Skrill

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
palatyim
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.10.04. 17:31
Kapcsolat:

Skrill

Hozzászólás Szerző: palatyim »

Sziasztok!

Nem tudok pénzt mozgatni skrillen, tud valaki segíteni?
Laci24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.01.16. 14:52
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: Laci24 »

Úgy érzem tudok segíteni.
Pontosan melyik résznél akadsz el?
geri1005
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:40
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: geri1005 »

Sziasztok!
A következő kérdésem lenne: ha Perfect Moneyról szeretnék pénzt váltani ( dollár alapú számla), akkor dollár alapú Skrill számlával regsiztráljak, vagy lehet forint alapú számlám is Skrillen, vagy esetleg euróban vezessen a számlám? Pénzkikérés hazai számlára csak forint alapú számláról lehetséges?
Tudna valaki valamilyen információval szolgálni?
Előre is köszi.
zwt
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2017.06.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: zwt »

Dollár mert ha dollárban költesz és dollárban érkezik a pénz akkor nincs átváltás, minden más esetben 5%-ot felszámol a váltásért.
geri1005
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:40
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: geri1005 »

Értem. Tehát ha hazai bankszámlára kikérem, akkor majd a bank átváltja forintra?
zwt
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2017.06.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: zwt »

Nem, ők váltják át forintra aktuális árfolyam +5% költséggel és a bankodnak már forintot fognak utalni de mikor elindítod az utalást Skrillen akkor ott bal oldalt ki is írja.
geri1005
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:40
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: geri1005 »

Értem. Tehát az a lényeg, hogy dollárban regisztáljam a számlámat, és az összeg át lesz váltva forintba még a kiutalás előtt, a számlámra már forintban fog érkezni. Rendben, köszönöm szépen a segítséget.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Sziasztok!

Az utóbbi időben előírt SKRILL azonosításon átment már valaki? Webkamerába kellett bemutatni az arcodat, és a személyi 2 oldalát. Már 2x végigszenvedtem, kiírta h folyamatban, de másnapra semmi változás. Továbbra is kiadja a lehetőséget, hogy erősítsem meg a személyazonosságot. Addig nem enged kiutalni számlára, sőt már befizetni sem engedett vele pl. betclicre, ahol már régóta szoktam skrill-el befizetni, 0 forintot mutat a 3277 helyett.

"Your available balance is insufficient. Please choose an alternative payment method.
Balance
0.00 HUF
Your available balance excludes 3,277.50 HUF not eligible for online gambling."

Update: a fogadási dolog független az azonosítástól, a clixense mikor feltöltötte a skrill számlát, nem teszi lehetővé a "gambling" opciót az összeggel. Így az csak vásárlásra vagy kiutalásra használható fel. A marketagent esetében pl. nincs ilyen korlátozás. Viszont az azonosítási probléma továbbra is fennáll.
Csatolmányok
id.png
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Szia!

Én mostanában csináltam meg az azonosítási folyamatot, egy nap alatt megerősítést kaptam, nekem nem volt probléma vele.
Először befizettem.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

Kérdésem lenne. A számlán van pénzem , még is az írja nincs fedezet.
Mit csináltam rosszul ?
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: Petra »

Egy kis segítség kellene ehhez a vacakhoz. Meg akarom szüntetni a számlámat, de van rajta még pár forint (905 HUF). Van rá lehetőség, hogy valahogy kivegyem vagy adjam oda neki, ha már csak ennyit hagytak nekem?
Avatar
ukrancsaj
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.23. 21:50
Kapcsolat:

Re: Skrill

Hozzászólás Szerző: ukrancsaj »

Sziasztok! 2 napja próbálok belépni a Skrill fiókomba, de nem sikerül, csak tölt és egy üres oldalt ad be. Több olyan kommentet is olvastam a neten (például ma is), miszerint ellopták egyes emberek pénzét vagy indokolatlanul zárolták a számlájukat és ezért nem tudnak belépni (ahogy én sem). Tud erről valaki valamit? Semmit se találok róla! :cry:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég