FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

FIGYELEM!!!
A Compact Fund Adminja egy csalóó!!!!
Feltörte az Alertpay számlámat,s sikeresen elutalt magának több mint 53$-t!!!
Most írok az Alertpay-nek!!!
Figyelem,vigyázzatok vele!!!!!
Ezek szerint ő törte fel valamelyik nap a Gmail-omat is.
Nem értem,hogy miért,még nem volt nála befektetésem,csak be voltam nála regisztrálva.Viszont most már ott sem tudok belépni,gondolom töröltek.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Hát az!
Amúgy az egész történet így van :
Ma kaptam 1.5$ refjutit a NeoProgresstől,gondoltam kikérem AP-re.
Sikeresen ki is kértem,s kaptam is e-mail-t,hogy a pénz megérkezett az AP számlámra.
Gondoltam belépek hát az AP-mre,s csinálok bizonylatot,hogy fel tudjam ide tölteni.
Többszöri próbálkozásra sem sikerült belépnem,ezt furcsálltam is.
Hát nem tudtam mit tenni,gondoltam kérek egy új jelszót.
Sikerült is,meg is adtam az új jelszót,nagyon megörültem ,hogy be tudtam lépni,egyszer csak azt látom,hogy a számlámon csak 1.5$ van,az amit 5 perccel azelőtt kértem ki a NeoProgessről.
Több mint 50$-nak kellett volna rajta lennie.
Akkor látom,hogy erre az e-mail címre ( camille_riquier@yahoo.com) lett elutalva 53.5$.
Mivel én nem utaltam el senkinek ennyi összeget,s a számlámra is nagynehezen tudtam csak belépni,biztos voltam benne,hogy feltörték a számlám.
Gyorsan fogtam,s az e-mail címet bemásoltam a google-ba,ahol kiadta,hogy ez az e-mail cím bizony a Compact Fund Adminjának az e-mail címe.
Ekkor kezdtem el gondolkodni,hogy kb. 2 hete beregisztráltam erre az oldalra,viszont pénzt nem fizettem be.
Rá két napra viszont valaki feltörte a Gmail-omat,de megváltoztattam a jelszavam,s nem foglalkoztam vele.
Tehát a Compact Fund Adminja CSALÓ!!!
Most írtam az AlertPay-nek,remélem tudnak intézni valamit,bááár....
Szó szerint belebolondulnék,hogy ha nem tudnám visszaszerezni ezt a pénzt.Egy hónapja az Opulentia vitt el több mint 100$-omat,most pedig ez.
Mint a mondókám elején is említettem,össz vagyonom 1.5$.
Tehát ennyi.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

ÚRISTEN!!! Hogy történhet ilyen? Most komolyan így szerez magának pénzt (befektetést)?! :o
Még nem is hallottam ilyet...
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Lili írta:ÚRISTEN!!! Hogy történhet ilyen? Most komolyan így szerez magának pénzt (befektetést)?! :o
Még nem is hallottam ilyet...
LILI hyipokba sohe ne tégy pénzt és ne regisztrálj mert mindegyik szemét csaló! előbb utóbb eltűnik és veled csak játszik , és amikor legkevésbé várnád lelép a pénzeddel! :argue: :( :cry:
Kép
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Lili írta:ÚRISTEN!!! Hogy történhet ilyen? Most komolyan így szerez magának pénzt (befektetést)?! :o
Még nem is hallottam ilyet...
Esetleg ezt ajánlom neked: http://thesuperinvest.com/?ref=bestfmc
Ez legalább nem tűnik ismerem az adminját barátom é ez valóban kereskedik tőzsdén robottal!
a kockázat 0! A hozam nem fix mivel az igazi befektetés nem is lehet az!
Ajánlom ezt!Ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban írj!
Link: http://thesuperinvest.com/?ref=bestfmc

Ja és aki alám regel és befizet a pénze 3%-át visszafizetem neki az 5% refből a 3%-ot!
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

bestfmc írta:
Lili írta:ÚRISTEN!!! Hogy történhet ilyen? Most komolyan így szerez magának pénzt (befektetést)?! :o
Még nem is hallottam ilyet...
LILI hyipokba sohe ne tégy pénzt és ne regisztrálj mert mindegyik szemét csaló! előbb utóbb eltűnik és veled csak játszik , és amikor legkevésbé várnád lelép a pénzeddel! :argue: :( :cry:
Itt nem erről van szó, hanem személyes postafiók és Alertpay számla feltöréséről és lopásról, arra egyik HYIP sem jogosult, én erre gondoltam.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: szabol »

én arra ösztönzök mindenkit hogy a the super investbe fektessen normális adminok, valós devizakereskedés
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Hát látjátok,mégis van ilyen.
Kezdhetek mindent előröl,a nulláról..
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

szerintem írd ki a fő monitorok hozzászólásaihoz is.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

sweeney todd írta:szerintem írd ki a fő monitorok hozzászólásaihoz is.

Ez nem rossz ötlet.Csak az a baj,hogy az angol nyelvtudásom 0,a Google fordító meg néha annyit ér mint halottnak a csók..
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Petya0426 írta:
sweeney todd írta:szerintem írd ki a fő monitorok hozzászólásaihoz is.

Ez nem rossz ötlet.Csak az a baj,hogy az angol nyelvtudásom 0,a Google fordító meg néha annyit ér mint halottnak a csók..
Szia Petya!

Tiszta szívből együtt érzek veled. Aljas volt ez az eljárás. Én mind a 8 kikérésemet gyorsan és rendben megkaptam. Az utolsót, most hajnalban 25 percen belül. Ami érdekes és nekem is szemet szúrt, hogy az admin 2 napja más. A kifizetéseket phyllisbishop66@yahoo.com címről kaptam. Ez egy új adni lehet? Lehet, hogy menesztve lett az előző, az ilyen húzásai miatt? Nem tudom ez, hogy működik. Mindenesetre nem rakok be ezek után egy fikarcnyi centet sem, pedig nekem rendben ment minden.

Fel a fejjel, bár tudom ez nem vigasz. Nekem 115 dollárom úszott el 7 mocsok társaság miatt. :argue:
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Krisztina12 írta:
Petya0426 írta:
sweeney todd írta:szerintem írd ki a fő monitorok hozzászólásaihoz is.

Ez nem rossz ötlet.Csak az a baj,hogy az angol nyelvtudásom 0,a Google fordító meg néha annyit ér mint halottnak a csók..
Szia Petya!

Tiszta szívből együtt érzek veled. Aljas volt ez az eljárás. Én mind a 8 kikérésemet gyorsan és rendben megkaptam. Az utolsót, most hajnalban 25 percen belül. Ami érdekes és nekem is szemet szúrt, hogy az admin 2 napja más. A kifizetéseket phyllisbishop66@yahoo.com címről kaptam. Ez egy új adni lehet? Lehet, hogy menesztve lett az előző, az ilyen húzásai miatt? Nem tudom ez, hogy működik. Mindenesetre nem rakok be ezek után egy fikarcnyi centet sem, pedig nekem rendben ment minden.

Fel a fejjel, bár tudom ez nem vigasz. Nekem 115 dollárom úszott el 7 mocsok társaság miatt. :argue:
Kedves Krisztina!Köszönöm szépen az együttérzést.
Nyugodtan tedd még be a pénzed,ha Te jónak látod,lehet,hogy csak valamiért én nem tetszettem nekik,lehet az nem tetszett,hogy csak beregeltem,de nem fektettem be..nem tudom...egy hónap alatt több mint 30ezret buktam,kicsit megviselt,de most kezdem a gyűjtögető életmódot :D
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én is regeltem, aztán láttam, hogy akad monitor, ami szerint nem fizet, néhány hozzászólás szerint sem, és nem raktam be egy fillért sem.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Petya0426 írta:Nyugodtan tedd még be a pénzed,ha Te jónak látod,lehet,hogy csak valamiért én nem tetszettem nekik,lehet az nem tetszett,hogy csak beregeltem,de nem fektettem be..nem tudom...
szerintem ne fektessen be, persze az ő dolga, ha ilyet megcsinált egy admin, akkor egy 0 erkölcsi érzékkel megáldott gerinctelen féreg, aki mindenre képes, ott van a legkevésbé biztonságban a pénzed.

az, hogy nem fektettél be meg totál nem ok erre. :( :angry:

alert mit írt?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

sweeney todd írta:
Petya0426 írta:Nyugodtan tedd még be a pénzed,ha Te jónak látod,lehet,hogy csak valamiért én nem tetszettem nekik,lehet az nem tetszett,hogy csak beregeltem,de nem fektettem be..nem tudom...
szerintem ne fektessen be, persze az ő dolga, ha ilyet megcsinált egy admin, akkor egy 0 erkölcsi érzékkel megáldott gerinctelen féreg, aki mindenre képes, ott van a legkevésbé biztonságban a pénzed.

az, hogy nem fektettél be meg totál nem ok erre. :( :angry:

alert mit írt?
Hát igen,egy gerinctelen dolog szerintem is.
Amúgy a drágalátos AlertPay még nem válaszolt,pedig már kb 1 napja írtam nekik..
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

sweeney todd írta:
Petya0426 írta:Nyugodtan tedd még be a pénzed,ha Te jónak látod,lehet,hogy csak valamiért én nem tetszettem nekik,lehet az nem tetszett,hogy csak beregeltem,de nem fektettem be..nem tudom...
szerintem ne fektessen be, persze az ő dolga, ha ilyet megcsinált egy admin, akkor egy 0 erkölcsi érzékkel megáldott gerinctelen féreg, aki mindenre képes, ott van a legkevésbé biztonságban a pénzed.

az, hogy nem fektettél be meg totál nem ok erre. :( :angry:

alert mit írt?
Persze, hogy az én dolgom, de mint már írtam nekem semmi bajom velük. 8 kifizetést kaptam tőlük és mindet rendben. Egyenlőre nem rakok be. :(
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

Nem lehet, hogy mindenhol ugyan az a jelszavad? Nem lehet, hogy a böngésződben tárolva vannak? Nem lehet, hogy a G-mail-edben megvannak az AP vagy bármilyen regisztrációs igazoló levelek? Nem lehet, hogy kaptál valami hasonló mail-t? - http://www.gyorshozam.com/hogyan-probal ... zamlankat/

Az online számlákat nem lehet csak úgy feltörni...
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

euphoric84 írta:Nem lehet, hogy mindenhol ugyan az a jelszavad? Nem lehet, hogy a böngésződben tárolva vannak? Nem lehet, hogy a G-mail-edben megvannak az AP vagy bármilyen regisztrációs igazoló levelek? Nem lehet, hogy kaptál valami hasonló mail-t? - http://www.gyorshozam.com/hogyan-probal ... zamlankat/

Az online számlákat nem lehet csak úgy feltörni...
Mint már mondtam,külön jelszavam van az AlertPay-nél,külön a Gmail-én,és külön a HYIP-nél.
A böngészőmben a jelszavak nincsenek tárolva!
A Gmail-omban semmilyen AlertPay regisztrációs levél nincs benne.
Nem kaptam csaló e-mail-t.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!!
Marha jó hírem van,képzeljétek,kb, másfél órával ezelőtt írt az ap,hogy visszakapom a fiókomat,s az 53$-omat..
Már kezdtem letenni róla..
Igaz,hogy pár hétbe benne volt,te akkor is,visszakaptam!! :clap: :clap:
akhiro
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2011.09.03. 14:16

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: akhiro »

Akkor nekem is ők törték fel a gmailom.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Petya0426 írta:Sziasztok!!
Marha jó hírem van,képzeljétek,kb, másfél órával ezelőtt írt az ap,hogy visszakapom a fiókomat,s az 53$-omat..
Már kezdtem letenni róla..
Igaz,hogy pár hétbe benne volt,te akkor is,visszakaptam!! :clap: :clap:
Jaj, Petya, ez fantasztikus!!! Tiszta szívből örülök és gratulálok, hogy sikerült visszakapnod a pénzed, ügyes voltál, hogy el tudtad intézni! :clap: :clap: :clap:
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Lili írta:
Petya0426 írta:Sziasztok!!
Marha jó hírem van,képzeljétek,kb, másfél órával ezelőtt írt az ap,hogy visszakapom a fiókomat,s az 53$-omat..
Már kezdtem letenni róla..
Igaz,hogy pár hétbe benne volt,te akkor is,visszakaptam!! :clap: :clap:
Jaj, Petya, ez fantasztikus!!! Tiszta szívből örülök és gratulálok, hogy sikerült visszakapnod a pénzed, ügyes voltál, hogy el tudtad intézni! :clap: :clap: :clap:
Nagyon köszönöm,nagyon kedves vagy! :)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: FIGYELEM!!!!A Compact Fund CSALÓÓ!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

akhiro írta:Akkor nekem is ők törték fel a gmailom.

Lehet,nagyon vigyázni kell velük!
Sajnos sok ilyen HYIP oldal van,ami feltöri az e-mail-ünk,és a netbankunkat..Csak sajnos kiszűrni nehéz őket..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég