Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Társalgás a PTC-ről.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Elindítottam az oldalt:
http://referralbanners.org

Látogatói statisztika:
http://referralbanners.org/stat/

Üdv.

Szerintem sokaknak gondot okoz a reklámozás, hogy a nehezen megkeresett dollárokat hirdetésekre költse el, amiknek a sikere sokszor erősen kérdéses. Egy jobb helyen való hirdetés meg sokszor több, mint amennyit egy adott oldallal keresnénk.
Ennek kiküszöbölésére létrehozhatnánk egy hirdetési közösséget, ehhez legalább 4-5 fő kellene.

A lényeg annyi lenne, hogy egy olyan egyszerű oldalt tennénk össze, ahol egy banner mellett az oldalról max egy minimális infó lenn kitéve + esetleg egy fizetési bizonylat. Ha nincs saját max kölcsönzünk egyet, a cél szentesíti az eszközt.. :D

Kb 8-10 banner lenne kint, annyi, amennyi egy képernyőn elfér görgetés nélkül. Gondolom sok ilyen vagy hasonló oldalt láttatok már kattintottatok le hirdetésként pályafutásotok során, nem véletlen ez a forma, a többség úgy sem olvas el regényeket... ;)

Attól függően hány tagja lenne a közösségnek, annak függvényében választhat mindenki 1 illetve 2 oldalt amit hirdethet, a költséget pedig megosztjuk egymás között, a lényeg, hogy olyan oldalon tudjunk hirdetni töredék összegért, ahol elegen kattolják majd, és elég sokáig.

Az egyik ilyen használható oldal talán a Ref4Bux ahol:
3 másodperces fix 30 napos hirdetés $10
10 másodperces fix 30 napos hirdetés $15 (szerintem ez maximálisan elég, 5 tag esetén $3/kopf 1 hónapra)
20 másodperces fix 30 napos hirdetés $20

Illetve kihasználhatjuk az egyes oldalakon az ingyen hirdetés lehetőségét is. Pl buxhost oldalakon felajánlott $1-2-ból, hasonlók... lényeg, hogy mindenki hozzátegyen valamennyit! Napi 4-6-8-10ezer látogatóval már azért bármelyik oldalra szerezhető szerintem referral.

Egyelőre ennyi jutott eszembe, ötleteket is szívesen várok, de természetesen jelentkezőket is. :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Ahogy látom nincsen egyelőre túl nagy tolongás :D
Kis segítség a gondolkodáshoz, összedobtam gyorsan egy oldalt, szóval kb így nézne ki, és minden tagnak lenne rajta 2 bannere, felosztásban szerintem úgy a legjobb, ha 1 biztosabb és egy új oldalt hirdetne mindenki, és persze ezek bármikor cserélhetőek...
Csatolmányok
Így nézne ki!
Így nézne ki!
advertisepage.png (290.28 KiB) Megtekintve 7872 alkalommal
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Szia!

Nekem tetszik az ötlet! :good:
Tehetem is a bannerjeimet? :D
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Beteheted, de egyelőre főleg ötleteket, véleményeket várok, hogy mit érdemes még esetleg változtatni.
Meg igényt mérek fel.
Egy biztos, én legkésőbb hó elején elindítom a hirdetést, és ha nincs elég jelentkező, akkor $1.5-ért lehet majd beszálni út közben is/banner/hó
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Detros, nézd meg ezt az oldalam: link
Amit láthatsz rajta, hogy a felső kettő rész hirdetési felületre kiadó, így amikor majd hirdetitek az oldalt, lehet még további hirdetőkre is szert tesztek. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Köszi! :)

Igen én is gondoltam ilyenre, mert láttam már több hasonló oldalt, van ahol az első sorban $10-15 elkérnek a banner elhelyezéséért, ahhoz képest a $1.5 elég baráti, még téged is alul licitáltalak.. :D

Lehet egyszer lesz kedvem alá vágni egy kis php-t és fizetési lehetőség mellett magától elhelyezheti majd mindenki a bannerét, de most már projekten dolgozom... :) ..ez meg gyorsan megvolt.

Lehet a kinézet rovására, még át fogom alakítani, mert ez így szép, csak, ha egy olyan frame-be kerül be, aminek elég nagy a fejléce, akkor az alsó kettő bannerhez már gördíteni kellene...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

A másik ötlet még, hogy tegyél majd ki egy sokak által ismert forgalomszámlálót, amin visszatudják majd nézni, hogy mennyien voltak a weboldalon és esetleg még egy online számláló is elférhet.
(Az előbbi hozzáaszólásomban linkelt oldalam nem arra lett tervezve, ami van rajta és jelenleg nem is hirdetem)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Én is csinálok 1 jó kis hirdetési oldalt :good:
Persze nektek ingyenes lesz a hirdetés :clap:
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Admin írta:A másik ötlet még, hogy tegyél majd ki egy sokak által ismert forgalomszámlálót, amin visszatudják majd nézni, hogy mennyien voltak a weboldalon és esetleg még egy online számláló is elférhet.
(Az előbbi hozzáaszólásomban linkelt oldalam nem arra lett tervezve, ami van rajta és jelenleg nem is hirdetem)
Köszönöm az ötleteket! :)
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: adflood »

Az alapötlet jó. Egy kicsivel gondoltam tovább.

Lehetnének "új" feliratok (kép vagy css stílus) a cím után vagy a banner előtt (css formázással).
CSS Dropdown menü mintájára lehetne némi információt tenni az oldalakhoz. Sima css, nem javascript! Én sem szeretek JS-t letölteni és általában tiltom is őket, ha lehet. De a ptc oldalakhoz kell. Ha az illető a cím vagy a banner fölé viszi az egérmutatót megjelenik a leírás, egyébként nem zavarja a minimál stílust. Vagy az adhitz banner reklámjának kódját kellene kicsit átírni. Esetleg a banner kép alt és title kódjába beírni némi infót. Át kellene írni ha változik valami, de ez máshol sem zavar senkit. :D
Lehetne egy megosztási oldal külön, hogy ne zavarja az oldal betöltését. Oda lehetne rakni mindent: könyvjelző, megosztás, QR kód. Illetve egy banner, az oldal bannere a kódokkal. Miért? Mert amit a buxhost ingyen ad, abból nem tudsz venni semmit vagy örökre "waiting" marad, de a banner hirdetés gyakrabban elérhető (és kevésbé hatékony :) ). Csak figyelni kell, hogy úgy lehessen felülírni a képet (pl új banner), hogy az elérési útvonal ne változzon (ha már kirakta valaki).
És ha már van látogatottság az oldalon, lehetne hirdetést is tenni rá. Ha mások nem a tagok lekattintanák, még lehet, hogy el is tartaná magát az oldal. És a tulajnak egyszer lenne egy értékes oldala. Azt szabad tudni, hogy milyen weboldalon lenne?
Egyébként nekem is pont ugyanez az ötlet jár hetek óta a fejemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.06.05. 23:58-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Köszönöm a hasznos ötleteket adflood!
Én már hónapok óta gondolkozok egy hasonló oldal indításán, vagy inkább mondjuk úgy hogy sokszor gondoltam rá. :)
Egyelőre azt nem tudom hova tegyem fel az oldalt.
Egy részről a hostingot én is meg tudom oldani itthonról is, jelenleg is van egy üzembe helyezhető Debian linuxos webszerverem, csak az csöppet hangos :D De ha minden jól megy, akkor kapok vissza majd egy laptopot, amin csendben elfutna az oldal, meg még más is...
A másik lehetőség, hogy valahol igénybe veszek egy shared hostingot, csak akkor nem úszom meg a domain költségeket, viszont a Networ Solution-nél már € 0.79-ért van megbízható szolgáltatás.
Ha erre van valakinek jó ötlete még, azt szívesen veszem.

Az információ kiírásán, azon én is folyamatosan agyalok még, meg hogy hova kerüljön a proof.

De egyelőre annyit szeretnék csak, hogy itt egymás között néhány taggal közösen, egymást segítve hirdessünk, mert ennek bizony lenne így értelme.
Ref4buxon jelenleg ugyan így 3 másodperces fixben hirdetem a cashnhits blogomat, ami jó is meg nem is, szerintem kevésbé átlátható, mint ez, ennek ellenére napi szinten jönnek új referralok 1-1 oldalamra. Pedig a 3 másodpercben szerintem kevesen veszik a fáradtságot, hogy legördítsék az oldalt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én jó ötletnek tartom ,hogy megosszuk egymás közt az összeget. 1,5 dollár nem nagy összeg próbának megfelel.Nagyon előnyös áron van egy hónapra ez így. De ez inkább az olcsó árnak,mint a hirdetési formának köszönhető. Igaz én nem nagyo rendeklkezek még tapasztalattal túlzottan hirdetési ügyben. Egy oldalt hirdettem eddig,most kb 25 ezres látogatottsággal,de nagyon minimális regisztráló jött csak. Erről a banneres megosztásról is az a véleményem,hogy én nem látok benne több spirituszt,mint amennyi van benne. Ha lenne valami figyelemfelhivó formája8vagy valami ami megfogja az embert,akkor esetleg. legalábbis laikusként ezt gondolom. Detros említette a cash n hits blogot,meg azt ,hogy jöttek rá,pedig ott tekerni kell. Nos megerősíthetem,hogy kezdőklnt sokat böngésztem ezeket a Cnh oldalakat. Komolyságot kölcsönöz neki a payment proof rész,és kevés információval viszonylag sokat el lehet mondani az oldalakról. Szóval én ezeket anno végignézegettem,mikor még csak pár oldalam volt. El is mentettem őket. Meg nem sokan csinálják így viszonylag nem nagy a konkurencia. Én is csinálok most egyet,kiváncsi vagyok mi lesz az eredménye.
Visszatérve szerintem banneresen inkább a vadi új oldalakat lenne érdemes, a régiekre már senki sem regisztrál valszeg :)

Ez csak a véleméynem,lehet nem fedi a valóságot :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

detros írta:Én már hónapok óta gondolkozok egy hasonló oldal indításán, vagy inkább mondjuk úgy hogy sokszor gondoltam rá. :)
Régen volt a Neobux-on egy állandó hirdetés, ami kb. olyan volt, mint amit te szeretnél. Voltak bannerek és ott bizonyos összegért napokra vagy akár hetekre lehetett bérelni egy helyet. Ami jó volt benne, hogy tudták a hirdetők, hogy honnan jön a forgalom ezért bátran hirdettek.

A te esetedben nem fogják tudni honnan megy rá a forgalom, csak annyit látnak majd, hogy mindig vannak rajta, de ez nem elég, mert gondolhatják, hogy lehet csak egy autosurf-be van betéve az oldal azok a látogatók pedig szinte semmit nem érnek.

Ezen is jó elgondolkodni, mielőtt belevágsz.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Hogy ki milyen oldalt szeretne hirdetni, az nekem mindegy, csak egyezés ne legyen ez a lényeg.
Én szeretnék a régi oldalakra is referralokat keresni, ha már 1-2 jön pl clixsense-re vagy pl wordlinx-re akkor már annak is örülnék.
Nem mindenki regisztrál az összes régi oldalra, jó példa vagyok erre én, aki fél év után regisztrált pl cashnhits-re.
Nem beszélve arról, hogy hányan kezdenek bele a ptc-be, szóval nem reménytelen, de nyilván nagyobb kitartás kell hozzá.
Természetesen ez a hirdetési forma leginkább az új oldalaknál jön jól, ahogy írod, de ezek szempontjából nem mindegy, hogy 10 referralod lesz amíg megy az oldal, vagy 50-100 között...
Még Clixboom-ra is jött 4 referral Ref4bux-ról a blogomra egyébként, pedig az az oldal nem a tetején van a blogomnak, és ráadásul többen is hirdetik az oldalon, pl janicekna akihez én is regisztráltam.
Ha gondolod próbáld ki ezt a blogos dolgot, de nem a letöltések száma a lényeg, hanem a letöltések minősége. Jó példa erre a GPTCliks, ami véleményem szerint pont ezért is ment tönkre, mert nagyon gyenge volt a forgalom, amit generált. Ment úgy le hirdetésem, 1500 megjelenéssel, hogy semmi haszna nem volt, de szerintem másnak is volt ilyen tapasztalata.
A lényeg az, hogy a Ref4bux-nak ennél magasabb szintű forgalmat generál, de persze vannak jobbak is, csak az ár nem mindegy. :)
Admin írta:
detros írta:Én már hónapok óta gondolkozok egy hasonló oldal indításán, vagy inkább mondjuk úgy hogy sokszor gondoltam rá. :)
Régen volt a Neobux-on egy állandó hirdetés, ami kb. olyan volt, mint amit te szeretnél. Voltak bannerek és ott bizonyos összegért napokra vagy akár hetekre lehetett bérelni egy helyet. Ami jó volt benne, hogy tudták a hirdetők, hogy honnan jön a forgalom ezért bátran hirdettek.

A te esetedben nem fogják tudni honnan megy rá a forgalom, csak annyit látnak majd, hogy mindig vannak rajta, de ez nem elég, mert gondolhatják, hogy lehet csak egy autosurf-be van betéve az oldal azok a látogatók pedig szinte semmit nem érnek.

Ezen is jó elgondolkodni, mielőtt belevágsz.
Igen ezért szeretném inkább úgy indítani az oldalt, hogy innen az oldalról társulnék pár taggal, kölcsönösen segítve egymást, és természetesen megbeszélve, hogy hol megy a hirdetés.
Igen azt tapasztaltam, hogy aurosurf oldalak szinte semmit nem érnek, és ez még az agyon hájpolt Easyhits4u-ra is igaz.
Ha meg tényleg indítanék egy olyan oldalt, mint amilyet Te mutattál, illetve hasonlót akkor tényleg minden eshetőséget végig fogok vizsgálni, de mint mindig, most is hasznos információval lettem gazdagabb általad. :)

Amin gondolkozok még, hogy hogyan tudnék még egy rejtett bevételi forrást csatolni az oldalhoz, tehát olyat, amihez nem kell kattintania senkinek, hanem az oldal betöltésével, de popup nélkül betöltődne, és hozna némi bevételt.
Arra gondoltam, hogy alulra frame-be betenném a cashnhits ptp-t, de az néha nagyon lassan tölt be és így lelassíthatná az oldal betöltését. Bár ez néha előny is, mert több script számlálója addig nem indul el, amíg nem tölt be az oldal, és így nem csak 3 vagy 10 másodpercig látható a hirdetés. :)
Egy tesztet megér majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2013.04.19. 20:50-kor.
Ok: Egybeszerkesztve, remélem nem gond. ;)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Kicsit frissítettem az oldalt :)

Kapott egy minimálisan áttetsző css hover menüt.

Az infók és a payment proof pedig jquerry segítségével töltődik be, így nem kell elhagyni a kezdő oldalt egyetlen egy lépésnél sem.
advertisepage2.png
advertisepage2.png (428.62 KiB) Megtekintve 7760 alkalommal
Az more info még fejlesztés alatt, de ha kész majd arról is dobok egy képet.
Csatolmányok
advertisepage2-paymentproof.png
advertisepage2-paymentproof.png (234.74 KiB) Megtekintve 7760 alkalommal
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ötlet: hirdetői közösség! Véleményeket várok!!

Hozzászólás Szerző: detros »

Kipróbáltam egy hasonló oldalt, már csak azért is, hogy lássam az agyonhirdetett BestPtcPaying, és egyéb oldalak, amik Probuxon és Neobuxon vannak hirdetve (ennek költsége napi szinten $140), hogy mennyire hatékony, nos, nálam semennyire.. :D
Mondjuk az probléma sajnos, hogy amit én hirdettem a Clixsense, alapvetően olyan oldal amin már sokan fen vannak, de ugye ennek ellenére ígéri, hogy sok referralt szerezhetek oda is, nos 1 nap alatt kb. 40-en kattintottak az én banneremre, ez nagyon kevés...
A probléma egyik forrása valószínűleg az, hogy a legtöbb ember bármit néz balról jobbra olvas, én nem jobbról balra, így ha érdekelte is a Clixsense, akkor jobb eséllyel kattintott a bal oldali bannerre, ami gondolom az oldal tulajdonosáé...
Új oldalaknál lehet beválik...

A másik meg, hogy feltettem egy szerverre az oldalt, így most már mindenki számára elérhető, de még természetesen nem végleges verzió. Ez még gyakorlatilag html+css a programozás még nincsen mögötte. Várhatóan lesz egy statisztikai oldal is, ahol megtekinthető lesz a napi oldalletöltés, egyedi látogatók száma, http referer és még egyéb finomságok, de erre még várni kell.
30 napig most menni fog a hirdetés Ref4Buxon, így akit érdekel 1-2 reklám felület, az dobjon egy privit, és megbeszéljük...

http://referralbanners.tk
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: adflood »

:good:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.06.06. 14:49-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Köszi! :)
De ez tudod azért sántít, mert minden neobux hirdetés így akkor szabálysértő! Mivel minden PTC oldalon egy oldalba van foglalva, iframe. :)
..de majd kiveszem.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: adflood »

Igen, már elgondolkodtam rajta. De hát ez az ő dolguk.
Én csak információt osztottam meg, hogy mihez kezdesz vele az már a te dolgod.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Mai tapasztalatok! (Folyamatosan frissítem ahogy haladok az oldalaimmal)
Clixsense: 3 referral (BestPtcPaying 1 nap alatt nem hozott 1 referralt sem, ez az oldal kevesebb, mint 24 óra alatt hármat)
Wordlinx: 1 referral
The Bux: 1 referral
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Jó lett az oldal, gratula. Viszont egy ilyet szerintem tegyél bele a meta-khoz:

Kód: Egész kijelölése

<meta http-equiv="Content-Language" content="EN" />
Így nem fogja felajánlani a weboldal lefordítását a látogatóknak.
;-))
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Köszi a segítséget! Be is tettem már. :)

Még folyamatban van a fejlesztés, itt nem állok meg, ez még csak html és css, de már bekerült a háttérbe egy php script, ami a látogatókból nyer ki infókat, mikor, honnan jött, ip, host, sajnos az országot, valamiért nem sikerült lekérnem ip alapján, de a host azért segít a beazonosításban :)
De ez még csak ma került be, talán hétvégén már használható formában, és statisztikákat is kapok vissza.
Majd kiteszem ide a linket ha lesz ilyen.

A bannereket kicsit át kellett méretezni, mert különben nem fért volna be a 10 banner 1 képernyőre, legalábbis 16:9-es monitoron tuti nem.

Tettem be némi + hirdetést, hogy azért legyen valami extra bevétel is. PTP4EVER már összeszedett pár centet a kis banner által, Adhitz-re még nam kattintottak, és a RefBan után is szépen beszedem majd naponta az 5 centet. :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Pofás kis oldalt raktál össze, gratulálok!
End of the story
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Újra megy az oldal, most már az új tárhelyről.
Este még otthonról hostoltam saját szerverről, de kicsit nehéz aludni mellette, még most is zúg a fejem.. :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég