yekmining.com

(Nem HYIP)
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

yekmining.com

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Egy újabb befektető iroda. Magyarul is tud, csak be kell állítani rajta a nyelvet!

Hogyan fektethetek be a Yek Mining Limited-be?
A befektetéshez először a Yek Mining Limited tagjává kell válnia. Miután feliratkozott, megteheti első befizetését. Minden befizetést a Tagtéren keresztül kell teljesíteni. A bejelentkezéskor kapott tag felhasználónevével és jelszavával bejelentkezhet.

Visszavonhatok 500 GH / s (5 USD) regisztrációs bónuszkeresetet? ?
500 GH / s (5 USD) A regisztrációs bónusz a regisztráció befejezése után kezd működni. Bármikor kivonhatja a létrehozott ingyenes Bitcoine-okat a számláról, teljesen ingyenes. Az ingyenes kereset 24 óránként a számlán megszerzett egyenlegre kerül.

Hogyan lehet megnyitni a Yek Mining Limited számlát?
Ez elég egyszerű és kényelmes. Kövesse ezt a linket , töltse ki a regisztrációs űrlapot, majd nyomja meg a "Regisztráció" gombot.

Melyik fizetési módot fogadja el?
Elfogadunk Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Dash, Bitcoin Cash, Payeer és Perfect Money.

Hogyan vehetem fel a pénzeszközöket, és mi a minimális felvételi limit?
Jelentkezzen be fiókjába felhasználónevével és jelszavával, és ellenőrizze a Visszavonás részt. A minimális kifizetési korlát: Bitcoin 5 USD (esedékes hálózati magas tranzakciós díj), Litecoin 1 USD, Ethereum 1 USD, Dogecoin 1 USD, Dash 1 USD, Bitcoin Cash 1 USD, Payeer 1 USD, Perfect Money 1 USD.

Mennyi időbe telik, amíg a befizetésem hozzáadódik a számlámhoz?
Fiókja frissül, amint befizet. Cryptocurrency-ban 3 hálózati visszaigazolás után, Payeerben és Perfect Money-ben azonnal.

A napi nyereséget közvetlenül a pénznem számlámra fizetik ki?
Nem, a nyereség a Yek Mining Limited számláján gyűlik össze, és bármikor visszavonhatja.

Hogyan számolhatja ki a számlám kamatát?
Minden tervtől függően. A Yek Mining Limited számla kamatát naponta szerzik meg, és 24 óránként jóváírják a rendelkezésre álló egyenlegen.

Befizethetem-e a számlám egyenlegéből a közvetlen befizetést?
Igen! Befizetéshez a Yek Mining Limited számlaegyenlegéből. Egyszerűen jelentkezzen be a tagok számlájára, és kattintson a Befizetés gombra, majd válassza a Befizetést a Számlaegyenleg menüből.

Lehet-e további betétet befizetni a Yek Mining Limited számlára, miután megnyitották?
Igen, lehet, de az összes tranzakciót külön kezeljük.

Miután kifizetési kérelmet nyújtottam be, mikor lesznek elérhetőek a pénzeszközök az én pénznem számlámon?
Az alapok általában 1-24 órán belül rendelkezésre állnak.
Mindent megteszünk a gyors fizetésért.

Veszíthetek pénzt?
Az összes magas hozamú befektetési programba történő befektetés kockázatot jelent. Van azonban néhány egyszerű módszer, amely csökkentheti a veszteség kockázatát, mint amennyit megengedhet magának. Először igazítsa befektetéseit pénzügyi céljaihoz, más szóval tartsa meg a rövid távra szükséges pénzeket az agresszívebb befektetésekből, fenntartva ezeket a befektetési alapokat arra a pénzre, amelyet hosszú távon meg kíván gyűjteni. Nagyon fontos, hogy tudd, hogy valódi kereskedők vagyunk, és hogy a tagok alapjait jelentős befektetésekre fektetjük be.

Hogyan ellenőrizhetem a számlaegyenlegemet?
A számlainformációkat a hét minden napján, a nap 24 órájában elérheti az interneten keresztül.

Megnyithatok több fiókot a programjában?
Nem. Ha úgy találjuk, hogy egy tagnak egynél több számlája van, a teljes pénzeszközök befagyasztásra kerülnek.

Mi a minimális betéti limit és mi a hash kamatláb?
1 GH / s ára 0,01 USD, A minimális betéti összeg 100 GH / s - 1 USD.

Köszönöm ha ezen keresztül regisztrálsz. https://yekmining.com/?ref=jostir
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég