Vilvin fizetett mostanában?

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Fizetett mostanában a Vilvin valakinek?
A Vilvin fórumban van egy-két elégedetlen ember.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Köztük én is. Egyenlőre nem nagyon akar fizetni. a legnagyobb probléma az, hogy naponta talán még 100$ sem fizetnek ki. De "mese" az akad bőven. Leginkább azt akarják bemesélni hogy sok dolga van az adminnak, meg sok a gond a payzaval mert hogy korlátozta a pénz mozgást. Nekem viszont az a meglátásom, hogy ha pár héten belül nem lesz gyökeres változás az oldal életében, akkor annak is annyi. A payza pedig ha korlátozza a pénz mozgást akkor befizetni sem lehetne, ezzel pedig egyenlőre nincs gond, legalábbis ilyen jellegű panasszal nem találkoztam a fórumon.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Amikor beléptem, még volt paypal. Most láttam, hogy megszüntették, de nem értesítettek róla senkit.
Szerintem a vilvinnek annyi. Szerencsére csak egy referáltam van, aki egyet sem kattintott még.
Most már saját hirdetést is minimum $2,5-ért lehet kérni. Pedig régebben ez nem így volt. Hallgatnom kellett volna a ptcinvestigationra. Már megint igazuk volt.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Hát. Nem tudom, hogy a ptcinvestigation mit mondhatott neked. Viszont azt tudom, hogy nekem már több mint 80 dolcsit ki csengetett az oldal. És még azt is megsúgom, paypalra történő kifizetés az elején sem volt, nekem ugyan egy becsúszott valamilyen okból kifolyólag. Viszont paypalt csak befizetésre lehetett használni. Egyébként a fórumon írtak is róla amikor megszűnt.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A ptcinvestigation ezt mondta:
http://www.ptc-investigation.com/vilvinnet.aspx
Nekem nincs payzám, jó lenne, ha fizetne paypalra is. Egyelőre azonban szünetel a kifizetés. A 80 dollárodhoz gratulálok.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

A gratulációt köszönöm!
Viszont.
Nem akarok gonosz lenni ám őszinte annál inkább. A vilvin kockázati szintje 55% pontosan annyi mint a neobuxnak. Nem tudom hogy az a figura honnan veszi az információit, de hogy ő is PTC klikkelő arra mérget vehetsz. Az ilyeneknek az a fontos hogy higgy neki, bízzál benne s az általa ajánlott oldalakra regisztrálj az ő referens linkjével. Amiket persze meg is találsz mert az általa "elitnek" szituáltak közé ki is teszi. Azontúl pedig betenni a neot az elitekbe..? Legyünk őszinték, nincs még egy olyan oldal amelyik annyi bot referenst adott volna el mint a neo! Nem akarom egyiket sem bántani, sem védeni. Mert mindketten maguk tesznek azért hogy az emberek véleményt alkossanak róluk. Azt viszont tudom, hogy bár a vilvin nagyon fiatal, sőt még az is előfordulhat hogy az általuk megvásárolt 1 éves domaint nem fogják meg hosszabítani, de eddig még nem adtak el egy botot sem. Legalább ebben tisztességesek. Az meg hogy kifizetési gondokkal küzdenek az ebankok jóvoltából (legalábbis állítólag) az előfordulhat bármely más PTC oldallal. Ez persze a személyes véleményem, amit nem muszáj elfogadni, de átgondolni annál inkább inkább érdemes.

Üdv
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Kérdezzem már meg imh0t3p, hogy honnan vannak azon információid, hogy a Neobux mennyi botot adott már el a Vilvin pedig egyet sem? :D
Én nem mondom, hogy nem lehet benne valami, de kérlek, legalább alapozd meg. Személyes tapasztalataim nekem is vannak a refbérléssel, az eredmény katasztrofális volt. A Neobuxon eleve a Goldenek/Ultimatek/stb kapják a jobb átlagú refeket (ez benne van a szabályzatban is). A standardoknak marad az, amit a Goldenek lecseréltek. Emellett még más PTC oldalakon sem váltották be a béreltek a hozzájuk fűzött reményeimet, szóval én nem merném egyértelműen kijelenteni, hogy a Neobux botokat árul...
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

A neon magam is golden vagyok. A megvásárolt refek még aznap abba hagyták a "munkát" amikor megvettem a goldent. Jobb refek a goldennek...? Ugyan már ha neked 100 refre a 0.2 AVG annyira jó, akkor nosza vegyél még párat. De elárulom, ezeknek a refeknek az átlaga golden tagság előtt 1.6 - 2 egy hét nem telt el és leestek 0.4 környékére.
A vilvinen lévő vásárolt refek pedig nagyon jók. Az árának min a kétszeresét behozta mind. A neo esetében golden tagként egy bérelt sem volt amelyik az árának legalább a negyedét megkereste volna.
Ez személyes tapasztalat!
És ha még keresel olyan oldalt ahol elég jók a refek, akkor nézd meg a probuxot. Mint a neon, csak azokat a refeket viszi az autopay melyeknek legalább 20 napja van. A másfél hónappal ezelőtt vásárolt refeim még mind megvannak és több mint a felét az autopay még mindig viszi.

byby
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Mivel Standardként vetted a refeket, ezért a rosszabbakat kaptad, mintha Goldenként vetted volna őket. A Neobux egy 4 éves oldal, rengeteg törzstaggal, nem értem, hogy miért hasonlítgatod egy Probuxhoz. A törzstagok a Neon már az oldal első évétől folyamatosan bérelnek és te mint új bérlő csak 2 féle béreltet kaphatsz ezáltal:
- olyat, amit az a törzstag lecserélt, mert gyenge volt
- olyat, aki frissen regisztrált (ezt is csak akkor kaphatod meg, ha az első 5 napján nagyon gyenge volt, mert ha aktiv volt, automatikusan megy a Goldeneknek)
Szerintem ebből is világosan látszik, hogy Standardként csak akkor van esélyünk nyereségesen bérelni, ha a gyenge bérelt vmilyen oknál fogva elkezd rendesen kattintani.

Az átlagcsökkenésre meg nagy hirtelen jópár magyarázatot is tudnék neked adni...

A Probux, Vilvin új oldalak, nem megbízhatóak, ezért nem is bérel mindenki fejetlenül, valamint többet is kínálnak mint a Neo, ezért a refek szivesebben is kattintanak. Szóval szerintem teljesen a helyén van, hogy az új oldalakon sokkal aktivabb refeket sikerül bérelnünk, nem kell egyből összeesküvés-elméletekre gondolni...
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

A béreltek döntő részét kb 75%-át golden tagsággal vettem...
Viszont ahogy látom még így is tudnál valamilyen "magyarázatot" adni.
Egyébként pedig oka van annak, hogy a neo 100%-ról leromlott 55%-ra, a vilvin szintjére. Míg a probux tartja magát a 95%-on.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: kopasz »

imh0t3p írta:Legyünk őszinték, nincs még egy olyan oldal amelyik annyi bot referenst adott volna el mint a neo! Nem akarom egyiket sem bántani, sem védeni. Mert mindketten maguk tesznek azért hogy az emberek véleményt alkossanak róluk. Azt viszont tudom, hogy bár a vilvin nagyon fiatal, sőt még az is előfordulhat hogy az általuk megvásárolt 1 éves domaint nem fogják meg hosszabítani, de eddig még nem adtak el egy botot sem.
Bocs hogy beleszólok a párbeszédbe, de itt valami nagyon sántít.
Szerinted hányan regisztrálnak a Vilvin-re (vagy bármelyik PTC-re) ajánló nélkül?
Hetente több ezren? És mind aktív?
Nekem csak 9 direktem van, úgy ahogy klikkeltek, de mikor belassult az oldal,
abbahagyták. Egy maradt kitartó.
Béreltem 5 ref-t, mind nyomja mint az állat.
Mikor belassult az oldal neked hány bérelted hagyta abba? Lefogadom egy se. Nekik nem volt lassú az oldal.
A Vilvin ugyan úgy bot refeket használ mint minden PTC ahol zsákszám lehet őket venni.
Ahol valódi tagokat lehet bérelni, ráadásul aktívakat, ott külön vadászni kell rájuk, ha épp van pár darab.
Ilyet te csomagban százasával sehol sem kapsz.
A Vilvin most még nagyon nyomja. Így van beállítva. De meddig?
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Kopasz! Engem nem zavar ha beleszólsz. Csak tedd nyugodtan hiszen ez egy fórum, több ember véleménye s nézőpontja alkotja meg a teljes, egész képet.
Viszont mióta a vilvin kifizetési gondokkal küzd, lassan egy hónapja. A bérelt refek átlaga folyamatosan romlik. Oly annyira hogy már már ott tartok, hogy nem érdemes őket hosszabbítani. Épp ezért jelenleg, mivel nem fizet, így az ab-ben összegyűlt pénzt reklámra fordítom. A direktjeim száma pedig közel 100 fő, és náluk is észrevehető a klikkek számának csökkenése. Egyébként pedig tudsz úgy regisztrálni egy PTC oldalra hogy nincs szponzorod. Mivel rengeteg PTC oldalon ott virít a vilvin a neo és a többi PTC banere. Aki ezen keresztül regisztrál annak sok esetben nincs szponzora, többek között belőlük lesznek a bérelhető refek. De maguk a PTC oldalak is hirdetik saját magukat, pont ugyan ezért. Mert így a refeket eltudják adni.
Ilyenkor szerepel a szponzorod nevénél az hogy "nobody" az az senki. Ebből elég szép kis summára tesznek szert.
Egyébként pedig mint már írtam is. Ezek az oldalak maguk tesznek arról hogy véleményt alkossunk róluk.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Nem, egyáltalán nem akarok magyarázatot adni semmire, lehet, hogy neked van igazad, egyikünk se lát be a színfalak mögé, egy PTC oldal működésébe, főleg az admin fejébe nem. Ezért is voltam meglepődve, hogy olyan nagy magabiztossággal állítasz vmit. A béreltek elvileg ugyanolyan emberek mint mi, magamból kiindulva tudom, hogy biztosan engem is már párszor lecserélt a bérlőm, egyszerűen vannak napok, amikor nem tudok géphez jutni, szóval miért nem eshet ez meg másokkal is.
Amúgy ezeket a kockázati szinteket is honnan szeded? Mi alapján számoltad ki? Szerintem a befektetett pénzem a Neonál sokkal nagyobb biztonságban van, ezért nem értem, hogy honnan kaptad, hogy a Probuxnál szinte nem is kockáztatok semmit.
Kopasz, nyugodtan beszállhatsz :)
Én a Vilvinnel, Probuxszal kapcsolatban nem sok mindent tudok, egyszerű Neo koppintásnak tartom őket. Megnövelték a fix reklámok értékét, lecsökkentették a tagságok árát, ezzel a befektetők számára vonzóbbá tették őket.
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

A kockázati értékeket nem én számolom vagy határozom meg hanem a http://www.scamadviser.com/
Sok más scam detektorral ellentétben ezzel az oldallal még nem találkoztam úgy, hogy saját reflinket hirdetett volna valamelyik PTC-hez. Ebből kifolyólag személy szerint függetlennek, pártatlannak vélem, tartom s egyúttal napi rendszerességgel használom is. Ez az oldal nem reklámoz egy PTC oldalt sem, sok másikkal ellentétben. Szerintem ha egy scam "detektor" saját reflinket reklámoz annak már érdekeltsége van. Ennek (egyenlőre) nincs.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Még nem találkoztam azzal az oldallal. Mindenesetre eléggé érdekes, még mindig nem értem, hogy mi alapján határozzák meg azokat a százalékokat. Twickerz 16,5%??? Mindenesetre én nem alapoznék az itteni információkra. Attól, hogy nem rak ki reflinkeket, lehet, hogy az oldalaktól kap pénzt, hogy nyomja fel 100%-ra a megbízhatóságot. Ki hirdetné manapság ingyen más oldalát?
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Csak hogy ő egyik PTC oldalt sem hirdeti. Így egyikhez sem fűződik érdeke. És hogy pénz kapna a százalékokért...?
Ugyan már, a neo 2 hónappal ezelőtt 100% volt most meg 55% eddig fizetett volna most meg már nem fizet. Átgondoltad te ezt? Mert szerintem nem.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Hogyhogy nem hirdet, ha már egy termék nevét kiejted, az is hirdetés. Azért is sípolják ki a TV-ben. Az oldalon is ott van elég naggyal pl. hogy Neobux.com.
Én csak azért állítottam, hogy fizetnek neki az oldalak, mert vannak hasonló monitorozó oldalak, csak azok HYIP oldalakra szakosodtak és ott pár dollár ellenében még simán kint hagyják napokig, hogy egy csaló HYIP oldal még fizet.
Vagy miért mondja azt az oldal, hogy pl. a Yahoobuxon sokkal nagyobb biztonságban van a befektetésem, mint a Twickerzen vagy a Neobuxon. Én csak azon akadok ki, hogy honnan veszi ezeket a százalékokat. Mert hogy valóságalapja nincs, arra a nyakamat teszem.
UI: lehet, hogy a Neobux kibérelt egy évre 100%-ot és most járt le, elfelejtette meghosszabbítani :)
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Na ha elfelejtette hosszabítani, akkor az csak nekünk jó! Végre láthatjuk a valóságot. És ez mindent elárul. :D
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

No jó, látom, hogy nem igen akarod megérteni, hogy mire célzok.
Én azt hittem, hogy komoly érvekkel alá tudod támasztani, azt amit írtál a Neobuxról, de közben csak egy másik oldalon feltüntetett százalékkal meg inaktiv referralokkal jössz. De ha neked egy 4 éves PTC oldal az inaktiv referraljai miatt szar (az inaktivitasert nem a Neot kellene hibaztatni, hanem magukat a tagokat), akkor bátran fektess a scamadviser 100 százalékos oldalaiba.
Nem tudom, hogy feltűnt-e, de magyarul ezt jelenti: átverési tanácsadó
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nahát, megnéztem a scamadvisert, és találtam néhány nagyon érdekes adatot
neobux 55%
scarlet-clicks, ami egy másik helyen kitüntetett oldal, itt 0%
pibux 70% (azon kívül, hogy nem fizet, tényleg megbízható)
seebux 71% (ez sem fizet)
twickerz 16,5% (kétszer volt kifizetésem, mindkétszer fél éjszaka alatt megérkezett a pénz)
clixsense: 100% (ezt hogy találta ki?)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én is böngészem az információs oldalakat, de egy véleményére semmit nem lehet alapozni.
Én a PTC Investigations-ban bizom meg leginkább, mert ott legalább meg is magyarázzák,
hogy mit miért írtak egy-egy oldalról.
A Scamadvisert is hónapok óta figyelem, de itt semmi infó nincs arról, hogy
mi alapján lett a százalék annyi amennyi.
És ha jól láttam, akkor a Neobux besorolását májusban frissítették utoljára.
A Seebux-ét pedig 2 hónapja. Nem igazán napra kész.
Ezek az oldalak csak arra jók, hogy tájékozódj.
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

scarlet-clicks, ami egy másik helyen kitüntetett oldal, itt 0%
Scarlet-clicks. Az általad emlegetett oldal a ptc-inv szintén 100% ot adott neki, csak azt nem veszi senki figyelembe hogy a hozzászólások alapján amiket a felhasználók fűztek hozzá, viszont scam.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Szóval akkor a Seebux teljesen megbízható, mert senki nem vette a fáradtságot, hogy beírja, hogy csaló???
Azt hittem, hogy komolyabb módszerekkel számolja ki a százalékot, nem csak unatkozó trollok véleménye alapján.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A Scarlet-cliksen tegnap este kértem ki a pénzemet, azt a 32 centet, amit sikerült másfél hónap munkával összeszednem. Állítólag 3 napon belül fizet, majd meglátjuk.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

32 cent másfél hónap alatt??? Még egy normálisabb kezdő oldal is többet fizet ennél! Sőt!! Ennél szinte bármelyik oldal többet fizet másfél hónapra!!
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Attól még nem csaló, mert keveset lehet vele standardként keresni.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

És minden nap becsülettel lekattintottam a hirdetéseket, kb. két hetet hagytam ki csak. Igaz, referáltam nem volt, de ez a pénz akkor is fájdalmasan kevés.
Talán mert éppen emlegettem, éppen meg is érkezett a pénzem. 24 órán belül.
Kép

Jó, tudom, hogy ez a topik nem erről szól, de talán valakit érdekel.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Ez a topic már régen nem arról szól, amiről kellene :D
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Két hét technikai gond után a Vilvin ismét a régi. Hála a gondoknak, ma nagyon sok reklámot kaptam!
Szóval fizet, és nagyon jól!

Kép

Aki még nincs fent, az jöjjön!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vilvin fizetett mostanában?

Hozzászólás Szerző: Admin »

16. napja nem kapom meg a kifizetést.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 5 vendég