SOS kérdés béreltekkel kapcsolatban!

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

SOS kérdés béreltekkel kapcsolatban!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Egy egyszerű, de szerintem nem mindennapi kérdést szeretnék feltenni annak, aki tudja a választ! Van 1 PTC oldalam például és van egy bizonyos tagságom x számú refekkel! Mi van akkor, ha véletlenül kicsúszok 1 nappal a tagság újravásárlásával (meghosszabbításával), mert standardként csak jóval kevesebb refszámot ír, mint amennyivel a most meglévő tagságommal rendelkezem! A "többlet refjeim végleg eltűnnek, vagy tagság újítása után ismét előkerülnek? :? Aki tudja a választ, annak nagyon megköszönném a segítségét! ;-))
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SOS kérdés béreltekkel kapcsolatban!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nekem is ugyanez a kérdésem a neobux direktekről.
Egyébként neked direkt vagy bérelt? Mert talán nem mindegy.

Szerintem a béreltek nem kerülnek vissza, mert azokat már kiadja az oldal másoknak. De egyébként fogalmam sincs. Kéne egy ticketet írni az adminnak és megkérdezni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: SOS kérdés béreltekkel kapcsolatban!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

eviaclub írta:Nekem is ugyanez a kérdésem a neobux direktekről.
Egyébként neked direkt vagy bérelt? Mert talán nem mindegy.

Szerintem a béreltek nem kerülnek vissza, mert azokat már kiadja az oldal másoknak. De egyébként fogalmam sincs. Kéne egy ticketet írni az adminnak és megkérdezni.
Szia!
Béreltekről van szó, konkrétan a Goldenclixen van 445 emberkém és a silver tagságom 10-én járt volna le, de szerencsére este vettem meg anno 1 hónapja a tagságot, így tegnap kora délután még éppen meg tudtam hosszabbítani, épp nem járt le! :good: Mivel wooden (ez az ingyenes) tagsággal csak 100 bérelt a maximum, így 345 emberem életét kockáztattam volna, hogy esetleg elvesztem-e! Na ezt szerencsére nem tudtam meg, ezért is érdeklődtem volna, hogy ilyenkor az oldal elveszi-e véglegesen az addig vásárolt plusz refjeimet, ha véletlen hagynám lejárni a tagságomat! Mindenesetre megpróbálok írni Edinnek (Goldenclix Admin), hátha megérti a kérdésemet és megadja a választ is! :?
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SOS kérdés béreltekkel kapcsolatban!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nagyon ügyesen csináltad, hogy meghosszabbítottad a tagságodat.
Kíváncsi vagyok Edin válaszára. Majd oszd meg velünk.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: SOS kérdés béreltekkel kapcsolatban!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!
Írtam Edinnek (pontosabban a supportnak) még pénteken, de az email-emben semmi válasz eddig! Mivel nem is oda jön a válasz, közben rájöttem! :lol: Magán az oldalon a support menüben találtam meg a választ, a leírt 48 órán belül válaszoltak is! Ha jól számoltam, akkor ez 8 perc alatt sikerült a 48 óra helyett! :good:

"You, Friday, July 12, 2013 at 02:56 PM :

Hi Edin!

My question: If I have 445 rented referrals and my silver membership expire, then I lost my 345 rented? (Wooden membership max. rented 100) or silver membership my renew and to again my rented 445?

My second question: If they expire the rented his time, there is money then deduction? If yes, then how much?

Administrator, Friday, July 12, 2013 at 03:04 PM :

Hello.

You will not lost your referrals. Also no deduction money when they expire.

Thanks. "

Szóval nagyon jó hírek, a tagság lejárta után is megmarad az összes béreltem, és ha lejár a béreltek ideje és elvesznek, nincs levonás! :good: :clap:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég