SL-wall.com (multi faucet)

Cludehun
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.01.20. 17:38
Kapcsolat:

SL-wall.com (multi faucet)

Hozzászólás Szerző: Cludehun »

Sziasztok! :)

Hoztam nektek egy multi faucetet. Egy faucet kitöltése után tokeneket kapunk 100-500 között, amit kikéréskor satoshira, eth, vagy doge coin rá válthatunk át.
Eléggé jó a váltószám, 150 satoshi az 1800 token ami kb 4 shortlink kitöltése után már rajta is van a számlán :D

Egy nap kB 1200-1300 satoshinak megfelelő token gyűjthető össze.

Kifizetésnél nem kell megilyedni mert nem instant, általában nekem fél óra után mindig küldte FH-ra :P

Faucethubra fizet, de vigyázz mert egy nap csak egyszer kérhetsz kifizetést!

Köszönöm ha alám regisztrálsz :good:
https://sl-wall.com/?r=2769
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: SL-wall.com (multi faucet)

Hozzászólás Szerző: singular »

Sziasztok!

Igen, ezt én már több mint egy hete csinálom, a négy tesójával együtt (freebcc.org, brocoin.net, wowfaucet.com, bitcoinsclix.com). Az öt oldal együttesen már egész jó kis csomagot alkot. Nekem kb 5 óra kell az összes lekattintására. A legjobban fizet közülük a freebcc, az 2300-2400 Satoshit is hoz naponta, a leggyengébb a bitcoinsclix. Ezt lehet, hogy ki is váltom valamivel.

Mindegyiknél éjjel 1-kor van a napváltás, ekkor "osztanak" újra. A kifizetés valóban nem instant, úgy tapasztaltam, hogy a freebcc fizet leggyorsabban.

Én lekapkodtam a reklámokat a linkrövidítőkről, blokkolom a felugrókat, tampermonkey-val leszedtem a kitakaró div-eket, így csak a captcha megoldások rabolják az időt :) Van még egy-két linkrövidítő, ami akadékoskodik, de előbb-utóbb ezt is kordába teszem.

A freebcc-nek van fóruma is a bitcointalkon (https://bitcointalk.org/index.php?topic=3187691.0) a tulajdonos indította. Bocsi a linkért, de gondolom, hogy ide tartozik.
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: SL-wall.com (multi faucet)

Hozzászólás Szerző: singular »

Sziasztok!

Sajnos az öt oldalból mára csak kettő osztott, mert a linkrövidítők nem fizetnek rendesen a tulajnak. Visszatérés februárban (elvileg).

Amelyik még működik: wowfaucet.com, bitcoinsclix.com

Javaslom, hogy a topic gazdája tegye ide mind az öt oldal linkjét, hogy legalább neki érkezzen belőle refjuti. A szabály ugyanis tiltja, hogy más linket tegyen ide.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: SL-wall.com (multi faucet)

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Az oldal megszünt ahogy a wowfaucet is.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: SL-wall.com (multi faucet)

Hozzászólás Szerző: jerdei »

A link átirányít a freebcc.org-ra , ami új scriptet fog kapni október elején valamikor, akinek itt van token-e az kérje ki!
Az új script-el mindent törlésre kerül, ergo újra kell majd regisztrálni...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég