Szuper gyors ! emprendeworld

Mátrix rendszerek
saskojudit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.23. 09:14
Kapcsolat:

Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: saskojudit »

Az üzlet változatlan weboldallal, marketingtervvel négy éve működik dübörög Mexicóban , Közép,Dél és Latin Amerikában több millió taggal. Globálisan töltenek egy 4x7-es matrixot, Az EmprendeWorld nem az általunk megvásárolt hirdetési egységből keres. Ezt 100%-ban visszaosztja közénk azonnali jutalék formájában! Ők a megvásárolt szintekbe, és a jutalékok kifizetésekor felszámított x százalékból gazdagok. A ki és betett pénzforgalmak lebonyolításában 4 éve segít a Payza, PayPal, OkPay és a Mexicoi Aztéka Bank . Olyan is tud napi pénzt keresni,aki életében nem tudott hálózatot építeni,vagy már belefáradt!
A haladást persze lehet gyorsítani, ha 4 embert behozol.

Az oldal spanyol nyelvű,de google translate-val tudod fordítaniA linkre kattintva belépsz a kék sávban lévő "participa" feliratra . A jobb oldalt látnod kell a szponzornevem (különben ne regizz,mert elszáll a "világürbe") . A reg. kérdéseket fentröl lefele Keresztnév - Vezetéknév - anyja keresztneve(ezt hagyd üresen!!!)--ország(Hungary)---Email---felhasználónév (8 karakter min.)----majd jelszó----jelszó ismételve----a kocka kipipálása----biztonsági rajz beirása(kérj ujjat ha nem látod jól) és ----REGISTRENME a regi kész!
Ezután, fent jobbra a zöldön lépsz be : felh .név+jelszó+kric kracc ... Bejelentkezés után a bal oldali sorban fentről lefele válaszd ki a 2. szöveget (Su Perfil) lenyillik és kattints a (Detalles de su Cuenta) szövegre. Görgesd az oldalt a legaljára és ott lesz egy ilyen szöveg: Vía para recibir pagos. Ott válaszd ki a fizetési processzorod és alatta írd be az Account ID. Utána kattints bal oldalt a legelső szövegre (Tablero de Control). Belül középütt lesz egy piros Banner kinézetű keret. Erre lépve kiválasztod melyik processzorról fizetsz (2,80$) ,OkPay,vagy PayPal, a ( Payza még napokig szünetel)
http://www.emprendeworld.com/index.php?ref=67911034
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Mennyi az első havi kereset kb?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
saskojudit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.23. 09:14
Kapcsolat:

Re: Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: saskojudit »

Nem lehet meghatározni havi keresetet, a jövedelem attól függ, milyen gyorsan haladsz felfelé.Én két nap után tudtam feljebb lépni.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Mit kell csinálni a feljebb jutáshoz?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
saskojudit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.23. 09:14
Kapcsolat:

Re: Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: saskojudit »

Lehet arra várni, hogy berakjon a rendszer hozzád valakit, de gyorsabb a haladás, ha egy kicsit megdolgozol érte, és behozol négy embert.Ha ez megvan, utána csak mindig feljebb kell lépned egy szintet.Az első befizetés a saját pénzedből megy, a többi belső egyenlegből.Minél feljebb jutsz, annál többet tudsz kivenni.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Mennyi idő a feltöltődés?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
saskojudit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.23. 09:14
Kapcsolat:

Re: Szuper gyors ! emprendeworld

Hozzászólás Szerző: saskojudit »

Ha vársz a rendszerre, nem tudom, én nem vártam.Nekem, mikor 2 regisztráltam volt, rögtön feljebb léptem, mivel 4 dollárral lehet.Ez két nap után volt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég