Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

gabesz1982 írta:szép jó reggelt EA Fan-ok:)

Tényleg jó ki csapat gyűlt itt össze!De tényleg segítsünk egymásnak ha baj van vagy ha kérdés az ujjaknak segítsünk beilleszkedni stb stb...

Nekem egy olyan körkérdésem lenne ,hogy kinek milyen terve van az elitével ha publikus???
Mert ugye van aki csak beteszi a pénzt és ha lejár kiveszi és újra beteszi....
De gondolom vannak itt olyanok akik már komoly terveket gondoltak ki:)
Hát ha ezzel is tudunk a másik csapat társunknak ötletet adni ha még kezdő lenne....

Nekem első körben az a tervem ,hogy feltornázom a pénzem 500 $-ig aztán pedig két hetesbe kötöm le és csak a két heti kamatot veszem ki majd ami ugye 125 $ és egy hónapban bejöhet kétszer tehát az havi szinten 250 dollár...Így gyakorlatilag két hónap alatt meglesz a pénzem és aztán csak plusz lesz illetve növelhetem az alaptőkét...
Szóval nekem most ez a tervem...
Nektek?

Szép napot mindenkinek:)
Igen, ez egy érdekes kérdés...
A kamatok leszippantása jó, mert így lehet a legnagyobb eséllyel elkerülni egy esetlegesen komolyabb összeg elvesztését.... Ugyanakkor az igazán dinamikus fejlődésben erősen hátráltat... ez kapzsiság kérdése :P
Én pl. elkövettem azt a "hibát", h a hozamok mellé, képzeletben hozzátettem egy 0-át puszta türelmetlenségből, vagy nagyravágyásból...mindegy is. :?
Bevallom, h volt 1-2 nyugtalan éjszakám, de szerencsém volt, és Leon bátyánk kifizette...
Rendkívül csábító, h nagy összegből gyorsan lesz nagy hozam, de én többet nem teszem, tanultam ebből a pár napból... csak a hozamokat tolom vissza...sajna lassabban dolgozik, de legalább no stress... :!:
Valójában az a jó koncepc. szerintem, h kb. 2 hónap után "ki kell menteni" a tőkét... ezt követően "hátradőlhetsz", és már nem a megtakarított pénzed dolgozik tovább...
Az online befektetéseknél az csak hab a tortán, h a hozamokat is viszontlátod, egy esetleges összeomlást megelőzően...
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

A múlt héten nyugtatgattam mindenkit,hogy türelem,majd a héten kiderülnek a dolgok!Ezt csak azért írom le,mert hazudnék,ha azt mondanám,hogy kedd környékén nem ingott meg az én bizalmam is!
Valaki tegnap írta,hogy minden szép most újra,de azért jól meggondolva kell a továbbiakban cselekednünk!Ezt teljes mértékben osztom!

Az én tervem az EA-vel egyébként nagyon egyszerű!Volt "felesleges" 50 $-om,amit 3 hete lekötöttem 2 hónapra!Ha bejön bejön,ha nem akkor soha többet ilyet!08.03-án lejár a befektetés és már tolom is vissza!A 2. vagy 3. lekötés után kiveszem a tőkét,így az én pénzemből elvileg nem buktam semmit!Sokan 10 000 HUF-ot 2 hónap alatt ellottóznak,aztán meg nem nyernek semmit!Én ezt is egy szerencsejátéknak fogom fel!Még itt az elején mindenképpen!üdv
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Az én stratégiám a következő: Kezdésként 14 ezerrel kezdtem, két hétre ( naná, hisz Ap garancia rulez:) ) aztán mivel nagyon mentek a dolgok, és irták hogy nagyon elkötelezett befektetőkre vágynak, ezért kockáztattam: beraktam 100 ezret egy hónapra, és az volt a tervem , hogy majd egy honap mulva a kezdeti 14 ezret( persze addig már 35 lett volna) és ezt a 100 at ( ami egy honap mulva már 160) azt gyors kiveszem, bennthagyva csak a kamatot... 100 at le tudtam volna venni, 95 ( ami már csak a kamat) azt meg futtatom tovább... Igy ha bármi gáz van, akkor már csak az ő pénzüket bukom el.. Mondanom sem kell, miután beraktam a 100 at, másnap rohadt le az egész rendszer...:S Egy hétig olyan depressziós voltam gyerekek, hogy csak ihajj:D De most már remélem juli 15 ig kibirja, akkor kiveszem, és onnantol már nyugodtan tudok aludni... Hosszutávú terv: a bennmaradt 95 ezret futtatom 2x 2 hónapra, + még egy hónapra, igy karácsonyra a fa alatt lenne 1 008 000 forintom :D Na de hogy ne éljek képzeletvilágban, először a júli 15.-i zsozsómat csengesse ki, utána már tényleg álomnak tűnik....:D
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

eco írta:A múlt héten nyugtatgattam mindenkit,hogy türelem,majd a héten kiderülnek a dolgok!Ezt csak azért írom le,mert hazudnék,ha azt mondanám,hogy kedd környékén nem ingott meg az én bizalmam is!
Valaki tegnap írta,hogy minden szép most újra,de azért jól meggondolva kell a továbbiakban cselekednünk!Ezt teljes mértékben osztom!

Az én tervem az EA-vel egyébként nagyon egyszerű!Volt "felesleges" 50 $-om,amit 3 hete lekötöttem 2 hónapra!Ha bejön bejön,ha nem akkor soha többet ilyet!08.03-án lejár a befektetés és már tolom is vissza!A 2. vagy 3. lekötés után kiveszem a tőkét,így az én pénzemből elvileg nem buktam semmit!Sokan 10 000 HUF-ot 2 hónap alatt ellottóznak,aztán meg nem nyernek semmit!Én ezt is egy szerencsejátéknak fogom fel!Még itt az elején mindenképpen!üdv

Nagyon jól gondolod. Én is minden hozzám csatlakozó barátomnak felhívtam a figyelmét, hogy csak óvatosan! Kicsiben kell kezdeni, amikor látja több lekötés után, hogy működik, akkor lehet kicsit emelni a tétet. De mindent csak óvatosan szabad, nem kell durvulni. Persze az is lehet, hogy az a stratégia válik be, hogy egy nagy összeget berakni, amikor az lejárt, annak a hozamát forgatni tovább, és az alaptőkét kivenni. Fene se tudja, hogy mi a helyes megoldás. A második stratégia mellett szól az, hogy csak egyszer teszem kockára a saját tőkémet.
Ha mondjuk beteszek (csak a példa kedvéért) 2000$-t és két hétre kötöm le, akkor keresek rajta 500$-t. Na akkor óvatosan kiveszem a 2000$-t, és az 500-at fektetem be újra. Már tragédia nem érhet. :)
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Nem rossz a 2000$ ,de ahhoz azért már bátorság kell!Én nem mernék ennyi pénzt kockáztatni!Inkább lassan,de biztosan!Egyébként remélem a kifizetések a mai nap folytatódnak és nem csak valami fellángolás volt tegnap,mert ma eddig még nem találtam FB-n sem kifizetésről szóló hsz-t!
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: walters »

Sziasztok!

Én is nagyon remélem, hogy a kifizetések ma folytatódnak (és nem az LR, STP és PM-es befektetők pénzét osztja most szét a cég).
Igaz mivel mi 6 óra 45 perccel előrébb járunk, így jelenleg náluk még csak reggel 6 óra van.
A tegnapi kifizetések (amiket bemásoltak) ottani idő szerint reggel 8 óra utániak voltak, így bízom benne, hogy Leon megint leül a gépe elé 2-3 óra múlva, és elkezni jóváhagyni az átutalásokat.
Az igazi persze az lenne, ha látnánk, hogy nem csak az AP-re hanem a többi online bankra is küldözget pénzt.
Minenesetre hajrá Leon!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Igen most kell szemügyre vennünk hogy 1 kifizetés után mennyi idő tellik el a következőig.
És így tovább.
A fele pénzem megkaptam még a másik fele, ha megjön, akkor attól függ, hogy mit
álmodok úgy kötöm le megint az Elitében.
De lehet, hogy csak egy részét
vagyis lehet hogy 1 hónapban az eddigi össz pénzem felét fogom kockáztatni
a másik felét meg akkor, ha gond lenne az első felével.

Most szabadsághangulatom van
amíg meg nem kapom a maradék pénzem
szóval nem tudom hány nap szabin vagyok :-)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Én is azok a boldog emberek között vagyok,akik tegnap megkapták a pénzüket..
Tegnap újból lejárt egy befektetésem,ez már egy kicsikét nagyobb összeg,ma már meg is jelent az EA számlámon a pénz..
Kikérem,nagyon remélem,hogy megkapom,ha így lesz,utána meggondolom,hogy tegyek-e még bele..Igazság szerint félek..
Van egy olyan sanda gyanúm,hogy ez a tegnapi kifizetés csak egyszeri volt,hogy az emberek lássák,hogy nem scam az oldal,így az emberek fektessék vissza a pénzüket,s,továbbra is invitáljanak újabb tagot..Vagyis így az EA továbbra is szép kis summára tesz szert..
NE LEGYEN IGAZAM,ismétlem,NE!!!

Amúgy nekem az volt a tervem,hogy 100$-t forgatok hetente,minden héten kiveszem azt a 11$-t..és a 100-at tolom vissza..Ha belegondolunk,ez egy ideig jó megoldás csak,utána már nem annyira jó,mivel ha így csináljuk,akkor hetente hoz 11$-t,vagyis egy hónap alatt 44$-t,ha pedig mondjuk egy havira tennénk be,akkor havonta hozna 60$-t..
Mielőtt volt ez a "kis" felfordulás az EA körül,az előtt pár nappal számítottam ki egy nagyon jó tervet..
10$-t tegyünk be két hónapra..amint az lejár,kamattal együtt forgassuk vissza 2 hónapra,majd ugyan így forgassuk vissza kamattal együtt.. Csináljuk ezt 1 évig,s egy év letelte után több mint 3000$ üti a markunkat.. 10$-ból..Túl szép,hogy igaz legyen,nem??
De van több megoldás is 10$-osra,pl. itt van egy másik:
Ha csak a 10$ minimális befektetést indítod el (2.000,-Ft) és azt
havonta kamattal együtt visszaforgatod, egy év alatt 2.815 $-od lesz.
De van egy ismerősöm,aki havi rendszeres jövedelem céljából ezt a befektetést választotta:
Ha minden hónapban 50 $-t fektetsz be 1 hónapos lekötésre, amit a
lejáratkor kamatostól visszaforgatsz, a 7-ik hónapra így 1342,- $
halmozódik fel, amit e hónaptól kezdve minden hónapban kiveszel.



Tehát folyamatosan minden hónapban kb. 260.000 Ft havi jövedelem képződik.
A havi 50 dollárt továbbra is fizetni kell minden hónapban, mert
így lehet biztosítani a folyamatos jövedelmet.

Számolj utána!

Az áprilisban befektetett 50 $ kamattal együtt visszaforgatva
októberre eléri az 1.342 $-t , ekkor felvesszük.

A májusban befektetett 50 $-t novemberben tudjuk felvenni.

A júniusban befektetett 50 $-t decemberben és így tovább.

Tehát maximum a hat havi 50 $-t, azaz összesen 300 $-t kockáztatunk,
mivel a 7. hónaptól már havi 1.342 $-t azaz kb. 260.000,- Ft-ot
felveszünk.

Na hát a lényeg,hogy továbbra is csak pozitívan!!!Sok dellát mindenkinek! :)
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Nekem komoly terveim vannak.
Számításaim szerint 130 nap alatt el tudom érni a 25.000$ -os befektetést, onnan meg már gyorsan megy minden. Arra is vannak komoly tervek, de mindent a maga idejében. Előbb álljon minden vissza stabilan.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

nehogy elkezdjenek faggatni !

először is most ma nem tudunk semmit még

akinek hülyén van a CASHoutja annak volt duppla kifizetése ?
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

(Petya), a helyzet az, h nekem is ez a gyanúm...
Viszont abban biztos vagyok, hogy ezen a k. nagy bizonytalanságon sokat, illetve számos befektetőt is veszítettek...!
Ugyanis tudjuk, hogy sokféle ember van...
- valaki érdekes módon úgy éli meg azt, h Leon végre fizetett, h ő a megváltó és húúú, meg hááá... persze ez csak a megkönnyebbülésből származó "fals naivitás"... sőt sok embernek az Elithez fűződő bizalmát is magasabb szintre emelte...

- én is örültem, de legyünk őszinték, had ne legyünk hálásak, h volt oly kegyes, és visszaadta 6 nap "gyötrelmes" bizonytalanságot követően a pénzünket... :o
- szerintem sokan mondták velem együtt azt, h épp itt volt az ideje és vagy egyáltalán nem, vagy sokkal szerényebben fog ide fektetni a jövőben...
Ez nem elégedetlenség akart lenni, csak objektív kép az egészről... ;)
Vélemény?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

tiha69 írta:Nekem komoly terveim vannak.
Számításaim szerint 130 nap alatt el tudom érni a 25.000$ -os befektetést, onnan meg már gyorsan megy minden. Arra is vannak komoly tervek, de mindent a maga idejében. Előbb álljon minden vissza stabilan.
az a "cink",hogy eleve max 25.000-et lehet befektetni...erre milyen fejlődési tervet lehet eszközölni?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

/Tony/
Igazad van!
Igazság szerint,én most be vagyok fosva,hogy mi lesz..ez az igazság..És sajnos azt is tudom,hogy ha most NE ADJ ISTEN,s bedől,akkor nekem már semmi esélyem nincs az AP-nál,mivel én már többet vettem ki,amennyit betettem,viszont amit kivettem,azt vissza is tettem,tehát magyarul a pénzem bent van az EA-nál,de mégis az AP szemével nézve,már többet vettem ki,mint tettem be..hülyék..
Amúgy jogos a meglátásod,de egyszerűen nem rétem,hogy Leon miért nem tájékoztat bennünket,felfoghatatlan..az ő érdeke lenne,nem????
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

Petya0426 írta:/Tony/
Igazad van!
Igazság szerint,én most be vagyok fosva,hogy mi lesz..ez az igazság..És sajnos azt is tudom,hogy ha most NE ADJ ISTEN,s bedől,akkor nekem már semmi esélyem nincs az AP-nál,mivel én már többet vettem ki,amennyit betettem,viszont amit kivettem,azt vissza is tettem,tehát magyarul a pénzem bent van az EA-nál,de mégis az AP szemével nézve,már többet vettem ki,mint tettem be..hülyék..
Amúgy jogos a meglátásod,de egyszerűen nem rétem,hogy Leon miért nem tájékoztat bennünket,felfoghatatlan..az ő érdeke lenne,nem????
Épppp ez az érdekes, h igen, az ő érdeke lenne!
A pénzügyeknél a bizalom a legfontosabb... én a helyében nem 6 napig, de még fél napig sem hagytam volna a "klienseimet" ilyen helyzetben...
Most vagy a hackerek utalgatnak random szerűen, :D :D :D :lol: és Leon tényleg nem fér hozzá a saját honlapjához... vagy nincs vagy, nem értem...
Persze tény, h nekünk a pénz kell, nem a süket duma...... de akkor is, ez presztizs...!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Épppp ez az érdekes, h igen, az ő érdeke lenne!
A pénzügyeknél a bizalom a legfontosabb... én a helyében nem 6 napig, de még fél napig sem hagytam volna a "klienseimet" ilyen helyzetben...
Most vagy a hackerek utalgatnak random szerűen, és Leon tényleg nem fér hozzá a saját honlapjához... vagy nincs vagy, nem értem...
Persze tény, h nekünk a pénz kell, nem a süket duma...... de akkor is, ez presztizs...!
Na ezaz,hogy a pénz fontosabb,mint a süket duma,de mégis,kiírhatna valamit..Hogy legalább tudjuk azt mondani,hogy kapcsolatot teremt velünk..Vagy legalább kiírná,hogy figyeljetek ti hülyék,tegnap tudtam pár embernek utalni,de nem mindenkinek,nyugi van,nemsoká utalok..És akkor tudnánk azt mondani,hogy majd utal,várjunk,mivel eddig is utalt..Ááá nem értem én ezt..Hogy miért nem midnenkit én csináltam..??!! :D:D:D
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

Sziasztok,

valakinél ma ment kifizetés, vagy ráállnak a heti egyszeri alkalomra :shock:
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok,

valakinél ma ment kifizetés, vagy ráállnak a heti egyszeri alkalomra
Na ez jó kérdés,remélem,hogy nem..Jó lenne ,ha helyrehoznák a dolgokat..Nem értem,hogy ha ekkora nagy cég,hogy 8 éve működik stb.stb.. akkor miért nem hoztak már létre egy 10-20 fős csoportot,ahol meglenne,hogy kinek-mi a feladata...ez szerintem így lenne jó..
És akkor mondjuk 3 ember kezelné a kifizetéseket,x ember kezelné a befizetéseket stb stb... Sok dolog van itt amit nem értek.. :|
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

Petya0426 írta:
Sziasztok,

valakinél ma ment kifizetés, vagy ráállnak a heti egyszeri alkalomra
Na ez jó kérdés,remélem,hogy nem..Jó lenne ,ha helyrehoznák a dolgokat..Nem értem,hogy ha ekkora nagy cég,hogy 8 éve működik stb.stb.. akkor miért nem hoztak már létre egy 10-20 fős csoportot,ahol meglenne,hogy kinek-mi a feladata...ez szerintem így lenne jó..
És akkor mondjuk 3 ember kezelné a kifizetéseket,x ember kezelné a befizetéseket stb stb... Sok dolog van itt amit nem értek.. :|
az a gáz nálam is most jönnek elő a kérdések, mikor már benne a pénzem :-(
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csari »

facebookot nézte valaki? Megint nincs linkem...
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

Description Fees Net Amount Requested Completed
Processor Cashout $0.00 $904.73 Jun 19th, 11 -

A másik, szerencsére kisebb összeget Jun 19 óta még nem utalták... :? (pending)
De mivel már a pénzemnél vagyok, ezen nem vagyok hajlandó rugózni...
Mindenesetre finoman szólva ez is időszerű lenne...!
Érezhetően még a talpra állás megkísérlésénél tartanak...
Hogy valójában mi van a háttérben, az rejtély....
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

az a gáz nálam is most jönnek elő a kérdések, mikor már benne a pénzem
Hát igen,mindig később okos az ember...
facebookot nézte valaki? Megint nincs linkem...
Én nézegettem,de bizonylat nincs,vagyis kb. egy félórája még nem volt..amúgy itt éred el : www.facebook.com/elitewealth
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Description Fees Net Amount Requested Completed
Processor Cashout $0.00 $904.73 Jun 19th, 11 -

A másik, szerencsére kisebb összeget Jun 19 óta még nem utalták... (pending)
De mivel már a pénzemnél vagyok, ezen nem vagyok hajlandó rugózni...
Mindenesetre finoman szólva ez is időszerű lenne...!
Érezhetően még a talpra állás megkísérlésénél tartanak...
Hogy valójában mi van a háttérben, az rejtély...
Várj,ezt most nem értem..904,73$ -odat még nem utalták,s ez a kisebb összeg??? :shock:
Az igeen :D Akkor mennyi a nagyobbik összeg??
Amúgy igen,tényleg rejtély,hogy mi lehet a dolog mögött..
meggie
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.22. 17:40
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: meggie »

Sziasztok, üdvözlök Mindenkit!

Ez az első hozzászólásom ebben a fórumban. Tegnap járt le az első lekötésem, 70$-t tettem be két hétre, és ma reggel kaptam az e-mailt
az Elite Alliance-tól, hogy jóváírták az összeget a Cash Balance-omon. Most néztem meg tényleg ott van a 87.50$ :) . Most ggondolkozom,
kikérjem Alert-ra vagy tegyem vissza. Múlt héten én is recegtem rendesen.
Nekem elment vagy másfél hónap Alert Pay számlám hitelesítésével, aztán nem megfelelő módon utaltam a számlára míg végül két hete sikerült megcsinálnom az első befektetésemet. Ezalatt az idő alatt minden nap benéztem a fórumra és már alig vártam, hogy én is csatlakozzam hozzátok. Nagyon klassz kis csapat ez, csak így tovább!!! :)
Sok sikert kívánok mindenkinek!

meggie
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Azon gondolkodtatok már, mi van akkor ha az AlertPay-jel van a gond.
A CA-ból már több mint 3 napja nem jött meg a pénzem.
Az Elite-ből tegnap kértem ki, az se jött még meg.

És ha a kifizető processorok ügyeskednek és nem is az oldalak?
Na erre ki mit mond?

Csaba
Kép
Kép
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

tiha69 írta:Nekem komoly terveim vannak.
Számításaim szerint 130 nap alatt el tudom érni a 25.000$ -os befektetést, onnan meg már gyorsan megy minden. Arra is vannak komoly tervek, de mindent a maga idejében. Előbb álljon minden vissza stabilan.



az a "cink",hogy eleve max 25.000-et lehet befektetni...erre milyen fejlődési tervet lehet eszközölni?
Hát elég szűk körben gondolkoztok...
Szerinted nem csinálok annyi számlát, amennyit akarok? Mert szerintem de. (csak ügyesen kell)
És szerinted az ajánlói 10%-ok 25K befektetésnél mennyit fognak jelenteni? Nagyon durva lehetőségek vannak itt!
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Gyerekek nagyon szuper a csapat, örülök, hogy közétek tartozhatok. Én is azt tervezem, hogy több számlát nyitok a 25.000 dodó után, és kéthavonta kiveszem a 40.000 dodókákat. Egy olyan 5 számlát tervezek, és akkor meglesz a 100.000 dodó havonta. Az 20 miska/hó.

Éljen az EA
cudargém
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

cudargém írta:Gyerekek nagyon szuper a csapat, örülök, hogy közétek tartozhatok. Én is azt tervezem, hogy több számlát nyitok a 25.000 dodó után, és kéthavonta kiveszem a 40.000 dodókákat. Egy olyan 5 számlát tervezek, és akkor meglesz a 100.000 dodó havonta. Az 20 miska/hó.

Éljen az EA
cudargém

Bocs, ami most következik, az szigorúan a magánvéleményem.
Ha valamiért megszakad ez a dolog, az pontosan ez az "ügyeskedő" magyar mentalitás. Vannak szabályok. Azt mindannyian elfogadjuk belépésnél. Aztán jönnek a kiskapuk. Ne mondja nekem senki, hogy ha eljutok odáig, hogy 25000$-t be tudok fektetni, és annak hosszú ideig megkapom a 60%-át, az nem olyan jövedelem, ami mellett már nem kell pitiáner trükközésekhez folyamodni. Persze előbb el kell jutni a 25000$-ig.
De azt tényleg nem értem, hogy nekünk magyaroknak miért kell mindig trükközni, és miért kell mindig azt nézni, hogy lehet a szabályokat kijátszani. Persze most számítok rá, hogy kapok hideget-meleget, de akkor is ez a véleményem.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

épp erre gondoltam hogy talán ez csak egy kis beetetés volt hogy sok kifizu aztán visszalökik és bent marad, most attól félek nehogy az legyen akinek olvastam hogy valami más oldalt csinált és ott megkapta a fizut aztán AP visszarendlte a pénzét mert valami csalás áldozata lett vagy mi. remélem itt nem az lesz hogy megkaptam a pénzem aztán olvassák el a visszaigénylésem amit már lemondtam.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Mielőtt agyontervezzük magunkat
először figyeljük meg hány naponta vannak kifizetések
és ezek egyre nagyobb lemaradást vagy szinten esetleg utoléri magát az EA.
Valaki írta lehet hogy arra várnak hogy fektessenek be megint sokan, de sokan meg azért várhatnak,
hogy az eddigi elmaradást behozza,
Nem biztos, hogy olyan egyszerű lehet most az EA nak
ebben a helyzetben
pár 10$ os befizetések most vajmi keveset érnek
és, ha ebből fizet akkor 1 hét múlva megint ebből fog
Akkor meg nem tud rápörgetni százalékban,
mert tulajdonképpen nem is tudja használni a pénzt
ahogy be úgy ki.
Fényes helyzetnél naponta lenne kifizetés.
Kár, hogy ennyi idő alatt nem érezzük, hogy az EA termelt valami vésztartalékfélét
ami most felszabadítva jó lenne.
Az idő magyaráz meg mindent
mielőtt 25000$ meg miegymás fejünkben legalább ezt vészeljük át.
És utánna menjen símán
(a tervezés is)
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

igen szerintem is az EA ezzel a lépéssel próbál megint befizetéseket szerezni, de ha nem fizetnek be akkor nem tud kifizetni de elvileg kellene lennie elegendő tartaléknak ha nem ponzi alapú mivel elvileg a forexen forog és elvileg a dupla kifizetések már mennek viissza.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég