korlátozás feloldása

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: macskalady »

A számlámon lévő összeggel nem tudok semmit kezdeni, mert mindig azt az üzenetet kapom, hogy "a számla hozzáférés korlátozott". Mit lehet tenni?
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: feerke »

add hozzá a bankkártyád vagy lehet a személyi másolatot kérik
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Ez érdekes, mert a másik PP számlán abszolút nem kértek semmit, azért köszönöm, megpróbálom.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

A PayPal véletlenszerűen vizsgálja a fiókokat,s akiknek nincs Verifikáltatva,annak felfüggeszti a fiókját.
Én is így jártam.
Ekkor végig kell menni egy "változtatási" procedúrán,melyen jelszót,s egyéb adatokat kell változtatni,továbbá hozzá kell adni a bankszámlát.
Érdemes egyébként mindenkinek verifikáltatni,nem tart semmibe,400FT-ot vesz le a bankszámláról,de azt 2 napon belül áthelyezi a PayPal számlára.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: bings »

Sziasztok!
Légyszíves segítsetek!
Én is csináltam egy második számlát és nekem is korlátozták a fiókomat
Az ok a köv:
Kép

Mindent megcsináltam,ahogy kell,élesítettem a bankkártyámat is
Kép

És csak ezt a hibaüzenetet kapom:

Kép


Ha lent a Resolve-t nyomom az írja,hogy:
This system is unavailable at this time. Please try again later.

Mi lehet a baj?
Kérlek segítsetek!
Előre is köszönöm!!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: Golo »

Nekem is letiltották, de amint vettem Payza-val $10-ért egy VCC-t, fel tudtam oldani a letiltást!
karkus
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.04.17. 02:31
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: karkus »

Sziasztok!!
Legyszives segítsetek!
Hetek óta próbálok rendelni ebayrol paypal fizetéssel es folyamatosan ezt a hiba üzenetet kapom.
Előre is köszönöm!!
Csatolmányok
image.jpg
image.jpg (90.61 KiB) Megtekintve 18872 alkalommal
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: feerke »

Sajnálattal közlik hogy a számlád korlátozva van. Jelentkezz be és add meg nekik amit kérnek. Gondolom bankszámlaszám, vagy bankkártya esetleg személyi másolat kell nekik.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na tegnap engem is limitáltak. Fogalmam sincs hogy miért! Évek óta hitelesítve van minden. :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: patrasz »

4 nap alatt nem történt semmi! Belépni csak úgy tudok hogy rögtön jelszót meg biztonsági kérdéseket kell változtatnom. Disputot nem látok ellenem, nincs vitás ügy nyitva. Nem értem. a Resolution Centernél 3 lépés van amit meg kell csinálnom (bankkártya, jelszó, biztonsági kérdés megint) ha ezeket megcsinálom akkor sem változik a státusz. :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na kezd elegem lenni a paypalból. Megvan vagy 12-15 éve, de ilyen semmi ügyfélszolgálatot ami itt működik az katasztrófa. Felhívom őket, vagyis egy angolul jobban tudó emberke (160Ft/perc-Írország) a napokban, ha nem jutunk dűlőre, akkor befejezem az összes oldalamat, így nincs értelme.
kjtamas
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.21. 08:25
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: kjtamas »

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, a paypal accountomat korlátozták. Tegnap küldtek rá nekem egy kisebb összeget és nem tudok hozzáférni.

Ezt írja:
PayPal is constantly working to ensure security by regularly screening the accounts in our system. We recently reviewed your account, and we need more information to help us provide you with secure service. Until we can collect this information, your access to sensitive account features will be limited. We would like to restore your access as soon as possible, and we apologize for the inconvenience.

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

Oct 20, 2014: We need some more information about some of your recent sales.

(Your case ID for this reason is PP-003-480-464-188.)

Olvastam, hogy valami Payza-val venni lehet VCC-t és fel lehet oldani a letiltást, ez mi és hogyan működik?

Segítsetek, mert nagyon fontos lenne! Köszönöm előre is!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

EMS-en azt ajánlják e-mailezés helyett - nyílván,ha kért dokumentumok feltöltésre kerülnek - fel kell hívni őket ,akkor gyorsan megoldódik. Állítólag nemcsak angolul,hanem anyanyelveden is lehet velük beszélni,legalábbis páran ezt írták.

http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 960.0.html
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Sziasztok! Van itt még Valaki, Aki esetleg tudna segíteni? Novemberben zárolták a Paypal számlámat, rajtalévő 17.700,- forinttal együtt arra hivatkozva, hogy túlléptem a limitet és a pénzmosási törvények miatt ki kell vizsgálni! Legalábbis ahogy a fordításban értelmezhető! Egyik munkámért 1300,- Ft helyett tévesen 1300,- Eurót küldtek, amihez hozzányúltam, de vissza is került a pénz jogos tulajdonosához! Ez az összeg volt a ludas abban, hogy korlátoztak! Ha bemegyek a resolution centerbe irja, hogy töltsem ki lépésenként, amit kérnek, de amikor rámegyek, semmit nem enged csinálni! Sem limitet változtatni, semmi egyebet! A limitnél a sorban jön az, hogy "Várok válaszodra", de ott sem enged semmit írni! Csak a végén rákattintottam és megköszönte az adatokat/amit nem is írtam sehova/. Azóta is zárolva van! Bemásolom ide, hátha valaki tud segíteni! Nagyon megköszönném! Nemrég Ellenőriztük fiókját, és további információra van szükségünk a dolgára, hogy lehetővé teszi számunkra, hogy folyamatos szolgáltatást. Amíg tudjuk gyűjteni az információkat, a hozzáférést az érzékeny fiókfunkciókat korlátozott lesz. Szeretnénk visszaállítani a hozzáférést a lehető leghamarabb. Elnézését kérjük a kellemetlenségért.

Miért van a fiókhoz való hozzáférés korlátozott?

Az fiókhozzáférése korlátozott, a következő ok (ok):

November 21, 2016: Megkaptad € 2500 vagy több teljes kifizetések a PayPal számla ebben a naptári évben. PayPal törvény írja elő, hogy megfeleljenek az Európai Unió pénzmosás elleni szabályozás információkat gyűjt az ügyfelek, amikor eléri ezt a határt. Amíg meg nem ad a szükséges információk fiókja korlátozott lesz. Ön nem lesz képes küldeni vagy visszavonja a pénzt a PayPal, de akkor is képes a kifizetések fogadására. Kérjük, látogasson el a Resolution Centre további információt, hogy mit kell tennie. Ha PayPal korlátozza egy fiókot, a források lehet tartani, amíg meggyőződtünk róla, az azonosítás, mint egy felhasználói megállapodást.

(Az eset ID emiatt PP-005-062-157-703.)

Hogyan érhetem el, hogy figyelembe hozzáférés helyreáll?
Ez általában elég könnyű vigyázni a dolgok, mint ez. Az idő nagy részében, csak kell még egy kis információt a számla vagy a legújabb tranzakciókat.

Hogy segítsen nekünk ezt, és hogy megtudja, mit lehet és mit nem lehet csinálni a számla, amíg a probléma megoldódott, megy a Resolution Center .

Meg fogjuk vizsgálni az Ön által megadott adatokat és e-mailben, ha további részletekre van szükségünk, vagy ha a számla vissza a normális.

Ha elvégezte az összes lista elemeket, az ügy felül kell vizsgálni az egyik Fiókszakértők. Küldünk Önnek egy e-mailt a felülvizsgálat eredményének.


Aztán a resolution centerben meg ez állt:

Kezdje a korlátozás felülvizsgálatát
Dátum Limited Kötelező válasz Állapot Akció
November 21, 2016 Lift határok EU előírások megkövetelik PayPal gyűjteni, vagy erősítse meg bizonyos fiók adatait. Várok a válaszodra Elhatározás
Lifthatárokra sem engedett rámenni, "várom a válaszát"-ra sem, és végül az "Elhatározás"-ra rá tudtam kattintani, ott köszönte meg az adatok tájékoztatását a hülye! De november óta mindig ez a levél vár és nem tudok a pénzemhez hozzáférni!
fonszi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.01.27. 13:16
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: fonszi »

Sziasztok!

Ugyanez a problémám, korlátozták a fiókomat december 6-án. Minden dokumentumot feltöltöttem, amit kértek, a resolution centerben rákattintok a resolve-ra, kiírja, hogy confirm your credit card. rányomok az oké-ra... és kihoz egy oldalt, ahol látszik az egyenlegem, bal oldalon zöld pipa van az összes konfirmálandó résznél, kivéve a credit cardnal... viszont az én credit cardom már konfirmálva van, szóval nem értem mit tudnék még tenni. Minden nap írok nekik e-mailt, de csak automatikus válasz jön vissza, ami teljesen haszontalan.

Valaki tudna segíteni?

köszi, fonszi
frencsy írta:Sziasztok! Van itt még Valaki, Aki esetleg tudna segíteni? Novemberben zárolták a Paypal számlámat, rajtalévő 17.700,- forinttal együtt arra hivatkozva, hogy túlléptem a limitet és a pénzmosási törvények miatt ki kell vizsgálni! Legalábbis ahogy a fordításban értelmezhető! Egyik munkámért 1300,- Ft helyett tévesen 1300,- Eurót küldtek, amihez hozzányúltam, de vissza is került a pénz jogos tulajdonosához! Ez az összeg volt a ludas abban, hogy korlátoztak! Ha bemegyek a resolution centerbe irja, hogy töltsem ki lépésenként, amit kérnek, de amikor rámegyek, semmit nem enged csinálni! Sem limitet változtatni, semmi egyebet! A limitnél a sorban jön az, hogy "Várok válaszodra", de ott sem enged semmit írni! Csak a végén rákattintottam és megköszönte az adatokat/amit nem is írtam sehova/. Azóta is zárolva van! Bemásolom ide, hátha valaki tud segíteni! Nagyon megköszönném! Nemrég Ellenőriztük fiókját, és további információra van szükségünk a dolgára, hogy lehetővé teszi számunkra, hogy folyamatos szolgáltatást. Amíg tudjuk gyűjteni az információkat, a hozzáférést az érzékeny fiókfunkciókat korlátozott lesz. Szeretnénk visszaállítani a hozzáférést a lehető leghamarabb. Elnézését kérjük a kellemetlenségért.

Miért van a fiókhoz való hozzáférés korlátozott?

Az fiókhozzáférése korlátozott, a következő ok (ok):

November 21, 2016: Megkaptad € 2500 vagy több teljes kifizetések a PayPal számla ebben a naptári évben. PayPal törvény írja elő, hogy megfeleljenek az Európai Unió pénzmosás elleni szabályozás információkat gyűjt az ügyfelek, amikor eléri ezt a határt. Amíg meg nem ad a szükséges információk fiókja korlátozott lesz. Ön nem lesz képes küldeni vagy visszavonja a pénzt a PayPal, de akkor is képes a kifizetések fogadására. Kérjük, látogasson el a Resolution Centre további információt, hogy mit kell tennie. Ha PayPal korlátozza egy fiókot, a források lehet tartani, amíg meggyőződtünk róla, az azonosítás, mint egy felhasználói megállapodást.

(Az eset ID emiatt PP-005-062-157-703.)

Hogyan érhetem el, hogy figyelembe hozzáférés helyreáll?
Ez általában elég könnyű vigyázni a dolgok, mint ez. Az idő nagy részében, csak kell még egy kis információt a számla vagy a legújabb tranzakciókat.

Hogy segítsen nekünk ezt, és hogy megtudja, mit lehet és mit nem lehet csinálni a számla, amíg a probléma megoldódott, megy a Resolution Center .

Meg fogjuk vizsgálni az Ön által megadott adatokat és e-mailben, ha további részletekre van szükségünk, vagy ha a számla vissza a normális.

Ha elvégezte az összes lista elemeket, az ügy felül kell vizsgálni az egyik Fiókszakértők. Küldünk Önnek egy e-mailt a felülvizsgálat eredményének.


Aztán a resolution centerben meg ez állt:

Kezdje a korlátozás felülvizsgálatát
Dátum Limited Kötelező válasz Állapot Akció
November 21, 2016 Lift határok EU előírások megkövetelik PayPal gyűjteni, vagy erősítse meg bizonyos fiók adatait. Várok a válaszodra Elhatározás
Lifthatárokra sem engedett rámenni, "várom a válaszát"-ra sem, és végül az "Elhatározás"-ra rá tudtam kattintani, ott köszönte meg az adatok tájékoztatását a hülye! De november óta mindig ez a levél vár és nem tudok a pénzemhez hozzáférni!
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Ne idézz előtted hozzászólót, felesleges.

Ha nincs ott pipa akkor biztos nem fogadták el a kártyádat. Azt a részt kell akkor megnézni újra. A paypal név azonos legyen a kártya tulajdonossal, fontos.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

patrasz írta:Na kezd elegem lenni a paypalból. Megvan vagy 12-15 éve, de ilyen semmi ügyfélszolgálatot ami itt működik az katasztrófa. Felhívom őket, vagyis egy angolul jobban tudó emberke (160Ft/perc-Írország) a napokban, ha nem jutunk dűlőre, akkor befejezem az összes oldalamat, így nincs értelme.
Szióka, én két hónapja xarakodok velük! Amikor korlátoztak, onnantól nem is kértem Paypal-ra ki pénzt, inkább váltottam Skryll-re! Igaz minden tranzakciónál levesz 1700,- forintot, de legalább megkapom a pénzemet! Ahogy itt látom, elég sokunkat korlátoztak! Nekem az a gyanúm, hogy azokkal csinálják meg, akik nem igazán értenek a nyelvükön, és így szépen bezsebelhetik a kis pénzünket! Nekem pl. semmire nem is enged kattintani, mindenem ki van pipálva, elvileg nem is kér semmit, mégis próbáltuk feltölteni a személyimet, de nem fogadta el! Mintha az lenne a céljuk, hogy ne is tudjunk semmit intézni...erre utal az is, hogy nem lehet továbbjutni ennél a redvás ügyfélszolgálatnál, minden levél ott akad el és csak a sablon dumájukkal jönnek! Nekem azt irja, ki kell vizsgálni, csak tudnám mi a jó anyját vizsgálgat, amikor megadtuk a nyitvatartás tulajának a paypal emailjét, nevét/természetesen Ő küldte el nekem, hogy keressék meg/, de azóta sem keresték! Ugyanakkor le van írva valahol a fiókomban, hogy jött ez a nagy összegű utalás a nyitvatartástól májusban, és vissza is lett küldve! Telefonálni tuti nem fogok, mert szerintem ott is csak kapcsolgatnának jobbra-balra, hadd menjen a lóvém! Ha egyszer ki tudom venni a pénzemet, többet nem lesz paypalom az tuti!
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

A Paypal egyre szarabb. Nekem full verifikált fiókom van, bankszámla, bankkártya hozzárendelve, lakcímigazolás, bankszámlakivonat, közüzemiszámla, útlevél feltöltve, telefon leellenőrízve. Minden ki van pipálva zöldel, 100%-ot jelez, és limitált a fiók. figyelmeztetéssel fogad. Ok, megyek a "megoldásközpontba" aminek az elnevezése nem utal a valós funkcióra, mert megoldani semmit sem lehet. Ott fogad a sok zöld pipa, és a gomb, hogy katt ide, aztán minden jó lesz. Rákattintok, kiírja, hogy pár munkanap türelem. Na ez megy több mint egy hónapja. Ügyfélszolgálat nem reagál.
Pénzkivétel siralmas, 1-3 nap várakozás, mielőtt elindul a pénz, persze csak az én biztonságom érdekében. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nekem nem jön át, az "elsősorban, ez neked jó" üzenetük. Arról nem is beszélve, hogy nem egy ismerősömnek ezer eurók ragadtak bent röpke 180 napra, mert ők úgy gondolták, hogy valami illegálisat tett. Bizonyítási lehetőség persze nincs, mert ha egyszer zárolták, akkor a jóisten sem oldja azt fel. Félek paypalon tartani pár 10 eurónál többet, és másnak sem ajánlom.

Egyébként pont az ellenőrzött fiókokkal van több gond. Ha csak csináltok egy "eldobhatós fiókot", az normálisan működik. Arról lehet úgy küldeni, hogy a másik oldal azonnal megkapja, míg ellenőrzött fiókból egy nap az utalás. Már a karakószörcsögi takarékszövetkezet is gyorsabb a paypalnál.

A skrill viszont megy flottul. Jó, kell egy picivel több tranzakciós díjat fizetni, de legalább működik. És van kártyájuk, amit a paypal nem véletlenül nem biztosít. Egyszerűen nem akarják, hogy túl könnyen kimenjen a rendszerből a pénz.

A paypal egy szívás, én kényszerből használom, de vicces, hogy bitcoinból adott esetben hamarább lesz kenyér és tej, mint a paypal egyenlegből.
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szia Tenerifemedia! :) Én nem használom vásárlásra, csak a munkámért járó pénzek jönnek most már a skryll-re! Ez az "eldobható"fiók ezért nem is jó nekem, bár pár éve volt egyszer! :) Egyébként a paypalon nekem is minden ki van pipálva és hozzáadva. Jópár éve használtam, eddig még semmi gondom nem volt velük, hát most annál inkább!
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

Szia Frencsy, ezzel pontosan ugyan így vagyok én is. Amíg volt egy csatornám, ahol gond nélkül át tudtam váltani a paypalomat rendes pénzre, addig csak eldobhatós fiókjaim voltak, de ez a csatorna megszűnt, pont amiatt, hogy párezer eurót lefoglalt a nagytestvér fél évre. Azóta hallani sem akar paypalról az "emberem". Ezután áttértem a hivatalos, verifikált fiókra, azóta kezdődtek a problémák. Én is a munkadíjakat kapom paypalra, a gondom csak az, hogy az ügyfeleimet nem tudom rábeszélni a skrillre, a legtöbbjük éppen hogy a paypalról hallott. A skrillt nem ismerik, csak európában van elterjedve ahogy érzékelem.
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szia Tenerifemedia! :) Szerintem keményíts be és közöld az ügyfelekkel, hogy ezután csak skryllre tudsz fizetni! Akkor kénytelenek váltani, hiszen szükségük van a pénzre nekik is! Nekem meg most sajna a rehabom mellett csak a nyitvatartás24 van, de minden kifizetéskor írják, hogy csak paypalra és primerára fognak utalni! Holott pont az ő téves utalásuk miatt lett ez a problémám! Át akartam menni a paypalon üzletibe, erre írták, hogy nincs bevételem annyi! Hát semennyi november óta! Ki az a marha, aki még oda kér pénzt, ha nem tudja kivenni onnan??
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

Hogy valami jót is mondjak a Paypalról, ma próbaképpen újra ráírtam az ügyfélszolgálatra, és fél órán belül levették a limit korlátozást. Ha mindig így működne, akkor nem lenne gond.
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Na legalább Neked sikerült! :)
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

Alapvetően az volt a gond, hogy amikor feltöltöttem a banki kivonatot, akkor szóltak, hogy nem egyforma a lakcím. Azonos volt, csak az utcanév másképpen volt rövidfítve. Aztán kérték hogy javítsam ki, átírtam, elfogadták az igazolást, de nem érvényesítették. Ma jött a konfirmáció, hogy megváltoztattam a lakcímet, közben ez valamikor novemberben történt.
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Nemsemmi! Az én ügyemben szerintem már sosem fognak intézkedni...
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

Zaklatni kell őket, talán éppen csak azon múlik, milyen ügyfélszolgálatost talál meg a levél éppen
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: korlátozás feloldása

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Az exfőnököm tud angolul, azt mondta ma délután belenéz és ha kell, megírja nekik a levelet! Majd ha minden rendben, ráérek jelszót változtatni, de Tőle nem félek, hiszen bizalmi állása van, nem hinném, hogy ilyenért kockáztatná!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég