Hunbux - vége

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

Itt nem csak a HunBux dőlt be hanem az összes ezzel kapcsolatos "cég", így a tudakozó oldaluk is. És állítólag ott kemény befektetések voltak. Szóval tuti, hogy ebből előbb vagy utóbb rendőrségi ügy lesz.
Kellene a Károly e-mail címe. Állítólag Zsanett e-mailben is kommunikált vele. E-mail alapján egyszerűbb lesz azonosítani.
Azért ha rendőrségi ügy lesz belőle akkor nagy valószínűséggel mindent lefoglalnak ami Putz nevén volt.
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Zsanettal is a mindenki által ismert hunbux.click@gmail.com email címről vette fel a kapcsolatot...
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

szaki74 írta:Zsanettal is a mindenki által ismert hunbux.click@gmail.com email címről vette fel a kapcsolatot...
Ezt most direkt csinálod?
Károlynak az e-mail címe kell !!!
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Így van. Facebookon olvastam, hogy az albérletfutár franchise tulajdonjogát 350.000-ért vette meg az illető, a nettudakozóba is hasonló összeget fizetett, és azt írta, hogy ezeket Csille Zsanett számlájára utaltatták. Akkor így sincs hozzá köze? Plusz a nettudakozó munkatársai között volt a neve. Szerintem ellene tehetnének feljelentést, akik neki utaltak. Vagy legalább segítene kideríteni a másik cégtulajdonos adatait. Nehéz elhinni, hogy semmit nem tud róla. Kell hogy legyen valami céges papír, amin rajta vannak a személyes adatai.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

szaki74 írta:Zsanettal is a mindenki által ismert hunbux.click@gmail.com email címről vette fel a kapcsolatot...
*szerk.
Bocs, félreértettem....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kriszti92 2015.04.24. 13:41-kor.
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

kriszti92 írta:Így van. Facebookon olvastam, hogy az albérletfutár franchise tulajdonjogát 350.000-ért vette meg az illető, a nettudakozóba is hasonló összeget fizetett, és azt írta, hogy ezeket Csille Zsanett számlájára utaltatták. Akkor így sincs hozzá köze? Plusz a nettudakozó munkatársai között volt a neve. Szerintem ellene tehetnének feljelentést, akik neki utaltak. Vagy legalább segítene kideríteni a másik cégtulajdonos adatait. Nehéz elhinni, hogy semmit nem tud róla. Kell hogy legyen valami céges papír, amin rajta vannak a személyes adatai.
Mondok jobbat! :)
Elmúlt években egyetlen-egy befizetésről sem kaptunk számlát !!!
Márpedig a cég Magyarországon tevékenykedett, így a Magyar törvények értelmében ez kutya kötelessége lett volna !!!
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

Facebook-on kellene a károsultaknak külön oldalt csinálni. És ott toborozni mindenkit: HunBux, nettudakozó, albérletfutár, stb !!!
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

fcseh írta:Facebook-on kellene a károsultaknak külön oldalt csinálni. És ott toborozni mindenkit: HunBux, nettudakozó, albérletfutár, stb !!!
Már van egy ilyen csoport. Novák Józsefné szervezte. Keresőbe írj annyit, hogy hunbux és ott lesz. Aki akar csatlakozhat.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem tudom eldönteni, hogy a naivságotok az elképesztőbb vagy az, mennyi hülyeséget tudtok összehordani.
(Nem Magyarországon tevékenykedett a cég)
Az a baj, hogy nem értitek meg, teljesen felesleges időt, energiát és legfőképp az idegeiteket erre fordítani.
Mert nem csak semmi esélyetek bármit is elérni, de közben még magatok alatt is vágjátok a fát.....
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Nem tudom eldönteni, hogy a naivságotok az elképesztőbb vagy az, mennyi hülyeséget tudtok összehordani.
(Nem Magyarországon tevékenykedett a cég)
Az a baj, hogy nem értitek meg, teljesen felesleges időt, energiát és legfőképp az idegeiteket erre fordítani.
Mert nem csak semmi esélyetek bármit is elérni, de közben még magatok alatt is vágjátok a fát.....
Szerintem meg mindenki döntse el maga,hogy mennyi energiát akar erre fordítani. Ahogy olvasom,azért nemcsak a néhai Putz irányította a szálakat egyedül,így elképzelhetó,hogy van elérhető élő személy is,akit el lehet érni. Nemcsak a pénz miatt,de pld a károsultak sztem szívesen elbeszélgetnének a másik oldallal erről az egészről,hogy miképp is volt ez,és hogy gondolták,hogy lelépnek a pénzzel,vagy mire költötték,mi lett a befektetésükkel? Az esélyt meg kell adni . Azt meg nem értem milyen fát vágnának maguk alatt???
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

kavics13 írta:Nem tudom eldönteni, hogy a naivságotok az elképesztőbb vagy az, mennyi hülyeséget tudtok összehordani.
(Nem Magyarországon tevékenykedett a cég)
Az a baj, hogy nem értitek meg, teljesen felesleges időt, energiát és legfőképp az idegeiteket erre fordítani.
Mert nem csak semmi esélyetek bármit is elérni, de közben még magatok alatt is vágjátok a fát.....

Igen, sajnos neked lesz igazad. A cég angol bejegyzésű, az itthoni hivatalos szervek nem tudnak semmit kezdeni vele. Valószínű senki nem kapott, számlát, aláírt szerződést, bármilyen hivatalos papírt az ügyletről. Csak a becsületszava volt a biztosíték.

A favágásról: szvsz. nem sokan vallottuk be az SZJA-ba...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

szaki74 írta:
kavics13 írta:Nem tudom eldönteni, hogy a naivságotok az elképesztőbb vagy az, mennyi hülyeséget tudtok összehordani.
(Nem Magyarországon tevékenykedett a cég)
Az a baj, hogy nem értitek meg, teljesen felesleges időt, energiát és legfőképp az idegeiteket erre fordítani.
Mert nem csak semmi esélyetek bármit is elérni, de közben még magatok alatt is vágjátok a fát.....

Igen, sajnos neked lesz igazad. A cég angol bejegyzésű, az itthoni hivatalos szervek nem tudnak semmit kezdeni vele. Valószínű senki nem kapott, számlát, aláírt szerződést, bármilyen hivatalos papírt az ügyletről. Csak a becsületszava volt a biztosíték.

A favágásról: szvsz. nem sokan vallottuk be az SZJA-ba...
Amit nem kaptatok meg....
Mindegy én arra gondoltam,hogy mégis valahogy kideríteni,hogy ki volt még Mr putzon kivül és el lehet érni,meg lehet látogatni,csakhogy érezze,hogy elérhető... ma már számos lehetőség van erre,h az ember bárkire rátaláljon...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

szaki, te legalább érted ;)
xenosz2, és amit megkaptak? Innen vagy másik oldalról?
És még lehetne sorolni...

De azt gondolom ez a beszélgetés már messze túlmutat ennek a fórumnak a keretein.
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics. az a baj a magyarokkal,hogy mindig azt keresik mit miért nem lehet megcsinálni... sok esetben érezze magát az rosszul,aki próbálja keresni az igazát, közben az ügyeskedők meg röhögnek a markukban. szerintem ha kicsi esély mutatkozik,akkor meg kell ragadni az alkalmat a felelősök megkeresésére. abban igazad van,hogy meg kell vizsgálni.hogy milyen következményei lehetnek,de nem fogadom el ,hogy azt keressük miért nincs értelme nyomozni Többek közt talán ez is hozzájárul,hogy ebből az országból 25 év alatt az alattomos ,ügyeskedő,önző,sunyi emberek világa lett,ahol az emberek boldogtalanok és egymást tapossák. Több civil kurázsi,tenni akarás kéne és nem a birka szemlélet.
kercsike
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 18:02
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kercsike »

Igaz, hogy külföldön volt bejegyezve a cég, de nagyon sokan MAGYAR bankszámlára utaltunk. Sajnos én is befektettem payday ill. karácsonyi mini csomagokba. Ezek a pénzek magyar bankszámlán érkeztek a Putz személyes bankszámlájára. Ezek az összegek Magyarországon lettek elköltve, felélve, stb, nyilván a családdal együtt, és igen, senki semmilyen számlát nem kapott. Ennek a megtévesztésnek, csalásnak is van a jogban meghatározott kifejezése, hiszen bizonyos haszon ígéretében csalással húzták ki a pénzt a zsebünkből. Putz félrevezetett, becsapott mindenkit, előre tudta, hogy soha nem fogja ezeket az összegeket visszafizetni.Ez mindenképpen hatóságra tartozó dolog, bár nagy hiba, hogy még nem az életében történt a károsultak részéről az összefogás. Nekem is eszembe jutott már, hogy az FB-n létre kéne hozni egy csoportot a HB károsultaknak. Szerintem semmi képen nem kéne hagyni a pénzünket. Megadnánk magunkat harc nélkül?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ha többen összefogtok,ill minél többen ,akkor könnyebb a dolgotok sokkal és ha elég infó összegyűlik mindenképp egy jogban jártas embert meg kell kérdezni milyen lehetőségek vannak a pénz visszaszerzésre esetleg,meg arra,hogy nektek ebből ne legyen azért bajotok,ahogy kavicsék mondták. Ha nem jártok utána,nem tudjátok érdemes volt-e? Ki tudja mik derülnek ki még a pénzről, a tulajok gazdasági tevékenységéről... Bármi legyen a végén tisztábban fogtok látni. és hát jó lenne,ha nem térnének vissza további üzletekkel,ezért is jó lenne ezeket kideríteni észben tartani,kik voltak még a buliban benne. A nyílvánosság az egyik legjobb fegyver az ember kezében a csalók ellen szerintem. Még emlékszem is,hogy itt voltak,akik mondták ,azért nem beszélnek nyíltan,mert jogi lépéseknek lesznek kitéve a tulaj(ok) által... Undorító.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Sziasztok!

Mivel én programoztam a HunBuxot, leírom amit tudok...

1. A HunBux Marketing Ltd. székhelye nem "cégtemető", hanem székhelyszolgálati cím. Aki angol céget akar alapítani, az általában ilyet vesz igénybe, főleg ha a működéshez nem szükséges telephely.

2. A HunBux OLDALNAK nincs másik tulajdonosam üzemeltetője, ezért is állt le... A HunBux Marketing Ltd.-ben van még egy tulajdonos / igazgató, aki ( valószínűleg ) a legnagyobb vesztese ennek az egész történetnek. Ő egy befektető, aki milliós nagyságrendű összeget fektett be. Erről szerződése van. Ebben lett rögzítve, hogy biztosíték gyanánt kerül bele a cégbe. Még annó, a vállalkozói telefonkönyves oldalhoz kötődött ez a befektetés, a HunBuxról, meg a többiről nem is tudott szerencsétlen, és több mint egy éve már pénzt sem látott a befektetéséből, ezáltal a befektetésének töredéke térült csak meg, tehát nem volt jó befektetés.

3. Tévhitekkel ellentétben a HunBux mint oldal, összes többi társával együtt független a HunBux Marketing Ltd-től, hiszen a cégnek sem bankszámla, sem Paypal, sem semmi pénzforgalom bonyolítására alkalmas dolog nem lett nyitva, így effektíve semmi féle bevétele nem keletkezett létrehozása óta. Ebből adódóan kötelezettsége sincsen az angol hatóságokon kívül senki felé. Ezzel is ráfázott szegény ember, mivel ezt is neki kell rendeznie.

4. Szóba hoztátok Zsanettot, akinek valóban nem lehetett rálátása semmire, hiszen az első napokban még lelkesen tovább akarta vinni az oldalakat, csak hát ennek több akadálya is volt... Egyrészt a felhalmozott tartozás ( gondolom én ), másrészt hogy mivel csak élettársa volt, így végrendelet hiányában nem számít örökösnek.

5. A tulajdonos nevén valószínűleg semmi nincsen, hiszen albérletben laktak, ahol szintén halmozódott fel némi tartozás.

Egy szónak is száz a vége: Nem látok rációt abban, hogy bárki, bárkivel szövetkezve tudjon olyan lépéseket tenni, amivel akárcsak töredéke is visszajöjjüön a befektetésének. Nekem is volt befektetésem, és a programozási munkáim után járó elmaradt összeg is több százezres nagyságrendű. Ennek ellenére én úgy látom, hogy nincs kitől kérni ezeket az összegeket, tehát nyelek egy nagyot, és pontot teszek a történet végére...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia!
Köszi,hogy megosztottad ezeket. Több vesztese is lehetett ,tehát ennek és nemcsak kattoló oldalról ezek szerint és szerintem senki nem akarja,hogy ártatlanokon/jóhiszeműeken hajtsák be a pénzt,vagy verjék el a port.
Én nem akarok ítélni,viszont itt voltak pénzmozgások az oldalba magyar bankszámlán keresztül is. Kicsit szkeptikus vagyok,hogy semmiféle fogás nem található ezen a momentumon pld. Hova folyt el a pénz? Szerintem az is némi eredmény lenne,ha tiszta lenne,pontosan mi történt a pénzekkel,hiszen itt százezres milliós tételekről van szó,és nem feltételen a visszakövetelés az egyetlen cél. De sztem ezt a károsultak döntsék el. Minél többen összefognak,annál könnyebb egy ügyvédet/jogi szakértőt kifizetni,hogy járjon utána. De nem akarok mások helyett beszélni. Mindenki döntse el hajlandó-e lenyelni ezt,vagy sem.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Amennyit én tudok az egy magán bankszámla, ami az elhunyté volt, és ugyanez a helyzet az online bankonkkal is ( Paypal, stb. )
Hogy a pénz hova folyt el, arról maximum találgatni tudok...
Azt ugye tudjuk, hogy sok gyerek, nagy család, ex fleség, és ott is gyerekek, továbbá albérlet, és ezek mellé a HunBuxos "kifizetgetések", és a sportfogadás....
Hangsúlyozom újra, ez csak találgatás, a konkrétumok amikről tudok ( domain, szerver stb. ) az nincs akkora tétel, mint amiket olvasgattam....
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Én 2012-ben a hunbuxba vettem mini csomagot, fél év után kezdett Putz úr fizetgetni, aztán 2013-ba megegyeztem vele , hogy a befektetett pénzem adja vissza , hazudott szokáshoz híven, ribancozott ha ráírtam, de egy kis pénzt csurgatott, a fiókom 3000 dollárral törölte, ez nem is volt lényeg ,mert ez a része nem érdkelt, már akkor tudtam , hogy csaló .
Csille Zsanett számlájára volt utalva a pénz, akkor ne mondja h semmi köze nem volt a dolgokhoz, jól tudta ő is h mi folyik a hátttérben, a pénzt szépen felélték, itt több milliós tartozásokról van szó, nekem is maradt bent egy kis pénzem, de a nagy részét ki tudtam menteni .
A magyar ptc-s tulajok csak pénzeket nyúltak le sajnos .
Nevet nem írok, de tavaly áprilisi tartozása is a van a gyereknek aki a befektetett pénzt nem adta vissza , akkor miről is beszélünk?
Mehet mindenki a pénze után , ezek a pénzek el vannak költve már .
csak óvatosan a ptc-vel, én tanultam ebből, sehol nem ptc-zem , idő és pénzkidobás.
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

Még mindig ott a nagy kérdés. Hova a francba tűnt el több millió ft?
Pláne ha a Putz nevén semmi sincs. Nagyon sokan magyar bankszámlákra utaltak, így keményen tartózik az ügy a magyar hatóságokra. Jó lenne követni a pénz útját, hogy azok utána hová vándoroltak!?
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Igen, nekem is kb. 700$ volt az egyenlegem, és 5-600$ kikérésem, ezen kívül volt egy több százezres befektetésem is kötve Putz úrral. Ez lejárt tavaly 04.01.én, amit mindig valami frappáns indokkal lerázott magáról. Én is úgy gondolom, ez a pénz már nem lesz meg, nincs kinn behajtani, sajnos.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

ezt a pénzt felélték sajnos, volt miből költekezni, egy csalót és családját tartottunk el sajnos.
A csille zsanett bankszámlája is meg van szüntetve már, nekem van másolat a befizetésről ,de a seggem kitörölhetem vele.
Amikor ráírtam a fészbukon, hogy ő mindenről tudott , akkor gyorsan letiltott, így kell ezt csinálni.
Ő is olyan hazug csaló mint Putz volt.
Mindenre volt rálátása, nettudakozó, telefonkönyv, albérlet futár, hunbux, csak mára már takarítva lett minden.
Jogilag tisztábban vannak, tekaritunk aztán már nem fér semmi a képbe ,mert nem lehet támadni őket .
Én még azt is elképzelem , hogy külföldre menekült ez a csaló , lehet valaki feljelentette és lelépett.
Itt 10-20 millás tartozások vannak vagy több , nem 2-3 millió .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2015.04.27. 12:20-kor.
Ok: TILOS: bárkit sértegetni, családtagját vagy hozzátartozóját szidni!
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

babos77 írta: Én még azt is elképzelem , hogy külföldre menekült ez a csaló , lehet valaki feljelentette és lelépett.
Itt 10-20 millás tartozások vannak vagy több , nem 2-3 millió .
Komolyan mondom, ez nekem is megfordult a fejemben, hogy kamu az egész herce-hurca...
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

nem csak neked , másnak is .
nekem tavaly mondta , hogy tele van a töke az egésszel és elmegy külföldre,
Jogilag semmit sem tudunk tenni, ugrott a pénz sajnos, én magamat nem sajnálom, mert nem sok volt, de akiknek több száz ezer azokat sajnálom, Lehet a sitten csücsül ismét csalásért ,de megérdemelten .
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azért egy ügyvéddel érdemes lenne konzultálni,ha még nem tettétek meg,hisz ő tudja ,hogy mit lehet tenni,vagy nem illetve felkeresni azokat és kapcsolatot tartani azokkal,akik már tettek esetleg jogi lépéseket régebben,illetve továbbra is tudni egymásról,ki tudja mik derülnek még ki.Ahogy látom előfordulhat,hogy mégsem olyan egyszerű a képlet,ahogyan egy páran beállítják - jóhiszeműen,vagy sem. Mindenesetre már most kiderült a nyílvánosságra pár érdekes dolog,ami jó,mert már van nyoma. A csalóknak az kedvez,ha nem beszélnek róluk. így viszont van nyoma a neten,amit bárki megtalálhat.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Xenox!
Az a baj , hogy nem lép senki, akinek sok ragadt bent az sem, akinek kevés az sem.
Összejöhetne pár ember , de nem teszi .
Elindult a fészbukon is valami és megállt!!!!
Ezek után ????????
Akinek sok pénze ragadt ott elsősorban ők kellene mozgassák a szálakat , összedobni egy kis pénzt ügyvédre, hogy a szálak után elinduljon , lehet semmi nem lenne a dologból ,de legalább megpróbálnák .
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

én 5-7 embert tudok akiknek összesen majd 5 milla ragadt bent és ez a befektetés csak, profitot nem számoltak .
kercsike
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 18:02
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kercsike »

Ha 5-7 embernek közel 5 milliója ragadt bent, mi van azokkal a tagokkal, akik 100-200 ezres összegeket buktak? Próbáljunk egy kicsit kalkulálni: hány regisztráltja volt a Hunbuxnak? Kb. 40000. A nagy számok törvénye szerint itt nagyon sok millió ft-ról beszélhetünk, mert sokan lehettek, akik jó befektetésnek ítélték a különböző csomagokat és egyéb akciókat, a pénzük azonban teljesen bent is ragadt. A kis bérből vagy nyugdíjból élő embernek 100ezer is hatalmas összeg, lehet, hogy 10 évig pakolta össze. És nem is csak a ptc-s részről van szó, mert vannak, akik a telefonos tudakozóba is benne voltak. Akkor milyen összegek is vándorolhattak arra a bankszámlára? Ez már országos szintű csalásnak minősül. Nincs valakinek olyan jogász ismerőse, aki hasonló esetekre specializálódott? Lehet, hogy nem lenne hülyeség egy teljesen zárt körű csoportban megosztani egymással a befektetett és bebukott összegeinket, hogy lássunk már tisztán, hogy milyen volumenű csalásnak lettünk áldozatai. Ennek fényében is talán konkrétabban lehetne bárkivel is tárgyalni vagy tanácsot, segítséget kérni. Mi a véleményetek?
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Kercsike ! Számold már ki hogy 5-7 ember 5 millió, ezek nem 100000-200000 -er forintok hanem milliós nagyságrendű koponyánként . Tudom sokaknak a 40000-50000 forint is pénzt jelent, minden esetre jól lehúzták a befektetőket .
A hunbuxnak sose volt 40000 tagja , ezt felejtsd el , kb 3000-5000 tag lehetett aki fizetőképes volt és lehet sokat is irtam, ennél több ember nem fektetett be, a standard tagok azok kattingattak havi 2 dollárért amit vagy megkaptak vagy nem .
Rajta , inditson el valaki egy fb csoportot ahol össze tudja szedni mindenki egy helyre az ismerősök által a károsultakat.
Mindenkinek van ismerőse és annak is ismerőse aki károsult, Lásd zeek rewards, ott is bedőltek és a pénzek 40-50 százalékát kifizették, aztán majd jön a többi is , ha Amerikában működik akkor itt is működnie kell, kell legyenek felelősök csak fel kell kutatni őket, nem tünhet el mindenki a föld felszínéről.
Novákné fb csoportja az halott , most néztem meg.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég