Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Persze, csak folyamatosan fejleszti a szkriptet, és ha ezek valamilyen hiba miatt voltak, akkor lehet, hogy azóta már javítva lett esetleg. Bár az év eleje az még nem volt olyan régen...
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Amúgy most nézem, kivette a SKRILL-t is, azt írja az én országomban nem megengedett, nemrég még arra kértem ki... akkor most miért nem?
És iszonyat fee-ket von le bármelyik módot is válasszam...
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

A legutóbbi hírekben írta, hogy bizonyos országokban nem lesz elérhető ideiglenesen. Szerintem a Revolut-ot érdemes választani, 2% még nem olyan sok, ráadásul ingyen át lehet váltani és kiutalni bankszámlára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pisti87 2020.09.06. 14:59-kor.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Ááá, nem néztem híreket mostanában. Akkor ez is a britek miatt van :D Köszi az infot, figyelmetlen voltam.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Beszéltem az ügyben.
Annyi a lényeg hogy a TrafficG egy nagyfa...
Állítólag elossza a PTP krediteket.
Tehát a szörf krediteket a PTP szakaszba is szét ossza.
Írta R4A admin, hogy ebből semmilyen problémám nem lesz.
Ha vki angolul is szeretné:
No problem whatsoever. You don't get paid for invalid hits, that's all.

In case of TrafficG we have blacklisted their PTP section only. So the invalid4 visits you were seeing were because TrafficG automatically distributes your surf credits in their PTP section as well.
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, ez az amiről Levente nekem is beszélt, s engem is megerősített abban hogy nekünk a bajunk annyi hogy azon kreditjeinket a rendszer egyszerűen kidobja az ablakon (a mi kárunkra sajnos) ... de ha belegondolunk, ez így is a korrekt eljárás ... ne bannal legyünk megfenyítve, egyszerűen az Ő rendszere kezelje úgy az oldalakat, hogy azon oldalakról érkező trafficot egyszerűen nem számolja el felénk, így mi magunk lennénk buták azon oldalakon erőltetni a hírdetést, hisz semmi hasznunk nem származik majd ebből ... s nyilván azt követően egy értelmes lénye sem fogja ezt tovább erőltetni, dobja/dobjuk az adott oldalt és továbblépünk mi is (és R4All is). Ez így is az ésszerű és a korrekt. :clap:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Itt van egy kis GAB-os statisztika:

Member views: 6300
Non-Member views: 6709

Ebből rotate4all-on összesen:
3243 valid
1352 invalid
2889 unique

Tényleg nem valami acélos!
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Mondtam, hogy nem lesz az. Az elozo szeria nyeremenyet mar elhirdettem ott es azert tudom. Kivancsi leszek a fixedre mi jon ki varom Bubble statjat rola. De ettol fuggetlenul persze ez a legesszerubb elhasznalasa a nyeremenynek.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Úgy látom, itt is a látogatások jelentős része nem is szerepel a stat-ban. Ez elég gyakori PTC oldalaknál, és két oka lehet: vagy nem kell aktív ablakban tartani a hirdetést, és sokan ablakot váltanak még mielőtt legalább 4 másodperc eltelik, vagy valami csalás van a háttérben, és eleve meg sem jelenik annyiszor a hirdetés, mint kellene. Nemrég a ClixtoYou-val jártam úgy - ahol aktív ablakban kell tartani a hirdetéseket -, hogy a kötelező fókusz ellenére kb. az 50%-a jelent meg a látogatásoknak, tehát annyi volt az összes, és annak még egy része ugye, invalid stb. Írtam is az adminnak, aki arra hivatkozott, hogy sokan csalnak az oldalon mindenféle szoftverekkel, automatikusan "nézik" a hirdetéseket (bot traffic), amit ő nem tud kiszűrni. Gondolom, az R4All meg ki tudja, és ebből adódik a differencia. Szóval nem árt ezzel is tisztában lenni. Szerintem amúgy legtöbbször ez az oka a különbségnek, nem az, hogy sokan nem nézik 4 másodpercig a hirdetést. Csak az a baj, hogy ezt nem nagyon lehet utólag megállapítani, mert a stats-ból nem derül ki...
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nem derul ki sajnos, rotate viszont kiszuri igen. Ezert probalunk mindig kitolni a kattolo progival, hogy erzekeny szoveget teszunk a hirdetes cimebe es leirasaba (pl no cheat, do not miss meg hasonlok) de pl ezt GAB admin nem engedi, atirta a hirdetesem :D szoval ha ott vki automataval kattol semmi vedelmem sincs ellene. Azert a do not miss-t azt hiszem sikerult belevarazsolnom :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

"Ezert probalunk mindig kitolni a kattolo progival, hogy erzekeny szoveget teszunk a hirdetes cimebe es leirasaba"

Erről még nem is hallottam!!! Ez segít valamit a statunkon, vagy segíthet??? Látni látom több oldalon is hogy a címben ez tényleg benne van, de akkor ez ezésrt lenne ott benne??? Van erre valami stat hogy ez tényleg valamit ér???

Ez most teljesen új nekem ...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen, ezert irjuk bele, mert a kattolo programoknal beallithatoak kivetelek, azert, hogy a cheat linkeket kihagyjak kattolas kozben. Ha beleirod a hirdetesed szovegebe azt, hogy cheat vagy do not click vagy hasonloakat akkor a program nem “nezi meg”. Megmarad a kredited valamint a programot kiszuri rotate is tehat az a kredit mindenkepp kuka anit a program nez meg. Konkret statom nincs de biztos, hogy a meg sem jeleno talalatok jo resze a csalo program miatt van.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Erre nem is gondoltam, pedig sokszor láttam már ezt szerepelni hirdetések címében. Most már értem, mi az oka. Amúgy ezért nem szerepel a stats-ban, mert a szerver erőforrásokkal akar spórolni, ami a 4 másodpercnél rövidebb megtekintés esetében rendben is van, már a kezdetektől így volt, de az utóbbi esetben viszont nagy segítség lenne. Akár még fizethetne is érte, csak mondjuk kevesebbet, hiszen az is megtekintés. Ugyanúgy, mint ahogy a sokadik megtekintésért is kevesebbet fizet, a "kevésbé aktív" megtekintés is érhetne valamit. Bár lehet, hogy az nagyon megbonyolítaná a rendszert.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

rasim írta: 2020.09.08. 10:33 Igen, ezert irjuk bele, mert a kattolo programoknal beallithatoak kivetelek, azert, hogy a cheat linkeket kihagyjak kattolas kozben. Ha beleirod a hirdetesed szovegebe azt, hogy cheat vagy do not click vagy hasonloakat akkor a program nem “nezi meg”. Megmarad a kredited valamint a programot kiszuri rotate is tehat az a kredit mindenkepp kuka anit a program nez meg. Konkret statom nincs de biztos, hogy a meg sem jeleno talalatok jo resze a csalo program miatt van.
Ez nekem is új. De ha beleírod ezeket, akkor meg a többi, rendesen kattoló nem biztos, hogy lekattintja, mert fél, hogy felfüggesztik. Vagy én gondolom rosszul?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Van benne valami, először én is megtorpantam, amikor először láttam ilyeneket, de aztán rákattintottam ezekre is, csak nem tudtam hova tenni. Bár inkább lassabban fogyjon a kredit, mint hogy kárba vesszen egy része.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nem gondoltam, hogy ezzel sokatoknak ujat mondok, de akkor orulok legalabb tudtam valami ujdonsagot mondani. Nem lesz baj higgyetek el, evek ota igy hirdetem, es elfogy a kredit mert a kattolok nagy resze nem foglalkozik vele, sokan el sem olvassak. Meg amugy is ott a rotate banerem a hirdetesben a cheat linkek pedig nem igy neznek ki, de beleirhatod a hirdetes szovegebe is azt is figyelik a progik altalaban. En cimbe es leirasba is beteszek biztos ami biztos. Rotate pedig azert nem fizet ezekert mert nem valos megtekintes, ami rontja a hirdetok fele a hatekonysagot. Csak a valos emberek altal megnezett hirdetesert fizet ami ertheto, ez a minoseget noveli a hirdetesi bizniszben.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Oh, ez nagyon jó infó ... mondom erről én még sehol sem olvastam így konkrétan. Figyelembe fogom akkor ezt is venni, ill. informálom a refjeimet is hogy ez is segíthet a katt arányok javításában!

Ezt főképp a címbe lenne jó beírni (gondolom) a leírás az nem minden oldalon jelenik meg a kisebb hirdetéseknél, így gondolom azt a program sem (autokattoló program) látja akkor???
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Ezt nem tudom, en a cimbe mindig beirom, kiveve GAB, ahol az admin atirta :D
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Elég az, hogy "no cheat", vagy a "do not click" jobb? Csak mert az utóbbinak talán nagyobb visszatartó ereje van az emberi megtekintők számára. A "no cheat" vagy esetleg "don't cheat" úgy is értelmezhető, mint egy figyelmeztetés, hogy ne csaljak. Én is velemi ilyesmire gondoltam először. De ha azt olvasom, hogy ne kattintsak rá, akkor jobban elgondolkodom.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Vagy mi van, ha pl. azt írom, hogy "do not click if you are a bot"?
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Tul hosszu lesz, ezt ird a leirasba ahol van. A cheat, bot altalaban erzekeny szavak, en a cimbe a no cheat-et szoktam beletenni a leirasba pedig a do not clicket es ennyi. Illetve a dont miss-t is. A not, dont szinten erzekeny tartalom, nezzetek meg ahol van az oldalakon cheat link altalaban ezek benne vannak, kiveve ha nagyon rafinalt az admin :D
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Akkor elvileg így is jó lenne?
ROTATE4ALL - NO CHEAT !!!
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igazából innentől ez a szokásos harc, gondolom: a csalók próbálják kijátszani a rendszert, az adminok meg próbálnak védekezni. A ClixtoYou-n pl. nincs ilyen autoclick szűrő hirdetés sem, azt mondta az admin, hogy nem tud mit kezdeni a problémával. Az N1Adz-on látszik, hogy próbálnak trükközni, gondolom mindkét oldalon: "Do not click" feliratos képek, és eltorzított szöveggel (ékezetek, számok stb.) ellátott címek a robotoknak szánt hirdetésekben. De ott is egy csomó megtekintést nem számol el a statban (lehet, hogy ott akkor a másik ok miatt).
De ha a fent említett módszer működik, az viszont azt jelenti, hogy az admin kudarcot vallott a csalók megfékezésében, hiszen gondolom mindennek az a célja, hogy kitiltsák ezeket a fiókokat, vagy legalábbis levon egy nagyobb összeget, ha valaki rákattint. Tehát a lényeg, hogy egy idő után valószínűleg észreveszi a csaló fiók tulajdonosa, hogy mínuszban van az egyenlege, és abbahagyja a tevékenységét. Bár ha nem hagyja abba, vagy nem azonnal, az rajtunk nem segít, csak az adminon, mivel nem lesz mit kifizetnie az illetőnek...
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Mert ugyebár az admin pont azt akarja, hogy a csaló szoftver ne ismerje fel azt a bizonyos hirdetést, és rákattintson. Mi meg ez esetben azt akarjuk, hogy felismerje, és ne kattintson rá. De ha a miénket felismeri, akkor valószínűleg az adminét is. Illetve, ha van még bot traffic az oldalon, az azt mutatja, hogy nem elég hatékony a védekezés, különben már nem is lenne szükség ilyen trükkökre. (Csak ha esetleg nem volt világos, mire gondolok.)
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Referáltjaim kezdenek jól teljesíteni! Többükkel szinte napi a kapcsolat és többük hallgatva rám, az oldalban rejlő lehetőségekkel él, s napi bevételük így közelíti az 1 USD-t!!! (PTP ből).

Van 1-2-5 olyan oldal ahol megfelelő taktikával (ez csakis legális ötleteket jelent ... pl. nagy hirdető csomag vásárlása az adott oldalon, úgy érve el hogy sikerüljön pozitívba lenni a hirdetések végén) sikerül végre Nekik is egyre komolyabban venni az oldalt. Egyre több oldalon mernek hirdetésekbe befektetni.

Gyerünk-gyerünk, van még szabad hely, mindenki előtt nyitva a lehetőség, kell emberek ezekkel élni!!!

Ha bármely referáltamnak segítség kell, nyugodtan keressetek PÜ-ben, amit tudok természetesen segítek, hisz ha Nektek jó, az a jó nekem is. :good:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

A statisztikaban tudsz egyedul nezelodni, talan az utolso honap adatai latszanak napi bontasban ha jol emlekszem, illetve az aktualis hetet tudod megnezni, reszletesen pedig a mai es tegnapi adatokat. Ha erre vonatkozott a kerdesed...
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Szia!

Ez változó, de nálam kb. ez a helyzet:
indexclix 100-120
fingersclix 60-80
adzbazar ~250
adzseven ~100
clixblue 200-220

Igen, 1 oldalon csak 1-szer érdemes feladni a hirdetést, mert így a leghatékonyabb a kreditek kihasználása.
Nyilván minél több oldalon hirdeti az ember annál több lesz a non unique.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Érdekessége a dolognak, hogy nem, illetve tuti van átfedés, de abszolute elfogadható a mértéke ... majd este/éjjel, holnap teszek be képet.

Én és jópár direkt referáltam mind az 5 oldalt használja megelégedettséggel, így Neked is csak ajánlani tudom hogy tedd ezt.

Ha jól csinálod, pozitív tud lenni a dolog!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen valószínű, a rokon oldalak rendesen hirdetik egymást, közös admin ingyen reklámozza a többi oldalát, így sokan átregelnek a többire is. Pl cliqe oldalakon sose érdemes egyszerre többön hirdetni, mindig csak egyen, mert azokat szinte mindenki egyszerre csinálja.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Ha a leghatékonyabban szeretne valaki hirdetni, akkor csak egy oldalon kellene, mert ilyenkor minden érvényes találat biztosan unique lesz. De ekkor meg baromira lassan fog gyűlni a pénz. :lol:
Az biztos, hogy aki befektet, annak alaposan át kell gondolnia ezt a dolgot, hogy melyik oldalakon fog hirdetni. Én, szerencsére nagyon ritkán fektetek be emiatt, inkább saját kattokból hirdetek. Kivételt képez az imdbux, ebbe folyamatosan tolom a lét, linux1986 örömére. :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég