Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Épp msot kaptam meg a kifizetést... kb 4 óra alatt... és nem is vagyok (még) kitiltva...
Szerencsések egyike lettem? :D
Azért ez így... hogy vkit tilt vki meg szerencsés... hát elég undorító... -.-
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Én csak a Revolut-ra vártam, azért gyűjtöttem, de ma kikértem Skrill-re (mielőtt még ide bejelentkeztem volna).
De az még továbbra sem világos, hogy aki nem kapta meg a pénzét, azt ki is tiltotta-e. Mert ha igen, akkor ilyet már láttunk korábban is.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Én két napja kértem ki 21$-t. Nem mertem tovább gyűjtögetni. Inkább Payeer számlára raktam, mint hogy elbukjam a "nagy összeg" miatt...
Néhány napja én elmondtam, hogy problémái vannak a R4A háza táján meglátásom szerint.
Minden reggel aggódva és félelemmel vegyesen nyomok rá a LOGIN gombra, hogy vajon ott vagyok-e még, vagy bannoltak... (gondolom más is magára ismer)
Kövezzetek meg, de szerintem az oldal BlackList-jében az is szerepet játszott, hogy az itteni accountokból sokan naponta Unique ++++++ -ig elmentek... Bár most írt Proxy-t is a statba... az nem tudom ki volt...
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

A proxy az adminok egyik kedvenc indoka, ha nem tudják valós érvekkel alátámasztani a kitiltást..... ellenőrizhetetlen...
Amúgy azoknak írom, akik még az oldalon vannak, főleg, ha ugyanazzal a nickel, mint itt, hogy csak óvatosan a nyilvános nyilatkozatokkal, mert Levente egyértelműen ide jár olvasgatni... :)
End of the story
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Én úgy gondolom, hogy a hirdetések elmaradása is problémát okoz.
Példaként az előbb megnéztem, van 4 szabad slot rotator és banner is. Így ez összesen 8 szabad slot.
Mivel ezek kihasználatlanok, ha csak 1 napos hirdetésként számolunk, ez $39.92 mínusz a Leventének naponta. 1 napos hirdetés $4.99 és ha megnézzük az oldalt és ha sok ilyen szabad slot van az sok bevétel kiesést okoz.

Eddig 1 alkalommal hirdettem a Leventénél, és én meg voltam vele elégedve, és ha lenne rá most speciel ennyi keretem, újra megtenném.
Eddig nem volt problémám az oldalával és vele sem. Eddig minden megkeresésemre válaszolt.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Referáltam Perfect Money-ra én pedig Payeer-re.

A hibaüzenet nálam ... multiple account-ra hivatkozás (lenne) ... direktemnél ezt nem kérdeztem.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Akkor már csak egy kérdés van. Ha a másik fiók is fel lett függesztve, akkor ez a szokásos probléma. Azon nem kell csodálkozni, hogy kikérés után függeszt fel. Már régóta így csinálja, ezt le is írta valamikor.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Jelenleg még NEM kívánok negatívan nyilatkozni, igaz meglenne minden alapom rá ... refemnek 2 hete semmi válasz, sem kifizetés, nekem 1 hete semmi válasz, most meg már tagság felfüggesztés.

Még picit várok, de akármi is lesz, ez NEM gerinces viselkedés, sunyiskodni ... egyáltalán az ha valaki ír normál hangnemben a másiknak az NEM szint ha semmi választ nem kap az ember. Ez NEM európai viselkedési mód, s semmiképp nem elfogadható. Bármi probléma is lenne mindent normál keretek közt illik megbeszélni.
Az ember 3-4 év munka és befektetett nem 100 és nem 200 USD hanem ezek többszöröse után szeretne keresni is az oldallal az miért nem elfogadott? Ha várok 6-8 hónapot hogy kikérjek egy komolyabb összeget azt miért "fáj" kifizetni nekem, vagy pl. azon refemnek ki a szavamra hallgatva hírdetéseket vett több általam ajánlott (és bevállt) oldalon. Ezek mind megdolgozott összegek, ami nem kérdéses, ki kell fizetni.
Minden refemet óva intettem hogy pl. szörföljön az oldalon (R4All) hogy felületet se adhassunk a "szabálytalan szörfözésre" és az azáltali kizárásra, így mindenkinek CSAK a hírdetéseket ajánlottam mint 100%-ban hibamentes kereseti lehetőséget. Majd 200 direkt refem lett az évek alatt s ezt követően felfüggeszteni kifizetéskor???

Várunk még 1-2 napot ... igaz az oldalon már volt több kifizetés is, ami azt jelenti az Admin valamilyen szinten jelen van ... lehet valami komoly gond van a háttérben, amiről mi nem tudhatunk (még).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nos engem is bannolt miutan kikertem :D
Ez is biztos veletlen, es csak 5$ koruli osszeg...
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Én tegnap Kikértem és Pár orán belül Fizetet és nem Tiltot ki
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Rotate4all - ÁTVÁG, CSAL!!! - Messze kerüld el!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nos "Levente" továbbra is sunyin hallgat ... úgyvélem ez ŐT magát minősíti. Tudjátok mi szokott sunyin lapítani a fűbe??? (megfejtést legtöbben tudjuk)

Természetesen amit tudok és rajtam múlik azt megteszek az ügy érdekében.

Legfőképp amit tudok hogy itt az oldalamon a Rotate4all oldala ezt követően kitüntetett "sticky" helyre helyezem és természetesen a megfelelő CSALÓ, SUNYI OLDAL titulussal illetem. Magát az oldalt itt többet SENKI nem lesz képes "reklámozni" ... továbbá az oldalam bannerjai közt állandóra felteszek R4ALL antireklámokat, hogy bárki ki az oldalamra kerül ezt követően láthassa azt.

Nem vagyunk nagyok, tudom, de ahogy régebben is mondtam, sok kicsi sokra tud idővel menni ... "Levente" saját maga alatt vágja a fát ezzel a nem európai (balkáni) üzletstílusával. Ez mélyen felháborít és minden normál embert ez zsigerből taszít.

Őszintén sajnálom minden általam az oldalra vitt direkt referáltam kitiltását az oldalról, igazán ez sem magyarázható mint ahogy az sem hogy egyik napról a másikra kizár. Bőszen védi a hírdetőit (ami rendben is van) azokat meg ki a forgalmat "generálja" az oldalára, amiből tulajdonképpen Ő maga él, azokat meg szépen lefejezi ha azok már keresnek az oldalon.

Természetesen megy az élet tovább, én magam is megyek tovább ... mi mást kívánhatok számára mint hogy költse ezt a - sajnos - nem kevés összeget ... itt meg megint mindenki saját verzióját helyettesítse be hogy mire!

Szégyeld magad "Sunyi Levente" ...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok,

A helyzet továbbra is változatlan "Csaló Levente" tekintetében. Se nekem, se kitiltott refjeimnek semmi választ nem küld.

Mondjuk nem egyszerű azt magyarázni ha meglopjuk a másikat XXX USD-vel, nem? Mit mondana, elloptam a megkeresett pénzeteket??? Nem lenne valami nagy érv a korrektsége tekintetében!

Rotate4all - ÁTVÁG, CSAL!!! - Messze kerüld el!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

"Csaló-Gerinctelen-Sunyi" Levente továbbra is sunyizik ... féreg egy pióca ember ez ... fújj ...

Messze elkerülni ...

Rotate4all - ÁTVÁG, CSAL!!! - Messze kerüld el!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Sajnalom, hogy igy jartal. kemeny munka ennyi penz osszekapargatni centekbol.. de azt kell mondanom te is hibas voltal, olvashattad a forumozok panaszait. rendszerint kitiltott veletlenszeruen tagokat a kezdetek ota. En magam konkretan felve kattintottam a "login" gomra es ezt mindenfajta tulzas nelkul irom. Ami a legnagyobb "WTF" az egeszben.. Baszus, nem egy ismeretlen alakrol van szo, eleg sok mindent tudunk rola.. es megis csak annyit tehetunk, hogy "oke akkor ennyi volt" pedig konkretan CSALOROL van szo akivel akar jogilag sem lehet mit kezdeni mivel eleg annyit irni a TOSba , hogy barkit kitilthat akar indoglas nelkul?!! Na M1. Anno tobb oldal keszitett interjut vele, de mara a legtobb cikk 404 hibatir valszeg elkezde oket leszedetni, azert talalni ezt azt. persze tudom ezzel sem megyunk sokra, ez van.

https://pbs.twimg.com/media/CAckVKZW4AA ... me=360x360
#Interview with founder of http://rotate4all.com, #Levente #Ivan

Address IERNUTENI NR 87 545300, Reghin Romania
Phone +40-761646910
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég