GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: rasim »

Szép, gratula, az a nagy előnyöd, hogy 4 éve csinálod már, és bőven megvan a profit, de én nemrég maxoltam ki az rr-t és mind a 3 oldalon erősen minuszban vagyok, nemhogy nullán. Így azért már máshogy látom a dolgokat....
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Óvatos és türelmes ember vagyok. Nem szeretek hirtelen sokat kiadni. Én továbbra is azt mondom, hogy türelmesnek kell lenni. Ebben az adminban még nem csalódtam. Szerintem most csinálgatja a finomhangolásokat. 1 max 1,5 hónap és beáll stabilra a rendszer.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen, én is bízom benne, különben nem fektettem volna be annyi pénzt a három oldalába.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Fealer ez mind rendben, de amikor azt mondod, hogy 70 centre esett a napi profitod, az sajnos nem fedi a valóságot
Az éves gold egy napra eső díja kerekítve 27 cent, azt is le kell vonni a 70 centből
Ehhez jön a cserék díja, amiből mostanában sajnos több van, az is mínusz
Összességében még mindig pluszban van az ember, csak ahogy mondani szokták: "Anyám, én nem ilyen lovat akartam"

Én nemrég toltam bele 250$-t és eddig egy 50$-os kikérésem volt
Persze még így se rinyálok :) Csak szeretem objektíven látni/láttatni a dolgokat!
End of the story
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én ennyire nem matekoztam, csak az elején.
Megnézem előző naphoz képest mennyivel több az aktuális :D
Mivel eljutottam oda hogy önfenntartó az oldal, így nem aggódom annyira. Persze 4 év alatt jutottam el eddig. Amíg minden évben kitermeli a tagságot és tudok is kivenni belőle némi aprót, addig nekem megfelel így. Vagy 2 évig statisztikát is vezettem, de volt egy költözés, jött a gyerek így a ptc megmaradt hobbinak.

Megértem, hogy vannak sokan akik a nyers számoknak hisznek és az alapján döntenek, hogy megéri e vagy sem. Az élet más területein én is ilyen vagyok, de mint mondtam, ez egy hobbi ami némi aprót hoz a házhoz. :)
Sajnálom ha véletlenül valakit félrevezettem, nem ez volt a szándékom.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Hát én is Felar oldalán vagyok, kb. egy a nézetünk. Szerintem is megy jelenleg az oldalon, oldalakon a finomhangolás, nem látnám értelmét (ezt már R4all oldallal kapcsolatosan is kifejtettem) hogy kinyírja a befizető tagokat. Ezt, erre idáig is lett volna lehetősége, mégsem tette, miért???

Persze azt is értem, hogy az én vagy pl. Fealar statja mást mutat mint aki 1-2-5 hónapja tag ... ez is teljesen érthető!!!

Ismét Fealar-t idézem ... "ez egy hobbi ami hoz némi aprót" és tényleg az. Én is már sok oldalt (pl. cashtravel) nem is a profit miatt, hanem a megszokásból, "kötelezettségből" (lehet nem vagyok normális??? ... az is meglehet :D ) csinálom ... vagy kihívásból??? A fene sem tudja.

És itt xenosz-t is tudnám példaként hozni, Ő is egyszer írt erről, ha csak a pénzt látná ebben, valószínű nem ezt csinálná, ezt csak pénzért hosszútávon nem lehet csinálni. Ez így igaz, itt azért több kell a "pénzszeretetnél". Ezért is van az hogy az ember ha nagy nehezen is talál direkt referáltat, azok statja elég gyatra lesz ... tán 1 hónapot ha kihúznak, de a többségük kb. 2-3-5 napot kattint, azt ott vége is a történetnek. Látja hogy ebből a hónap végére nem lesz új Iphone és lép tovább. Én nem ma kezdtem PTC-t láttam sok direktet magam alatt, mondom pl. Scarlet-en több mint 1500 direktem "van" az évek alatt, ebből, döbbenet, de így van kb. 5-10 aki csinálja is az oldalt úgy mint én, van még kb. 10 aki be-be nézeget, a többinek vége. Csak a fanatikusok maradnak ... én mindig magam szeretném magam alá klónoztatni, de kevés van belőllem, belőlünk :(

Na, emberek, csinálni s nem panaszkodni!!! Amit lehet ki kell használni és a magunk malmára fordítani a szitut (befizetési akciókat kihasználni, tagságot akciók alatt meghosszabbítani ...) használni a fejünket, taktikázni s sikerülni fog mindenkinek plusszosnak lennie!!! Itt még hála Isten mindez lehetséges!!! NEM a "király" oldalt nyomatni, onnan kifele építkezni ... tessék megnézni a forumát agyonmoderált, ott szerintem sok jó egy ideig nem lesz, sorba gyilkolják le a tagokat a BEP alatti átlagokkal, s nem 1-2 hónapról beszélek, hanem 12-18 hónapról!!! Meg is van az eredménye!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Naaaaa mindegy :)
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem nagyon szoktam figyelni ilyeneket, de jól emlékszem, hogy a csere eddig 4 cent volt?
Mert most már csak 3 :)
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Passz, ezek szerint felületessen dolgozom ezen oldalon is, kijelölöm a cseréket katt cserére és megyek is tovább hajtom az oldalakat. Fel sem tűnt.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen 4 volt. Egy ideje nem cserélek, azért nem vettem észre biztos.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nos, akkor megvan a (részleges) kompenzáció a megemelt autopay díjra :)
End of the story
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: rasim »

Valami történt ma optimalon, megugrott a katt, és jelentősen megnőtt az autopay is, pontosan ma először...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Sziasztok!

Ki akarok kérni, erre kéri a születési dátumom
Korábban nem emlékszem ilyenre
Beírom, de azt mondja rossz....
Nem emlékszem rá, hogy valaha is meg kellett adnom az oldalon, meg lehet valahol nézni?
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

SZia Kavics.
Elég régóta van már ez a dolog mind a 3 scarlet oldalon... sőt már rengeteg más ptcnél is (vagy ha nem születési dátum akkor 6 jegyű kód)
Mondhatjuk ezt hack védelemnek... ami a fiókod és a pénzedet védi ami elvielg jó dolog.
Viszont arra én sem emlékszem hogy hol, mikor és hogyan adtam meg vagy állítottam be ezt. :D Azt hiszem egy felugró ablakba kellett beállítani... most néztem belső personal beállításoknál nicns iylen lehetőség.
Sztem írj egy supportot az adminnak... ez a legtisztább :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi Laci!
Előző kikérésemnél még tuti nem volt
A valós adatot adom meg, ebben nem szoktam hazudni :)
Csak az a furcsa, hogy pár napja befizettem 500$-t, most meg nem enged kikérni....nah mindegy :)
Majd keresek valakit, aki beszél angolul és segít :)
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok!

Az oldalon befizetési akció van, összeghatártól függően 5-10-15-20%-ot ír jóvá a befizetett összegek után.

Ideális állapot ezt kihasználni ... évente 2 (max 3 ilyen szitu van, s a végelszámolásnál NAGYON nem mindegy hogy a százalékok ... a profit hogy alakul!)

Aki tudja és lát benne fantáziát, tessék kihasználni az alkalmat!

Admin
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Rosszul emlékszem, hogy tagsággal a kifizetés 7 nap?
Ápr. 18-án kértem ki, de eddig semmi....
Igaz bitcoinban másnak se fizet mostanában :)
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

Szia...
Én kb 1 2 hete kaptam kifizetést innen és optiról is és simán bele fértem az 1 hétbe azt hiszem 5 max a 6. nap kaptam meg.
Illetve Scarleten folyamatosan kérem a kifizetéseket mivel egyenlőre csak itt építettem fel az 1000 erem 365 napos hosszabbítással... és egyszer se leptem túl a 7 napot... sőt 5 naponta kérem ki a pénzem és 6 naponta kapom a kifizetést kb.
Szóval semmi gond az oldallal... viszont a btc már más...
Ha jól hallottam komolyabb csúszások vannak (És talán a fér is emelkedett) a kifizetésekben... de eztbjelezte is scarlet admin a -néjában h lesznek nem is Kis késések btc kifizetéseknél 🙂
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: rasim »

Óriási a btc hálózaton a fee, az összes oldalnál ez gond, Elég sokáig reklámozta belépéskor mind a 3 oldalon, hogy emiatt a btc kifizetés csúszik....
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

Bocsánatba szép írásért de telefonon nem az igazi 😂
Ez így van rasim... sőt cliquee oldalakon is írta az admin és még 1 2 egyéb oldalon is láttam h késnek majd a btc kifizuk😐
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

kavics13 írta: 2021.05.01. 21:03 Rosszul emlékszem, hogy tagsággal a kifizetés 7 nap?
Ápr. 18-án kértem ki, de eddig semmi....
Igaz bitcoinban másnak se fizet mostanában :)
Szia. nem érdemes bitcoinban kikérned, kivéve ha azt FaucetPay-re kéred ki. GPT támogatja ezt a kikérést is.
A Directre kéred nagyon magas a fee, A legtöbb oldalon magas a BTC fee-je. A legolcsóbb helyen is 4-5 dollárnyi BTC sat a tranzakciós díj.
Ha nem szeretnéd, hogy elússzon a kikérésed, lehet többer érne, ha visszavonatnád és máshogy kérnéd ki inkább.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem tudom máshova kikérni....
Bitcoinban fizettem be, így nem is ad más lehetőséget a kikérésre...
Jah és ahogy látom a kikérést vissza se lehet vonni ;)
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én csak skrillt használóm nekem sosem volt semmi bajom vele.
Az egyik legbiztonságosabb "bank" és ha mégis sosbe btc kell vagy csak az árfolyammal szeretnek játszani skrillen belül (persze nem olcsó költségen) is lehet btcre váltani q $t
Egyébként egy adott ptcn tok egyszerűen át lehet állni egy másik bank felületre... ha pl van 10$ egyenlegeden akkor befizetsz 10$t skrillről És azt a 10$t már engedi is kikérni skrillt elméletileg... a befizetett osszeget ha pl bérelsz rrket ugyis at megy szep lassa
az egyenlegedre... majd következő alkalommal mikor megint össze jött a 10$ megint befizetsz 10$t És ugyan eztbeljatszod addig míg nem éred el azt a befizetési határt mint amit btcvel fizettél be... onnantól már bármennyit enged skrillt kikérni és át is álltál rá. Hozzá teszem h ehhez kell majd idő (nem tudom mennyit toltál be btcvel ha sokat akkor nyilván több idő) mivel ugye itt játszik a kikeresi idő is és h mennyit kell befizess skrillről hogy utolerd a btc befizetésed... és persze van költsége is hisz a skrill sem az egyik legolcsóbb bank a piacon...
De biztos vagyok benne hogy hosszabb távon sőt lehet már 1 2 kifizetésénél is már megéri váltanod mert a btc fee tényleg iszonyat magas...
Én pl most értem el ugyan ezt cliquesterian... csak én ott Faucetpayre álltam át perfect moneyrol ☺️ nekem kb 50$ kellett befizessék faucetpayről és ez 5 lépcsőben történt kb 1.5 hónap alatt értem el de elértem. És szépen gyűlik Faucetpayre a btcm és ahol csak tudom már minden ptcm oda kérem ki ☺️
Sőt mai napig nyomok be 10 10$ pmről az autopayhez majd mikor az lepörög fő egyenlegemre fizetem be faucetpayrol is a 10$t és így igazából a felesleges pm pénzem egy részét átváltom btcbe... váltó és további nagyobb költségék nélkül ☺️☺️

Egy próbát pedig megérne h írj az árminnak h vonja ő maga vissza a kifizetésed... bár attól tartok h lehet a feet sőt biutos is h nem.kapod vissza és akkor azt buknád.
De a következő kifizetéseknél én a helyedben szép lassan át állnék egy másik bankra (ahogy fentebb is írtam) ☺️
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Laci, ne haragudj, nem ma kezdtem a "szakmát", amiket írsz azzal tökéletesen tisztában vagyok ;)
A szabály egészen pontosan úgy szól, ha több prociról fizetsz be, akkor arra, amiről a legtöbbet fizetted korlátlanul kérhetsz ki, a többire annyit max, amennyit befizettél róla. Ez konkréten a pénzmosás elleni törvény miatt van, így hiába vonatnám vissza a kikérésem, máshova akkor se engedélyezhetné.
750 dollárt fizettem be, szóval addig kellene játszadoznom Skrill-el, amíg ezt az összeget meg nem haladom.... Szerinted elkezdek szórakozni ezzel úgy, hogy ebbe az oldalba már egy fillért sem akarok befizetni? :) Buktam már itt eleget, elég lesz..... :)
Az én bűnöm, hogy nem szoktam híreket olvasgatni, így nem hallottam a btc fizetésekkel kapcsolatos problémákról
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Csak panaszkodni kellett, meg is jött a kifizu :D
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Grid-en nyertem :)

ffookkaa11 May 19th, 2021 10:05:40 $0.020

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

kicsit off
Van olyan regi ptc ahol lehet venni revenue share-t?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Mai Grid nyereményem :)

ffookkaa11 Jun 10th, 2021 10:09:17 $0.020

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az oldal 11 éves lett, befizetési bónusz van jelenleg.

Ki kimolyan gondolkodik az oldalban, MOST van itt az idő cselekedni, amit csak lehet ki kell használni a profitmaximalizálás végett!

Az oldal továbbra is - természetesen - folyamatosan fizet, profitos!

A 3 stabil oldalam közül az egyik.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sajnos nincs jó hír az oldallal kapcsolatosan :(

Nagyon úgy fest hogy ezt az iparágat is megviselte az utóbbi évek gyökeres változásai, melynek hatására az oldal Adminja az általa kezelt oldalak bezárását jelentette be.

Természetesen a tagok a forum részen elkezdték az Admint "puhítani" ... nem tudom mi lesz ennek az eredménye, azt meglátjuk majd.

Jelen állás szerint az Admin kezelt oldalak 2023.08.01.-től bezárnak.

Személy szerint borzasztóan sajnálom, EZ volt az az oldal ahol sikerült végre olyan befektetést eszközölnöm (nem csak anyagi) ami a végszámokat tekintve ha nem is vastagon, de korrekt számokkal végződött. Persze ezt a nyereséges szakaszt szerette volna az ember "kiélvezni" ... de ez most úgy néz ki eddig tartott.

Az oldal admin MINDÍG!!! korrekt volt, igazából olyan amilyennek egy oldal adminnak lennie kell.

Sajnálom kollégák ... most ez van :(
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég