Referral szerzáse

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
tartarus
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.04.15. 14:24
Kapcsolat:

Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: tartarus »

Van egy oldal, ami nagyon megtetszett. Itt is hirdetéseket kell nézegetni, de a gyűjtött pontokat be lehet váltani szinte bármilyen ptc-s referralra.
Ha valakit érdekel:
http://www.getref.com/index.asp?id=TARTARUS

Az earn gombra klikkelve lehet pontokat szerezni és a spend-re klikkelve lehet vásárolni. 2 pont kell egy ref vásárlásához.
gozsolt
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.29. 19:28
Kapcsolat:

Re: Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: gozsolt »

Sziasztok!

getref kapcsán... amennyire én ismerem az oldalt, creditekért jelentkeznek egyének, akik regisztrálnak valamelyik ptc oldaladra. Nekem van innen néhány, egy kattint belőlük. A legtöbb simán benyújtja a kérelmet, hogy kéri a creditet, de nem hogy kattintani, előtte regisztrálni is elfelejt. :-)))))

Kivételek biztos akadnak.. de azt ki tudja előre?! :-)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

gozsolt írta:Sziasztok!

getref kapcsán... amennyire én ismerem az oldalt, creditekért jelentkeznek egyének, akik regisztrálnak valamelyik ptc oldaladra. Nekem van innen néhány, egy kattint belőlük. A legtöbb simán benyújtja a kérelmet, hogy kéri a creditet, de nem hogy kattintani, előtte regisztrálni is elfelejt. :-)))))

Kivételek biztos akadnak.. de azt ki tudja előre?! :-)
hát igen:) a valóságban másképp működnek a dolgok,mint a "reklámban" :D PTC s microjoboknál pld 10ből 1 max 2 kattint tovább is.

Valahol egyébként érzhető,hogy 5 centért nem fog neked élethosszig kattolni,mikor egy refback oldalon sokkal többet kap vissza,vagy refcserével is sokkal jobban jár. De azért akad egy kettő,aki kattol tovább is ,ezért mégis érdemes próbálkozni,még ha nehezen szerzi az ember. Általában friss oldalakkal könnyebben lehet aktiv refet szerezni. több hónapos oldalakra már nem sok az esély.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Nem tudom, én ajánlgattam a refcserét egy időbe, de nem jött össze ezen a fórumon..
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

mert jár ide kb 10 ember :) 20 meg hetente :D ebből nem künnyű összehozni ezt,plán hogy többen csak kevés időt tudnak erre szánni,és inkább refbérlésben gondolkodnak. ha gondolod egyébként megbeszélhetünk valamit,most úgyis ilyen korszakomat élem megint. :D

amúgy ezt is EMS en szoktam bonyolitani. ott van vannak sokan erre.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Gisell írta:Nem tudom, én ajánlgattam a refcserét egy időbe, de nem jött össze ezen a fórumon..
szerintem én válaszoltam is neked ez ügyben, de nem reagáltál semmit. ;)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Referral szerzáse

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Gisell nézz fel ide: http://csenseteam.hu/splash/ ;)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég