Sakura Traffic

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Verda »

A Sakura Traffic Japán tematikájú manualsurf oldal, hasonló a You2Surf-höz. Timer 8 másodperc. Az első 250 oldal lekattintásakor oldalanként 0,5 kreditet ad, utánna már 0,4 kredit jár minden oldal megtekintésért. Menet közben vannak játékok, amikért jutalmak lehet szerezni (Például van memóriakártya, ahol 4 lehetőség van próbálkozni azonos jutalmat találni. Azonos kártyák megtalálása esetén megkapod a jutalmat. Nekem sikerült így egyik alkalommal 70 kreditet szereznem.).

Hirdetési költség surfnél: 1 megtekintés 1 kredit.

Rotate4all hirdetésére használom. (Bár a szabályzat szerint elvileg nem lehet PTP-t hirdetni, azonban nekem elsőre elfogadta a rendszer a Rotate4all-t és még mindig aktív a link. Szóval nyugodtan használható PTP hirdetésre.) Viszonylag jó arányú a valid ratio, 2020 első hetében 80,8% volt.

A Sakura Trafic-kal lehet pénzt is keresni. $10-tól lehet kikérni, a profil beállításoknál PayPal és Payza címet lehet megadni.

Ha valaki regisztrálna, akkor a reflinkem: https://sakura-traffic.com/?rid=9548
Kép
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én már jó ideje jelen vagyok itt (is) de valahogy nem igazán működött jól R4all-al (nekem) az oldal. Lehet ideje lenne megint elővenni?

Sajnos több szörf oldalamnál is azt tapasztalom hogy valami gond van a rendszerrel, értsd ez alatt azt hogy ha mondjuk van 100 kreditem az a 100 kredit összességébe nem jelenik meg a R4All statisztikámba. Nagyon kevés olyan oldal van aminél ugyanazokat, vagy közelítő számokat látok (elszámolva), a legtöbbnél sajnos elmaradnak, vagy nagyon elmaradnak a R4all statisztikában megjelenő számok. Nagy valószínűséggel a szörfoldalak rendszerében "arcbőr vastagságtól függően" be van építve számláló generátor, azaz a megtermelt kreditjeid egy bizonyos százaléka sajnos el sem jut R4All oldalig, az oldal - szerintem - lenyeli a krediteket.

Te nem tapasztalsz ilyet mikor nézed a számokat (szörfoldalaidon ill R4All statisztikában)?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Verda »

Tapasztalni én is tapasztaltam ilyet némelyik szörfoldalon a Rotate4all esetében.

A Sakura Traffic-nál jelenleg 735 megtekintést jött a Rotate4all linkemre az oldaluk szerint. Múlt héten a Rotate4all statisztikája szerint 356 valid 68 invalid, míg ezen a héten eddig 137 valid és 35 invalid forgalmam jött. Vagyis 139 megtekintés a különbség. A Rotate4all leállása alatt is pörgött a Sakura Traffic-n a linkem valamennyi ideig, vagyis akkor nem számolódtak el a megtekintések... Ha a Sakura Traffic-nál is van valami huncutkodás, akkor egyenlőre még nem vészes - legalábbis nekem.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Admin »

Na, előveszem megint, lássuk mit ad most :)

A linket elfogadta, megyek gyűjtök pár kreditet rá én is :)

Azt mondod akkor nagyságrendileg 400 klick érkezik hetente az oldaltól a PTP linkedre? Az nem is rossz tulajdonképpen! Jól értelek?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Verda »

Úgy jött annyi látogató, hogy nem ment non-stop a Sakura Traffic-ban. Volt, hogy el-el fogyott a kreditem. Nem gyűjtöttem olyan sokat (nem minden nap értem rá foglalkozni az oldallal). Szóval tudna valamennyivel több látogatót is hozni, ha folyamatosan pörögne.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Admin »

Aha, értem!

Még 1 kérdés ... az oldal szörfölése közben van valami ellenőrző oldal (x oldalanként) vagy ilyennel nem találkoztál? Mennyire lehet az oldal szörfölését hajtani, mennyire kell figyelni? Valami-t láttál, tapasztaltál szörfölés közben?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Verda »

Admin írta: 2020.01.16. 18:05 Aha, értem!

Még 1 kérdés ... az oldal szörfölése közben van valami ellenőrző oldal (x oldalanként) vagy ilyennel nem találkoztál? Mennyire lehet az oldal szörfölését hajtani, mennyire kell figyelni? Valami-t láttál, tapasztaltál szörfölés közben?
Ilyen tekintetben ugyan olyan, mint a You2Surf. Játékok vannak. Úgymond ellenőrző oldal is olyan van, mint a You2Surf-nél, hogy meg kell mondani mi volt az előzőleg megtekintett oldal neve (kb mindig ugyan az a 4 oldal után dobja be ezt), s ha eltalálod, akkor kapsz jutalmat.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: pityu »

Szoval ezzel lehet surfolni es penzt keresni mint reggen a easyhits4you-val?
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Sakura Traffic

Hozzászólás Szerző: Admin »

Lehet igen, de szerintem leginkább PTP link(ek) megjelenítésére használjuk a szörf oldalakat (legalábbis én biztos, az az elsődleges cél nálam).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég