CASH IN PILLS

Fizetős partner programok
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

CASH IN PILLS

Hozzászólás Szerző: papatomi »

A Cash In Pills Partnerprogram az egyik legmagasabb jutalékot kínálja a piacon és jelentős marketing eszközöket biztosít minden webmester számára. Ez a folyamatos és erős érdeklődés oka.

A program népszerűségének növekedéséből te is pénzt szerezhetsz! Elegendő mindössze a referencia linkeket kihelyezned vagy más webmestereket bátorítanod a regisztrálásra és a referált személyek által generált tranzakciók 5%-át megkapod.

A regisztráció INGYENES!
Regisztráció után már el is kezdheted népszerűsíteni egyrészt magát az oldalt,másrészt-ami a lényeg- a termékeket.Ugyanis minden eladott termék után 30% (!) jutalékot kapsz!
Termékből pedig van szép számmal,több kategóriában.
-egészség,szépségápolás
-testépítés
-férfiasság fokozása
-súlycsökkentés
Jelenleg 37 féle termék elérhető a fenti kategóriákban.
Minden termékhez külön biztosítanak különféle promóciós eszközöket,úgymint bannerek,iframe,természetesen minden termékhez külön ref linket kapsz.
Ki tudod választani milyen nyelven szeretnéd reklámozni a termékeidet (geotargeting).
40$-tól kivehető a jutalék paypal-ra.
Ez elsőre soknak hangzik,de ez nem ptc.2-3 termék eladásából már meg is van ez az összeg.

Ha nincs terméked,de szeretnél INGYEN elkezdeni kereskedni az interneten,akkor ez a te lehetőséged!

https://track.cashinpills.com/product/A ... &uid=67423
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: CASH IN PILLS

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Marika neni miota Pistabanak az uj nagyotdurranXXL-el keveri a froccset az eletuk teljesen megvaltozott, ha szeretned, hogy a ferjed ismet KEMENY legyen!! Csak neked csak most csak itt 2ot fizet 1et kap akcionk van Xdd katt erre a linkre: tutibiztostermeknematveres.com
Trooger
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.09.13. 13:32
Kapcsolat:

Re: CASH IN PILLS

Hozzászólás Szerző: Trooger »

Tényleg működik, én is ezzel foglalkoztam régebben, csak el terelt az élet! Nos, csak mondom, brutál összegeket lehet keresni vele, és valóban fizet is! Ha valaki meg tudja szólítani mondjuk a Kínai piacot, ott azért van némi ember anyag, potenciális vásárló....
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: CASH IN PILLS

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ptcmonitorinfo írta: 2022.08.13. 21:38 Marika neni miota Pistabanak az uj nagyotdurranXXL-el keveri a froccset az eletuk teljesen megvaltozott, ha szeretned, hogy a ferjed ismet KEMENY legyen!! Csak neked csak most csak itt 2ot fizet 1et kap akcionk van Xdd katt erre a linkre: tutibiztostermeknematveres.com
Te kamuzol, nincs is a linken semmi :(
































:)
End of the story
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: CASH IN PILLS

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Trooger írta: 2022.08.14. 07:29 brutál összegeket lehet keresni vele
Igen, de ehhez mennyire kell mar trogernek lenni Trooger? :lol: bocs, nem tudtam kihagyni... a nem alvas bolandaaa teeesz :clap:
kavics13 írta: 2022.08.14. 10:24 Te kamuzol, nincs is a linken semmi :(
Opsz most labuktam :good:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de masok betegsegebol akar hulyere nezesebol nyereszkedni a legalja (ellnezest az osszes Marikatol) -abbol enni, hogy Marinak igert csoda sz@r eltunteti minden bajat, sot! ujra 20 eves lesz!! A bacsinak meg kocka hasa lesz nagy kolbasszal csak tessek tovabb ulni a tv/ monitor elott :? arrol meg nem is beszelve mennyi "Marikat" kell atverni hogy abbol tenyleg lehessen "enni"?! rengeteget, es sajnos sok "Marika" van (legyen az idos vagy fiatal) aki el akarjak hinni a hazugsagot es meg tobb aki ezen rohogve nyereszkedik... aki meg becsuletes?! az mondja a magaet :unsure:

Egyebkent nem kotozkodni akarok, vagy nem celzas papatomi-nak vagy barki masnak!! Lehet ezt is becsuletessen csinalni :good:
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: CASH IN PILLS

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Az a helyzet,hogy ezek a termékek tényleg nem a kamu kategória.Ha kamu cuccok lennének az oldalon,akkor már rég bedőlt volna az egész mutatvány.
Vettem már pár terméket én is innen próbaképpen,nem csalódtam egyikben sem (elsősorban a testépítő cuccokat).
Ezen a fórumon kívül nem is promotálom az oldalt,mert idehaza nincs rá befogadó közönség.Pedig tényleg nem rossz üzlet.Európába már több országba adtam el a termékekből.
Ez nem arról szól ,hogy bárki is át legyen verve vele.Ott van feketén-fehéren (sőt színesben :) ) hogy melyik termék mit tud.Ennyi.Ha nem jön be a termék vissza lehet küldeni és a vásárló visszakapja a pénzét.
Az a 30% jutalék meg azért nem olyan rossz.10-15 ezer ft egy-egy termék ,hamar elérhető a 40$.
És fizetnek....
Azon lehet élcelődni,hogy vannak potencia növelők is :)
Na és?Ma már egy hatalmas piaccal rendelkező iparág ez is,ugyanúgy ahogy a szépségápolás,testépítő kiegészítők stb. Ha van rá igény miért ne árulnánk ...?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég