Surf Frenzy | Napi $0.06 | Payout $0.20 | Payeer / Perfect Money / LiteCoin / Bitcoin

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Lezárt
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Surf Frenzy | Napi $0.06 | Payout $0.20 | Payeer / Perfect Money / LiteCoin / Bitcoin

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »


Kép


Csak par napja kattintom, de nagy kedvencem lett mivel hamar lekattinthato, nincs fokusz se zavaro hirdetes. Hogy mikor indult azt nem tudom, de az elso kifizetes 2020-09-24- volt ami meglepo mivel azota sem sikerult elerni az 1k-t. nagyon alulerteket viszont rakeresve sok proof talalni.

Napi $0.06-0.10
Paid To Click, Revenue Shares, Offerwalls,Paid To Read Ads,ClixGrid,Paid To Signup,Click Exchange,Get Paid To Read Emai,Paid To Promote

Kikeres Min Fee
Bitcoin $ 0.50 2 %
LiteCoin $ 0.50 1 %
Payeer $ 0.60 0 %
PM $ 0.20 2 %

Ahogy neztem itt is szinte ra vagy "kenyszeritve" a tagsag vasarlasra, mivel ingyeneseknek csak 2 hetente van kikeres. a jo hir a legolcsobb tagsag csak $2.8 kerul ezzel hetente kikerheto.

koszonom, ha a linkemen keresztul regisztralsz.
http://www.surf-frenzy.club/index.php?r ... onitorinfo
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surf Frenzy | Napi $0.06 | Payout $0.20 | Payeer / Perfect Money / LiteCoin / Bitcoin

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

admin elegge gaz, vagy a fogalmazas nem szerencses?!

"I have been getting emails asking what has happened to Revenue Shares. The answer is that I have had to disable them for a short period so that we can make some changes."

en ugy ertelmezem mintha neki allna feljebb, h meg merjuk kerdezni mi lett a csomag vasarlassal. mikozben forumra irta: elozetes bejelentes nelkul nem fog valtoztatni semmin.. de mindegy szuletes napja alkalmabol vannak akciok.. nagy fa**** :lol:
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surf Frenzy | Napi $0.06 | Payout $0.20 | Payeer / Perfect Money / LiteCoin / Bitcoin

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

lehet hulye voltam, befizettem mert ujra elerheto a revenue share. 20% profit, 1honap/ heti fizetes.

szerk: hirdetni ezt az oldalt nem eri meg, csak kattintassal annyi penzed lesz amit ki se tudsz majd venni, meg tagsaggal sem!! szoval ha valaki altalam regisztral be es vesz csomagot vagy barmit nekem azzal nem tesz jot, mondjuk nem is art, de mindegy.. ertitek :no:
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surf Frenzy | Napi $0.06 | Payout $0.20 | Payeer / Perfect Money / LiteCoin / Bitcoin

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

elfelejtettem:
csomagok utan kapott penzt kulon szamolja e miatt nem kell venni tagsagot mert egyebkent 15naponta lehet csak kikerni $0,20.t
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Surf Frenzy | Napi $0.06 | Payout $0.20 | Payeer / Perfect Money / LiteCoin / Bitcoin

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Majdnem kimaxoltam a masik oldaljan a csomagok vasarlasat, de mivel tul sok promo volt az elmult hetekbe.... ereztem itt valami lesz, hat lett is. Halloween alkalmabol tartott UJABB nagy akciok utan benyogte az admin hogy "halalos beteg" es nncs refund :clap: majd, ha jobban erzi magat.. de ez tudjuk mit jelent.. :unsure:

EZT IRTA " I am deeply sorry for any losses that you may incur, but I am not in a position to refund monies at this moment in time. If I start feeling well enough I will look into possible refunds of long term memberships, but I can make no promises at this moment in time."

Ennyi volt.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég