PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: procky »

A Packetstream azért fizet, hogy az éppen nem használt adatforgalmadat mások felhasználhassák. Nincs más dolgod, csak telepíteni a programjukat, ami a háttérben fut, és 1 Gb-onként $0.10-et fizet neked.

A Packetstream onnan keresi a pénzét, hogy másoknak olyan szolgáltatást nyújt, amivel el tudják rejteni az IP címüket. Ezt felhasználhatják pl. arra, hogy olyan tartalmat (pl. filmet) nézzenek meg, ami csak egy adott régióból elérhető, megnézzenek náluk letiltott (pl. politikai) tartalmakat, megnehezítsék a nagy cégeknek, hogy kövessék őket és profilt alkossanak róluk vagy weboldalakat letöltő robotokat futtassanak. A PocketStream az igénybe vevők adatait ismeri, így ügyelni tud arra, hogy ne használják illegális tevékenységre a szolgáltatást. Ezen szolgáltatás nyújtásához használja fel a te sávszélességedet is, ha regisztrálsz.

Regisztrálj itt!
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Re: PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: procky »

a.pete írta: 2019.03.11. 13:42 ez biztonságos?
A hasonló oldalakon elméletileg előfordulhat, hogy valaki illegális tartalmat tölt le a te IP-det használva. Ezt természetesen tiltja a PacketStream felhasználási feltétele. Mivel a PacketStream fizetős a letöltőknek, ezért a szolgáltató tudja a letöltők adatait, és szabálysértés esetén ki tudja adni őket, így nem valószínű, hogy erre használnák a szolgáltatást. Ennyi az én személyes véleményem, de ettől függetlenül nyilván minden szolgáltatónál előfordulhatnak problémák.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

ez kb olyan mint a storj.... Vagy nem tudom, de valami ilyesmi volt az is.
Csak ott lefoglalt tárhelyek után fizetett.
Trooger
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.09.13. 13:32
Kapcsolat:

Re: PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Trooger »

Vagy mint egy harmadik ilyen nagy cég, akinek a komplett vezetői már rég sitten vannak, több millió dollárnyi compjútert, luxusvillát - luxusautót lefoglalva épp vímes doboznyi rést vágnak a kloáka nyílásukba.... :D
adamo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.09.11. 22:57
Kapcsolat:

Re: PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: adamo »

fizetett már valakinek? nekem kicsit kamu szaga van
neuman
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.10.05. 17:24
Kapcsolat:

Re: PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: neuman »

Sziasztok, nektek számolja rendesen a forgalmat? nekem két hetente nullázza az egészet és sem a régebbi keresetem sem a forgalmat nem látom. Azok elvesztek vagy valahogy a régi dolgok is láthatóvá tehetőek?
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: PacketStream - passzív jövedelem befektetés nélkül

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Van már valami tapasztalat?
Biztonságos? Fizet?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég