SurveySavvy kérdőíves oldal (angol)

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

SurveySavvy kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni egy angol nyelvű kérdőíves oldalt, a SurveySavvyt. Az oldal nyelve teljesen angol, és a kérdőívek is azok, úgyhogy mindenképpen haladó nyelvtudás szükséges.

Kérdőívet ugyan még nem kaptam tőlük, de remélhetőleg ami késik, nem múlik. A regisztráció ingyenes, úgyhogy semmit nem veszthettek vele.

Az oldalon kizárólag kérdőívek kitöltésére van lehetőség. Van egy ún. SavvyConnect nevű applikáció, amit iOS-re, Androidra és Windows számítógépekre le lehet tölteni, ezzel növelheted az esélyed a munkákra, viszont adatokat gyűjt az internetezési szokásaidról ezért cserébe. Én nem töltöttem le. Amerikaiaknak havi 5$-t fizet, ha le van töltve az app, de más országban élőknek ezt nem adja.

Az oldalon csekkes kifizetés van, US dollárban fizetnek. (Ez elképzelhető, hogy problémát okozhat, mert Magyarországon a legtöbb helyen nem váltják be az csekkeket, de talán van még bank, ahol ez nem jelent problémát, ennek még jobban utána kell járni.) Kifzetés 1 USD-től.

A referral rendszer kétszintes, vagyis a referal referalja után is ad jutalékot. A jutalék mértékét nem találtam meg sehol, ha valaki megtalálja, akkor jelezze hozzászólásban.

Regisztrációhoz használd kérlek ezt a linket: https://www.surveysavvy.com/?m=7788135
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: SurveySavvy kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

biztos velem van a gond, de én 1 éve regisztráltam és még nem kaptam kérdőívet az oldalról.............
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: SurveySavvy kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Nem hiszem, hogy veled van a gond. Lehet, hogy ez is egy olyan oldal, ami ugyan nemzetközinek hirdeti magát, mégis amerikaiaknak szól csak. (esetleg Kanada, UK, Ausztrália)

Ha Amerikában élnénk, még azt is el tudnám képzelni, hogy kérdőíves munkákból plusz más online lehetőségekből befizetés, beszervezés és egyéb nélkül akár meg is lehetne élni.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: SurveySavvy kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én is így gondolom, max nyitva hagyták a lehetőséget az oldal szervezői, de valójában eszük ágában sincs Közép-Európa vásárlási szokásait kutatni.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég