Profibux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Angel83
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.02.11. 08:01
Kapcsolat:

Profibux

Hozzászólás Szerző: Angel83 »

Klickelések értéke 0,005-0,1.
Minimum kifizetés 1$-tól.
http://www.profibux.com/?ref=Angel83
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez az oldal,amelyik nem fizetett,de talán most fog? Én kikértem pár napja 5 dollárt innen. Még nem kaptam meg, meglátjuk meg fog-e érkezni egyáltalán. Igaz azt a pénzt még akkor gyűjtöttem,mikor még napi 1 dollárral lehetett haladni majdnem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ez az oldal sosem fog fizetni.....
Még novemberben kértem ki, azóta is kapom :)
End of the story
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Igen, osztom a véleményt! Ezt az oldalt én mindenütt csalónak látom, még senkitől nem hallottam kifizetést! :S
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nagyot néztem mikor megláttam a számlámon a pénzt... 8-án kértem ki és 18-án az igért határidőre érkezett.
Érdekes,hogy most megint 20 dollár a kifizetési minimum. mikor kikértem még 1 dollár volt és 5 volt a maximum.

A mai keresetem 52 cent volt.

a kifizetési bizonylatom:
profibux 01.JPG
profibux 01.JPG (16.06 KiB) Megtekintve 5811 alkalommal

és a profibux fórumán a kifizetési bizonylatok szekciója

http://www.profibux.com/forums/viewtopi ... &start=480
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Ezek szerint adminváltás lehetett, október 7-től látok kifizetéseket! Jóval lentebb is vitték úgy látom a klikk értékeket, bár így megnézve nem regisztrálva én soknak tartom a napi durván számolt $1 keresetet ingyenesként..... De lehet regisztrálva nem enged ennyit! Szóval érdekes oldal ez számomra....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kinglui75 írta:Ezek szerint adminváltás lehetett, október 7-től látok kifizetéseket! Jóval lentebb is vitték úgy látom a klikk értékeket, bár így megnézve nem regisztrálva én soknak tartom a napi durván számolt $1 keresetet ingyenesként..... De lehet regisztrálva nem enged ennyit! Szóval érdekes oldal ez számomra....
Én már arra is gondoltam,hogy ennyi reklámért nemhogy 50 cent,de a 10 cent is jó pénz. Tehát lekattintok min 50 dollárt és csak 20-at kérek ki. Hátha azt jobban kifizeti. :D Mondjuk sok admin nem szereti,és rögzítve is van ,ha valaki elérve a kifizetési mimumot leáll a kattintással várván a pénzt.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nem tudom én sem, hogy a jobb! Tegnap én is beregiztem a fenti linken, én 47 centet kerestem+ 1 plusz munka 30 centért, tiszta jó volt! :) Mindenesetre kattolom én is, aztán majd látjuk meddig képes még fizetni drága adminbácsi! :roll:
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Hát nem tudom skacok,ha ez az oldal fizet akkor én megeszem a nem létező kalapomat,január 14 -én kértem még a régi formában $20-t Payza-ra,14 nappal ezlött $5-t STP-re és persze hogy még egy se jött meg,miközben én mindig lenyomtam a reklámokat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

joke75 írta:Hát nem tudom skacok,ha ez az oldal fizet akkor én megeszem a nem létező kalapomat,január 14 -én kértem még a régi formában $20-t Payza-ra,14 nappal ezlött $5-t STP-re és persze hogy még egy se jött meg,miközben én mindig lenyomtam a reklámokat.
Úgy látszik,akkor valamiért én szimpatikus voltam neki,vagy pont akkor volt épp pénze.Én azt ajánlom,hogy írjatok az Adminnak a Profibux fórumon,mert van olyan is,sőt még problémák nevű szekció is. Én úgy látom szokott válaszolni.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

November óta pendingel a kikérésem
Írtam fórumra, törölte és még egy enyhén fenyegető e-mailt is kaptam, hogy vagy váltsak tagságot, vagy várjak türelemmel és fogjam be...
xenos te igazi mázlista vagy :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:November óta pendingel a kikérésem
Írtam fórumra, törölte és még egy enyhén fenyegető e-mailt is kaptam, hogy vagy váltsak tagságot, vagy várjak türelemmel és fogjam be...
xenos te igazi mázlista vagy :)
Sajnálom :(
Lehet legközelebb én sem kapok.
Avatar
modern2141
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.11.11. 15:49
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: modern2141 »

Akkor ehhez mit szóltok?
Kép


Decembertől februárig standard tag voltam.
Február 27-én vettem Premium 1 hónapos tagságot 15$-ért, remélem kifziet ugyanis ezen kívül van még az accountomon 108$ és jól jönne most.



szerk.: am érdekes h multkor kiírta hírben az admin h nemsokára jön az instant kifizetés..
Hát nagyon kiváncsi leszek..
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szia!

Az után fizetett ki, hogy tagságot vettél, illetve meg lehet venni balance-ból vagy csak kívülről?

Szerk: Most látom tagságot csak kívülről, akkor csak az első kérdésem maradt :)
End of the story
Avatar
modern2141
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.11.11. 15:49
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: modern2141 »

a legelső kikérésemet standardként fizette, a következőt prémiumként.
De állítólag 30-60 munkanap is lehet h ha standardként várod a pénzed.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Szia!

Az után fizetett ki, hogy tagságot vettél, illetve meg lehet venni balance-ból vagy csak kívülről?

Szerk: Most látom tagságot csak kívülről, akkor csak az első kérdésem maradt :)
Hát ilyen történetet már olvastam,hogy kifizette az első kikérést,majd a tagságvásárlás után már nem fizetett. lehet nálam is ,és azoknál,akiknek mostanában fizetett az volt az admin koncepciója,hogy csaliként bedobja. Nekem eszembe sincs ezután sem beuházni,hisz akkor már minuszban lennék. Legfeljebb akkor,ha látom,hogy nem csak szelektiven fizet,de erre a klikkértékek alapján nem sok esélyt látok.

Különben is,aki most pénzt akar keresni annak sokkal jobb választás lehetnek Grabowsky oldalai( Northdakota / Discourse from dickinson ). Transzparencia/profit arányban magasan veri a Profibuxot,és megbízhatóan fizet is.
Avatar
modern2141
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.11.11. 15:49
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: modern2141 »

"Különben is,aki most pénzt akar keresni annak sokkal jobb választás lehetnek Grabowsky oldalai( Northdakota / Discourse from dickinson ). Transzparencia/profit arányban magasan veri a Profibuxot,és megbízhatóan fizet is."

Ez mi amit írsz?
PTC?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

modern2141 írta:"Különben is,aki most pénzt akar keresni annak sokkal jobb választás lehetnek Grabowsky oldalai( Northdakota / Discourse from dickinson ). Transzparencia/profit arányban magasan veri a Profibuxot,és megbízhatóan fizet is."

Ez mi amit írsz?
PTC?
Igen az. Megbízható admin. doktori fokozatos egyetemi adjunktus, rendszeresen kommunikál az oldalain. bármire meg lehet kérni,ha van alapja.Emberséges,és nem utolsósorban igen szépen lehet keresni.Állandóan töri a fejét valami változtatáson,de azok sosem negatívak. Minap pld ingyen és bérmentve felminősítette a komplett tagságot a legmagasabb fokozatra,mert "így egyszerűbb neki". Lehetne akár scamgyanús is a dolog,de nála ez nem hiszem,hogy az. A célja,hogy a világ elsőszámú PTC oldalává fejlessze a Northdakota.com ot (ez a fő oldala) Küldetéstudatos :)
ha esetleg érdekel a dolog ebben a topikban tudhastz meg a részletekről és tudsz regisztrálni. Előljáróban annyit,hogy befektetés kell hozzá,de igencsak visszahozza a pénzt. Az egyik oldalán 5 dollárt invesztáltam és már 50 felett jérok.
viewtopic.php?f=71&t=3243
vagy írj egy üzit nekem privátba a részletekért.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Profibux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

modern2141 írta:a legelső kikérésemet standardként fizette, a következőt prémiumként.
De állítólag 30-60 munkanap is lehet h ha standardként várod a pénzed.
Nekem nov. 27 óta pendingel 25 dolcsim, szóval győzzön meg engem is, hogy érdemes befektetni :)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég