Coloured Smoke PTC- Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

leírás frissítve néhány hirdetéssel kapcsolatos gondolattal.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: joke75 »

xenosz2 írta:
joke75 írta:Ezt az oldalt akkor el lehet kezdeni standardként is?Hirdetni a belső egyenlegből is lehet?Most melyik a legolcsóbb tagság?

Ennyi voltam azt hiszem :)
El lehet kezdeni,mint minden más oldalt ingyenesként is,és ahogy néztem most lehet belső egyenlegből is hirdetni (ezzel majd frissítem a leírást.. Én mondjuk becsületes voltam és vettem kreditet az elején úgy emlékszem,meg tagságot is azonnal vettem. A tagság árat megtalálod a leírásban itt. Olvasd el figyelmesen mindenképp.

De azért megjegyzem,hogy figyeljen mindenki arra,hogy ne pénzpumpának használja az oldalt,mert akkor inkább ne is regisztráljon. Jól lehet vele amúgyis keresni,még akkor is,ha már az elejétől van tagságod. Az se gond ,ha nem mindig van tagságod,de ne az elgyen,hogy felhalmozol egy nagyobb összeget kiveszed 2 részletben 1 hét alatt lés csak akkor veszed meg az upgaradet.

A másik ,amit akarok mondani,hogy vannak site support hirdetések,ami azt jelenti,hogy ha ezeeken keresztül regisztrálsz egy oldalra,akkor az admin refje leszel ott,ezzel segíted az oldal fennmaradását. Én egyen kattintok neki.

Jó kis oldal ez,csak bele kell szokni:)

Még annyi,hogy tapasztataim szerint néha el szokott tünni,mert beteg,vagy épp más dolga van aktuálisan. De egyelőre fizet és ez a lényeg.
Köszönet a válaszért,akkor ezek szerint nem mindig lehet hirdetni belső egyenlegből?Vagy csak csak rosszul gondolom.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönet a válaszért,akkor ezek szerint nem mindig lehet hirdetni belső egyenlegből?Vagy csak csak rosszul gondolom.
Kipróbáltam működik ,tehát szerintem lehet. A tagsággal is jár 200 klikkes PTR azzal is lehet hirdetni kezdetben. Később,ha van már jó sok profitod lehet venni is időnként. Nem kapacitálok senkit,hogy sok pénzt öljön bele először. Később már lehet visszaforgatni valamennyit ugye :)
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Értem,köszi,meggondolandó,csak az a sok hirdetés elriasztó egy kicsit :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

joke75 írta:Értem,köszi,meggondolandó,csak az a sok hirdetés elriasztó egy kicsit :)
valóban ez az egyetlen "negatívum" az oldalon,ezért aki napi csak 1-2 órát tölt PTC vel annak talán kevésbé ajánlható. aki picivel többet az nyugodtan odateheti a többi mellé. vagy példul aki le tudja nyomni a twickerzt ,vagy a ref4buxot annak ez meg se kottyan szerintem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Újabb kifizetés!

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat patrasz ! Én is megkaptam a magam 5 dollárját ,természetesen levonás nélkül. Azt hiszem ideje külföldieket is toborozni,mert aggasztóan sok a magyar az oldalon :D

Pár napig az Admin faterja kezelte az oldalt,mert JOn gépe leégett,most meg azt olvasom,hogy stroke-kal feküdt a kórházban :( ne tudom pontosan milyen betegéshet jelent ez. Elsőre agyvérzésre tippelek,de lehet van más jelentése is az angolban...
Azt irja a felépülés sok időt vesz igénybe,de azért egy kevés időt tud szánni az oldalnak is. reméljük a legjobabbakat neki.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Kép
Grat
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
vicus61
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.04.16. 18:47
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (nekem kétszer)

Hozzászólás Szerző: vicus61 »

hawaiigery írta:
xenosz2 írta:Az a baj ezzel az oldallal,hogy túl jól fizet. Ha napi 2-3 4 centet lehetne keresni vele,jóval "megbízhatóbbnak" tünne és jönnének kattintani a "rabszolgák".
Rabszolgák??
Ezen jót röhögtem :DD

Persze, mindig gyanús, ahol napi 2 centnél többet lehet keresni, de én hallgattam xeroszra és nem bántam meg. Az admin tényleg nagyon rendes. Kicsit zűrösen kezdtem nála, de segített már akkor is, amikor eltoltam a regisztrációt :roll:

Szép estét mindenkinek :)
vicus61
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: patrasz »

na mi történt? nem jönnek az e-mailek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

csak egy nap maradt ki úgy látszik. Nekem most megint 8 dollár van az accountomban... nagyon jól lehet haladni ezzel az oldallal. Kár,hogy ilyen kevés az aktiv kattoló,mert így hirdetésre nem annyira alkalmas.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

friss változás,hogy 10 centtel drágább a tagság. Az indok ,hogy kompenzálja a magas értékű hirdetések árait. Tény,hogy nagyon jól lehet keresni az oldalon. 10 cent meg semmi.
Akcióban most 10 dollár 1 millió !!! featured banner és ugyanennyi sima banner. Mondjuk annak 20-30 stabilan kattintó tagnak reklámozni nem olyan nagy biznisz szerintem... kár,hogy még mindig csak ennyi a tagság.

A hetedik

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért lassan már fizethetne, péntek óta várom!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4 dollár ,bizonylato

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

én is nyugodj meg :D nem tudom mi van,pedig még leveleztem is vele ma egy más ügyben. még várok pár napig aztán rákérdezek. eddig nagyon jól fizetett,néha előfordult régebben is,hogy többet kellett várni.,de 1 hétnél többet nem nagyon általában. Ha 3 éve fizet,akkor már kivárom ezt a pár napot :D még be is fizettem 10 dollárt az akciós bannerokra,abból csorgathatott volna vissza valamennyit,meg hoztam neki újabb refeket is. Igaz valamiért senki nem akar huzamosabb ideig kattolni,csak pár magyar refem,köztük te is. most meg már majdnem 90 reklám van,napi kereset 25 cent a PTR kkel együtt.

viszont sok refet rögtön kiszór egyből,mert nem nézik át a terms-et. nincs g,ailjük nem töltik ki a profiljukat. néha úgy érzem direkt nem akar több tagot.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen valahogy semmilyen módon nem akar nőni a taglétszám, ez tuti nem normális. Hirdetés van egy rakat, én is 3-al dobtam rajta! :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na azzé!

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hip hip hurrá. gondolom már nekem is megérkezett.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nekem is megjött. írta levélben,hogy megint nem volt jól egészségileg,ezért lassabb most az ügymenet. bele kell kalkulálni ezt a jövőben azt hiszem,és ha nem jön meg azonnal a pénz,vagy valami késik az ennek lesz betudható ésszerű határokon belül. továbbra is az egyik legmegbízhatóbb oldal.

Payza most nem elérhető,mert kifutott az ingyenes limitje ,így a Payza most kötelezi,hogy business számlát nyisson,de ehhez újra kell verifikálnia a számlát plusz dokumentumok. hamarosan újra lesz.

Aki nem foglalt le minumum 100 kreditet a hirdetésére tegye meg,mert nem lesz elfogadva.

Végül a következőket írta. vannak,akik kiváncisak arra,hogy miért csinálja még az oldalait,ha nem egészséges?
A válasz az,hogy ő szeretne másokon segíteni,ahogy lehetséges. Ha ez futja vásárolni pár üveg tejre,vagy egy két vekni kenyérre pld :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Innen is jött egy pici! :good:

Kép

ja igen cheat link újra van!

Hír még hogy az admin hirdetések pontokat érnek, és ezekből a pontokból is lehet vásárolni hirdetéseket!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Viszont mivel nem pénzt ad jó pár reklámért hanem pontot itt is csökken a kereset! :(
Meg hát hogy nem lehet megint szörfölni, jóval tovább is tart megnézni mindet!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát úgy 4-4,5 centtel csökkent a kereset, úgy 19,5 cent van benne így! :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nézzük mit látok::
Kirúgott vagy 50 embert :D most 90 tag van kb
A premiumoknak most 22 plusz hirdetés van,sztem korábban csak egy vagy kettő volt. magyarul az ingyenesektől vett el,ahogy nézem 20-at kb.
és igen... drasztikusan visszavette a PTC keresetet. Sokért csak pontokat ad. így kb 10-11 cent a korábbi 17-19 helyett...
A PTR rész viszont úgy látom változatlan. A pontos hirdetéseket én nem fogom lekattintani azt hizsem. Ha még PTC kredit járna,akkor talán,de most csak bannereket lehet venni a pontokért.
Aki eddig tagságot vett egyből sztem jobban teszi,ha csak minden 2.-3. hónapban veszi mikor kikéri a pénzt. Hát meglátjuk.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Dettó, pontokat én sem nézem meg, mert minek, hirdetésre nem jó az oldal ,90-taggal semmi értelme. Nagyjából 19 cent körül lehet vele most keresni. 30*19= 5,7-6$ van benne/hó.

2,45$ a havi tagság. --olyan 11cent/nap még így is van benne!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már korábban is volt rövid ideig,hogy nem lehetett szörfőlni,akkor úgy tapasztalatam,hogy nem tartott nagyon több időbe. Vagyis inkább úgy mondanám,így is- úgy is körülbelül annyi időt vett el,ami nem kevés,de nem volt számottevő különbség. megelepően jól tudtam haladni.
Ellenben,most hogy a pontosokat már kihagyod,még kevesebb időre is van szükség :) (jó dolog a rosszban)
A tagságot meg nem muszáj mindig meghosszabbítani feltétlenül... Egy régebbi körlevéélben,amikor még kezdtem az oldalon azt írta,hogy nem veszi olyan szigorúan ezt. Szóval ha lejárt a tagságot egy-két nappal,akkor is kifizet vagy hasonló. Ezt kifordítva szerintem,meg lehet úgy oldani - játszva a tagság vétellel - hogy ne legyen a kiesés nagyon érezhető.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta fizet ,havi 4$ profit + bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Dettó, pontokat én sem nézem meg, mert minek, hirdetésre nem jó az oldal ,90-taggal semmi értelme. Nagyjából 19 cent körül lehet vele most keresni. 30*19= 5,7-6$ van benne/hó.

2,45$ a havi tagság. --olyan 11cent/nap még így is van benne!

Nekem 17-18 centet mutatott nap végén mindennel együtt. Az kb 2,5 dollár haszon,ha tag vagy végig.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta napi 17 cent +bizonylatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

lehet refeket vásárolni 1 dollárért. 15 darab van. ha kell írj egy üzit a felhasz neveddel az adminnak és ,hogy hányat akarsz venni.

én eddig 2 refem után kerestem dollárt eddig kb
az egyik 0,97 dollár 5264 katt
a másik 1,11 dollár 7281 katt

kb 100 nap teljes aktivitás után lehet az ember nullában.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta napi 17 cent +bizonylatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Új társadminja van az oldalnak,aki nem más,mint Jon barátnője Cheyenne ,röviden Chey (ejtve:Séj) . Ő felel az adminisztrációrt ,kifizetésekért Jon oldalain (5 van belőle)

Örülne ,ha írnánk neki egy-két meleg szót ,vagy kérdést:) a másik,hogy aki az admin e-mail címére visszaír,hogy olvasta az üzenetet,amit - e-mailben küldött - az kap 200 PTC hirdetést. az e-mail cím Admin@colouredsmokeptc.info . A bónusz neve "Chey Special" ezt kell igényelni.:) írjátok oda a felhasználóneveteket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke 2011 óta napi 17 cent +bizonylatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A kilencedik .1 nap alatt érkezett.

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 0 vendég