Keress pénzt kérdőívekkel!

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Ideért az én jtn kifizetésem is, jó érzés, hogy 21 ojrót küldtek, ami inkább 9000 Ft mint 7600, hála az izmos forintunknak... Úgyhogy most már küldhetnének havi 200 pont körüli kérdőívet, mert 3 hete semmi nem jött!

A kérdőív száma: 10989_2 2022. 09. 19. 15:32 20
A kérdőív száma: 9691_68 2022. 09. 07. 12:14 30
A kérdőív száma: 10883_01 2022. 08. 26. 10:57 1
A kérdőív száma: 10861_03 2022. 08. 25. 15:19 1
Paypal 7600 HUF 2022. 08. 17. 11:47 -1000
A kérdőív száma:10820_08 2022. 08. 17. 8:04 40
A kérdőív száma: 10807_4 2022. 08. 16. 15:39 40
A kérdőív száma: 10838_03 2022. 08. 13. 10:13 1
A kérdőív száma: 10745_02 2022. 07. 28. 14:24 40
A kérdőív száma:9713_190 2022. 07. 27. 8:09 30
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Admin »

"a paypalról meg forintban és eur-ban ingyenes az utalás hazánkban"

Ezt úgy értsük, hogy van a PayPal egyenlegünkön pl. Eur akkor Eur-os számlára (magyar banknál) ingyenesen utalódik a PayPal Eur egyenlegem? És ugyanez igaz ha van PayPal-on Ft egyenlegem akkor magyar banknál vezetett Ft számlámra Paypal-ról ingyenesen kapom meg a bankszámlámra a PayPal Ft egyenlegemet?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Admin írta: 2022.10.06. 17:12 "a paypalról meg forintban és eur-ban ingyenes az utalás hazánkban"

Ezt úgy értsük, hogy van a PayPal egyenlegünkön pl. Eur akkor Eur-os számlára (magyar banknál) ingyenesen utalódik a PayPal Eur egyenlegem? És ugyanez igaz ha van PayPal-on Ft egyenlegem akkor magyar banknál vezetett Ft számlámra Paypal-ról ingyenesen kapom meg a bankszámlámra a PayPal Ft egyenlegemet?
Nem, ezt úgy értsd, hogy nettó hülyeség.....
Bankközi utalásokra vonatkozik a forint és euró ingyenes utalása. (Euró az egész euró zónában)
Paypalról való pénzkivét nem számít bankközi utalásnak....
Paypal alapszabály, hogy mindenki csak abban a pénznemben tud kivenni róla, amilyen a regisztrál címének hivatalos pénze.
Szóval hiába van mögötte Revolut kártya, azzal csak befizetni tudsz bármilyen pénznemben (figyelve arra, hogy ne pp, hanem revo váltson, de ez már egy másik történet...), kivenni csak forintban (ez természetesen paypalnak jó üzlet)
End of the story
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

kavics13 írta: 2022.10.06. 17:49
Admin írta: 2022.10.06. 17:12 "a paypalról meg forintban és eur-ban ingyenes az utalás hazánkban"

Ezt úgy értsük, hogy van a PayPal egyenlegünkön pl. Eur akkor Eur-os számlára (magyar banknál) ingyenesen utalódik a PayPal Eur egyenlegem? És ugyanez igaz ha van PayPal-on Ft egyenlegem akkor magyar banknál vezetett Ft számlámra Paypal-ról ingyenesen kapom meg a bankszámlámra a PayPal Ft egyenlegemet?
Nem, ezt úgy értsd, hogy nettó hülyeség.....
Bankközi utalásokra vonatkozik a forint és euró ingyenes utalása. (Euró az egész euró zónában)
Paypalról való pénzkivét nem számít bankközi utalásnak....
Paypal alapszabály, hogy mindenki csak abban a pénznemben tud kivenni róla, amilyen a regisztrál címének hivatalos pénze.
Szóval hiába van mögötte Revolut kártya, azzal csak befizetni tudsz bármilyen pénznemben (figyelve arra, hogy ne pp, hanem revo váltson, de ez már egy másik történet...), kivenni csak forintban (ez természetesen paypalnak jó üzlet)
Nem egyértelmű, de tény, hogy ki kellene próbálni...

https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/u ... #withdraw1
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sajnos nagyon nehéz PayPal-al bármit is tenni hogy ne Neki legyen jó ...

USD-t Eur-ra 1 alatt váltja ... USD pedig erősebb ... de neki persze ez a biznisz, tudom (sajnos)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

hangman írta: 2022.10.06. 18:19 Nem egyértelmű, de tény, hogy ki kellene próbálni...

https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/u ... #withdraw1
Ebben mi nem egyértelmű???
"Az átutalásra díjak vonatkoznak.Minden alkalommal, amikor ilyen átutalást kezdeményez, előre tájékoztatjuk a díjakról.

Csak olyan pénznemben vezetett finanszírozási forrásra (például bankszámlára vagy kártyára) kérheti az átutalást, amely megegyezik számlája eredeti nyitó pénznemével, vagy a tartózkodási helye szerinti országban a PayPal által támogatott más pénznemmel."

Kipróbálni???
Állítasz valamit (ami amúgy hülyeség) úgy, hogy még ki se próbáltad??? Nehéz erre mit mondani...


Egyáltalán nem nehéz paypal pénzzel mit kezdeni.
De azt nem szabad elfelejteni, ez egy pénzügyi szolgáltatás, használatának ára van. Mindennek ára van.

Jah és szívesen................
End of the story
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

kavics13 írta: 2022.10.06. 20:47
hangman írta: 2022.10.06. 18:19 Nem egyértelmű, de tény, hogy ki kellene próbálni...

https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/u ... #withdraw1
Ebben mi nem egyértelmű???
"Az átutalásra díjak vonatkoznak.Minden alkalommal, amikor ilyen átutalást kezdeményez, előre tájékoztatjuk a díjakról.

Csak olyan pénznemben vezetett finanszírozási forrásra (például bankszámlára vagy kártyára) kérheti az átutalást, amely megegyezik számlája eredeti nyitó pénznemével, vagy a tartózkodási helye szerinti országban a PayPal által támogatott más pénznemmel."

Kipróbálni???
Állítasz valamit (ami amúgy hülyeség) úgy, hogy még ki se próbáltad??? Nehéz erre mit mondani...


Egyáltalán nem nehéz paypal pénzzel mit kezdeni.
De azt nem szabad elfelejteni, ez egy pénzügyi szolgáltatás, használatának ára van. Mindennek ára van.

Jah és szívesen................
Ott a vagy, következő bekezdésben meg a kivéve ha, szívesen!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

hangman írta: 2022.10.06. 23:13
kavics13 írta: 2022.10.06. 20:47
hangman írta: 2022.10.06. 18:19 Nem egyértelmű, de tény, hogy ki kellene próbálni...

https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/u ... #withdraw1
Ebben mi nem egyértelmű???
"Az átutalásra díjak vonatkoznak.Minden alkalommal, amikor ilyen átutalást kezdeményez, előre tájékoztatjuk a díjakról.

Csak olyan pénznemben vezetett finanszírozási forrásra (például bankszámlára vagy kártyára) kérheti az átutalást, amely megegyezik számlája eredeti nyitó pénznemével, vagy a tartózkodási helye szerinti országban a PayPal által támogatott más pénznemmel."

Kipróbálni???
Állítasz valamit (ami amúgy hülyeség) úgy, hogy még ki se próbáltad??? Nehéz erre mit mondani...


Egyáltalán nem nehéz paypal pénzzel mit kezdeni.
De azt nem szabad elfelejteni, ez egy pénzügyi szolgáltatás, használatának ára van. Mindennek ára van.

Jah és szívesen................
Ott a vagy, következő bekezdésben meg a kivéve ha, szívesen!
Sajnálom, ha a szöveg értelmezés sem megy (nem csodálkozom)
Terjeszd csak nyugodtan a hülyeséget minden tudás, tapasztalat nélkül.... Ez a fórum úgy is erre való...
Részemről lezárva
End of the story
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

kavics13 írta: 2022.10.07. 12:28
hangman írta: 2022.10.06. 23:13
kavics13 írta: 2022.10.06. 20:47

Ebben mi nem egyértelmű???
"Az átutalásra díjak vonatkoznak.Minden alkalommal, amikor ilyen átutalást kezdeményez, előre tájékoztatjuk a díjakról.

Csak olyan pénznemben vezetett finanszírozási forrásra (például bankszámlára vagy kártyára) kérheti az átutalást, amely megegyezik számlája eredeti nyitó pénznemével, vagy a tartózkodási helye szerinti országban a PayPal által támogatott más pénznemmel."

Kipróbálni???
Állítasz valamit (ami amúgy hülyeség) úgy, hogy még ki se próbáltad??? Nehéz erre mit mondani...


Egyáltalán nem nehéz paypal pénzzel mit kezdeni.
De azt nem szabad elfelejteni, ez egy pénzügyi szolgáltatás, használatának ára van. Mindennek ára van.

Jah és szívesen................
Ott a vagy, következő bekezdésben meg a kivéve ha, szívesen!
Sajnálom, ha a szöveg értelmezés sem megy (nem csodálkozom)
Terjeszd csak nyugodtan a hülyeséget minden tudás, tapasztalat nélkül.... Ez a fórum úgy is erre való...
Részemről lezárva
Ha menne a szövegértés, akkor nem ugatnál, úgy kezdtem a mondandómat, hogy szerintem, ebbe benne van, hogy még nem próbáltam, de sztem mennie kell. Ehhez képest még te sem próbáltad, de jár a lepcses!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Mindig megfogadom, hogy ne álljak le vitatkozni szellemi fogyatékosokkal... mea culpa, hogy ezt most is elfelejtettem :)
Utoljára leírom azoknak, akiknek megy az olvasás és értelmezés is:
Paypalról magyarországi regisztrációval csak forintot lehet kikérni. Amit én másokkal ellentétben tudok, mert jól ismerem paypalt és szabályzatát, és amit én tudok, mert másokkal ellentétben próbáltam is :)
End of the story
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Bocsi a cunamiért amit elindítottam.

Ezt találtam:
"Hogyan tudsz PayPal számláról Revolut számlára utalni?

PayPalról a Revolut számládat is fel tudod tölteni.

Fontos, hogy a Revolut nem kínál magyarországi forintszámla adatokat. Ezért a PayPalhoz nem tudod hozzákötni a Revolutos bankszámlaszámodat, hogy ingyen mozgasd a pénzedet a két számla között. Ahhoz, hogy forintot fogadhass a Revolut számládon, a Revolut létrehozott egy devizaszámlát Litvániában egy bankban, amelynek forint a pénzneme.³ Vagyis ha forintot szeretnél küldeni, akkor erre a litván számlára kellene küldened, amely nem minősül belföldi átutalásnak, hiszen nemzetközi bankszámla számot (IBAN) kell használnod az átutaláshoz. Ezért aztán a PayPalhoz csak a Revolutos kártyádat tudod hozzákötni, aminek 2 EUR díja van átutalásonként."

Szóval 2 euro utalási díj, ezt jóval több mint amit a kis összegű kérdőíves kikéréseken bukok.

Ott van még a Wise, de csak azért nem nyitok olyan kártyát. Ott a leírás szerint lehet több devizában fogadni, és piaci középárfolyamon vált, de van egy 2000 Ft-os éves kártyadíj. Bizonyos összeg felett éves szinte jobban jár az ember, de pár ezer forint haszonért túl sok a macera vele.

https://wise.com/hu/blog/wise-paypal
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Petrov:
Ha forintot akarsz kivenni, akkor simán elküldöd magyar számládra ingyen, majd onnan feltöltöd revolutot ingyen :)
Paypalról magyar regisztrációval (forint az alapértelmezett pénznem, magyar cím) csak forintot tudsz kivenni.
Ha nem forintod van van paypalon, akkor vagy ott váltasz, baromi szar árfolyamon, vagy megoldod másképp ;)
Ez sajnos wise-re is igaz, oda is csak forintot tudsz kivenni (ha van hivatalos magyar bankszámlaszáma, nem tudom, mert nem használom), de mint írtam, forintra meg van egyszerűbb megoldás.
(Nem indítottál el semmit, nem te beszéltél hülyeségeket ;) )
End of the story
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Jó napot! Mi van ezzel az oldallal? brain active panel magyarország...
http://brainactivepanels.com/ domain parkoltatva van?
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Az egyik kérdőív (végül kidobott) 20 eurós amazon utalványt (adott volna). Most szállít az amazon Magyarországra? Mert még egy éve úgy volt hogy nem. Köszönöm
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Petrov144 írta: 2023.01.11. 11:16 Az egyik kérdőív (végül kidobott) 20 eurós amazon utalványt (adott volna). Most szállít az amazon Magyarországra? Mert még egy éve úgy volt hogy nem. Köszönöm
Baromi uncsi volt, ráadásul csomó analfabéta véleményét kellett minősítenem, így nagy szenvedés volt, mindenesetre az amazon.de szállít ide és az utolsó emlékeztetőkbe már 25 ojrót írtak, kíváncsian várom mi lesz belőle.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Értem, gratulálok hogy végigcsináltad, sok sikert az elköltéséhez.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Más nem töltötte a győris kérdőívet? A meghívót az opinionbar küldte, ma meg jött vmi 9000 Ft a metrixlabtól, de nem világos milyen formában, mert elsőre nem amazon utalvány.
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

hangman írta: 2023.01.27. 20:12 Más nem töltötte a győris kérdőívet? A meghívót az opinionbar küldte, ma meg jött vmi 9000 Ft a metrixlabtól, de nem világos milyen formában, mert elsőre nem amazon utalvány.
Végül 9000 emag uti lett belőle, jó pénz 1 óra szenvedésért.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Én is ma kaptam e-mailt,de még nem váltottam be az utalványt,akkor emag lett mindenkinek,nem amazon? :D
Majdnem a kukába dobtam az e-mailt,elsőre olyan ismeretlen címről jön kamu szaga volt,utánna kapcsoltam. :?
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

gyula1971 írta: 2023.01.27. 21:21 Én is ma kaptam e-mailt,de még nem váltottam be az utalványt,akkor emag lett mindenkinek,nem amazon? :D
Majdnem a kukába dobtam az e-mailt,elsőre olyan ismeretlen címről jön kamu szaga volt,utánna kapcsoltam. :?
Választható, volt h&m illetve alza is.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Köszi, még nem mentem rá a beváltás gombra, gondolom onnan ketyeg az érvényesség?
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

gyula1971 írta: 2023.01.28. 10:36 Köszi, még nem mentem rá a beváltás gombra, gondolom onnan ketyeg az érvényesség?
Nem, az emag utik pl dec 19-ig szólnak.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

hangman írta: 2023.01.27. 20:12 Más nem töltötte a győris kérdőívet? A meghívót az opinionbar küldte, ma meg jött vmi 9000 Ft a metrixlabtól, de nem világos milyen formában, mert elsőre nem amazon utalvány.
Üdv az opinionbar oldalról mik a tapasztalatok? Én csak tegnap regeltem.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Harmatgyenge egy év, surveytime alig hoz egész évben 9 dodó, ysense az elmúlt 2 hétben indult be, yougov kuka, pedig 100 pont hiányozna a 4000 Ft-hoz, mobrog és marketagent szintén vicc, ahogy az attapollon is a január 29-ei kikérés óta 4 Ft-on állok, jtn-nek fellángolásai vannak, tgm 2 hónapja semmi, netpanelt én ejtettem, megalázó 100 Ft értékű tecsó utiért 10-15 percet gürizni, populáció is negatív rekord gyanús, 2.5 hó alatt nincs 2000 Ft, alig küld vmit, daedalus 1.5 hónap után az elmúlt 2 hétben küldött négyet, amiből sikerült 195 pontot hoznom, legalább lesz egy kikérésem.

Esetleg tudtok vmi értelmeset, amivel van értelme vesződni?
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Petrov144 írta: 2023.01.31. 09:35
hangman írta: 2023.01.27. 20:12 Más nem töltötte a győris kérdőívet? A meghívót az opinionbar küldte, ma meg jött vmi 9000 Ft a metrixlabtól, de nem világos milyen formában, mert elsőre nem amazon utalvány.
Üdv az opinionbar oldalról mik a tapasztalatok? Én csak tegnap regeltem.
Külön nem ismerem, rajtuk keresztül ment a fenti kérdőív.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Szia!
Nem rajtuk keresztült ment,ha jól emlékszem az Ipsos küldte a felmérési linket. Optionbar-on én nem vagyok.
Kifizetést,az utalványt intézte a metrixlab. :)
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

A populáció nagyon gyenge, 1.5 hónap alatt 2 kérdőív, az eddigi leggyengébb negyedév lehet.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Daedalus utalt 10 eurót, de az oldalon belépve még nem frissítette az egyenleget (már 2 hete). Sőt amiket azóta töltöttem, hozzáadja. Ezt gondolom utólag korrigálják.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Egyszer én is kaptam 10-Eurót-csak úgy-meg is lepődtem. Persze régi tag vagyok. :D :D
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: hangman »

Petrov144 írta: 2023.05.23. 09:10 Daedalus utalt 10 eurót, de az oldalon belépve még nem frissítette az egyenleget (már 2 hete). Sőt amiket azóta töltöttem, hozzáadja. Ezt gondolom utólag korrigálják.
Hó végén szokták levonni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hangman 2023.05.23. 14:39-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég