Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:Hali,szerintetek mikorra derul ki,h bedol-e vagy tuléli az elite ezt az egészet? :?
Janikám!

Hogy kérdezhetsz ilyet?! :bad: :angry: :bad:
Nanááá, hogy túléli!!!! :good:
Most nyomtam vissza 300 dolcsit!
Még meg kell gazdagodnom, majd utána bedölhet! :lol: Vagy nem? :? Vagy engem már meg se kérdeznek??? :unsure:

Hát én adom a pénzt Nekik! Ennyi csak jár, hogy megkérdeznek?! :cry:

Csabi 8)
Kép
Kép
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Kedves Fórumozók!

Már nagyon rég nézem, ahogy az ID számokra hivatkozva várjátok a kifizetéseket. Csak megjegyezném, ha valaki például három hete 39xxx-es ID számokkal többféle lekötést eszközölt az Elite Alliancenál, akkor máris felborul ez a rendszer, mert lehet, hogy a lekötések között volt 1 hetes, amit 2 hete ki lehetett kérni, de ugyanolyan 39xxx-es ID számmal 1 hónapra, vagy akár 2 hónapra is lekötötte, amit majd csk eztán fog esetleg kikérni.

Úgy gondolom, téves számolgatás, ha ID számok alapján várjátok a kifizetéseket.

Üdvözlettel,

Briar
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Briar_HU írta:Kedves Fórumozók!

Már nagyon rég nézem, ahogy az ID számokra hivatkozva várjátok a kifizetéseket. Csak megjegyezném, ha valaki például három hete 39xxx-es ID számokkal többféle lekötést eszközölt az Elite Alliancenál, akkor máris felborul ez a rendszer, mert lehet, hogy a lekötések között volt 1 hetes, amit 2 hete ki lehetett kérni, de ugyanolyan 39xxx-es ID számmal 1 hónapra, vagy akár 2 hónapra is lekötötte, amit majd csk eztán fog esetleg kikérni.

Úgy gondolom, téves számolgatás, ha ID számok alapján várjátok a kifizetéseket.

Üdvözlettel,

Briar
lehet elvesztettem a fonalat
minden ID az utasítás szerinti sorrend száma
mi a kikérés ID jét írkáljuk be nem a lekötés ID jét

az EA nál minden különféle tranzakció külön külön ID ket ad hozzá

mi a helyzet a fonallal

Csabával egy húron pendülhetünk
ha lejárnának a 2 hónaposaim 1400 felett járnék
a fele pénzek meg 4 másik helyen vannak
1 bedőlést kibirok max
ha több hónapig így elmegy akkor lehet 2 bedőlést is kibirok :-)
most ahonnan még időben kivennék pénzt az a poll earn
maxiearn ban csak a saját kamatuk dolgozik még egy időszakot otthagyom és már
az összeg annyi lenne mint amit tőkének betettem és kivettem
muszály sakktáblázni
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

plussmunka írta:
Briar_HU írta:Kedves Fórumozók!

Már nagyon rég nézem, ahogy az ID számokra hivatkozva várjátok a kifizetéseket. Csak megjegyezném, ha valaki például három hete 39xxx-es ID számokkal többféle lekötést eszközölt az Elite Alliancenál, akkor máris felborul ez a rendszer, mert lehet, hogy a lekötések között volt 1 hetes, amit 2 hete ki lehetett kérni, de ugyanolyan 39xxx-es ID számmal 1 hónapra, vagy akár 2 hónapra is lekötötte, amit majd csk eztán fog esetleg kikérni.

Úgy gondolom, téves számolgatás, ha ID számok alapján várjátok a kifizetéseket.

Üdvözlettel,

Briar
lehet elvesztettem a fonalat
minden ID az utasítás szerinti sorrend száma
mi a kikérés ID jét írkáljuk be nem a lekötés ID jét

az EA nál minden különféle tranzakció külön külön ID ket ad hozzá

mi a helyzet a fonallal

Csabával egy húron pendülhetünk
ha lejárnának a 2 hónaposaim 1400 felett járnék
a fele pénzek meg 4 másik helyen vannak
1 bedőlést kibirok max
ha több hónapig így elmegy akkor lehet 2 bedőlést is kibirok :-)
most ahonnan még időben kivennék pénzt az a poll earn
maxiearn ban csak a saját kamatuk dolgozik még egy időszakot otthagyom és már
az összeg annyi lenne mint amit tőkének betettem és kivettem
muszály sakktáblázni
Igen, azt én is észre vettem, hogy sokak rosszul értelmezik itt az ID számokat.
Mert minden tranzakció más-más ID számon fut.
Azaz a mai lekötésem ID száma: ID: #46193, DE és itt a lényeg, hogy ha ezt ma kikérem, akkor mondjuk kapok egy 401xx ID számot a kikérésre!
Majd figyeljétek csak meg, amikor kikértek pénzt, hogy a kikérésnél másik ID számot kap mert az egy más fajta tranzakció.

Úgy látom valóban "egy húron pendülünk". 8)
Kép
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

hoparduc írta:
Én kikértem volna a helyedben.
Hétfőn kb. 1000 kifizetés történt kb. 36000 id számmal a legutolsó kifizetés.

Én szerdán kértem ki az egyik lejárt befektetésem, a száma 43843.
Egy ismerős 1 órával később kérte ki mint én, az ő száma meg már több mint 45000.

Nem tudom mikor fogják utolérni magukat, de minél későbbre halasszuk a kikéréseket, annál nagyobb lesz a sorszámunk és tolódik a kifizetés is. :?
Most saját magamat idézem.

Nekem ez a kikérésem 3 féle tranzakcióból jött össze, mivel összevártam a pénzeket a Cash balance menübe.
Van ebbe 1 db. 1 hetes, és 2 db. egy hónapos lekötés.
Nem akartam 3 kikérést, hanem csak egyet.

Ezt a táblázatot még június 28.-án fényképeztem és az első sort újra visszaforgattam egy hétre.

Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Az Elite Alliance weboldal NEM elérhető! :)))
Kép
Kép
kutyakajesz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.06.30. 18:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kutyakajesz »

Lehet visszaáll a rend :DD
Melleslleg olvastam amit LEON írt az értesítőknél hogy mindenkitől elnézést kér mert a napokban szerverrel csinálnak valamit...
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Az,hogy az oldal nem jön be a jelen állás szerint,számomra inkább bizakodásra ad okot!Én ilyenkor mindig örülök,hogy talán végre csinálnak valamit :)
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: noname »

noname írta:
Karbula58 írta:Opulentia
https://www.opulentia.ch/?ref=Karbula58

Szia!

Kíváncsi lennék a véleményedre: earngroups vs. opulentia?

Üdv.

Köszi, regeltem alád.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

noname írta:
noname írta:
Karbula58 írta:Opulentia
https://www.opulentia.ch/?ref=Karbula58

Szia!

Kíváncsi lennék a véleményedre: earngroups vs. opulentia?

Üdv.

Köszi, regeltem alád.
Köszi a reget, ha kérdésed van, vagy segítségre van szükséged szólj!
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Sziasztok!Most léptem be EA-ba beengedett.Semmi extra.Bár pénzt nem fizettek ki sajna!Minnyá egy hónap az azért kicsit gáz.
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: noname »

Karbula 58!

Már élnék is a lehetőséggel :)
Betettem 13 $-t (ennyi volt összesen a GDP számlámon) ez annyit jelent, hogy a kamatokat kivehetem menet közben, de ezt a 13 $-t csak 365 nap múlva? Jó ez így, csak kíváncsi (kezdő) vagyok. Köszi a választ!
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Egy két okos szaki mondja meg nekem plíz, mért van az hogy egy weboldal csak úgy eltünik mondjuk egy - másfél orára? Ilyenkor dolgoznak vele? vagy villám csap a szervergépbe? :D vagy mi lehet ennek az oka?
kutyakajesz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.06.30. 18:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kutyakajesz »

Egy klikk kikapcsolni egy oldalt..:)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

1-2 órára eltünés....

hát pld áttervezték más védettebb adatformára a lekötés és ügyfélbázist
ehhez a már létező még aktuálisnak hívható vagy esetleg az összes eddigit
új fájlformarendszerre
és az ezt ismerő kezelő rendszer
mi csak pár dolgot működtethetünk rendszergazdaszinten ők bármit

lekapcsoláskor már eleve levehetnek már réginek nevezhető fájlokat
és csak új formásak maradhatnak

de ha a szerver a kezükben van akkor csak tudnak valamit csinálni.... eddíg nem tudtak volna?
szakember megnézhetné az oldal esetleg más helyen fut már IP stb

Mihelyt valaki észrevesz az oldalon valami nem megszokottat jelezze
Kössz
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

noname írta:Karbula 58!

Már élnék is a lehetőséggel :)
Betettem 13 $-t (ennyi volt összesen a GDP számlámon) ez annyit jelent, hogy a kamatokat kivehetem menet közben, de ezt a 13 $-t csak 365 nap múlva? Jó ez így, csak kíváncsi (kezdő) vagyok. Köszi a választ!

Na akkor azt javaslom, hogy ezt ne itt beszéljük meg, mert ez a topic az EA-nak van elsősorban. Ugyanitt a fórumon van egy másik topic, ahol az egyéb befektetéseket meg tudjuk dumálni:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... &start=270
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Briar_HU írta:Kedves Fórumozók!

Már nagyon rég nézem, ahogy az ID számokra hivatkozva várjátok a kifizetéseket. Csak megjegyezném, ha valaki például három hete 39xxx-es ID számokkal többféle lekötést eszközölt az Elite Alliancenál, akkor máris felborul ez a rendszer, mert lehet, hogy a lekötések között volt 1 hetes, amit 2 hete ki lehetett kérni, de ugyanolyan 39xxx-es ID számmal 1 hónapra, vagy akár 2 hónapra is lekötötte, amit majd csk eztán fog esetleg kikérni.

Úgy gondolom, téves számolgatás, ha ID számok alapján várjátok a kifizetéseket.

Üdvözlettel,

Briar
Kedves Briar!
Te időnként belekukkantasz a fórumba, s anélkül, hogy tudnád miről írsz, megpróbálod s kedélyeket felborzolni.
Mielőtt irni akarsz valamiről, kérdezz nyugodtan, nem kell negatív hangulatot kelteni.
Egyébként az ID számok sem biztos, hogy mind élőek, hiszen sokan vannak, akik kikérték a pénzt, s később a pendingről visszahívták, s újból befektették. Tehát nem biztos, hogy a kb 36000- es kifizetés, s a mostani 44523-as sorszám közötti 8523 a várakozók száma. Szerintem, ahogy a fórumot és az fb- t néztem, sokan visszatették pendingről a pénzüket, lehet, csak a fele ennek a sorbanálló kikérések száma.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Zsigaba: igazad van!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

plussmunka írta:végignéztem miket írkáltatok....

2 az EA topicba kitárgyaljuk hova fektessünk be
EarnGroups....
nos hogy most regeltem kabula alá egyből láttam hogy ezt a HYIP webes sémát más oldal is használja
átpakolgatva (talán a maxiearn)
Aki megírta és eladta jól tudja hogy hogy lehet a saját szellemi termékét megtámadni. Esetleg majd nem is ő fogja
Ha pénzéhes lesz még eladhatja a trükköket a heckereknek is. Bízzunk meg hogyne az alvilágba hogyne

azért mert két befektetői oldal használja "ugyanazt a felépítést"kb.,az semmit sem jelent. az EA-ra csorgott mindenkinek a nyála(persze még nekem is az elején,,,)mégis ott tart ahol...és mégis egyedi sémája volt.na ennyit a sémáról.nem mellesleg ettől függetlenül az EG tegnap is fejlesztett,mindig fejleszt,majdnem mindennap hírlevél,és hadne soroljam.
én személyesen minden hyip oldalra azt mondom örökké nemfog élni egyik sem,de egy jó ráérzéssel,tapasztalatokkal az ember csinálhat egy jópár befektetést amivel igazán megváltoztatja az életét. plussz kiemelném a hivatalos fórumukat,ami lehet valakinek nem nagy szám,de aki benne van a befektetésben az jól tudja,hogy azért ez nem mindennapi dolog.vállalnak mindent A-Z-ig. ennyi. senkit nem akarok rászedni,mindenki oda fektet be ahova csak ha már ezt teszi,akkor úgy tegye hogy bódog,elégedett,és nyereséges...nemaz,hogy mikor jön már meg a pénzem,nem kapok infot a pénzemről :no: komolyan röhögnöm kell már elnézést. :boo: ha én valahova berakom a pénzem,arról azt is tudni akarom "mikor alszik és mikor nem"... ;)

u.i.: nem jósolom meg,hogy milesz és mi nem. el lesz -e adva bármi is,stb. nem istenítem az EG-t,de legalább foglalkozik a befektetőivel :!:

és ha 1x eljön (NE JÖJJÖN) az a nap,hogy az EG pályafutása is véget ér,én leszek a legelső aki mindenkinek információt fog nyújtani: ne fektess be,szedd le a ref linkeket. sok közöm nincs hozzá,de ideje lenne még pár emberkének levenni az EA ref linkjét az aláírásokból mert ennyire majomnak nézni másokat már embertelenség. JELENLEG INSTABIL AZ EA. épp ezért vettem le én is az EA reflinkem...

egy üzletben nincs olyan,hogy várni. egy üzletben nincs olyan,hogy remélem. egy olyan üzletben ahol az én pénzem van,határozott fellépést kérek,határozott információ nyújtást,határozott szabályokkal.ha úgy állnék az életben mindenhez ahol a pénzem van,hogy "remélem" meg "hátha",akkor én is utcára kerülnék meg házat elveszítenék.a pénz világában nem szabad így gondolkozni. van üzlet?jó? meglesz a pénzem? jöhet. csúszik,nem kapom?talán? miről beszélünk?...

vagy... NEM KAPOK EMAILBEN VÁLASZT?NEM VESZIK FEL A TELEFONT? CHHHHHHHHH :lol:

ezvolt a legelső szúrópróba az EG-nél..egy szimpla email..gyerekek 24órás supportot ígérnek az oldalon,de 8órán belül már landolt a válasz. erről van szó.de van még primfix,stb,stb. ÉSSZEL,EZ NEM EGY CSOKI VAGY TORTA,EZ PÉNZ,ÉS A MI PÉNZÜNK.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.07.16. 10:07-kor.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

rég szóltam hozzá már a témához inkább most csak olvasgatom mik a történések. nekem majd 25.-é jár le egy 2 hónapos lekötés és én azt kikérem ha kifizeti nagyon boldog leszek de vissza semmi képpen nem fogok tenni. akkor már inkább a saját üzletemben gyarapítom a pénzem amiről tudom hogy ahogy az előttem lévő írta : "mikor alszik és mikor nem" jó volt az EA bírhatott volna még ki több időt is ez volt az egyetlen oldal ahova tettem be pénzt amiben megbíztam sajnálom hogy így alakult vele. de nem értem ennyi idő alatt hogy nem tudták normalizálni a helyzetet. mivel ha heti 1x fizetnek a többi napon a forexen (ha tényleg ott vannak fent) a maradék 4 napban még tudna profitot termelni. és szerintem azért már nagyrészét vissza tudta volna hozni. + ha olyan sok 10 ezer dollár van bent a profitból is tudná fizetni az embereket. nem kell lehülyézni csak ez a véleményem.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

szabol írta:rég szóltam hozzá már a témához inkább most csak olvasgatom mik a történések. nekem majd 25.-é jár le egy 2 hónapos lekötés és én azt kikérem ha kifizeti nagyon boldog leszek de vissza semmi képpen nem fogok tenni. akkor már inkább a saját üzletemben gyarapítom a pénzem amiről tudom hogy ahogy az előttem lévő írta : "mikor alszik és mikor nem" jó volt az EA bírhatott volna még ki több időt is ez volt az egyetlen oldal ahova tettem be pénzt amiben megbíztam sajnálom hogy így alakult vele. de nem értem ennyi idő alatt hogy nem tudták normalizálni a helyzetet. mivel ha heti 1x fizetnek a többi napon a forexen (ha tényleg ott vannak fent) a maradék 4 napban még tudna profitot termelni. és szerintem azért már nagyrészét vissza tudta volna hozni. + ha olyan sok 10 ezer dollár van bent a profitból is tudná fizetni az embereket. nem kell lehülyézni csak ez a véleményem.
Szabol,senki nemfog lehülyézni. jelenleg az EA eléggé önállósította magát. én voltam az egyik legnagyobb EA őrült,és nézd meg most...időben kiszálltam. ennyi.azokat sajnálom,akiknek bent van a pénze de ha megkapjátok tényleg mély tiszteletem!de csak akkor,ha utána hát fordítás.tudni kell,hol a határ! ! !

nekem az EG-nél van pénzem,komolyan jelenleg az egyik legjobb cég este is néztem rengeteg külföldi hyip oldal kiemelten reklámozza. egyetlen dolog nem tetszik méghozzá az,hogy nincs korlátozva a max.befektetés. ez nemaz,hogy gyanús,hanem inkább merész. úgy gondolom azért "csupán"444nap után még nyugodtan legyen egy maximum. de ők tudják,kitudja milyen szakemberek ülnek ott bent.de ezen kívül hibát akkor sem találok,ha akarok. :roll:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patric22 írta:
plussmunka írta:végignéztem miket írkáltatok....

2 az EA topicba kitárgyaljuk hova fektessünk be
EarnGroups....
nos hogy most regeltem kabula alá egyből láttam hogy ezt a HYIP webes sémát más oldal is használja
átpakolgatva (talán a maxiearn)
Aki megírta és eladta jól tudja hogy hogy lehet a saját szellemi termékét megtámadni. Esetleg majd nem is ő fogja
Ha pénzéhes lesz még eladhatja a trükköket a heckereknek is. Bízzunk meg hogyne az alvilágba hogyne

azért mert két befektetői oldal használja "ugyanazt a felépítést"kb.,az semmit sem jelent. az EA-ra csorgott mindenkinek a nyála(persze még nekem is az elején,,,)mégis ott tart ahol...és mégis egyedi sémája volt.na ennyit a sémáról.nem mellesleg ettől függetlenül az EG tegnap is fejlesztett,mindig fejleszt,majdnem mindennap hírlevél,és hadne soroljam.
én személyesen minden hyip oldalra azt mondom örökké nemfog élni egyik sem,de egy jó ráérzéssel,tapasztalatokkal az ember csinálhat egy jópár befektetést amivel igazán megváltoztatja az életét. plussz kiemelném a hivatalos fórumukat,ami lehet valakinek nem nagy szám,de aki benne van a befektetésben az jól tudja,hogy azért ez nem mindennapi dolog.vállalnak mindent A-Z-ig. ennyi. senkit nem akarok rászedni,mindenki oda fektet be ahova csak ha már ezt teszi,akkor úgy tegye hogy bódog,elégedett,és nyereséges...nemaz,hogy mikor jön már meg a pénzem,nem kapok infot a pénzemről :no: komolyan röhögnöm kell már elnézést. :boo: ha én valahova berakom a pénzem,arról azt is tudni akarom "mikor alszik és mikor nem"... ;)

u.i.: nem jósolom meg,hogy milesz és mi nem. el lesz -e adva bármi is,stb. nem istenítem az EG-t,de legalább foglalkozik a befektetőivel :!:

és ha 1x eljön (NE JÖJJÖN) az a nap,hogy az EG pályafutása is véget ér,én leszek a legelső aki mindenkinek információt fog nyújtani: ne fektess be,szedd le a ref linkeket. sok közöm nincs hozzá,de ideje lenne még pár emberkének levenni az EA ref linkjét az aláírásokból mert ennyire majomnak nézni másokat már embertelenség. JELENLEG INSTABIL AZ EA. épp ezért vettem le én is az EA reflinkem...

egy üzletben nincs olyan,hogy várni. egy üzletben nincs olyan,hogy remélem. egy olyan üzletben ahol az én pénzem van,határozott fellépést kérek,határozott információ nyújtást,határozott szabályokkal.ha úgy állnék az életben mindenhez ahol a pénzem van,hogy "remélem" meg "hátha",akkor én is utcára kerülnék meg házat elveszítenék.a pénz világában nem szabad így gondolkozni. van üzlet?jó? meglesz a pénzem? jöhet. csúszik,nem kapom?talán? miről beszélünk?...

vagy... NEM KAPOK EMAILBEN VÁLASZT?NEM VESZIK FEL A TELEFONT? CHHHHHHHHH :lol:

Patric22-vel teljesen egyet értek. Arról nem beszélve, hogy ez a FÓRUM azért jött létre, hogy egymást segítsük ötletekkel, tippekkel. És lehet, hogy a topic az EA-ról szól, de a kialakult helyzetben az is kapcsolatos az EA-val, hogy aki most kezdi ezt a "szakmát", és idetévedt, az ne legyen abban a tévhitben, hogy csak az EA létezik, és máshova nem rakhatja a pénzét. Igenis kell beszélni arról, hogy az EA bajban van. Mindenki szeretné, ha rendbe jönnének, de a tény attól még tény. És az a sok tagtársunk, aki tanácstalan, mert az ajánlója csak addig foglalkozott vele, amíg beregisztrálta az EA-ba, és befizettette vele az első pénzt, na ezek az emberek innen értesülhetnek arról, hogy van élet az EA-n túl is. Ki kell mondani, hogy manapság rengeteg sokkal előnyösebb HYIP van, mint az EA. Ezekkel a programokkal vissza lehet keresni az EA-nál pihenő pénzeket. Aztán ha rendbe szedik az Elite Alliance-t, és megkapja mindenki a pénzecskéjét, az külön öröm lesz. De ne hitegessünk tapasztalatlan kollégákat azzal, hogy az EA az egyetlen út. Én is várom a beragadt EA-s pénzemet. De nem vagyok hajlandó tudomásul venni hogy bebuktam azt a pénzt. Folyamatosan keresem a jobb lehetőségeket, és sokkal kedvezőbb és MEGBÍZHATÓBB oldalakat használok már mint az EA. És ha ezt megosztom-megosztjuk a tanácstalanokkal, akkor segítettünk nekik is, hogy visszaszerezzék a befektetett pénzüket. Ezért van ez a fórum. És innentől kezdve nem érzem offtopicnak, ha felhívjuk a figyelmet az EarnGroups, HUSM, Opulentia, stb oldalakra. Mert ezek - KI MEREM JELENTENI - sokkal jobb, korrektebb ügyfélcentrikusabb oldalak, mint a sokak által istenített EA. Most kapok majd a pofámra az EA-funoktól, de nem érdekel. A tapasztalatlan látogatóknak joguk van tudni, hogy nem csak az EA létezik, és messze nem a legjobb megoldás. Na várom a szemrehányó hozzászólásokat! :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Karbula58 írta:
patric22 írta:
plussmunka írta:végignéztem miket írkáltatok....

2 az EA topicba kitárgyaljuk hova fektessünk be
EarnGroups....
nos hogy most regeltem kabula alá egyből láttam hogy ezt a HYIP webes sémát más oldal is használja
átpakolgatva (talán a maxiearn)
Aki megírta és eladta jól tudja hogy hogy lehet a saját szellemi termékét megtámadni. Esetleg majd nem is ő fogja
Ha pénzéhes lesz még eladhatja a trükköket a heckereknek is. Bízzunk meg hogyne az alvilágba hogyne

azért mert két befektetői oldal használja "ugyanazt a felépítést"kb.,az semmit sem jelent. az EA-ra csorgott mindenkinek a nyála(persze még nekem is az elején,,,)mégis ott tart ahol...és mégis egyedi sémája volt.na ennyit a sémáról.nem mellesleg ettől függetlenül az EG tegnap is fejlesztett,mindig fejleszt,majdnem mindennap hírlevél,és hadne soroljam.
én személyesen minden hyip oldalra azt mondom örökké nemfog élni egyik sem,de egy jó ráérzéssel,tapasztalatokkal az ember csinálhat egy jópár befektetést amivel igazán megváltoztatja az életét. plussz kiemelném a hivatalos fórumukat,ami lehet valakinek nem nagy szám,de aki benne van a befektetésben az jól tudja,hogy azért ez nem mindennapi dolog.vállalnak mindent A-Z-ig. ennyi. senkit nem akarok rászedni,mindenki oda fektet be ahova csak ha már ezt teszi,akkor úgy tegye hogy bódog,elégedett,és nyereséges...nemaz,hogy mikor jön már meg a pénzem,nem kapok infot a pénzemről :no: komolyan röhögnöm kell már elnézést. :boo: ha én valahova berakom a pénzem,arról azt is tudni akarom "mikor alszik és mikor nem"... ;)

u.i.: nem jósolom meg,hogy milesz és mi nem. el lesz -e adva bármi is,stb. nem istenítem az EG-t,de legalább foglalkozik a befektetőivel :!:

és ha 1x eljön (NE JÖJJÖN) az a nap,hogy az EG pályafutása is véget ér,én leszek a legelső aki mindenkinek információt fog nyújtani: ne fektess be,szedd le a ref linkeket. sok közöm nincs hozzá,de ideje lenne még pár emberkének levenni az EA ref linkjét az aláírásokból mert ennyire majomnak nézni másokat már embertelenség. JELENLEG INSTABIL AZ EA. épp ezért vettem le én is az EA reflinkem...

egy üzletben nincs olyan,hogy várni. egy üzletben nincs olyan,hogy remélem. egy olyan üzletben ahol az én pénzem van,határozott fellépést kérek,határozott információ nyújtást,határozott szabályokkal.ha úgy állnék az életben mindenhez ahol a pénzem van,hogy "remélem" meg "hátha",akkor én is utcára kerülnék meg házat elveszítenék.a pénz világában nem szabad így gondolkozni. van üzlet?jó? meglesz a pénzem? jöhet. csúszik,nem kapom?talán? miről beszélünk?...

vagy... NEM KAPOK EMAILBEN VÁLASZT?NEM VESZIK FEL A TELEFONT? CHHHHHHHHH :lol:

Patric22-vel teljesen egyet értek. Arról nem beszélve, hogy ez a FÓRUM azért jött létre, hogy egymást segítsük ötletekkel, tippekkel. És lehet, hogy a topic az EA-ról szól, de a kialakult helyzetben az is kapcsolatos az EA-val, hogy aki most kezdi ezt a "szakmát", és idetévedt, az ne legyen abban a tévhitben, hogy csak az EA létezik, és máshova nem rakhatja a pénzét. Igenis kell beszélni arról, hogy az EA bajban van. Mindenki szeretné, ha rendbe jönnének, de a tény attól még tény. És az a sok tagtársunk, aki tanácstalan, mert az ajánlója csak addig foglalkozott vele, amíg beregisztrálta az EA-ba, és befizettette vele az első pénzt, na ezek az emberek innen értesülhetnek arról, hogy van élet az EA-n túl is. Ki kell mondani, hogy manapság rengeteg sokkal előnyösebb HYIP van, mint az EA. Ezekkel a programokkal vissza lehet keresni az EA-nál pihenő pénzeket. Aztán ha rendbe szedik az Elite Alliance-t, és megkapja mindenki a pénzecskéjét, az külön öröm lesz. De ne hitegessünk tapasztalatlan kollégákat azzal, hogy az EA az egyetlen út. Én is várom a beragadt EA-s pénzemet. De nem vagyok hajlandó tudomásul venni hogy bebuktam azt a pénzt. Folyamatosan keresem a jobb lehetőségeket, és sokkal kedvezőbb és MEGBÍZHATÓBB oldalakat használok már mint az EA. És ha ezt megosztom-megosztjuk a tanácstalanokkal, akkor segítettünk nekik is, hogy visszaszerezzék a befektetett pénzüket. Ezért van ez a fórum. És innentől kezdve nem érzem offtopicnak, ha felhívjuk a figyelmet az EarnGroups, HUSM, Opulentia, stb oldalakra. Mert ezek - KI MEREM JELENTENI - sokkal jobb, korrektebb ügyfélcentrikusabb oldalak, mint a sokak által istenített EA. Most kapok majd a pofámra az EA-funoktól, de nem érdekel. A tapasztalatlan látogatóknak joguk van tudni, hogy nem csak az EA létezik, és messze nem a legjobb megoldás. Na várom a szemrehányó hozzászólásokat! :)
Ha valakitől kapsz szemrehányó hozzászólást,az még mindig vagy nagyon tapasztalatlan,vagy nagyon nem ért a pénzel való bánáshoz. VOLT időszak,amikor kimertem jelenteni,hogy az EA a legjobb. Talán annyiban különbözött a többi oldaltól,hogy "nem hyip" volt...de ez az időszak ELMÚLT. ennyi. igen,teljes mértékben eggyet értek veled,kutatni kell a jobb lehetőségeket mert igenis vannak. igaz,nem oda vágó téma volt de az EG topicban egy srác beszúrt egy kifizetést PL. a primfixtől. 300$ körüli összeget csengettek ki neki,jóformán azonnal. és ez csak egy oldal,és ez csak egy kifizetés. én úgy vagyok vele amikor informálom a céget ami szimpi nem a 2 meg 10dolláros kifizetést tartom valamire,hanem akár a több száz dollárost.ha azt kifizetik,akkor a nagyobb összegekkel sem lesz probléma ;-))
Joker8080
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.08. 22:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Joker8080 »

igaz,nem oda vágó téma volt de az EG topicban egy srác beszúrt egy kifizetést PL. a primfixtől. 300$ körüli összeget csengettek ki neki,jóformán azonnal.
Bocs, linket javítottam. Összekevertem a két kifizetést. Ezekről van szó:
Kép
Kép
20% 15napra, 60% 30napra, 110% 45napra https://www.primfix.com/home/?aff=Joker8080
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

van benne igazság
habár szándékoztam regelni EG be dehogy itt megláttam egyikötöknek a REFjét
azonnal regelés megejtve
talán ha nem láttam volna itt nem történt volna meg

és lenne egy ötletem
én is jártam úgy hogy csak mailokat néztem meg ide nem kukucskáltam be
és azonnal befektettem valahova majd amikor ide beléptem egy másik topicba láttam hogy azzal a céggel
pont gondok vannak

és ettől támadt az az ötletem hogy kellene kifejlesztenünk valami gyors precíz értesítő rendszert
bárki betehetne 1 értesítőt mondjuk
-ennél a cégnél ilyen gond van most ne fektess oda!
és ez közöttünk szétmenne mailba
de úgyanúgy
- most már rendbejött üzemel nincs gond

ehhez mailokat össze kellene írni
1 progi megírhatná a mailt az összes címzettnek csak küldeni kellene
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

tulajdonképpen aki csinálja a ptc-ajanlatok oldalt őt meglehet kérni erre. nemtudom milyen motorral van létrehozva a fórum,de általában minden motorban található egy tömeges levélküldő. mivel általában a fórum tulajok vannak a legtisztábban mindennel,ezért ha esetleg lenne rá ideje kiküldhetne 1kattintással 1levelet minden felhasználónak. mi támogathatnánk annyival,hogy kapnánk egy direkt általa erre készített mail cimet,és oda informálnánk röviden ezekről..
pl.: xx oldal nem fizet,ez biztos ezért és ezért. tehát nem regényeket küldenénk neki,csak a rövid tömör lényeget "bizonyítékkal". de ez csak 1 ötlet...
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

:bad:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára teso80 2011.07.16. 15:28-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Karbula58 írta:És innentől kezdve nem érzem offtopicnak, ha felhívjuk a figyelmet az EarnGroups, HUSM...
detto úgy gondolom, mint ti, ugye én már itt hetek óta elég inkorrektnek látom a dolgokat és tanultam is belőle.
hatalmas meglepetésként ért, mikor kikértem az első napi kamatomat a HUSM-ből és 2 óra múlva a számlámon volt. rácsodálkoztam, hogy jé, így is lehet?!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

teso80 írta:Hello Mindenki,

Ez Leon itt...
kapja be, hogy még ő húzza a száját, hogy a népek hőzöngenek. talán egy k*****a valamit kéne ideröfögni egy hónap alatt, meg válaszolni a telefonra, mélekre. semmi olyat nem tesznek, amivel a bizalmat erősítenék, akkor meg miért bízzunk bennük?
a kicsi csúszás meg nem min. 3 hét.

és a HYIP oldalakra mutogat, ahelyett, hogy vállalná a felelősséget. nekem egyre unszimpatikusabb ez az alak, a kommunikációs szakemberük meg egy nagy 0, nem ilyen levelet kell kiküldeni lincshangulatban.
úgy csinál, mintha szívességet tenne, mintha neki semmi haszna nem lenne a buliból.
kapja be! :argue:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.07.16. 15:27-kor.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

bocsi hogy én probálok pozitiv lenni.asszem jobb lesz ha leszedem mert csak borzolja a kedélyeket.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég