The Teamwork Project

Mátrix rendszerek
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

The Teamwork Project

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Rátaláltam egy igen ígéretes programra
A termék itt nem letölthető anyag, hanem online hirdetési csomag (banner és szöveges hirdetésre).

Egy felhasználónak összesen 8 fiók engedélyezett azzal a feltétellel, hogy
1. az alapfiókot nem, de minden további fiókot meg kell számozni így: fioknev, fioknev02, fioknev03, ...stb.
2. minden új fiókhoz más e-mailt kell használni,
3. az így létrehozott fiókoknak lehet azonos a fizetési processzora (PayPal, Payza, STP ...stb)

2x10-es mátrixról van szó, összesen 3 program keretében.
A teljes programból összesen 1,6 millió USD kereshető meg.
Ha kihasználod, hogy legálisan 8 fiókod lehet, akkor 8x1,6 millió USD lehet a kereseted.


Használható online bankok: PayPal, Payza, Egopay, Perfect Money, SolidTrustPay, Bitcoin, Smart Money


5 USD -ral lehet kezdeni fiókonként, de ezt nem egyszerre, hanem fokozatosan lehet felépíteni.
A következő szint megvásárlásának feltétele, hogy az adott fiókhoz min. 2 szponzorált legyen, aki nem nem te vagy, tehát nem klónfiók.

A rendszer 2013. novemberében indult, és hosszú távra terveznek. A weboldal és a teljes felépítés nagyon profi.

Kötelezettség: a kapott pénzről az e-mailedbe kapsz tájékoztatást, ezt legkésőbb 24 órán belül vissza kell igazolnod. Vagyis, állandó figyelemmel kell kísérni minden beregisztrált e-mail fiókot.


Az oldalon találsz ábrákat a mátrixokról és az elérhető jövedelemről.
A rendszer nyilvánosan mutatja a tagokat, a kifizetéseket, azaz a valós statisztikáit.

Szerintem érdemes vele foglalkozni, ezért regisztráltam.
Velem tartasz?

Regisztrációs linkem:
http://theteamworkproject.org?ref=papatomi
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég