tenyered

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

tenyered

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Sziasztok, ma kaptam ezt az e-mailt, amiben ez a szöveg volt látható, és nekem nagyon jónak tűnik, már be is regisztráltam:

SZIA!
SZERETETTEL AJÁNLOM FIGYELMEDBE A KÖVETKEZŐ NAGYSZERŰ LEHETŐSÉGET!
TeNyered Club TELJESEN INGYENES!

A TeNyered Club segítségével akár minden hónapban annyi plusz bevételre tehetsz szert, amely könnyedén fedezheti számláidat, hiteledet és egyéb költségeidet!


Nem akarunk meggyőzni semmiről, egyszerűen olyan lehetőséget kínálunk neked, mely segítségével folyamatos, előre kalkulálható bevételhez juthatsz minden hónapban!

CSALÁD TAGJAIDAT IS REGISZTRÁLHATOD, EGY GÉPRŐL TÖBB REGISZTRÁCIÓ IS MEHET. NAGYON MEGÉRI, MINDEN CSATLAKOZOTTAD UTÁN 600 FORINTOT ÍRNAK JÓVÁ SZÁMLÁDON, AMI FOLYAMATOS BEVÉTEL LESZ HAVONTA. TEHÁT 600FT./FŐ.
Mi segítünk elindulni, de a lépéseket Neked kell megtenni!
• valódi anyagi függetlenség,
• nincs házalás, nincsenek méregdrága termékek és nem kell barátaidat, ismerőseidet folyamatosan zaklatnod

• egyszerűen a rendszer dolgozik helyetted

• 2 -3 hónap alatt könnyedén felépíthetsz egy olyan bevételi forrást, amely folyamatosan és garantáltan biztosítja számodra a költségeid fedezését

• a csatlakozás teljesen INGYENES!!, így semmi vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz vele

Jelenleg a TeNyered Club elő-regisztrációs időszaka tart
2011. november 7. napján indul a TeNyered Club rendszere, addig az elő-regisztrációs folyamat zajlik. Ezen időszak alatt nincs más dolgod, mint másoknak is ajánlani a TeNyered Club-ot és a csatlakozást követően kapott ajánlói kódod segítségével, további klubtagokat regisztrálnod.

Csatlakozz a TeNyered Club-hoz, ami TELJESEN INGYENES!
Csatlakozz MOST, és ne feledd, a TeNyered Clubtagsághoz való csatlakozás TELJESEN INGYENES!
Csatlakozz most és küld el barátaidnak, ismerőseidnek a Személyes Ajánlói kódodat, mely segítségével Ők is részesei lehetnek a TeNyered Club rendszerének.

Kérlek regisztrációkor ezt a kódot használd! Köszönöm! CC14685
Azonnali csatlakozás Ha csatlakoztál a Tenyered oldalára, a klubrendszerhez ami a bevételedet fogja nyújtani a bal felső sarokban levő Club Rendszer feliratra kattintva csatlakozhatsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára camaropeti 2011.10.27. 23:38-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

ez mind szép és jó, de egy rohadt konkrétum nincs a levélben, hogy afrikai éhező gyerekeket kell árulni, vagy fegyvert csempészni, vagy miből származik az a mesés havi jövedelem. dolgozz kicsit a jutalékodért, meséld el a blabla nélkül, hogy hogy működik a rendszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

sweeney todd írta:ez mind szép és jó, de egy rohadt konkrétum nincs a levélben, hogy afrikai éhező gyerekeket kell árulni, vagy fegyvert csempészni, vagy miből származik az a mesés havi jövedelem. dolgozz kicsit a jutalékodért, meséld el a blabla nélkül, hogy hogy működik a rendszer.
Neked amúgy muszáj ilyen alpári módon beszélned mindenkivel?
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

A lényeg annyi, hogy beregizel az oldalra, és a jobb felső sarokban lesz egy olyan, hogy klub rendszer, oda most előregisztráció van, de nov. 7-én elindul, és onnantól kezdve, minden meghívottad után fizetnek neked 600 Ft / fő / hónap.

Ezen kívül minden nap kapsz egy "részvételi pontot" amit arra használhatsz, hogy berakod valamelyik ajándékra, és ha szerencséd van, akkor téged sorsolnak ki (lényegében lottó). Minden nap van húzás.

Röviden összefoglalva, van a tenyered játék, ez a sorsolás és van a klub rendszer, ami a meghívottaid után fizet 600 forintokat. Szerintem a klub rendszer mindenkinek megéri, hogy nagy csapatot építsen ki, mert az oldal használata ingyen van.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

akkor olyasmi mint a stiforp?

Petya az irónia és az alpári kicsit más... az égvilágon semmi alpári nem volt az üzenetemben. max ironikus volt.
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: monky »

Én még ingyen nem kaptam semmit senkitől, inkább kizsebeltek a PTC-k, a Duplázók, a HYiP-ek stb...
Kép
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Nem egészen olyan, mint a stiforp, mert itt nem kell tagsági díjat befizetni se neked, se annak akit te behívsz.
Monky: Pont amiatt, amit most írtam le, ez az oldal nem nagyon tud kizsebelni, mivel semmit nem fizetsz be nekik, ahogy a meghívottaid sem, ezért még azt se lehet mondani, hogy más "lehúzásából" keresnél.
Én azt javasolnám, hogy regizzetek be, mert ingyen van, hívjatok magatok alá pár embert, mert egy olyan oldalra bárki beregisztrál ahova semmit nem kell befizessen, nézzétek meg, hogy jön-e majd pénzetek belőle, ha pedig nem tetszik, akkor bármikor törölhetitek magatokat.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

camaropeti írta:Nem egészen olyan, mint a stiforp, mert itt nem kell tagsági díjat befizetni se neked, se annak akit te behívsz.
Monky: Pont amiatt, amit most írtam le, ez az oldal nem nagyon tud kizsebelni, mivel semmit nem fizetsz be nekik, ahogy a meghívottaid sem, ezért még azt se lehet mondani, hogy más "lehúzásából" keresnél.
Én azt javasolnám, hogy regizzetek be, mert ingyen van, hívjatok magatok alá pár embert, mert egy olyan oldalra bárki beregisztrál ahova semmit nem kell befizessen, nézzétek meg, hogy jön-e majd pénzetek belőle, ha pedig nem tetszik, akkor bármikor törölhetitek magatokat.
de ebben nekik mi a buli?
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Ezt írják:
Termékszponzorációnál, a felajánlott termék nagykereskedelmi árát 10X értékben számoljuk be a feltüntetett árakba.
Tehát, pl. egy 10 000 Ft értékű termékfelajánlás esetén 100 000 Ft értékű reklámot tudunk biztosítani, és fizetni nem kell!

A médiaajánlat résznél meg tudod nézni, hogy komoly pénzekért vannak a reklámfelületek.
Hogy a kifizetések miért érik meg az oldalnak azt a fene se tudja, szerintem olyasmi lehet a dologban, hogy minél nagyobb legyen az oldal létszáma, mert egy oldalon minél több az ember, annál inkább fizetnek a cégek a reklámfelületért.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

És ennyitől fizetnek ki?És mire?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hát, nekem elég hihetetlen szagúnak tűnik.
tomicom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.08.21. 12:38
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: tomicom »

Nekem is elég hihetetlen főleg ,mert nincs tagsági díj. Meg ennyi erővel csinálok x felhasználót magam alá aztán jön a bevétel.
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

nekem is hihetetlen, de egy ingyen reget megért a dolog, aztán legjobb esetben tényleg fizetnek, legrosszabb meg mi lehet?
DE ha majd beindul a fizetős rendszer, akkor fogok róla írni, hogy mi a helyzet.
Jman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.10.27. 22:42
Kapcsolat:

Re: tenyered

Hozzászólás Szerző: Jman »

Hello!
Én is regeltem az oldalon. Az ajánlói kódom az oldalon: CC13547
Ezt kell a club rendszer regisztácjónál beírni majd.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég