Keress pénzt kérdőívekkel!

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Az ipsos új oldala nektek is gyenge eresztés? A megújulás óta alig van sikeres kérdőív kitöltésem. Sokszor úgy dob ki, hogy még kompenzáció sincs. Teljes mobrog utánérzés.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Petrov144 írta: 2021.12.08. 12:40 Az ipsos új oldala nektek is gyenge eresztés? A megújulás óta alig van sikeres kérdőív kitöltésem. Sokszor úgy dob ki, hogy még kompenzáció sincs. Teljes mobrog utánérzés.
Abszolút, értesítést sosem küld, volt hogy 45 pontot adott egy majd 20 perces kérdőívért, ha tudom el se kezdem, ez kb 25 centnek felel meg, ami röhej.
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Aymonerry írta: 2021.12.04. 12:11 A csütörtöki Daedalus sorsoláson megnyertem az aranyrudat. 310€ értékben.
Folyik az egyeztetés a céggel. Kíváncsi vagyok hogy alakul majd.
Gratulálok a kifizuhoz!

Informátoraim jelentése szerint landolt a lé! :) Cgrt még1x!
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Köszönöm szépen! :)
Nagyon jól esett egy ilyen szép nyeremény. Jah és a Banki bizonylatom:
Daedalus_20211209-152958_SmartBank.jpg
:clap:
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Gratula és a lényeg, hogy fizetett :)
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Úgy látszik a daedalus kérdőíveket stopperrel kell kitölteni, két hete töltöttem egy 100 pontosat és ma visszavont belőle 25 pontot, mert hamarabb végeztem vele, a pofám leszakad. Már eddig is írni akartam nekik, hogy küldenek egy linket, rákattintok kidob és automatikusan jóváír 20 pontot, akkor azokat utólag miért vonják vissza kamu szövegekkel...
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

hangman írta: 2021.12.13. 20:59 Úgy látszik a daedalus kérdőíveket stopperrel kell kitölteni, két hete töltöttem egy 100 pontosat és ma visszavont belőle 25 pontot, mert hamarabb végeztem vele, a pofám leszakad. Már eddig is írni akartam nekik, hogy küldenek egy linket, rákattintok kidob és automatikusan jóváír 20 pontot, akkor azokat utólag miért vonják vissza kamu szövegekkel...
Hát én is láttam egy 20 pontos visszavonást, de nem érdekelt, mert úgyis meglett a minium kikérhető összegem. De annyira nem megyek el rajta, 10,5 euróm volt mikor kikértem, közben még csináltam párat, erre érkezett 3979 Ft, akkor már 11,8 volt az egyenlegem. Most meg 1380-at mutat, gondolom még a kiutalás nincs feldolgozva
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Frankó, hétfőn és kedden az ysense-n keresztül még tölthettem yoursurveys kérdőíveket, most meg azt irja bannoltak, de vegyem fel velük a kapcsolatot. Vki járt már így, van értelme, vagy így jártam?
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

124 pontosan Bannoltak. Írtam a Supportnak. Őszintén megírtam, hogy napokig dobált, átirányított az oldal össze-vissza.
Nem igazán értem miért bannoltak, és mondják el ha már én nem is tudom.
Bő 1 hétig nem kaptam választ, majd egy rövidke levélben kifejtették, hogy ellenőrizték az adataimat, és a folyamataimat, és nem találtak szabálytalanságot, így folytathatom a tevékenységemet az oldallal együttműködve. :clap:

(itt megjegyezném zárójelben, hogy ... nos... több oldal is szerződésben áll velük, többnél "saját" fiókként kezdem a belépésnél a felmérést. Ezzel akár szabálytalanságot is elkövethetek akaratomon kívűl... de basszus, ezt írja meg valaki nekik angolul és némi cinizmussal fűszerezve)
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Aymonerry írta: 2021.12.16. 19:30 124 pontosan Bannoltak. Írtam a Supportnak. Őszintén megírtam, hogy napokig dobált, átirányított az oldal össze-vissza.
Nem igazán értem miért bannoltak, és mondják el ha már én nem is tudom.
Bő 1 hétig nem kaptam választ, majd egy rövidke levélben kifejtették, hogy ellenőrizték az adataimat, és a folyamataimat, és nem találtak szabálytalanságot, így folytathatom a tevékenységemet az oldallal együttműködve. :clap:

(itt megjegyezném zárójelben, hogy ... nos... több oldal is szerződésben áll velük, többnél "saját" fiókként kezdem a belépésnél a felmérést. Ezzel akár szabálytalanságot is elkövethetek akaratomon kívűl... de basszus, ezt írja meg valaki nekik angolul és némi cinizmussal fűszerezve)
Én 129 ponttal állok, most vettem észre, hogy 84 napja kaptam egy 2 pontos levonást, mert párhuzamosan töltöttem 2 kérdőívet, de más nem látszik a fiókomban, amit eddig sosem böngésztem, mert nem érdekelt... Talán 1 héten belül okosabb leszek!
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Ilyen gyenge lett az ipsos, ha így folytatjuk ebből évi 5 euró sem lesz és akkor nyugodt szívvel lehet törölni.
Csatolmányok
ipsosisay.jpg
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Teljes mértékben együtt érzek Veled!
Nekem is van 2x 3 pontos, 5 pontos, De ma becsúszott egy 60 pontos.
A politikai témában jól fizetnek általában.
Egyébként én is hamarosan elérem az 1700 pontot. Akkor kikérem, de elgondolkozok addig, hogy mennyire éri meg velük foglalkozni, mert amióta volt a "fúzió" (nevezzük annak) igencsak megcsappantak a kérdőívek utáni juttatások. :?

MÁS: ha már itt vagyok, megemlíteném a Toluna mostanság gyalázatos működését is. Egy nap 2x kivágtak a befejezett kérdőívből - reward oldalról. Végig szenvedtem egy 35 perces borzalmat, ami tényleg az volt, és a jutalom oldali átirányításnál az egyik épp megtelt, a másik meg nem voltam a célcsoportban... Közel 1 órát b...sztam el a két surveys-re. Az oldal belüli kommunikációban is megemlítik többen is a problémát. De süket fülekre találtunk.... :angry:
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én most olyat tapasztaltam, hogy elindítom a 175 pontosat, nagyon szuper nem dobott ki, erre mikor végzek, 60 pontot ad. Köszönjük szépen. Tényleg nagy a visszaesés az átalakítás óta.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

A tolunáról már töröltem magam, a kikéréshez szükséges pontok fele nem jött össze 4-5 hónap alatt, azt a néhány kérdőívet amit kapnék ha jól rémlik a surveytime-nál megkapom, ott többet és azonnal fizetnek érte.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én is töröltem, mert nemcsak h nem gyűlt össze a pont, de le is járt a meglévő. Most újra aktiváltattam a profilom, de nem látok javulást.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

hangman írta: 2021.12.16. 19:53
Aymonerry írta: 2021.12.16. 19:30 124 pontosan Bannoltak. Írtam a Supportnak. Őszintén megírtam, hogy napokig dobált, átirányított az oldal össze-vissza.
Nem igazán értem miért bannoltak, és mondják el ha már én nem is tudom.
Bő 1 hétig nem kaptam választ, majd egy rövidke levélben kifejtették, hogy ellenőrizték az adataimat, és a folyamataimat, és nem találtak szabálytalanságot, így folytathatom a tevékenységemet az oldallal együttműködve. :clap:

(itt megjegyezném zárójelben, hogy ... nos... több oldal is szerződésben áll velük, többnél "saját" fiókként kezdem a belépésnél a felmérést. Ezzel akár szabálytalanságot is elkövethetek akaratomon kívűl... de basszus, ezt írja meg valaki nekik angolul és némi cinizmussal fűszerezve)
Én 129 ponttal állok, most vettem észre, hogy 84 napja kaptam egy 2 pontos levonást, mert párhuzamosan töltöttem 2 kérdőívet, de más nem látszik a fiókomban, amit eddig sosem böngésztem, mert nem érdekelt... Talán 1 héten belül okosabb leszek!
Szerintük proxyn keresztül töltöttem kérdőívet, feloldotta ha megígérem nem csinálok többet ilyet, miközben nem csináltam, kabaré.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Az ipsos bocsánatot kért az elmúlt időszak problémái miatt. Köszönjük Emese.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

A dec 18-án töltött 30 pontos kérdőív után végre tölthettem egyet az új iSay oldalon, megörtültem mert így elértem a 365 pontot, mondom akkor gyors kikérem a kemény 2 eurót PayPalra, de már nincs ilyen, bosszantó!
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Remélem a függőben lévőket még kifizetik, nekem van egy még ami lóg a levegőben. Nagyon megy lefelé amúgy az az oldal.
Ja és úgy látom, nem egyszerűen a 2 eurót vezették ki, az 5 eurósat is. 10-et kell elérni, ami az eddigiek alapján hosszú hónapok.
Nagy bajban lehetnek, ha így próbálnak időt nyerni
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Újra elérhető a PayPal kifizetés...
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Az ySense január 21. óta nem volt képes kifizetni a kemény 10 usd-t, ráadásul egész január hónpban alig tudtam valamit tölteni, nem értem el az 5 usd-t sem, a decemberi közel 20 usd után ez nagy visszaesés, persze tudom az átlag havi 10 szokott lenni.
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Az ysense nálam egész évben kuka, február 1. óta nem töltöttem, most is 19 percért ajánl 16 centet, hát köszi nem. Az asszonyt meg ki is zárták 3 hete (pontosabban azóta vizsgálják és nem jutottak semmire), mert vmi samplicio-s kérdőíven rosszul kattintott a nemére, visszalépni nem tudott, az azonnal kidobta mégis büntetik.
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Július 15-én regeltem a jtn-re, most értem el az 1000 pontot, megtörtént a kikérés, az óra mostantól indul, a leírtak alapján kíváncsi vagyok hány hónapot kell várni a kiutalásra.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Daedalus Online: gyakorlatilag az első oldal, ahol burkolt fizetésemelés történt, a kiküldött e-mail szerint bekerültem az "arany válaszadók klubjába" ami több más mellett 10% többletkifizetést ad (pedig nem erőlködtem nagyon, kb 60%-os kitöltési arányom lehet). Végre egy oldal, ami lereagálja az inflációt.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Ipsos: elkezdtem egy 250 pontos kérdőívet (lucky me), kész lett, semmi átirányítás közben, erre jóváír gratulálva 60 pontot. Ment is az üzenet, lementettem a képernyőképeket. Egyre sunyibb ez a banda. Kiváncsi vagyok mit írnak vissza.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Megint jött a netpaneles unalmas és hosszú kérdőív daedaluson, így töltögetve nem bánom, hogy decemberben nem csináltam meg, csak a médiahasználatos vacak 20-25 perc, pedig nem sokat gondolkodok egy-egy válaszon, ez alapján úgy gondolom, hogy 120 perc alatt lehetetlenség kitölteni és a 4 euróval sem én járok jól.
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

hangman írta: 2022.02.28. 12:03 Július 15-én regeltem a jtn-re, most értem el az 1000 pontot, megtörtént a kikérés, az óra mostantól indul, a leírtak alapján kíváncsi vagyok hány hónapot kell várni a kiutalásra.
Csing-csing, ha jól számolom majdnem sikerült teljesíteniük a 45 napos kiutalást, a mai napon kaptam 21 ojrót, ami bőven több mint 7600 Ft, majd 8000 Ft! :)
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Az egyetlen dolog, amiben előny a gyenge forint, a külföldi oldalokból besápolt euró/font/dollár.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Az attapoll perpill egész szimpatikus, augusztus közepe óta 13.5e-nél járok. Viszonylag jó az ügyfélszolgálat hozzáállása, ha probléma van az esetek többségében manuálisan jóváírják a pénzt.
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

A jtn most nagyon pörög, tegnap és ma 100 pont, múlt héten 110 pont és április 1. óta 271 pontnál járok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég