Videó nézésért fizet

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Bakterur
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.07.13. 20:02
Kapcsolat:

Videó nézésért fizet

Hozzászólás Szerző: Bakterur »

Eddig több hasonlóval találkoztunk itt az oldalon is amiről kiderült, hogy kamu. Bízzunk abban, hogy ez más lesz
Még csak tesztelem az oldalt, de már elég sok információt begyűjtöttem. Videó megtekintésért fizet az oldal, nem is keveset. Ahogy látható folyamatos a kifizetés (persze azt nem tudom, hogy ezek mennyire valós kifizetések) Mindenesetre egy próbát megér. A fórumban sok elégedett visszajelzés olvasható. Persze itt is felmerülhet a valódiság kérdése.
Én mindenesetre csinálom és bármi információm lesz azonnal jelezni fogom

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését szíveskedjen a linkemmel körülnézni az oldalon, és ha kedvet kap regisztrálni.

https://video-p11.buzz/6174837866426516
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Videó nézésért fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Komolyan nem értem miért kell ennyire naivnak lenni....
Jelenlegi kereset percenként 50 cent, az óránként 30 dollár, ami 8 órás "munkanapot" figyelembe véve 240 dollár. Ez forintban több, mint 85 ezer....egy napra....
Nem értem.....
Nem regisztráltam, soha nem is fogok ilyen szemetekre, de annyit enélkül is le tudok írni (ami amúgy a fórum szabályzata szerint a topic nyitó kötelessége lenne, de ez egy másik történet...), hogy a kifizetéshez kötelező refeket hozni, ha nem tudsz, vehetsz náluk pénzért......
Miért kell ennyire naivnak lenni?!
End of the story
Bakterur
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.07.13. 20:02
Kapcsolat:

Re: Videó nézésért fizet

Hozzászólás Szerző: Bakterur »

Kavics13: Gondolom olvasva a bejegyzésemet érezhetted, hogy nekem is vannak aggályaim - nem is kicsi - az oldallal kapcsolatban. Ettől függetlenül ahogy jeleztem egyelőre csinálom és minden fejleményről be fogok itt számolni.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Videó nézésért fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Aggályoskodás helyett inkább próbálj meg gondolkodni és nem megosztani itt ilyen szarokat.
De, ha már ez nem megy és mindenképp meg akarod osztani, akkor tedd ezt azokkal az infókkal, amiket a csoport szabályzata is megkövetel...
End of the story
Trooger
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.09.13. 13:32
Kapcsolat:

Re: Videó nézésért fizet

Hozzászólás Szerző: Trooger »

Mindenki ezt csinálná a 3 műszakos Audi gyár helyett, ha ez igaz lenne! Csak az első tipp: Miből is van bevétele az oldalnak elvileg, ha semmi terméket nem kínál? Ki az a hülye, aki 1 dollárt fizet több száz embernek, hogy megnézzék a gitározás videóját, a motoros fűrész szerelgetés tutoriálról már nem beszélve, ami több mint egy órás, és vagy 70 dollárt fizet! Mire? Még a 0,001 cent is szűrreális lenne videónként, és sok ilyen próbálkozás bele is állt már a földbe idáig is! Valamint sem egy fórum sincsen, sem impresszum a cégről, semmi! Csak felugráló ablakok, hogy éppen ki keresett paypalon 1200 dollárt, meg bitcoinban mondjuk 3000-et... Azért gondolkodjatok már racionálisan egy kicsit! Időpocsékolás! ;-)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég