prosperanova.com

Magas Hozamú Befektetési Programok
dzoli1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.12.15. 08:12
Kapcsolat:

prosperanova.com

Hozzászólás Szerző: dzoli1 »

Ha valaki szereti a hosszútávú befektetéseket, akkor íme egy alig 3 hónapos hyip: http://prosperanova.com/DZ1119707
365 nap a futamidő és minden munkanapra 2%-ot fizet. Már 1 dollárral is el lehet indulni, automatikus visszaforgatás (compounding) lehetséges és bármikor változtatható. A futamidő végén még az induló tőkénket is visszaadják.
Én szeretem a kihívásokat, beszálltam 20 dollárral aztán majd jövő ilyenkor ebből veszem a Karácsonyi ajándékokat. :)
(Így legyen!!! :) :) :) )

Mivel hosszútávú program és most indult, várhatóan még jó pár hónapig életképes lesz (jó esetben ténylegesen kitart legalább 1 évig). Így azt a stratégiát választottam, hogy 100%-os visszaforgatást állítottam be. Így még fél év sem kell, hogy a napi hozam elérje a 20 dollárt. Ekkor kiveszem amit akkor jónak látok, a maradék pedig dolgozzon tovább. Majd meglátjuk..
dzoli1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.12.15. 08:12
Kapcsolat:

Re: prosperanova.com

Hozzászólás Szerző: dzoli1 »

A cégnek állítólag jól megy, és úgy döntöttek, hogy ezentúl nem csak munkanapokra fizetnek, hanem naptári napokra. :)
És Újévi ajándékként nyitottak egy ideiglenes rendkívüli tervet: január 4-ig történő befektetésre az új terv 10 napra 35%-ot fizet, és természetesen visszaadja a befektetett összeget is. Január 4 után ez a terv nem él tovább.

Hmmm....jól hangzik. :) Csak az embernek rossz tapasztalata van az ilyen rendkívüli lehetőségekkel kapcsolatban. Ha egy hyip váratlanul nagyon magas hozamú új tervvel áll elő, akkor gyanús, hogy azért teszi, mert meg akar szűnni és még előtte meg akarja szedni magát (lásd AVO). Viszont ez egy viszonylag fiatal hosszútávú hyip...még nem nagyon lehetett komolyabb kifizetése, azaz nem kerülhetett fizetésképtelen állapotba. Ha meg akarna lépni, nyugodtan várhatna még....
Döntse el mindenki saját maga, hisz-e ebben az Újévi programban. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég