UNEX POSTAI PANEL

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
nerika58
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010.12.02. 14:11
Tartózkodási hely: KECSKEMÉT
Kapcsolat:

UNEX POSTAI PANEL

Hozzászólás Szerző: nerika58 »

A Kantar az International Post Corporation (IPC) megbízásából az UNEX egy folyamatban lévő felmérést végez, amely világszerte méri a postai szolgáltatások minőségét .
Feladat:

Minden héten el kell küldeni és fogadni néhány tesztlevelet és csomagot, és ezeket rögzíteni a weboldalon.
Az UNEX panel tagjaként pedig extra jutalmakat is lehet szerezni.
Minden héten 400 pontot kapsz a résztvételért és negyedévente különböző nyeremény sorsoláson is nyerhetsz akár 1000-2500 eurót is.
A pontjaidat különböző utalványokra válthatod be.
Most Magyarorországról keresnek paneltagokat,ha felkeltettem érdeklődésedet az alábbi linken regisztrálhatsz.
https://postalsurveys.tnsglobal.com/home/unex AJÁNLÓKÓDOM: UX1100597930323
Ha kérdésed van ,szívesen segítek, én már 2 évig teszteltem csak akkor a német IPSOSNAK.
Avatar
szior
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2022.10.27. 13:20
Kapcsolat:

Re: UNEX POSTAI PANEL

Hozzászólás Szerző: szior »

Itt már nyílt egy UNEX-es topic:
viewtopic.php?f=70&t=10139&p=120769#p120769
Én is csináltam az ipsos-UNEXet 2 éven át, itt leírtam a tapasztalataimat, nagyon érdekelne a véleményed összehasonlításképpen ha már csinálod a Kantarnál. Valamelyest örültem is hogy vége lett tavaly az ipsosnak mert már kezdett elegem lenni az utcai sorbanállásokból (főleg télen és covid alatt) havi kb 5 eurónyi pontért, ennek többszörösét keresem meg a gép előtt ülve kérdőívekkel... még szerencse hogy nagyrészt fogadó voltam és nem küldő.
nerika58
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010.12.02. 14:11
Tartózkodási hely: KECSKEMÉT
Kapcsolat:

Re: UNEX POSTAI PANEL

Hozzászólás Szerző: nerika58 »

Igen a covidos időszakban nehezebb volt,de most már nincs ilyen. Nekem kb 1 percre van a Posta,igy nem okoz plusz időt a csomag átvétele. Vagy feladása.Annak éri meg csinálni aki közel van a Postához.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég