Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem láttam a PTC oldalak között leírást róla, meglepő mert nagyon jó kis oldal.
Megbízható, sok minden van rajta (offers, PTSU), és persze klikkelni is lehet.
A neobuxos Crowdflower feladatok is vannak, nem fizet annyit mint ott, viszont néha vannak a Neohoz vagy a cicás oldalhoz képest plusz munkák is (ez igaz még néhány másik oldalra is). Pár napja kezdtem csak el volt olyan nap mikor adott három 2 centes linket, de az átlag az 1 darab 2 centes és pluszban néhány kicsi, tizedcentesek.
Reffek után 25% jár, bármit is csináljon meg.
PayPalra és Libertyre is fizet, néhány megjegyzés: levonás nincs belőle és már 1$-tól fizet. Az első fizetés előtt igazolni kell magadat: megadsz egy telószámot, felhívnak (be lehet állítani, hogy azonnal vagy 1-2 perc múlva, nem kell félni csak egy automata), és megadják a pin kódot, beütöd és kész. A telóhívás ingyenes, egyszer kell csak megcsinálni.

Bizonylat: Kép

Ha valakit érdekel:

Kép
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2014.03.25. 19:50-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (bizonylattal)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Második kifizetésem, pár perc alatt megérkezett, levonás ahogy írtam korábban pedig nincs.
Ami külön jó, hogy ha az első kifizetésed bizonylatát beteszed egy fórumba és ezt igazolod, akkor hozzácsapnak fél dollárt az egyenlegedhez, már csak ezért is érdemes kicsit foglalkozni vele.

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (5. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

A 4. és 5. kifizetésem is azonnal megérkezett. Bizonylatok az oldalamon, link az aláírásomban.
A hirdetések értéke nagyon változó (az időpontok is, hogy mikor teszik fel), van, hogy csak 1-2 tizedcentes van, de volt, hogy három két centeset adott.
A mini jobsokat a neobux után itt szoktam mostanában csinálni, mert alacsony a minimum és nincs levonás (ha pl neobuxon kiesek az alacsony százalék miatt akkor átjövök ide és itt folytatom). De a héten is volt olyan mini jobs, ami se a neobuxon se a cicás oldalon nem volt fent, össze is szedtem majdnem két dollárt 1 óra alatt. :D

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (5. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Regisztráltam! :) Jó kis oldalnak tűnik ez! 8)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (5. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:A 4. és 5. kifizetésem is azonnal megérkezett. Bizonylatok az oldalamon, link az aláírásomban.
A hirdetések értéke nagyon változó (az időpontok is, hogy mikor teszik fel), van, hogy csak 1-2 tizedcentes van, de volt, hogy három két centeset adott.
A mini jobsokat a neobux után itt szoktam mostanában csinálni, mert alacsony a minimum és nincs levonás (ha pl neobuxon kiesek az alacsony százalék miatt akkor átjövök ide és itt folytatom). De a héten is volt olyan mini jobs, ami se a neobuxon se a cicás oldalon nem volt fent, össze is szedtem majdnem két dollárt 1 óra alatt. :D

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig
Grat grat ,kár hogy nem tudok jól angolul,na de ami késik,az múlik:))

Regisztrálok én is alád,nem akarok lemaradni az évszázad üzletéről:)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (5. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:
idlig írta:A 4. és 5. kifizetésem is azonnal megérkezett. Bizonylatok az oldalamon, link az aláírásomban.
A hirdetések értéke nagyon változó (az időpontok is, hogy mikor teszik fel), van, hogy csak 1-2 tizedcentes van, de volt, hogy három két centeset adott.
A mini jobsokat a neobux után itt szoktam mostanában csinálni, mert alacsony a minimum és nincs levonás (ha pl neobuxon kiesek az alacsony százalék miatt akkor átjövök ide és itt folytatom). De a héten is volt olyan mini jobs, ami se a neobuxon se a cicás oldalon nem volt fent, össze is szedtem majdnem két dollárt 1 óra alatt. :D

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig
Grat grat ,kár hogy nem tudok jól angolul,na de ami késik,az múlik:))

Regisztrálok én is alád,nem akarok lemaradni az évszázad üzletéről:)
:good: :DD Sosem lehet tudni melyik lesz éppen az! 8) Én máris gyűjtöttem 5 perc alatt 5 centet PTC-val, meg megcsináltam 4 munkát, azt szerintem később honorálják! :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (6. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Köszönöm a regeket.
A 6. kifizetésem: http://tinypic.com/view.php?pic=aeo84x&s=5

- Mivel többedik kifizetésem, így ez már ténylegesen instant, akár csak a neobuxon vagy a probuxon.

- Klikkek szempontjából az átlag napi egy vagy két 1 centes, nem igazán egységes időpontokban, érdemes többször ránézni.
- A virool videók egy részét itt szoktam nézni, a the-bux mellett (próbálom elosztani). A the-buxon 0.85 centet fizet egy videó megnézéséért (legalábbis, így hogy kifizetéskor 15%-ot levonnak), itt fél centet, de mindegyiket csak fél percig kell nézni (33 mp után nyugodtan ki lehet kapcsolni), és ezt jelenleg megbízhatóbb oldalnak vélem.
- A videó nézésért (és sok másért pontokat ad, de ezt akármikor át lehet váltani pénzre, 1 pont = 1 cent).
- A héten is volt olyan mini jobs, ami más oldalon nem volt, pár másodperces videókat kellett nézni, és megmondani, hogy kettő közül melyik vált ki pozitívabb érzéseket. :) 1.3 $-árt kerestem olyan 35-40 perc alatt, csak sajnos az ilyet maximum 2-3 óra alatt elkapkodják. :(
- A bizonylatod egy fórumba feltöltéséért (azért rendes fórum legyen, ne te üsd össze), ha új topikot nyitsz neki, és egy linket is beteszel, ami visszavezet az oldalra, akkor ezért fél dollárt ad (ezt egyszer lehet megcsinálni).

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (7. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

7. kifizetésem: http://tinypic.com/view.php?pic=358c29s&s=5

Jó látni, hogy nem vonnak le belőle. :)
Igazából csak a korábbiakat tudom ismételni. Ma például 2 egy centest adott, megnéztem 4-5 videót rajta (a Clixboom már alig fizet érte, a the-bux sokszor be se jön, neon lehetetlenség elkapni egyet is ref4buxon pedig csak elhirdetni lehet vagy upgrade-et venni belőle). Most is volt pár napig olyan mini jobs, ami neobuxn nem volt, jól is fizetett, 12 cent olyan 4 perc munkával, de csak kb 17-18szor engedte megcsinálni.

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (7. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: Vivien »

idlig írta:7. kifizetésem: http://tinypic.com/view.php?pic=358c29s&s=5

Jó látni, hogy nem vonnak le belőle. :)
Igazából csak a korábbiakat tudom ismételni. Ma például 2 egy centest adott, megnéztem 4-5 videót rajta (a Clixboom már alig fizet érte, a the-bux sokszor be se jön, neon lehetetlenség elkapni egyet is ref4buxon pedig csak elhirdetni lehet vagy upgrade-et venni belőle). Most is volt pár napig olyan mini jobs, ami neobuxn nem volt, jól is fizetett, 12 cent olyan 4 perc munkával, de csak kb 17-18szor engedte megcsinálni.

http://www.rewardingways.com/how?ref=idlig
Gratulálok! :good: :good: :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (7. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Regisztráltam én is,de egyelőre a PTCn kívül túl sok mindenen nem tudok keresni. A Surveyk magyaroknak szerintem nincsenek. Ha megtanulok Task-ul én is degeszre keresem majd magam:)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (7. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

8. (instant) kifizetésem: Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (8. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

A következő lenne a problémám: a Rewardingways-en felfüggesztették a profilomat, mondván, hogy proxy ip címet használok. Ugye ez a GPT-s oldalakon tilos, meg amúgy is (írtam az Adminnak, elvileg ad még egy esélyt). Viszont én semmit nem állítottam, az IP címet a szolgáltatótól kapom, és úgy vettem észre, hogy dinamikus. Valami ötlet? Esetleg, hogy hogyan lehet az ilyet a jövőben elkerülni?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (8. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

9. kifizetésem: http://tinypic.com/view.php?pic=e698bq&s=5

Levonás nincs se az oldalon, se a Paypalon!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (9. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

10. kifizetésem (instant):

Most, hogy a The-Bux a végét járja, talán a videókat is érdemes itt nézni, ez biztosabb.
Van egy Task most, Neon és Clixsense-en sincs fent, weboldalakat kell kategóriákba sorolni. 10 centet fizet, az előbb 4-et csináltam meg olyan 15 perc alatt, az 1,6$ / óra (figyelni kell a százalékra). Ma több időm nincs rá, viszont még 5000 van belőle, ha ilyen tempóban fogy, akkor 2-3 napig még elérhető lesz.

Kép


Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (9. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

mikor érdemes videókat keresni az oldalon?

amúgy grat!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (9. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:mikor érdemes videókat keresni az oldalon?

amúgy grat!
Köszönöm.
Fix időpontokat nem tudok mondani, én az utóbbi 2-3 hétben alig néztem meg egy-két videót (de hasonló lehet mint más oldalakon, bár én úgy találtam régebben, hogy igencsak véletlenszerű). Időm sincs rá és bepipultam azon hogy úgy három hete megnéztem egy csomót de sehol nem számolta el.
Egyébként ezen az oldalon előfordulhat, hogy a videókért kapott pontok az átlagnál 1-2 perccel később jelennek csak meg az egyenlegen.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (9. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Változás, hogy refek után 15%-ot ad a 25% helyett. Videókat továbbra is érdemes itt nézni, taskokat is lehet csinálgatni, és 1 centes hirdetéseket is dobál néha. Hogy milyen gyakran azt most nem tudom (tegnap 3 db-ot adott meg néhány kicsit), egy ideig fel volt függesztve a profilom: azt tudni kell, hogy nagyobb összeg esetén külön vizsgálják az illető profilját. Nálam az volt gyanús, hogy a crowdflower taskokat állítólag túl gyorsan csináltam. De leveleztem az Adminnal párat. Végül az lett, hogy ő megvárta, hogy az elvégzett munkám után az oldal megkapja-e a pénzt a crowdflowertől, ezalatt voltam felfüggesztve. De megkapta, így pár óra alatt én is ki lettem fizetve.

A 10. kifizetésem:
Kép

Akit érdekel:

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (11. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

A 11. kifizetésem

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (11. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

első. mivel én taskokat nem csinálok ez jó sok időbe került :D

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

12. Kifizetés (mivel sok sima PTC oldal kiesett, az újak között pedig nagyítóval kell keresni a normálisat, így ismét nézegetem ezt is), instant.

Néha van PTC hirdetés, amúgy pedig videókat lehet nézni, és taskokat lehet csinálni. Jelenleg is sokkal több van, mint például a Neobuxon vagy Clixsense-en, vagy ha valaki ott a gyenge százalék miatt kiesik, akkor itt lehet folytatni.
Refek után már 25% jár.

Kép

Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Proof lista szerint még fizet.
Valaki tud új infót?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

2011 óta fizető oldal. Megbízható. Az admin nemrég bezárta a clickfair ptc oldalát és az ott levő egyenleget itt ki tudtam kérni,tehát maximálisan korrekt. Ezt az oldalát is csinálom,de ptc hirdetés gyakorlatilag nagyon kevés van. Viszont sokféle más kereseti lehetőség akad taskok,offersek,ptcfal stb ,igaz sok más oldalon is kb hasonlóak vannak.
idlig írta:12. Kifizetés (mivel sok sima PTC oldal kiesett, az újak között pedig nagyítóval kell keresni a normálisat, így ismét nézegetem ezt is), instant.

Néha van PTC hirdetés, amúgy pedig videókat lehet nézni, és taskokat lehet csinálni. Jelenleg is sokkal több van, mint például a Neobuxon vagy Clixsense-en, vagy ha valaki ott a gyenge százalék miatt kiesik, akkor itt lehet folytatni.
Refek után már 25% jár.
ez még mindig érvényesnek tünik,de idlig majd megerősít.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nagy változás nem volt, a PTC rész itt nem annyira jelentős, de valamennyi abból is bejön (ma pl olyan 2 cent).
Amivel még pénzt vagy pontot lehet szerezni: videó, offer, task, PTSU.
Instant fizet.

Kép

Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Mivel írtátok, hogy nem annyira a PTC -n van a hangsúly, egyéb pénzkereseti lehetőségekhez raktam, talán így a legjobb.
Köszönöm az új infókat! :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

FRU5T írta:Mivel írtátok, hogy nem annyira a PTC -n van a hangsúly, egyéb pénzkereseti lehetőségekhez raktam, talán így a legjobb.
Köszönöm az új infókat! :good:
Igen ez és társoldalai GPT oldalak,ahol a PTC csak kiegészítő .itt a Fórumon van a társoldalakról is topik.
viewtopic.php?f=71&t=4204&hilit=offernation%2A
viewtopic.php?f=71&t=4113&hilit=superpay%2A
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:
FRU5T írta:Mivel írtátok, hogy nem annyira a PTC -n van a hangsúly, egyéb pénzkereseti lehetőségekhez raktam, talán így a legjobb.
Köszönöm az új infókat! :good:
Igen ez és társoldalai GPT oldalak,ahol a PTC csak kiegészítő .itt a Fórumon van a társoldalakról is topik.
viewtopic.php?f=71&t=4204&hilit=offernation%2A
viewtopic.php?f=71&t=4113&hilit=superpay%2A
Mindkettő helyezve. Köszi!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nemrég óta Minutestaff is van rajta, igaz eddig nem adott nagyon. érdemes néha ránézni. nem egy gyors oldal,de alacsony a minimum és megbízható.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Rewarding Ways (12. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fizetett (instant).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég