Libery Reserve !

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Lehet csak egy kósza versenyző...
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Közbe eszembe jutott, hogy regeltem a fullyreturnre és a forexthunderre is, de ezeknél sem ez az IP van. Viszont kiderült, hogy a fullyreturn-os IP-hez tartozik még ez a 3 oldal
www.yellowfunds.com
capifunds.com
vigilclub.com

Ide se nagyon regeljetek.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

kriszti92 írta:Közbe eszembe jutott, hogy regeltem a fullyreturnre és a forexthunderre is, de ezeknél sem ez az IP van. Viszont kiderült, hogy a fullyreturn-os IP-hez tartozik még ez a 3 oldal
http://www.yellowfunds.com
capifunds.com
vigilclub.com

Ide se nagyon regeljetek.
Háháá..Vigilclub..meglepő..
Ugyan úgy ingyen adott pénzt befektetésre,szerencsére onnan is plusszal szálltam ki..
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Sziasztok. Nem vagyok gépguru, de azért pár tippem, ötletem van LR biztonsággal "IP letapogatással" kapcsolatban. :)

LR számláról ( vagy bármelyik számláról) történő befizetésnél semmilyen személyes adatod nem kapja meg az illető. Ergo kizárt, hogy az tudna behatolni akinek fizettél...
Az LR-es problémák nagy része a Merchant Tools link alatt rejlik, és úgy hívják hogy API.
Rendszeresen küldözgetnek ilyen maileket a csaló HYIP adminok, hogy ahhoz hogy ki tudjanak fizetni állíts be API-t ilyen olyan beállításokkal...
Nos tudni kell, hogy az API segítségével instant leemelik a lóvédat.... Magánszámla tekintetében az API másra nem is jó, tehát NE ÁLLÍTS BE ILYET!
A vírúskergetőket ne bántsátok... Semelyik nem nagyon fogja kiszűrni azokat a programokat, amikkel "lehallgatják" a gépedet, ugyanis ezek nem vírúsok, hanem kémprogramok. És igen, létezik olyan kémprogram, amivel rögzítik a billentyűleütéseket, ezek neve keylogger.
Kémprogramot bárhol össze lehet szedni, nem kell hozzá mindenféle csúnya oldalra mászkálni.
A lehalgatás másik módja pedig a nyitott, vagy gyengén titkosított wi-fi hálózat. Ez majdnem ugyanolyan, mintha kihúznád a széked a hackernek , hogy üljön le a gépedhez...

Javaslatom az, hogy töltsetek le kémprogram figyelőt. Nekem a Spyware Terminátor van fent, és eddig jól teljesít. Letöltés
A másik pedig, hogy rendszeresen ellenőrizzétek az API beállításokat, és amint olyat tapasztaltok, hogy bekerült egy API, rögvest állítsátok disable-ra, és ellenőrizzétek a Historyban ki is járt a fiókban, majd értesítsétek az LR-t.
A harmadik, a jelszókezelő használatának mellőzése... A mentett jelszavakat simán kiszedik a gépedből hamár benne vannak... Ha ott nem találnak semmit, 15%-al javultak az esélyeid.

Na és az IP...

Az ilyen internetes IP keresgélők semmit nem érnek...
Konkrétan ez az említett ip (209.200.157.88) a Prolexic szerverszolgáltató cég egyik szerveréjé, tehát egyik felhasználójuk weboldalán keresztül közelítettek...

És hogy ezt honnan is lehet tudni...
Minden windowson meg lehet nézni. Biztos meg lehet nézni Linuxon, és MAC-on is, de azt nem tudom hogyan...
Start menu - Futtatás - cmd - OK
A felugró ablakban lefuttatjuk a következő parancsot: set type=soa
Ezt követően: NSLOOKUP 209.200.157.88
(Persze ha másik IP címre vagy kíváncsi, akkor azt írod oda)
Így megkapjuk a szolgáltató nevét...

A másik (és gyorsabb) verzió, ha kontakt beírod a böngésző címsorába az IP címet. Érdemes elöször ezzel próbálkozni, ugyanis az esetek zömében NEM magán IP-ről csinálják, hanem proxy szerverről, vagy más szerverről.

Nem sikerült túl rövidre, de remélem tudtam legalább egy kicsit segíteni. :)
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Köszi Magus!

A tag egyébként két napja leszállt rólam, már nem akar bejönni. - Lehet bejött és elmenekült a sivár látványtól :D
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Lili »

csotibi írta:Köszi Magus!

A tag egyébként két napja leszállt rólam, már nem akar bejönni. - Lehet bejött és elmenekült a sivár látványtól :D
Hát, kerüljön is el jó messzire, azt ajánlom neki! :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég