánni a refek szerzésével, ez így "könnyűnek" tűnhet, de nem elfelejteni a gazdasági részét a dolognak sem!!! Hatalmas összegek tudnak így kicsúszni a kezeinkből sajnos hosszútávú érdemi eredmények nélkül!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Csak nálam van mind a három oldalon durva keresetcsökkenés, tömeges rr leállás?

Konkrétan Optimalon, ahol eddig pár naponta kellett 1 max 2 rr cserélni, most 17esével állnak le, és konkrétan az utolsó két napom durván minuszos. Több, mint 1000-el csökkent a kattszám, a két nap majdnem 0,5 $ minuszom van, ami naponta szokott ennyi plusz lenni. GPT és Scarlet szintén 15-ösével állnak meg a béreltek, 3-5 között szokott lenni.....
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: atiss »

Nálam minden rendben! :good:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nálam is tapasztalható időnként hasonló "leállás", sőt olyan is hogy cserélem, s akit kapok azok is állnak, de azért nem ez a mindennapos ... kb. havi 1-2 ilyen alkalom van, több nincs.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Optimalon 18-án 35 db rr állt meg, azaz akkor kattoltak utoljára... ez már a harmadik erősen mínuszos napom ott, nem értem én ezt, hogy miért csak nálam van ez, korábban napi 1 max 2 szokott leállni
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: atiss »

Ma nálam is le állt 9 db a optimalon. Nekem is 1- 2 db szokott ! :bad:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Atiss Te milyen tagsággal és hány bérelttel vagy Optimalbux-on ... na és autopay vagy hosszabbítással?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Ma például optimalon nem frissültek nekem a kis reklámok.... tegnap lecseréltem 1$ értékben azt a sokat ami leállt, úgy néz ki ez visszahozta a katt számot, de kb 1 heti teljes profitomat vitte el az a 4 nap minuszba....
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

No, kaptam választ a 3 napja írt supportomra optimalon, megkérdeztem, hogy ugye mi a probléma, miért minuszosak a napok. Azt válaszolták, hogy az utóbbi napokban volt egy kis probléma néhány reklámmal, de most már megoldották.... Talán ezért sem frissültek rendesen a reklámok, most már frissült megnéztem. De a leállásokra ez nekem nem magyarázat...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

rasim, pár nap "kurvulás" bele kell férjen a dologba! Reméljük ezzel ez a dolog is megoldódott és folytathatod, folytathatjuk a pénzkeresést. Perzse nem jó, tudom, de ettől többet úgysem fog Admin válaszolni Neked. Csináld Te is tovább becsülettel az oldalt, nyilván a rendszer tovább fog működni. Ha mínúszos a dolog az Admin úgysem fogja hagyni, mert akkor viszakoznak majd a tagok ... ergo nem lesz cashflow ... akkor úgyis állít majd a "csúszkákon". Vele az a nagy szerencse, hogy azért nekünk, tagoknak is hagy valamit a csonton, szemben más NAGY oldallal ahol beetetést követően most a tagok bőrét is lehúzzák!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Persze-persze, "kurvulunk" rendesen, 20-án megint leállt optimalon 18 db rr-em, szóval azért ez így nem normális, ez megen jókora minusz lesz, és a reklámok egy része ma sem frissült. Ha ez sokáig így lesz, az egész hónapom minuszos lesz, és itt a bizalomról van szó ami igencsak kezd meginogni...
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: atiss »

Nekem 30 reffem álltre ma A OPTIMALON... :rofl: Nekem 30 napos gold tagság van 693 reffel. :)
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Be sem írom ide mennyi állt meg, nem tudom megszámolni....
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem szerencsére nincs okom panaszra :)
Lehet hogy van abban valami amit rasim mond, és lehet kicsit esett a kereset, vagy több RR állt le és többet kellett költeni a cserékre.
De én is azt mondom amit az Admin! Hogy még mindig messze a top 10 de lehet a top 5 odlalban van ez a 3 "Scarlet" :)
Nekem GPT a best, ott 1240-1250 RR-el 1.20-1.10$ közt van a napi profit persze autopayel! Scarleten utóbbi pár hétben valóban vissza esett vmi, de nem panaszkodom ott 980-1000 RR-el 0.750-0.80$ közti a profitom. Talán Optimalo nvan a legnagyobb ingadozás most... fix 1000 RRel eléggé ingadozó a napi profitom 0.750-0.950$ közti! (Ezekbe az összegekbe nincs benne a csere ami nagyon ingadozó... van hogy 2-3 napig nem is kell cseréljek van hogy utána 10-t egy oldalon és van hogy csak 2-3db-t)
Ha még ezekből az összegekből is esne a napi keresetem még arra is azt mondanám hogy bőven megéri csinálni és bérelni ezeken az oldalakon :)
Szóval sztem nincs itt semmilyen nagyobb gond :)
Bár lenne még 10 ilyen "problémás" oldal :D :D :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én is csak Laci-t tudom ismételni ... bárcsak lenne még ebből 10 ilyen oldal!!!

Természetesen "fáj" ha költenünk kell itt-ott, ezt megértem, s főleg PTC világban azt az összeget is nem egyszerű összeszedegetni, de nem szabad rágörcsölni 1-2 hét statisztikára, mert az tud ilyet is meg olyat is mutatni ... mire vagy kiváncsi, olyan statisztikát tudsz csinálni. Azt kell nézni hogy itt mit kapsz a munkádért, a spekulációidért, s mit máshol (ha kapsz egyáltalán).

Én pl. jelenleg a legnagyobb oldal kompett leépítésén vagyok, s nem 1 vagy 2 hét statisztikai adatai miatt, hanem több mint 1 év után. Ezért én nagyon de nagyon bánom hogy akkoriban mikor döntenem kellett ezen csoport és egy másik oldal közt, nem ide koncentráltam a "javaim". Mostani fejjel máshogy tenném, de mindegy, az már elment, most ez, ezek itt a lényegek. Ha 2 hónap komplett mínúsz, akkor érdemes aggódni, addig viszont mint info OK, de nem kell ezekből hosszútávú következtetéseket levonni (szerintem).

Csinálni, dolgozni, hajtani ahogy tudod az oldalakat, s szép lassan minden OK lesz megint. Fel a fejjel :) ... kitartás mindenkinek!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Admin... :)
2 kérdésem lenne...
Hogy neked nincs e statod, infód arról... hogyan teljesít Scarlet vagy GPT esetleg optimal felsőbb szinten (Nagyobb tagság és 2-3-4000 RR)?
A másik, hogy esetleg ezeken kívűl nem tudsz még vmi jó ptc-t vagy üzletet?
Én jelenleg most több régi stabil ptc-t monitorozok egyenlőre 20-30-50 teszt RRel... majd meglátom mi sül ki belőle :) :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én amit leépítek (nagy sajnálatomra) az név nélkül a PTC "legnagyobbja", bődületes ami ott megy!

Amit fenntartok, de nem építek tovább (bérelt RR részen) az Scarlet és GPTPlanet, Optimalba még nem mertem belevágni, de nagyon rezeg a léc hogy azt is meglépem ... viszont azért ettől függetlenül mint free minden nap csinálom (persze szinte a semmiért ... de csinálom).

AMit én nagyon nagyra tartok, és erőssen nyomom az R4All PTP, időm kb. fele nagyságrendileg erre megy el. Ebben látok fantáziát, s hála Isten van már alattam (mint direkt ref) 3-5 napi szinten jól teljesítő aktív tag, akik szintén csinálják (saját ötleteimet, ajánlott oldalaimat felhasználva) az oldalt.

Ezen 2 vonalon túl ami még jó (de időigényes) az pár kérdőíves oldal, azok is azért mennek, de azok évi 1-2x-i kifizetést produkálnak (az én tempóm alapján).

Az ötleteket (hogy ne vigyük offtopic-ba a dolgot) szívesen várom PÜ-ben ... vagy akár létre is lehetne hozni egy topikot ... hmm, lehet fogok is egyet nyitni, ami ilyen általános jellegű lenne, oda lehetne bármilyen oldalról statot, ötleteket, bármit feltenni ... nem is lenne rossz.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ennyire kaka lett Neo???
Pedig msot agyaltam rajta hogy lehet elkellene kezdeni??? Életemben nem kattoltam rendesen 1 hétnél tovább... :D
De akkor off kösz a zinfót :D

Ha kell Optimálról stat szólj... itt is 1000 RRem van mint Scarleten.
És az lehet hogy nem olyan erős mint GPT és Scarlet... de jó pár hónapos tapasztalatom alapján stabilabb!! A kereset jó 20 centel kevesebb... viszont én havonta 3-5 RR-t cserélgettem összesen, mert nem álltak le!!! Ellenben Scarlettel vagy GPTvel ahol havonta 50-100RR-t azért cseréltem és ha nagyon szigorú lettem volna lehet 150-t is mondhatnék :)
Szóval lehet Scarleten és GPT-n nagyobb a kereset de az vissza jön Optin a megspórólt cseréken! Ezt mondom úgy hogy az elmult 1 hétben tényleg vmi gebasz volt Optin mert most 1 hét alatt nekem is cserélnem kellett vagy 30 RR-t... de hónapokon át tényleg havi max 5ben megálltam :)

Na nekem pont ez a bajom Admin... az idő!!! Sajnos nekem nincs időm se a kérdőívekre... illetve vhogy szerencsétlen vagyok ezekben, míg más havi szinten kap 5 ívet én évente kapok 2-3 sikeres ívet :D... A rotatera meg főlegnem lenne...
Nekem tökéletes ez a PTC jellegű dolog... ha van kicsit több időm akkor lekattolom majdnem az összes rekit... ha nincs akkor elég a köt. 4-et, ami kemény 2 perc :D
Bár amennyi odlalt felvettem már... és amennyit kattolok mellette csak hírdetésre... abból simán átmehetnék rotaten lehet 2* is :D :D
De ez mellékes...

Amúgy gondolkodtam azon... hogy pár régebbi stabil oldal topickját átvenném ha nem gond, és a "nyitója" is inaktív vagy megengedi... mert vannak még egész jó régi stabil oldalak, amik fizetnek mint a kis angyal, és még az RR-ken is van profit (még ha nem is 50-70-90cent mint Scarleten) Ne porosodjanak itt feleslegesen :)
De azokat majd átnézem mennyire is inaktívak itt :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, volt és van is az oldalaknál egy kikérési max. limitálás (a megelőző időszakhoz képest kevesebbet enged kikérni) ami ráadásúl tagságokkal változik. Nyilván Free-ként kevesebbet enged mint mondjuk Diamond-ként. Ezt mondjuk nem most vezette be, szerintem vagy 2 éve (de ez sacc).

Azt viszont nem tudom ha kikérsz, a Skrill tovább von-e ebből vagy sem ... ezt nem tudom. Nálam AirTm-en további összeget nem von le, amit Scarlet levon, azt követően a többi a számlára kerül.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

nincs ebből további levonás, én is skrillre kérem ki, és a 0,6$ meg a % után megjön a többi.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Adscend Media meg hova lett? Így hideout tv is kasza scarleten.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ez micsoda ez a hideout.tv??? Tudtok erről valamit mondani?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Engem is érdekelne.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Ne is mondd! :rofl:
Most toltam el 1000 látogatót CoinPayU-n.
összesen 9 lett elszámolva. Viszont, jött ref... szóval biztos megvan...
Próbáltam más helyeket is...
Easyhits4U (nekem sem az igazi)
FaucetDuck (semmi)
Apple Ptc (onnan sem igazán)
CoinAdster sem jött be.

Olvastam, hogy más is keresi a linket/hivatkozást (BlackList) amit a SC adminja említ...
Nem igazán tudjuk hol van... Mi van, de sorra minden oldal BL nálam is...
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az általatok említett témában én nem tudok nyilatkozni, ami "kreditet" itt-ott összeszedek (ilyen-olyan oldalakon), nálam az mind R4All-ra megy PTP-be.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Kimondom - gusztustalan amit csinál most az admin!
3k nézésből még 100 sem lett elszámolva... Ha ilyen lenne a referálok aránya mint amit elszámol...
Nah de mindegy is...
Azért én megkérdezném hogy ugyan árulja már el hogy ott a TOP "kedvencek" honnan tolják a látogatókat...
Megnéztem az X-Frame-Options lehetőséget is. De úgy látom a Scarletet átengedi hogy betöltsön...
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég