Pawns.app | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 5 USD | Paypal

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hali. Szerintem igazából biztonságos, általában az ilyeneket letöltésre használják meg stb... mert ugye vannak olyan országok, ahol ha letöltesz pl. Németország, ha torrentezel megy a csekk, általában ezekre használják
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

koszi a reget. 👍

szerintem akar ddos attack.ra is hasznalhatjak, ezt finoman megfogalmaztak "app testing" amit raptor irt az is igaz, valaki nemetorszagbol torrentezni akar persze ezeket igy nem fogjak direktbe leirni nekunk. hivatalosan ezekre hasznaljak.

Business intelligence
Search engine optimization
App testing
Content delivery
Brand protection
Ad verification
Market research
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nah egy + tapasztalat ezzel kapcsolatban, 1 fiókkal használom 2 gépről és az alkalmazás látszólag nem igen szereti, csomószor kiírta, hogy restartoljam... mikor 1.-ikkel beléptem a másik hirtelen pirossal írta, hogy restartoljam... lehet az app nem szereti, hogy ua. a fiókkal 2 helyen bent vagyok... és kb. azóta esett vissza a forgalom... gondolkodtam azon is, hogy regelek még 1 fiókot a másik gépre... mivel úgyis különböző ip címekről van a 2 gép folyton mi a véleményed kedves témanyitó? :)
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: Katimama »

az én szememben scam. 3 ipvel kevesebbet termel 0-24-ben mint 1-gyel. Hajaz honeygainre , ott is ha refet szereztél, vagy több Ip-vel futtattad rosszabbul jártál.
Más, biztonság terén: óvatosan. Ezek a programok vpnként, proxyként használják az IP-d. Nincs ezzel gond, de 1gy idő után az IP-d megjelenik blacklisted oldalakon, még ezzel sincsen nagy gond, ha dinamikus Ip-d van, de van app ami már ezt is észreveszi.
Én Honeygain miatt 2 hónapja harcolok 1 accomért, mert igen, ha láttam, hogy nem szereti az Ip-met, váltottam, de erre ők is rájöttek, és már acc tiltás van. 2 hónapja nem kaptam vissza ott az accom, pedig a honeygain gyökerestül ki van írtva! Csak a blabla jön, hogy vizsgálják, de ez csak kamu , hatalmas cégről van szó, tudják mi a gond , csak nem tudják bizonyítani.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Az elet a szememben S C A M, Annyira igazsagtalan az egesz... vannak nepszeru, gazdag emberek akiknek mindenuk megvan es nem is tettek erte semmit.. Meg vannak a csorok, akik egesz nap dolgoznak kb a semmiert.. Persze ez nezopont kerdese, ahogy az is amit irtal..

Az IPRoyal nem csalas, 1 usd-t hamar el lehet erni, kikerest kovetoen par oran belul fizet levonas nelkul. Nekem is volt belassulas, mint mar irtam tobb programmal akartam futatni es valamiert nem szamolt egyik sem "sokat akar a szarka effektus" e miatt letoroltem minegyiket, kitoroltem a registry-t es most ujra szamol, igaz mar csak ezt a programot futatom mert ez biztos fizet, nem olyan mint a honeygain ahol az ingyen 5 usd elenere kb soha nem ered el a fizut, tudom mert csinaltam en is.. szoval inkabb az "scam" mint ez!

illetve ha kovetnel tobb forumot, latnad a kifizetesi bizonylatokat levonhatnal egy kovetkeztetest, melyik orszagra fiezet jol. pl india top tierben van, persze mi magyarok itt is a legvegen vagyunk. a mi IP cimunk nem ertekes.. ha mar itt tartunk igazabol mindegy mit csinalsz, magyarok utan nincs penz.. ertektelen sz*** vagyunk mindenki szamara.

"Mennyire biztonsagos?" kb annyira mint minden mas, akar egy sutis app is ki tudja olvasni a bankkartya adatokat.
"IP-d megjelenik blacklisted oldalakon" Inkabb megjelenhet* , de eleg ritka dolog ez.. mondom, elkepzelheto a dos attack, meg a torrentezes.. de ki az a balf** aki ilyen szolgaltatast vesz majd buta ptc/ megoszto oldalra regisztral? please..

szerk:
Nem igazan ertelek, ha ennyire felsz miert telepited az ilyen programokat??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ptcmonitorinfo 2021.03.21. 19:51-kor.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Követekező kikérés ma 11:42-kor
1.3616245586 USD
Traffic sold:
6.808122793 GB
Majd lestem egy nagyot:
Kifizetés érkezett a következőtől: IPRoyal
2021. március 21. 4:08:55 GMT-7
Tranzakcióazonosító:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kifizetés állapota: Befejezett
Bruttó összeg
1,36 USD
Továbbra is levonás nélkül, alig fél óra alatt kifizetett.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Kikértem: 1.2390205956000002 USD 6.195102978 GB in-progress 2021-03-21 19:27
Ez a 3.-ik kikérésem! :)
Szerk:
22:10-kor kifizetett. levonás nélkül :)
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Visszautalva az előző hozzászólásomra, szerintem itt értelmezésbeli problémák vannak. Azt írtam az én szememben scam, számomra minden ilyen scam ami kevesebbet fizet több Ip-n futtatva, vagy refeket szerezve, mint ha 1 IP-vel futtatnád ref szerzése nélkül. Hívhatják akár iproyalnak, akár honeygainek, vagy bármi hasonló elven működő programnak.
Természetesen örülük minden tag kifizetésének, remélem majd nekem is fog, de attól még a véleményem megmarad.
Örülni kell a minimum kifizetésnek meg a gyors fizetésnek.
A biztonságot illető felvetésemet se a véletlen szülte, valós történet áll mögötte, sajnos...
A többi személyesre meg inkább nem válaszolok, ugyan honnan tudná bárki is , hogy ki mennyi fórumot követ meg hány éve, így ismeretlenül...
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Ertem en.. szerinted minden ilyen scam ami kevesebbet fizet több Ip-n futtatva, vagy refeket szerezve, mint ha 1 IP-vel futtatnád ref szerzése nélkül illetve nem erzed biztonsagosnak, de ennek ellenere tovabbra is hasznalod mert penz van belole??!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem akarok senkit sem megbántani, de először is. Nem SCAM, mivel fizet rendesen. Kettő pedig, lehet, hogy a program hibája, hogy kevesebbet ad, ha több ip-n de ugyanazon a fiókon vagy, nem feltétlenül szándékos... Ez olyan mint amikor nekem volt ptc oldalam, és észre sem vettem, hogy törhető az oldal amit fejlesztettem..Én is csak akkor tudtam meg mikor szóltak róla, de egy ilyennél nem biztos, hogy szólnak róla, mert örülnek, ha fizet, ráadásul lehet, hogy az userek nagy része észre sem vette. A másik azt vettem észre főleg itt az iproyal-nál, hogyha ua. az userrel lépek be 2 különböző gép és ipről... felváltva fagynak le az alkalmazások, nem hinném, hogy szándékos... csak szimplán hibás az app és nincs benne javítva. Ennyi...
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Egyik oldalt sem vedem, ha valaki vissza olvassa az lathatja.. irtam eleg kezdetleges az app es valoszinuleg mindegyik ilyen vagy ehhez hasonlo program ugyan azt a script-et hasznalja (max kisebb modositasokkal) szoval nem meglepo az oldalak kozotti hasonlosag akar a hibaforrasai.. valoszinuleg egy valaki fejleszti a tobbiek meg csak kapjak a frissitest.. mondjuk ennek ellenere en nem tapasztaltam azokat amit irtal Katamama. Nekem crashelesi problemaim vannak, de ez 0 ref-el is elofordult.. Raptor is emlitette szinte a regisztracio utan (valszeg neki sem volt akkor ref) hogy vannak hibak, szoval nem igazan ertem ezt a ref dolgot miert kell ide keverni? valoszinuleg tevesen kovetkeztettel mert hidd el ref nelkul is ilyen.. Nezd, alacsony minimum ami par nap alatt elerheto gyors kifizetessel levonas nelkul Paypa-ra. mi kell meg? Ez legyen a legnagyobb problema, hogy ra kell nezni..
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem, én azt mondtam, hogy nekem míg 2 gépen két ip-ről voltam, ebben és a másikban packetstream, addig folyamatosan kifagytak, viszont azóta amióta csak egy gépen a szervergépen futnak, azóta 1x sem fagyott le egyik sem. Tehát a packetstream és a iproyal-nál ez nagyon hasonló, szóval ők tuti ua. a scriptet használják csak más dizájnnal. Lényeg a lényeg, működik, azóta nem fagy ki, így jobban keresek vele, mert nincs az, hogy nem veszem észre, hogy lefagyna stb :) :) Szóval nálam király azóta az app.
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Örülök, hogy fizet és nyugodtan használjátok, ha ti megbíztok benne, de szinte biztos, hogy illegális dolgokhoz is használják az ip címeteket, én nem kockáztatnék.
Hirdetik például a blackhatworld-ön is.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nézd, ha bele gondolsz a dolgokba... nem feltétlenül csak arra használják a másik pedig igazából bajod nem lehet belőle mert nem valószínű, hogy Magyarországon lévő bármit támadnának vele vagy hasonló... Ahhoz az országunk elég fejletlen, hogy legyen itt bármi érdemleges amit érdemes lenne támadniuk... A másik pedig, max ha megkeres bárki pl. hatóság vagy bármi, vírusosnak mondod a gépet vagy hasonló. Ennyi. Tudod hány ember van akinek a telefonja/gépe folyamatosan évek óta zombi hálózat tagja? Nagyon sok...
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Hat ezzel semmi ujat nem mondtal, igen.. siman elkepzelheto, hogy ddos attackra hasznaljak meg a torrentezesre.. am ne haragudj, de ahogy latom te leginkabb a befektetesi programok utan erdeklodsz.. te honnan tudod mire hasznaljak a penzed? lehet illegalis dolgokhoz.. meg egyebkent is mibol kapod a "kamatot"? masnak a penzebol.. szoval valakit megkarositanak, hogy neked jo legyen, ha rosszul jon ki a lepes akkor meg a te penzed megy mashoz vagy marad az adminnal amibol fizeti majd az uj oldalat.. kedvencem a kerdoivezes: mi a neved? hol laksz? mennyit keresel? van gyereked? mi a telefonszamod? valaszolj ezekre, kapsz 1-2 centet a kifizetesi minimum meg valami embertelen nagysagu.. ezek szaraz tenyek, mindenki tudja..
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Azzal, hogy fent van a blackhatworld forumon azzal mire akartal celozni? https://www.blackhatworld.com/seo/iproy ... s.1269904/ vegig olvastam, mindenki meg van elegedve vele, es ott is ajanlak penzszerzesre..

Peter Trebek az IPRoyaltol azert lett bannolva mert
"This thread has been closed as the member is no longer active on BHW or has decided not to renew their service."

mert inaktiv, tovabbi kerdesekre nem valaszol es a temat lezartak..
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Gondolom ő az üzemeltető és már annyi zsé van a zsebében, hogyha valakit valami érdekel ír neki emailt... gondolom befutott az oldal... Azt már minek menne fel 1 fórumra... miközben van már elég pénze/dolga az oldalával gondolom.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Nem ertem az app-al kapcsolatos negativ velemenyeket, sem itt sem mashol..

van amin megakad a szemem. :lol:
https://www.trustpilot.com/review/iproyal.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ptcmonitorinfo 2021.03.29. 06:27-kor.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Nem akarok a fentiekhez hozzászólni,csak annyit, hogy tegnap este nyolckor volt a következő kikérésem. Gyakorlatilag instant - tíz percen belül - fizetett. Számomra a PayPal fizetési opció inkább a mérvadó, hisz tudjuk jól, hogy alaposan megfontolják, mihez adják a nevüket és az engedélyüket. A fórumokon pedig mindig akad olyan, akinek semmi sem jó.
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Hé, hé, nem kell nekem esni. Én mondtam, hogy örülök, hogy fizet és tudom, hogy nem scam, nem mondtam, hogy az egész egy nagy átverés.
Én csak azt mondtam, hogy nem lehet kizárni, hogy illegális dolgokra is használják a netedet. Van (volt?) valami hasonló oldal, a honeygain, ami kb ugyanígy működik, és ott bizonyítottan használták filmek letöltésére is, ami miatt a disney plus tömegesen bannolta az ip-ket. Ilyen dolgokra gondolok, ami miatt nem bíznék meg ezekben az oldalakban.
Igen, lehet, hogy itthon ebből semmi hátrányod nem lenne, de mi van, ha esetleg mégis, mert letilt mondjuk a Netflix? :)
De még egyszer mondom, mindenki azt csinál amit akar.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Ez igaz, hasznalhatjak "illegalis" dolgokra, de ezt sosem fogom megtudni. siman elkepzelheto, hogy mar valaki letoltotte a tronok harcat vagy penisznovelot rendelt az en ip cimemmel.. e miatt kene felnem? ez mind csak feltetelezes, persze tudom elofordulhat, de nem erdekkel.. es ahogy raptor is irta, nem feltetlenul csak erre hasznaljak.. Nyilvan akinek van penze mint neked? ilyen-olyan elofizetesre pl netflix az nem fogja hasznalni, de vannak szegenyek mint en akinek akar havi 2-3 ezer ft is penz.. meg egyebkent is, melyik a "veszelyesebb?" elkuldeni a szemelyes adataid ujra es ujra ki tudja hova par centert (kerdoivezesrol beszelek) vagy ez.. kicsit off: Nem tudom, tudjatok e.. "A Ubisoft mindent felhasználót arra kér, hogy azonnal változtasson Uplay-jelszót, mert a hackerek személyes adatokat szereztek." ezzel egyutt az EA-t, majd a CD Projekt-et is feltortek, az ott dolgozok adatai kiderultek, nev, lakcim, telefon, id.. etc!!! es meg a vasarlok adatai is amiert (nem emlkszem) mennyi bitcoint koveteltek... a vegen eladtak mindnet a feketepiacon bele ertve a cryberpunk forraskodjat is!!! szoval, ha igy nezzuk.. vasarolni a neten, veszelyesebb mint megosztani az adatforgalmadat*

Kép
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Inkább nem írok semmit. SZÉGYEN. Amit raptor művelt chaten az főképp. Adminként. MEA CULPA... jah nem :)
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Én egyébként azon se lennék meglepődve, látva a szóhasználatot, helyesírási hibákat illetve a hozzáállást, ha az ősAdmin, készítené elő az új rotate accját. Multiaccot azért felejtsd el. :) Talán akkor sikerül Gábor. :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Katimama írta: 2021.03.30. 04:25 Inkább nem írok semmit. SZÉGYEN. Amit raptor művelt chaten az főképp. Adminként. MEA CULPA... jah nem :)
Miért mit művelek? Megosztottam a tapasztalataimat, a Chat arra van, hogy lehessen beszélgetni.

" Szerző: Katimama » Ma, 04:50
Én egyébként azon se lennék meglepődve, látva a szóhasználatot, helyesírási hibákat illetve a hozzáállást, ha az ősAdmin, készítené elő az új rotate accját. Multiaccot azért felejtsd el. :) Talán akkor sikerül Gábor. "

???
Nem Gábor vagyok... Gábor az Admin felhasználó itt az oldalon... én még mindig Tamás vagyok....:D


De, hogy a poszt ne legyen kioffolva: 0.80$-án állok az IProyal-on.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Erre most kene reagalnom? Szerintem inkabb hanyagoljuk egymast.... :unsure:

Balance $0.305727848
Traffic sold1.52863924 GB
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nah én kikértem:
1.0651911322 USD 5.325955661 GB in-progress 2021-03-31 17:13
Ez lesz kb az 5. dolcsim ebbe a hónapban, és hónap közepén vagy hogy kezdtem el kb...
Tehát nem is ment teljes 30 napot, tehát nekem ez kb havi 5-6 $-t hoz, az azért nem rossz úgy hogy foglalkozni se kell vele :) :)
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Balance
$0.8299251922

Traffic sold
4.149625961 GB

ma lett volna meg, de lefagyott mar megint.. :I

ha valakinek kene banner :good:
Kép
https://i.ibb.co/CwCNCsJ/iproyal.gif
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: IPRoyal | Passzív bevételi forrás neted megosztásával | Min 1 USD | Paypal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Most kértem ki: 1.1433757148 USD 5.716878574 GB in-progress 2021-04-06 07:29
:))
nekem idáig 5$-t hozott múlt hónapra :) Elég jó azért jobb mint a semmi...:)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] valamint 3 vendég