MT-eset

Társalgás a PTC-ről.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

MT-eset

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Írásommal senki sem akarok befolyásolni az MT-oldalak kapcsán, mindenki döntsön a maga belátása szerint.
Mind két oldalon vettem 2$-ért Silver Money tagságot. Átléptem a kifizetési min határt kikértem okt. 10-én ill. 11-én a két oldalon s nem jött a fizu. Irtam support-ot, nem jött válasz a fórumon is csak feltételezésbe futottam bele, majd nem tudtam több hozzászólást írni. Több oldalon vettem tagságot, amik sorra dőltek be s lépnek le a tagdíjakkal. Nem tudtam mást tenni az AlertPay-hoz fordultam dispute ügyben. Jött válasz az AP-től felszólították az MT oldalt rendezze a tagság visszafizetését.
Erre kaptam a Moneytraffix admintól ma éjjel a következő mailt:

I would like to send refund to you, it is easier this way. I apologize, but the conversion from PayPal did cause delay and became a task larger than I thought. I always strive to create great sites and I truly understand the disappointment you feel. :? Kérdezem miközöm a PayPal vitájához, mikor AlertPay-ra kértem ki.

Később újabb mail az MT2 oldal kifizetett.
Na ezek után belépve az MT alap oldalra az alábbi üzenet fogadott:

You account was up next as it has been near 7 days. When I set to send you payout, I noticed you requested 2.00 dispute, though you have used over half your purchase. Your account will be banned and block withing 48 hours. You may have 2.00, but no longer participate on either site. Apologize for the wait, but now its an additional 5 day for less money which Alertpay may or may not send.
Have a nice day :?
Ez most azt jelenti, hogy én már a 2$ felét elvásároltam vagy mit akar ez.
Azért másoltam be az eredeti angol szöveget, hogy ti miként tudjátok értelmezni, mert nekem zavaros.
Számomra egy biztos, a helyet, hogy feleslegesen írogat azt az energiát, főleg ha beteg inkább a kifizetésre fordítaná, persze ha akar fizetni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég