Kattintás külföldről - melyik oldal tiltja?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Kattintás külföldről - melyik oldal tiltja?

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok, rémlik hogy volt már kérdés, de nem is tudom merre keressem.

Azt szeretném tudni, vannak-e olyan oldalak, amik határozottan tiltják a külföldi ip-címről való kattintást?
Decemberben a 2 ünnep között Fridaypaydays automatikusan bannolt amikor Magyarországról próbáltam rajta tevékenykedni - szerencsére az adminja megértette a sirámomat hogy vakációzunk és nem tudtam hogy nem lehet- visszaengedett, aztán mikor hazajöttünk újra ban - levél - feloldotta. De félek nem minden admin ilyen készséges.

Elsősorban a következő oldalak érdekelnének: Paidverts, Lucrelab, TrafficMonsoon, CashNhits, ClixSense, BuxP, Neobux, és bár a saját topicom, de hátha nem kell kutatnom a TOS-ban: War of Clicks és Heedyou.

Amit nem irtam ide azt tudom hogy nem gond nekik, és-vagy tudok létezni a lekattintásuk nélkül.

Mindenkinek köszönöm a segitséget! 8)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Kattintás külföldről - melyik oldal tiltja?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szia!

Ahol biztosan nem gond: neobux. Ittt csak egy olyan szabály van, hogy ország (IP) változás után 7 napig nem kérhetsz ki
Ahol gond lehet: Cashnhits (bár jelenleg eltűnt az oldal, remélem hamar orvosolják). Utazás előtt egy support segíthet.
Többi oldalról nincs infóm, de ha már megírtad a forma levelet, küld el mindenkinek, én is ezt tettem. Van aki nem is válaszolt (tudomásul vették, nem volt gond), van aki megírta no problémo és volt, aki jó pihenést is kívánt :)
End of the story
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Kattintás külföldről - melyik oldal tiltja?

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Hmm A formalevelet ha megosztanád velem akár PÜ-ben akkor nagyon hálás lennék.

Ami eddig innen-onnan kiderült hogy Neobux, Traffic és Paidverts enged - Clixsense nem. Neo-n nem fenyeget még kikérés, szóval nem lehet gond..:)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég