ClickFair- A PTC oldal megszűnt, Rewardingways-szel egyesült

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: detros »

kopasz írta:A ref bérlést érdemes megpróbálni standard tagként is,
úgy néz ki, hogy kb 30-40 % hasznot el lehet érni.
Hosszabbítva, kedvezménnyel többet is.
És a minimumot is hamarabb eléred.
Ez jól hangzik, csak azt írja, hogy nincsen már bérelhető ref.. :D
Úgy tűnik másoknak is bejött :)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Akkor erre az ötre nagyon fogok vigyázni.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez most nem esett jól, de várható volt, hogy a reffek utáni klikkek értéket le fogják csökkenteni (10% már csak a standard tagoknál).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Ez most nem esett jól, de várható volt, hogy a reffek utáni klikkek értéket le fogják csökkenteni (10% már csak a standard tagoknál).
Ez tényleg szívszorító,nem is tünt fel, köszönöm az infót. benézek a fórumba,hátha van még valami meglepetés.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megjött a harmadik kifizetésem időközben.
A következő már 4 dolláros lesz,de így hogy levették a refjutit nem tudom mennyi időt fog igénybevenni...
katt a képre
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:Nálam ma nem voltak fixek.. :(
Nálam sem . Ha lesz időm ma,akkor megnézem már mit írt az admin tegnap a HíREKben. Egy kész regényt. 2 napja még azt igérte fix 4 hirdetés lesz.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ahogy nézem nincs már 1 meg 2 centes hirdetés, a reffek után viszont 10 helyett 20% jár (standardként).
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Sajnos a 20% is elég karcsú.
Az 5 pici béreltem lehet, hogy megy vissza a közösbe.
Most akartam megnézni mennyiért lehet hosszabbítani, nem tudom mennyivel olcsóbb,
de most meg nem jön be az oldal.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Engem meg az érdekelne, mivel elfogytak a béreltek, ha a meglévőt le akarom cserélni, kit kapok helyette?
End of the story
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: detros »

kavics13 írta:Engem meg az érdekelne, mivel elfogytak a béreltek, ha a meglévőt le akarom cserélni, kit kapok helyette?
Majd cseréli egy olyannal akit, más cserélne le.. :D
Viccet félre téve ez egy elég jó kérdés!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

detros írta:
kavics13 írta:Engem meg az érdekelne, mivel elfogytak a béreltek, ha a meglévőt le akarom cserélni, kit kapok helyette?
Majd cseréli egy olyannal akit, más cserélne le.. :D
Viccet félre téve ez egy elég jó kérdés!
Most, hogy nincsenek csak 0,1 centesek sehogy se éri meg
De egy nullásat lecserélni másik nullásra, megfizethetetlen...:)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mindjárt írok pár sort mi a helyzet,mert engem is érdekel,csak eddig nem volt rá időm végigolvasni a fórumot. valóban ezekkel a 0,001ekkel kp annyit lehet keresni,mint GPT Planeten,Incentrián meg a hasonló aprócentes oldalakon.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Frissítés:
-Ezentúl a Micro és a Mini után jár referral jutalék . A hidretők ezeket használták eddig és az admin szerint ezekkel lehet fenntarthatóvá tenni az oldalt. Ezek szám folyamatosan fog növekedni.
- A referálok bérleti díja 0,25 centről 0,15 centre csökken. Bárki,akit veszteség ért a a ref jutalékok csökkenése miatt visszakapja pénzét,ha jelzi azt. (Ez vonatkozik bármelyik vásárlásra is)
-A ref csere ára is csökkent.
-10 kattintás kell a refek utáni jutalék megkapásához napi szinten.
- Standardoknak 200 direktjük lehet,és 20%-ot kapnak utánuk. A napokban eldől,hogy ez a szint még tovább emelhető-e? Csökkenni nem fog.
- A hétre Virool videók vannak beigérve ,és Fix PTC hirdetések is lesznek megint.
- Áprilisra igéri az Offerwallt (Matomy,Crowdflower)

A változások okairól ezt írják. Sok csalót fedeztek fel,akik 100 számra gyártották a hamis accountokat és referáltakat,nagy öszegeket csalva ki az oldalból. Azt gondolják,hogy a talán túl nagyvonalú 50%-os refjutalék vonotta őket.

A hirdetések folyamatosan növekednek,növekszik a standard és a premium tagok száma is.tehát van bevétel,amiből nemoskára (nem most) vissza tudják majd hozni a Premium hirdetéseket,addig is a héten remélhetőleg megjelennek a Fix hirdetések,és a Virool videó lehetőség.

Kb ennyi.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: detros »

Köszönjük xenosz az összegzést és a fordítást, sokaknak segítettél szerintem abban, hogy ne dobják ki a kukába az oldalt!
Én személy szerint kíváncsian várom hogyan alakul az oldal jövője :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nincs mit ez természetes,ez az én topikom és elnézést,hogy csúsztam egy-két napot vele. Ezen az oldalon van a legtöbb refem is,tehát az én érdekem is.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Nekem is volt 3 mini,reméljük lesz ez még több is.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Pár óra alatt megkaptam az első kifizetést.
Hogy az oldalnak elfogyott a lendülete, azzal kiegyezek,
ha igy maradhat csak fizetőképes. De az 5 kicsi béreltemre azért ráfizettem pár centet.
Megy vissza a közösbe.

Kép
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönet a még kattoló refjeimnek,meglepően sokan vannak még. PTC vel nem lehet standardként sokat keresni,talán premiummal jóval többet,erről nincs infóm pontosan mennyivel többet.Jelenleg 30 dollár egy éves tagság 50% ref jutalékkal.
Azt nem tom mennibe kerül refet bérelni és hogy ez megéri-e,mert nem látok árakat.
Nemrég óta van Virool video,SuperSonic Ads,Superreawards,matomy offerwall.
Pénzt ezekből azonban ne lehet kivenni,mert az értük kapott pontokat csak a Purchase balance-ba lehet koncertálni. Igaz PB ből lehet venni tagságot akár. Egy viroolt lenyomtam fél centnek megfelelő pontért (az egészet meg kellett nézni 5 perc),de még nem számolta el. külön idegesítő,hogy újra kéri a belépést,ha ezekre a helyekre navigálunk.

A pénz azért továbbra is gyorsan érkezik,másnapra megkaptam.

Kép
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Köszönet a még kattoló refjeimnek,meglepően sokan vannak még. PTC vel nem lehet standardként sokat keresni,talán premiummal jóval többet,erről nincs infóm pontosan mennyivel többet.Jelenleg 30 dollár egy éves tagság 50% ref jutalékkal.
Azt nem tom mennibe kerül refet bérelni és hogy ez megéri-e,mert nem látok árakat.
Nemrég óta van Virool video,SuperSonic Ads,Superreawards,matomy offerwall.
Pénzt ezekből azonban ne lehet kivenni,mert az értük kapott pontokat csak a Purchase balance-ba lehet koncertálni. Igaz PB ből lehet venni tagságot akár. Egy viroolt lenyomtam fél centnek megfelelő pontért (az egészet meg kellett nézni 5 perc),de még nem számolta el. külön idegesítő,hogy újra kéri a belépést,ha ezekre a helyekre navigálunk.

A pénz azért továbbra is gyorsan érkezik,másnapra megkaptam.

Kép
Grat!
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com változások márc 26

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az a véleményem,hogy most már nem lehet semmivel magyarázni ezt a kevés keresetet. Tegnap is másfél cent volt a saját keresetem.
A fórumban az ukrán moderátor azt tanácsolta nézzünk napközben többször fel az oldalra. Hát egy l****t a fenekébe. Nagyon úgy tünik átverés volt a kezdeti lendület. Refekkel együtt keresek 6 centet...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Lehet, hogy nem ad sokat, de legalább megbízható. Sokra megyek a napi 4-6 centtel, ha nem fizet ki utána. Nem tudom már ki írta, hogy nem baj a scam admin, mert 2-3 hónapig megy az oldal, azalatt ki lehet szedni belőle a pénzt. Csakhogy ez nem igaz, Ryobux, sensebux, satöbbi, kábé 20 napig húzta mindegyik. Sensebuxon 20 direktem volt, és csak úgy jutottam el a kifizetésig, hogy csináltam 80 cent értékben mini jobsot. Evia szintén 20 reffel van az ueon, de ahogy kinéz a második kifizetéséig már nem jut el. Legutóbb is kifizetett a clixboom, harmadát levonta belőle, itt legalább nincs ilyen.
Akárcsak az Admin többi oldalánál (rewarding, offernation), itt is ingadozik a hirdetések száma, napközben tényleg ad sokszor, ritkán fél vagy 1 centest is.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: detros »

Clixboom-ot ne sorold scam adminok oldalai közé, fixen le van fektetve az oldalon mennyi a levonás, Payza-nál pl kevesebb, Paypal-nál több. Hogy ki mire kéri ki, az már a saját döntése...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem írtam, hogy a clixboom scam, sajnálom ha úgy tűnt. Két külön dolgot említettem, a gyorsan scam-be csapó oldalakat, és a nagy levonásokat.
(Az, hogy le van írva, nem változtat rajta. Nekem a Payza még külön levon belőle, azzal se vagyok bentebb.)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: detros »

Nem, ezt valóban nem írtad, de scam oldalak felsorolásának végére írtál egy negatív megjegyzést az oldalról, ami másoknak félre érthető lehet...
Miért a Paypal nem volt le külön 37 centet tőled?
Minden esetre ez nem a Cloxboom, és egyéb oldalak fóruma, ha valamelyik oldallal kapcsolatban negatív tapasztalatod van, akkor oszd meg annak az oldalnak a témájában!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Lehet, hogy nem ad sokat, de legalább megbízható. Sokra megyek a napi 4-6 centtel, ha nem fizet ki utána. Nem tudom már ki írta, hogy nem baj a scam admin, mert 2-3 hónapig megy az oldal, azalatt ki lehet szedni belőle a pénzt. Csakhogy ez nem igaz, Ryobux, sensebux, satöbbi, kábé 20 napig húzta mindegyik. Sensebuxon 20 direktem volt, és csak úgy jutottam el a kifizetésig, hogy csináltam 80 cent értékben mini jobsot. Evia szintén 20 reffel van az ueon, de ahogy kinéz a második kifizetéséig már nem jut el. Legutóbb is kifizetett a clixboom, harmadát levonta belőle, itt legalább nincs ilyen.
Akárcsak az Admin többi oldalánál (rewarding, offernation), itt is ingadozik a hirdetések száma, napközben tényleg ad sokszor, ritkán fél vagy 1 centest is.
Egy olyan tulajtól,akinek már van 4 százezres taglétszámmal bíró oldala,igazán kitelhetne,hogy szerez hirdetőket legalább annyit,hogy az a nyomorult 3-4-5 cent meglegyen :cry: Én már abba is beletörődtem,hogy csupa 0,1 centecskéket kell kattintgatnom. Gyorsan megvannak. De,hogy ilyen kevés legyen ezekből is...
Nekem macerás napközben felnézegetni, beütögetni a captcha kódot újra meg újra még adalert vagy hasonló sincsen.

A scam oldalakkal kapcsolatban igazad van. Már egyre szemtelenebbek a csalók,pont amiatt,amit mondasz,hogy sokan,akkor is hirdetik,ha tudják,hogy az adminnak "múltja" van.

Clixboomot annyiban megvédeném,hogy ad pontokat is,amiket PB be tudod konvertálni. jelenleg 70 cent igy gyűlt össze,vagyis kompenzálva van a levonás a reklámokon keresett összegen felül.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Nem írtam, hogy a clixboom scam, sajnálom ha úgy tűnt. Két külön dolgot említettem, a gyorsan scam-be csapó oldalakat, és a nagy levonásokat.
(Az, hogy le van írva, nem változtat rajta. Nekem a Payza még külön levon belőle, azzal se vagyok bentebb.)
Szerintem sokkal jobban járnának a PTC tulajok a Libertyvel,mert ott nincs dispute :)
Sokszor azért nem fizetnek,mert néhány tag vitát indit ,ha igaza van ,ha nem akkor is befagyasztjak a szamlat,igy a többiekkel szurnak ki.
nekem a kedvenc bank processorom,csak kevesen használják :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta: Minden esetre ez nem a Cloxboom, és egyéb oldalak fóruma, ha valamelyik oldallal kapcsolatban negatív tapasztalatod van, akkor oszd meg annak az oldalnak a témájában!
Ennyi belefér moderátor Úr :) Jó,ha valakinek van véleménye és le is írja. Sokkal jobbnak tartom,mint a hallgatást nehogy megsértsünk valakit.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég