Smiley Traffic

Halott, már nem működő pénzkereső programok
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: pityu »

Hasonló, mint a EasyHits4U csak 30 cent helyett 20 centet ad amikor megnézünk 1000 weboldalt.

Szovál, nem csak hogy 1000 oldal látogatás lesz weboldalunkon, hanem még kapunk egy kis pénzt is :coool:
Még valami..
Az oldalon találunk egy rész ahol lehet banerekre kattintani. Minden kattintás 0.0025 centet vagy 5 kreditet ér (egy kredit = egy látogatás a weboldaladra).

Ha ki próbálni a Smiley Traffic-ot, kattints a linkre: Smiley Traffic
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
addseo1150
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.07.10. 03:56
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: addseo1150 »

Most kaptam meg a pénzt! Türelmetlen voltam.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

addseo1150 írta:Most kaptam meg a pénzt! Türelmetlen voltam.
ทางเข้า sbobet
Milyen pénzt? Leírnád részletesen? Régóta szemezek ezzel az oldallal. Olyan TE oldlakat keresek,ahol sima surf után is kapok pénzt és nem kell hozzá feltétlenül napi többszáz oldalt megnéznem,ahogy az EH4U esetében sem,hanem annyi után amennyit megnéztem. Itt 20 centet kapok 1000 olal után ezt olvastam,de bizonylatokat nem igazán látok. Mi a minimális kifizetés? Mennyi időre fizet?
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Na erre én is idefigyelek, mert már van rajta 10 dollárom összegyűlve.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: tacsi »

MTV fórum smiley traffic-ról:

https://www.mytrafficvalue.com/forum/mo ... _scam.html

20/06/2015
11:28
Here is the Proof that SmileyTraffic is not paying me yet.. Since I already reached $20.00+ at the mid of April, 2015, I immediately I requested for payment. I received auto responses on April 19 that they received my withdrawal request and they would process it within 1 to 28 days. I expect it would come on or before May 19, 2015, but until now (June 20, 2015), no $20.00+ come in my PayPal account.
Video proof click here Beware! Smiley Traffic is Not Paying!
Direct link here https://youtu.be/mHrZyl717yQ
0 like this post
0 people
file
Traffic Value: $3.67005 Serbia
0 like this post
0 people
24/07/2015
00:47
Here is what Terms of Smiley Traffic says:

Free Members May Cashout by just One of the Two Following Criteria:
1.) Have Purchased something in the past.
OR
2.) Have Promoted at least 8000 Referral pages of Smileytraffic.


For members that didnt pay, did you purchase something or have 8000 referral pages promoted?


Forum - Monitor - Beware Smileytraffic scam
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

azt írja a kifizetés feltétele,hogy vegyél valamit az oldalon vagy a smilye traffic linkjének legalább 8000 találatos hirdetése más oldalakon,ha jól veszem ki. utóbbiban nem vagyok biztos. elehet az is 8000 a smilye trafficon a hirdetett találatok száma? inkabb előbbi nem?

ha ez igaz,akkor sem scam. nem tudom mennyi egy kisebb tagság az oldalon,de ha van az ürgének 20 dollárja,akkor egy vásárlással máris teljesítve van a feltétel egyik része.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Nekem valami nem oké, képtelen vagyok hirdetni rajta pár hónapja, csak a pontok gyűlnek. Nem fogadja el az oldalt, ami egy ideig megfelelt, de törölni sem engedi. Írtam már az adminnak, de csak automa válasz jött, hogy mit vásárolhatok stb...
A tagság egy hónapra 7 dollár, külső egyenlegből(paypal), de ha nem kapod meg egy hónap alatt, akkor nem tudom mi van. A belső egyenlegből nem kapod meg. Közben a ptc hirdetések is átalakultak, és pontokat kaphatunk érte. Nem hiszem hogy fizetne.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Smiley Traffic

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Nekem sem fizet már 3 hónapja, de ami még nagyobb probléma, hogy nem is válaszol az oldalon elküldött kérdésemre. 24 $-om van összegyűlve, többször kikértem már, és e-mailt is írtam, de az automatikus visszaigazoláson kívül semmi reakció.

addseo1150: Megosztanád velünk, hogy ingyenes tag vagy-e, ha igen, akkor teljesítetted-e a két feltételből valamelyiket (vásároltál-e valamit, vagy hirdetted-e 8000-szer az oldalt), illetve hogy mennyit kellett várni a pénzre?
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég