Melyik a legjobb PTC oldal most?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Melyik a legjobb PTC oldal most?

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Hello
Szeretnék egy kis befektetést, melyik PTC oldal a legmegbízhatóbb referral ügyben, és keresetben?
Köszi :clap:
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik a legjobb PTC oldal most?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát attól függ, hogy magyart vagy külföldit keresel, most modanám pl tutituriptc.xyz mert megbízható.
Illetve mondanám a saját oldalamat, a hungaryads.cloud-ot mert bár nincs fizetős tagság, de folyamatosan fejlődik az oldalunk, az oldalunk EGYEDI és nem lopott scriptel üzemel. Folyamatosan fejlesztés alatt van. viewtopic.php?f=71&t=8838 - témája az oldalamnak.
Bár még nincs túl sok hirdetés, de folyamatosan keresem azokat az embereket akik vásárolnának hirdetést!
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Melyik a legjobb PTC oldal most?

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Nem könnyű kérdés. Én a GPT-Planetet csinálom, a Scarlet clicks-et, meg a Neobuxot jó ideje. Nekem ők a legjobbak jelenleg. De ez szubjektív is. Nyílván nem ismerek minden PTC oldalt és más sem, biztos van aki jobban ismeri nálam ezt az iparágat. Én is ismerem azért.

Elég sok PTC oldal megfordult a kezeim között az elmúlt 5-6 évben és ez a 3 oldal az, amire még mindig a legnagyobb figyelmet teszem PTC vonatkozásban. Nem feltétlenül ők a legjobbak, de nálam így alakult a helyzet.

A Neobux-ot pl. ma már nem biztos, hogy teljes szívből ajánlanám, mert nem túl egyszerű profitot kiszedni belőle, és ha ki is szedsz, az nem túl sok, de nekem ő volt az első, és 3x nyertem ott éves gold tagságot, így csökkenő mértékben, de még mindig ragaszkodom hozzá, de ez erősen szubjektív.

A másik két oldal valamivel könnyebb eset a mostani felállás szerint, de alapvetően sok pénzt kiszedni PTC-kből szerintem elég nehéz.

A probléma alapja az hogy amit az ember itt csinál - reklámok kattolása pénzért - alapvetően egy olyan tevékenység, amely nagyon alacsony hozzáadott értéket képvisel. Minimális pénzt megér bizonyos embereknek, hogy mások nézegetik az ő reklámjaikat. Szóval nagyon sokat kell ügyeskedni ahhoz, hogy a végén ebből elég jól gyere ki. A legtöbb embernek ez csak hobbi marad, némi kis mellékes kereset.

A válasz másik része az, hogy ha mondjuk ma kezdesz, akkor mire érdemi profitot tudsz kiszedni egy PTC oldalból min. hónapok telnek el, vagy 1 év, netán több is, és addig a helyzet változhat. Így érdemben nehéz válaszolni a kérdésedre szerintem, lehet ezért nem is kaptál rá sok választ.

Az biztos hogy az általam említett 3 oldal hosszú évek óta stabilan fizet, ami kevés oldalról mondható el, de ez nem 100 % garancia arra, hogy mire profithoz jutnál, téged is kifizetne, csak egy elég jó esély.

Igen, ott a lehetőség hogy befektetsz egy oldalba ami hozhat némi pénzt. Néha többet néha kevesebbet. De ez sem olyan sok pénz általában, mint ahogy egyes oldalak adminjai azt láttatni szeretnék. Ha jókor vagy jó helyen, jó helyre teszel komolyabb pénzt, vagy rájössz valamilyen dörgésre, ami működik egy ideig akkor akár sok pénzt is kaszálhatsz vele, de ez esetleges. Sajnos nem tudnék neked olyan jó tippet adni, amire a kérdésedből ítélve vágyhatsz.

Inkább azt javasolnám hogy orientálódj a kriptovilág felé, abban több perspektívát, pénzt látok jelenleg, és sokan mások is. Mellesleg jó esély van arra, hogy a kriptopénzek miatt hanyatlik a PTC iparág. Legalábbis többen állítják, hogy hanyatlik - én is esélyesnek látom sajnos. De hogy lehanyatlik-e teljesen, az még a jövő zenéje.

A 3 oldal közül jelenleg a GPT Planet-et ajánlanám leginkább éves gold tagsággal és mondjuk 1000 bérelttel, kizárólag autopay-jel, így kb. napi 1 dodo profit szedhető ki belőle jelenleg. De a fent említett gondolatok itt is érvényesek.
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Re: Melyik a legjobb PTC oldal most?

Hozzászólás Szerző: pityu »

Sziasztok, mi a velemenyetek az Adzseven.com oldalrol?

Nem nagyon talalok rola semmit itt.
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Melyik a legjobb PTC oldal most?

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Update: A Neobuxot már nem ajánlanám bérlésre. Nem éri meg. Kivéve talán az Ultimate tagságot. Illetve azt se, mert arról meg nincs személyes tapasztalatom.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég