BTCmines játék napi 500 satoshi!!!!

dany1710
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018.01.20. 01:47
Kapcsolat:

BTCmines játék napi 500 satoshi!!!!

Hozzászólás Szerző: dany1710 »

Sziasztok! Szeretnék nektek bemutatni egy olyan oldalt ami nekem 500 satosit fizet befektetés nélkül
https://btcmines.club/ref/32721
A linken tudsz regisztrálni! A lényeg hogy a earn/faucet almákat kell szerezni 1 faucetet ha megcsinász akkor 1xp és 1 almát ad. Bányásznak kell adni és abból satosit csinál! Van auto faucet is amit csak elinditasz és 5 percenként 1 almát ad, számitógépet auto faucetnél és bányásznál is ott kell hagyni a lapot!! Én 2 lapot nyitok meg ilyenkor hogy mindkettő menjen! Többféle bányász van, bitcoinért lehet őket megvásorlni minél drágább a bányász annál többet termel, és minél több bányász van annál jobb
Kifizetés (witdraw) faucethub.io számlára lehet de kell hozzá bitcoin tárca amit én ajánlok BTC.com telefon alkalmazás is letölthető. :P
pl. Newbie bányász 0.88 satosit termel/alma , Pro bányász 3.56 sat/alma
1 bányásszal kezd mindenki, 40 almát lehet neki adni ami 80 percig dolgozzik!! mert 1 alma/2 perc :good:
Másik bányászt ha veszel coinpaymentsel ajánlom megvenni mert a másik fizetésel duplája az ára!
Jelengleg én még nem vettem mert nincs rá pénzem. De ha lesz befektetni valóm akkor veszek
Szinteknek is nagy feladata van mivel 1. szinten csak 1000 satosit tudsz kivenni 2. szinten 2000 satosit és igy nől! Xp-t faucetel (nem auto faucetel) lehet szerezni illetve refferalal stb.
Ha bármi kérdésed lenne akkor irj a témám alá! Sok sikert ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég