Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Hello!

A böngészőt teljes méretűre kell állítani. Tehát nemcsak kihúzni a szélére, hanem rá kell kattintani a "Teljes méret" gombra a jobb felső sarokban, az X mellett. Ha ez megvan, akkor a nagyítás 100%-on kell, hogy legyen. Ha így sem jó, akkor talán egy másik böngészőre váltás megoldja a problémát.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Aham, igen, az is lehet amit pisti87 ír, tedd a böngésződ teljes méretűre!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Probald meg a brave bongeszot. Ismerosom vegigprobalta az osszeset a gepen, ket laptopon es egy asztali gepen is, es nem tudom miert de legvegul a bravvel sikerult neki. Hatha...
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Köszönöm rasim.

Én már feladtam, de ezt még meg próbálom.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nem tudom ismered e, ki kell kapcsolni az adblockerjet, addig nem is enged szorfolni. Fenn a cimsor vegen van egy pajzs arra katt es a csuszkaval kapcsold ki.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Azzal sem jó. Nem csinálom és kész.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Aki esetleg nem tudná: Ma éjfélig még lehet szavazni, hogy 60%-kal növeljék-e a díjszabást a PTP link hirdetésére. A Surf részénél már megemelték, de ott sokat kell szörfölni (legalább 500 oldalt) ahhoz, hogy valaki többet keressen (viszont 1250 hirdetés megtekintése esetén már $0.4-et ad naponta). A PTP-nél csak annyi lenne a hátrány, hogy a verseny részét megszüntetnék az oldalnak, tehát nem lenne több bónusz sem a surf, sem a PTP részen. De az utóbbit pl. csak néhányan tudják kihasználni, akik valahogy rengeteg hirdetést tudnak vásárolni nagyon olcsón, és így megéri. Viszont cserébe pl. a unique visit ezentúl 0.00025 $ helyett 0.0004 $-t érne. Tehát érdemes szerintem a változtatásra szavazni, mert így jobban meg fogja érni hirdetni a linket.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

A verseny részét főleg (mármint a hirdetésit) adminok nyerik, akiknek van saját ptc-je és azt telerakják rotate hirdetéssel, nekünk mezei felhasználóknak ez eleve lehetetlen bevétel, a surf verseny meg az időmilliomosok versenye volt, nagyon kicsi plusz pénzért, szóval én nagyon örülök neki, hogy ez változik.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, én is így gondolom. Pl. berakják login ad-nak (amit amúgy sem vesz meg senki), és kapnak egy csomó non-unique látogatást naponta, ami ugyanúgy számít a versenyben. Az admin is észrevette, hogy kb. ugyanazok nyernek mindig, ezért is döntött így.
Az arány elég jó, de csak 241-en szavaztak eddig, szerintem sokkal több tagnak állna érdekében, csak nem olvassák a híreket. Azt írta az admin, hogy a végső díjszabás a szavazás alapján lesz eldöntve, tehát még semmi nem 100% biztos. Egyébként nemcsak a unique-ért, hanem egészen az 5. non-unique látogatásért többet fizetne majd.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen, én is erre szavaztam :) Ez jelentős emelkedés lesz a bevételemben, a szörf viszont nem volt nekem annyira kedvező, mert nem mindig van rá időm, hogy 500 fölé menjek, és azzal meg csökkent a bevétel.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, a változás megtörtént, a napi "bevételem" kb. 30%-al nagyobb így az új szabályzat szerint ... ez csak tetszhet nekünk, nem?

Respect!!! Köszönjük!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Bitcoin kifizetésnél körülbelül mekkora fee-re kell számítani? (A pénzkikérésnél variable van írva.)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nohat tegnap kikertem, ma suspended... nem ertem, irtam ket supportot is eddig nincs valasz.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Valaszt azota sem kaptam, es kepzeljetek az oldal sem jon be... harom bongeszovel is probaltam, lehet, ip-t tiltott? :D telon siman bejon az oldal mobilnettel
Azt hiszem nagyot kell csalodnom Leventeben, eddig segitokesznek es korrektnek ismertem meg... foxyrsting tele van hasonlo kikeres utan bannolt panaszokkal.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Akkor tilt ki kikérés után, ha szerinte (vagy a programja szerint) megszegted a szabályokat. Ha nem válaszol, akkor csak új IP címmel és új fiókkal lehet újra használni.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen ezzel az a baj, hogy ismerem a szabalyokat es hulye lennek megszegni, nem ma kezdtem hasznalni az oldalt. Az a duhito hogy valami miatt ami akar valami automata csalofelismero szar ok nelkul kicsapkod embereket es mindig akkor amikor fizetni kell. Legalabb meltatna annyira hogy megmondja szerinte mit csaltam.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Üdvözletem!

Másnak sem érhető el most a rotate4all.com?
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

pisti87 írta: 2020.01.15. 10:35 Üdvözletem!

Másnak sem érhető el most a rotate4all.com?
Nálam sem érhető el.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Köszi, akkor nincs nagy baj remélhetőleg, csak a kreditjeim pazarlódnak. Le is állítom a hirdetést.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, az oldal egyenlőre elérhetetlen ... tessék addig gyűjteni a muníciókat (én azt teszem) ill. ahol lehet a hirdetési krediteket visszavenni. Reméljük estére visszaáll a rend, biztos a háttérben megy a "dolog" az oldallal.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az oldal helyreállt ... lehet küldeni a traffic-okat ismét!

Go-go-gooo
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Csak egy tipp a "többet keresni kívánóknak" ...

Ajánlott az oldal "Top Traffic" részének jóóóó és tüzetes átnyálazása, rengeteg jó lehetőség van, rengeteg olyan oldal van felsorolva, ahol, ahonnan szép forgalom generálható PTP linkünkre.

Jó sok időt elvesz majd a lista végigbogarászása, de ne sajnáljátok rá az időt, regisztráljatok és az eredmény igazolni fogja hogy megéri az időt rászánni.

Eleinte én sem gondoltam hogy rászánom azt a sok időt, de most hogy jópár oldalon túlvagyok, már bánom hogy nem hamarabb néztem ilyen tüzetesen át ezt a listát. Hatalmas segítség ez az oldal részéről felénk, usereknek, de persze az oldalnak is nyilván jó, mert tulajdonképp Ő is abból van/él hogy mi hajtjuk az oldalakat, forgalmat Neki, azaz ilyen tekintetben saját magának is segít ezzel (okos!!!).

Na, csak ez jutott eszembe, nagyon ajánlott ezen a listán végigmenni!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Es nagyon ajanlom atongeszni rendszeresen (minimum par naponta) azt a bizonyos masik listat is, ahol a black listed oldalak vannak, rendszeresen tesz be ujabbakat, akar evek ota engedelyezett stabil fizeto oldalakat is. Illetve napi szinten a talalati listan azt az oszlopot ahol a black listed talatokat jelzi. Erdekes de olyan oldalakrol is ad black listed ralalatot amik nincsenek a listan.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én úgy tudom, de nem 100% hogy ha esetleg valami átkerül blacklisted site-ok közé akkor azokat a kattintásokat nem számolja el az oldal, de bajunk nem lesz belőlle (gondolom, ennek ez lenne a normál menete szerintem).

Aham, most megnéztem a napi listát, Te az "Invalid 4" oszlopot mondod, az a Blacklisted site oszlop, végig üres nálam (hála Isten).

Mondjuk azt hozzáteszem, nagyon figyelek hogy csakis olyan oldalakat használjak ahol a krediteket NEM!!! autosurf rendszerbe szedi az ember (ez tiltott is, de több olyan oldalt is találtam a Top Traffic oldalak közt ahol autosurf, vagy az szerűen lehet krediteket szerezni. Na azokat az oldalakat egyből kivettem a saját listámból, még véletlenül se lehessen az hogy gond lehessen, erre nagy hangsúlyt helyezek!!! Csak és kizárólag PTC, GRID és manualsurf oldalakat merek használni.

Amit még tudok ajánlani, a kis oldalakat se hanyagoljátok, igaz sok kattintásokat nem hoznak, de az esetek igen nagy részében ami azokról az oldalakról jön kattintás az mind Unique, azaz a legtöbbet hozza 1 kattintásra, ami a végelszámolásnál nekünk számít. Én olyan oldalakat is használok amik a lista legvégén szerepelnek, s kapok mondjuk 5-10-15 kattintást rájuk hetente. DE, a sok kicsi a végén sokra megy, tehát nem lenézni ezeket a kis, éppen csak vegetáló oldalakat sem!

Csak tipp ... a Top Traffic oldalakat lehetne tovább is bővíteni, mondjuk heti 10 valid PTP hit-ig, hátha elő-elő jönnének még további kis oldalak, amik aztán talán ennek hatására tovább növekedhetnének (ha technikailag ez csak annyit jelent hogy az 50/hét markert lehúzzuk 10/hét markerre akkor ezt megléphetné az Admin), Neki is további (ha nem is egetverően sok) forgalmat generálna, meg mi is (én???) tovább bogarászhatnám a listát ...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Az Offers4All-t használja valaki? Eleinte úgy tűnt, hogy eléggé megéri, de már nem vagyok benne biztos. Legalábbis egy ideig elég sok volt a non-unique látogatás, bár most megint kevesebb. Illetve, eleinte több volt a R4All statisztikájában megjelenő látogatások száma kb. 10%-kal, mint amennyi kreditem fogyott. Most meg már inkább kevesebbnek tűnik. De szerintem még így is megéri: kb. 10% az invalid visit, én 100.000 kreditet vettem 28 $-ért (még többel még olcsóbb), legjobb esetben ez ugye, 40 $-t ér. De még ha 20%-ot levonok, akkor is 32 $ lesz a végére, plusz jöhetnek referralok is közben. Kb. 1600-1700 látogatást hoz naponta, tehát kb. két hónap alatt fogy el ennyi kredit.

A CashTravel sem rossz, bár ott kicsit drágább a kredit, és lassabb is. Illetve, minél több helyen hirdet valaki, annál nagyobb az esély a non-unique látogatásra. Ingyenes források közül legjobb szerintem az AdFeedz és a You2Surf. Utóbbinál lehet keresni akár 5-10 centet naponta, amit kikérni (már) nem lehet, de lehet belőle venni upgrade-et akár 1 napra is, amivel sokkal jobb a surf arány.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

You2surf is csak nemreg lett ujra jo, egy darabig azt is fekete listara tette, par hete kerult vissza. Ptc oldalakon van nehany, ahol nagyon olcso a kredit ott szoktam venni plane ha akciozzak meg jobb. Meg a rengeteg scam oldal is jo lehetoseg.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Ezt észre sem vettem. Akkor lehet, hogy ez okozott némi romlást a statisztikámban... Igen, azokat is érdemes lehet nézegetni. De pl. az Offers4All meg más hasonlók PTC oldalakról szerzik a forgalmat, tehát ezeket egyszerre használni már lehet, hogy nem éri meg. Csak persze azokon a PTC oldalakon, ahol nagyobb a forgalom, a kredit is drágább. Ezért jó az Offers4All, vagy esetleg a többi PTC offerwall.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Most már szörföléskor, és PTP link megtekintésekor is leáll a számláló, ha nem aktív az ablak. Ez azt jelenti, hogy ha pl. egy olyan oldalon hirdetem a linkemet, ahol át lehet váltani másik ablakra a hirdetés megtekintése közben (a legtöbb oldal ilyen), akkor ilyen esetben nem írja jóvá a megtekintésért járó összeget, nem is jelenik meg a megtekintés a statisztikában. Ez nem jó hír, máris lényegesen kevesebb a bevételem (igaz, nem annyival, mint amennyivel emelkedett nemrég), pedig elvileg csak 4 másodperc kell a jóváíráshoz.
Az admin így akarja növelni a hirdetők számára a hatékonyságot, ami érthető igény, de szerintem egyrészt ez nem túl jó mód erre, másrészt így egy csomó oldalon nem éri majd meg hirdetni, ahol ezt nem alkalmazzák. Ráadásul nem lehet majd nyomon követni, hogy ha pl. a felhasznált krediteknek csak X %-a jelenik meg az R4all statisztikában, akkor a többi miért nem jelent meg. (Csal az oldal, vagy nem nézték 4 másodpercig?)
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen, eszreveheto a visszaeses es az invalid is megnott nalam kicsit. Nem jo ez nekunk, neki meg nem tudom. Ha igyse ugyse nezik meg a reklamot akkor be sem toltodik vagy csak a csik nem fut vegig ami utan mi kapnank a penzt? Mert ha a reklam ugye megjelenik csak penzt nem kapunk akkor ez ingyen reklam az adminnak a mi kreditjeinkbol, amiert nem fizet.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Megjelenik a reklám, még a csík is végigmegy, de a pénzt nem írja jóvá. Az a kérdés, hogy ilyenkor vajon a hirdető felé megjelenik-e ez, mint érvényes megtekintés. Ha igen, akkor ez tényleg nem korrekt dolog. Ha meg nem, akkor a saját statisztikáját is rontani fogja ez az intézkedés.
Szerintem két dolog miatt nincs sok értelme ennek: Egyrészt megkerülhető, pl. egy másik PC használatával, másrészt szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki mást is csinál reklámnézés közben. Ha felkelti az érdeklődését a hirdetés, úgyis megnézi alaposabban, még akár be is regisztrál. Ha meg nem, akkor teljesen mindegy, hogy meddig kell kötelezően néznie. Eddig pl. lehetett egy második képernyőn is szörfölni, vagy osztott képernyőn. De ennyi pénzért nem lehet elvárni senkitől, hogy napi 2-3 óráig folyamatosan hirdetéseket nézzen, és csak arra koncentráljon. Böngésző lapot váltani nincs sok értelme 4 másodpercre, tehát mindenképpen látni fogjuk a hirdetést 4 másodpercig, legalább fél szemmel. Ez csak arra jó, hogy sok esetben pont nem telik 4 másodpercbe, hogy valaki rákattintson a captchára, és visszaváltson a másik ablakra, ezért nem íródik jóvá.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég