SamBux - NEM AJÁNLOTT!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

SamBux - NEM AJÁNLOTT!

Hozzászólás Szerző: adflood »

Ide már ne regisztrálj!
Január közepe óta nem fizet, a fórum eltűnt.



Kép

A neobux-nál megismert megoldások köszönnek vissza.

Kattintások: 0,01$ × 4 hirdetés Standardoknak garantált
Kifizetés min.: 2$

Premium Upgrade az első 5000 regisztrálónak. (Lejárt!)

Hatalmas erőfeszítések árán kiderült, hogy egy már jól ismert csaló az admin, de ez hány oldalra nem igaz?
Nincsenek nagy elvárásaim, csak egy első kifizetés. Szóval, ha kedvet kaptál, hajrá!

Regisztráció: http://www.sambux.com/?r=adflood
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.02.01. 21:21-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: adflood »

Küldetés teljesítve. Első kifizetés. :clap:
Kép
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: detros »

adflood írta:Küldetés teljesítve. Első kifizetés. :clap:
Kép
Grat. remélhetőleg mire odaérek nekem is fog még fizetni :)
Az mondjuk nem tetszik, hogy kikerült a Paypal fizetési lehetőség.
syndy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 15:52
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: syndy »

Hogy kértél ki 2 dollár,mikor 5 dollár a kivehető?
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: adflood »

A "Help" oldalán láthatóak a minimumok és az elérhető processorok (frissítik a kiírást). 5$ a befizetésnél van.

Igazából alertpay-re kértem ki, mert profil frissítés után sem jelentek meg a procik cashoutnál. Viszont volt alertpay, megróbáltam, megijedtem, de 10 percen belül megérkezett (így levonások nélkül :) ).

Paypal eltűnésének én sem örültem, épp amikor elértem a limitet. Hmmm.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: detros »

adflood írta:A "Help" oldalán láthatóak a minimumok és az elérhető processorok (frissítik a kiírást). 5$ a befizetésnél van.

Igazából alertpay-re kértem ki, mert profil frissítés után sem jelentek meg a procik cashoutnál. Viszont volt alertpay, megróbáltam, megijedtem, de 10 percen belül megérkezett (így levonások nélkül :) ).

Paypal eltűnésének én sem örültem, épp amikor elértem a limitet. Hmmm.
Mondjuk Payza-val általában mindenhol jobban jársz, dollárokat spórolhatsz meg sok oldalon, mert a Paypal sokszor elég pofátlan. Főleg, ha nagyobb összegről van szó...
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: adflood »

Alighanem ennyi volt. :rofl:

Csak azért néztem be fórumra, mert fura volt a sok hirdetés.
A fórumon kezdenek zúgolódni. Adminnak megvan az új oldala. Igen, az xox. http://www.ptc-investigation.com/xoxbux.aspx

És megint éppen akkor zár be mire a standardok elérik a 2 dollárt, eltűnik a paypal. Lényegtelen, hogy admin veszi le vagy tényleg ellenőriznek. :bad:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.01.23. 18:14-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

már akartam kérdezni,hogy nektek is hibát ír ki belépésnél,de akkor úgy néz ki igen.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: detros »

adflood írta:Alighanem ennyi volt. :rofl:

Csak azért néztem be fórumra, mert fura volt a sok hirdetés.
A fórumon kezdenek zúgolódni. Adminnak megvan az új oldala. Igen, az xox.

És megint éppen akkor zár be mire a standardok elérik a 2 dollárt, eltűnik a paypal. Lényegtelen, hogy admin veszi le vagy tényleg ellenőriznek. :bad:
Adflood, honnan veszed ezt a sületlenséget, hogy akkor veszik le, amikor a standardok elérik a $2-t 72 nap alatt, amíg ment, nincs az az aktív standard, aki ne tudta volna kivenni a pénzét... Én kb 2 hetet foglalkoztam vele, és megvolt az $1, és még refem sem volt...
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: adflood »

detros írta:Adflood, honnan veszed ezt a sületlenséget, hogy akkor veszik le, amikor a standardok elérik a $2-t 72 nap alatt, amíg ment, nincs az az aktív standard, aki ne tudta volna kivenni a pénzét... Én kb 2 hetet foglalkoztam vele, és megvolt az $1, és még refem sem volt...
ugyanaz a tulajdonosa,mint a sambuxnak,amelyik épp megszűnőben van 72 nap után...
Tévedés a 72. Az oldal ma 51 napja megy (És hogy ne maradjunk bizonyíték nélkül: "Welcome to Sambux 2012/12/03 at 10:07" "51 days Operating after launch" ezt már bizonyítani nem tudom, de most néztem meg :)).
Egyébként az oldal elérhető csak sokat kell várni (és frissíteni) mire betölt.

2 hét alatt 1$? Te egy szuper kattintó vagy (napi 7 cent).

Elméletem legtöbb része feltételezés. Remélem, megbocsátod. Ezért nem is kellene tényként kezelni.
A 2$ minimum, 4,5-5 cent napi keresetnél, 1 belépéssel, 45-40 nap alatt jön össze (2/0.045=44,4) mindennapos kattintás mellett. Szerintem a legtöbb tag standard és nem fizet be pénzt, direktje sincs. Ha saját keresetből kezd bérelni, akkor sem fog ez időn belül kifizetési minimumot elérni. Ha a sambuxnál maradunk, dec. 5-én regeltem, minden nap kattintottam és jan. 15-én, (ha jól tévedek a fennállása 43. napján) kértem ki, akkor már egy napja nem volt paypal.
A paypal eltűnése általában nem szokott jó dolgokat előrevetíteni, innen következtettem a várható megszűnésre.
Régebben is tapasztaltam, de konkrét példát ne kérjél.

Ilyenek az összeesküvés-elméletek, vagy elhisszük vagy nem. Ha nem fog megszűnni (maradjunk feltételes módban), én fogok a legjobban örülni, tudok majd hirdetni.

Egyébként meg ez a topik teljesen haszontalan volt, mert senki sem regisztrált (legalábbis a linkemen keresztül :D ).
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: detros »

adflood írta:
detros írta:Adflood, honnan veszed ezt a sületlenséget, hogy akkor veszik le, amikor a standardok elérik a $2-t 72 nap alatt, amíg ment, nincs az az aktív standard, aki ne tudta volna kivenni a pénzét... Én kb 2 hetet foglalkoztam vele, és megvolt az $1, és még refem sem volt...
ugyanaz a tulajdonosa,mint a sambuxnak,amelyik épp megszűnőben van 72 nap után...
Tévedés a 72. Az oldal ma 51 napja megy (És hogy ne maradjunk bizonyíték nélkül: "Welcome to Sambux 2012/12/03 at 10:07" "51 days Operating after launch" ezt már bizonyítani nem tudom, de most néztem meg :)).
Egyébként az oldal elérhető csak sokat kell várni (és frissíteni) mire betölt.

2 hét alatt 1$? Te egy szuper kattintó vagy (napi 7 cent).

Elméletem legtöbb része feltételezés. Remélem, megbocsátod. Ezért nem is kellene tényként kezelni.
A 2$ minimum, 4,5-5 cent napi keresetnél, 1 belépéssel, 45-40 nap alatt jön össze (2/0.045=44,4) mindennapos kattintás mellett. Szerintem a legtöbb tag standard és nem fizet be pénzt, direktje sincs. Ha saját keresetből kezd bérelni, akkor sem fog ez időn belül kifizetési minimumot elérni. Ha a sambuxnál maradunk, dec. 5-én regeltem, minden nap kattintottam és jan. 15-én, (ha jól tévedek a fennállása 43. napján) kértem ki, akkor már egy napja nem volt paypal.
A paypal eltűnése általában nem szokott jó dolgokat előrevetíteni, innen következtettem a várható megszűnésre.
Régebben is tapasztaltam, de konkrét példát ne kérjél.

Ilyenek az összeesküvés-elméletek, vagy elhisszük vagy nem. Ha nem fog megszűnni (maradjunk feltételes módban), én fogok a legjobban örülni, tudok majd hirdetni.

Egyébként meg ez a topik teljesen haszontalan volt, mert senki sem regisztrált (legalábbis a linkemen keresztül :D ).
Csak a tisztán látás véget, hogy befejezd ezt a személyeskedést, több olyan nap volt, amikor 20+ hirdetést kattintottam le, és többször is volt extended +1 centes hirdetés. Igen volt olyan nap, amikor megkerestem 7 cent körül, de inkább 6 cent körül, de lehet volt 7 centes nap is. De tévedtem 2 hét + 5 nap, ezért is írtam a kb-t, mivel belépni nem tudtam, hogy megnézzem pontosan...
De tessék készítettem neked egy képet, hogy lásd mennyit klikkeltem napi szinten, jól láthatod, hogy referralom nem volt, és mindössze 1.4 cent hiányzott az $1-hoz, ez ugye meglett volna, ha tegnap még ment volna az oldal.
Összegezve, ha valaki aktív volt az oldalon, referralok nélkül kicsit több, mint 1 hónap alatt összehozza a $2-t.
A számolásod azért rossz, mert azt feltételezi, hogy naponta csak 9 hirdetés volt, de ez nem fedte a valóságot.
És látod ez nem mellébeszélés, nem utalgatás, hanem bizonyítékkal alátámasztottam, amit állítottam...

Kép
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: adflood »

Nem értem mi a bajod.

Hibásan írtad a sambux életkorát (amit más felhasználó sugallt) - tisztáztam
Szuper kattintónak neveztelek - Ha ez sértés, akkor visszavonom.
honnan veszed ezt a sületlenséget - leírtam az elméletem

Kérdőjellel írtam az 1$-t és ebből kétkedést éreztél? Van benne igazság, mindennap kattintok és ennyit sosem kerestem, de általában egyszer nézek fel. Ha valaki egész nap fent van, miért ne kereshetne annyit? Én elhiszem és ennyi (más nem nagyon tudok kezdeni vele). Nekem nem tartozol elszámolással.

Ha ezzel megbántottalak Én kérek elnézést!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.02.01. 21:31-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: SamBux

Hozzászólás Szerző: detros »

adflood írta:Nem értem mi a bajod.

Hibásan írtad a sambux életkorát (amit más felhasználó sugallt) - tisztáztam
Szuper kattintónak neveztelek - Ha ez sértés, akkor visszavonom.
honnan veszed ezt a sületlenséget - leírtam az elméletem

Kérdőjellel írtam az 1$-t és ebből kétkedést éreztél? Van benne igazság, mindennap kattintok és ennyit sosem kerestem, de általában egyszer nézek fel. Ha valaki egész nap fent van, miért ne kereshetne annyit? Én elhiszem és ennyi (más nem nagyon tudok kezdeni vele). Nekem nem tartozol elszámolással.

Ha ezzel megbántottalak Én kérek elnézést!
Figyi nekem nincsen bajom veled, de mind a két témában elég támadó jellegűnek éreztem a hozzászólásod, ha félre értettelek sorry, de nekem nagyon úgy jött ez le.
Nem sok oldal van ahol csak fix hirdetések vannak, ahol vannak hirdetők, ott vannak napközbeni hirdetések is. :)
Én sem vagyok minden nap minden percben gép közelben, de mivel a munkám miatt is 8 órát gép közelben vagyok, így néha rá tudok lesni, ezzel azért nem hiszem, hogy egyedüli vagyok, de nyilván nem mindenki teheti meg.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: SamBux - NEM AJÁNLOTT!

Hozzászólás Szerző: adflood »

Ide már ne regisztrálj!
Január közepe óta nem fizet, a fórum eltűnt.


Sambux még elérhető, https-sel! Hirdetni még lehet, a héten még voltak új hirdetések. Ha valakinek pár cent hiányzik, még tud gyűjteni, 1000 Micro $1.2

Az oldalt nem figyelem tovább.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 5 vendég