Hunbux - vége

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Miért vagytok abban olyan biztosak ,hogy Putz volt a tulaj, lehetett csak irányító is aki szépen keverte a szálakat .
Bankszámlája ahova mentek a pénzek, attól még a cég nem biztos , hogy az ő nevén volt, na ezen lehet gondolkodni egy csöppet. ;)
Elvileg 2009-ben amikor átvette a Hunbuxot (de csak elvileg ) akkor körözési listán volt .
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

dolcebaby írta:Sziasztok!Amikor megtudtam,hogy nincs tovább az oldal megmondom őszintén lehűltem egy kicsit.
Mivel nekem is bennt maradt majd 2500-3000 $ om megmondom őszintén nagyon bosszant a dolog.
Főleg azért mert ha februárban meghalt akkor miért húzták még áprilisig a dolgot,mert minnél többet ki lehessen szedni az emberekből.Nekem az egész akkor lett gyanús amikor már 3 napja nem lehetett belépni az oldalra,írtam emailt de erre természetesen senki nem válaszolt.
Szerintem viszont valamit akkor is lehetne tenni ugyanis a befizetések többségét én személy szerint paypalra fizettem Putz László nevére és a megjegyzésben mindig bele van írva hogy mire.PL:mini csomag,kifizetési limit...stb
Az is igaz hogy 2 éve nem kaptam meg az akkori szuper csomagot sem amikor rákérdeztem akkor az a válasz jött vissza hoy először azokat fizetik ki akik segítenek...
De nekem pl megvan az összes levelezésem a hunbuxal.
dolcebaby mint az oldalon
Valahova a befizetett pénzek eltűntek. Nem hiszem, hogy az összeset fölélték.
Ezért kellene, hogy a hatóság nyomozón az ügyben. Mert nekik joguk van kikérni a Magyar banktól az adatokat.
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

babos77 írta:Miért vagytok abban olyan biztosak ,hogy Putz volt a tulaj, lehetett csak irányító is aki szépen keverte a szálakat .
Bankszámlája ahova mentek a pénzek, attól még a cég nem biztos , hogy az ő nevén volt, na ezen lehet gondolkodni egy csöppet. ;)
Elvileg 2009-ben amikor átvette a Hunbuxot (de csak elvileg ) akkor körözési listán volt .
Angol adatok alapján a HunBux a jelenlegi formájában 2012 júliusában alakult !!!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: idlig »

Sose voltam benne ebben az oldalban, szóval csak egy sima kérdés: valakinek meg van az Általános Felhasználói Szerződés a Hunbuxról? Ezt ugyanis gyakorlatilag senki nem olvassa el soha, viszont a regisztrációval elfogadtátok. Nem vagyok jogász, de gondolom azért releváns, hogy miket is tartalmazott. Az oldal ugye már nem elérhető, de elképzelhető, hogy valakinek le van mentve. Talán ezzel kellene kezdeni.
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

idlig írta:Sose voltam benne ebben az oldalban, szóval csak egy sima kérdés: valakinek meg van az Általános Felhasználói Szerződés a Hunbuxról? Ezt ugyanis gyakorlatilag senki nem olvassa el soha, viszont a regisztrációval elfogadtátok. Nem vagyok jogász, de gondolom azért releváns, hogy miket is tartalmazott. Az oldal ugye már nem elérhető, de elképzelhető, hogy valakinek le van mentve. Talán ezzel kellene kezdeni.
Úgy tudom, hogy az ÁSZF elfogadás után is többször egyoldalúan módosítva lett.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: idlig »

fcseh írta:
idlig írta:Sose voltam benne ebben az oldalban, szóval csak egy sima kérdés: valakinek meg van az Általános Felhasználói Szerződés a Hunbuxról? Ezt ugyanis gyakorlatilag senki nem olvassa el soha, viszont a regisztrációval elfogadtátok. Nem vagyok jogász, de gondolom azért releváns, hogy miket is tartalmazott. Az oldal ugye már nem elérhető, de elképzelhető, hogy valakinek le van mentve. Talán ezzel kellene kezdeni.
Úgy tudom, hogy az ÁSZF elfogadás után is többször egyoldalúan módosítva lett.
Igen, és ez általában bele is van foglalva, hogy megtehetik (lásd nagyobb PTC oldalak).
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Szabályzat

Bevezető
Weboldalunk egy automata weboldal hirdető rendszer, a reklám bevételeinkből partnereink weboldalainak látogatásáért tagságoknak megfelelően, eltérő jutalékot fizetünk ki.
A jutalékok kifizetési határideje a hirdető,és egyéb partnereink kifizetési szokásainak,és a teljesitési határidőkhöz igazodik! (8-90 Munkanap) A befizetett hirdetések összegéből, a kifizetendő alapot elkülönítjük.Minden felhasználó szabad akaratából és saját felelősségére dönti el hogy ingyenes tagságot, vagy fizetős státuszt választ. Honlapunk fizetős státuszokért, a szabályzatban feltüntetett szolgáltatásokat biztosítja.
A létrejövő vásárlással a felhasználó tudomásul veszi a szabályzatban foglaltakat,egyben szerződéses partnerré lép elő a megvásárolt szolgáltatás lejáratának napjáig.



1. REGISZTRÁCIÓ
1.1 Egy Ip címről csak egy regisztráció engedélyezett!
1.2 Belépési adataidra gondosan ügyelj. Amennyiben rajtad kívülálló személy visszaél vele a Hunbux hirdetőrendszer felelősséget nem vállal.
1.3 Csak valós adatok alapján történt regisztráció érvényes.
1.4 Inaktív tagokat 30 nap után törlünk.


2. REFERENSEK
2.1 Ajánló linkeddel szervezhetsz magad alá tagokat (Direkt referens)
2.2 Lehetőséged van direkt referenseidnek tagságot ajándékozni.
2.3 Lehetőséged van direkt referenseiddel a kapcsolatot felvenni belső levelező rendszerünkön belül. A referens panasszal élhet ajánlójára inkorrekt viselkedés esetén.
2.4 A belső üzenetekben más PTC, pénzkereseti, hálózatépítési oldalak ajánlása, belinkelése azonnali kitiltással jár.
2.5 A bérelt referensek napi látogatását 70- 85%-ban garantáljuk
2.6 Az inaktív referenseket havonta 1 alkalommal töröljük!


Tagságok részletezése
Standard Club Prémium Extra Global Global+
Saját kattintás $0.0005 $0.0008 $0.002 $0.0025 $0.005 $0.015
Referens kattintás $0.0002 $0.0004 $0.0008 $0.0009 $0.001 $0.0012
Direkt referens limit 15 30 500 800 9999 9999
Bérelt referens limit 30 100 250 600 3000 6000
Max kifiz. / alkalom $10.00 $15.00 $20.00 $35.00 $50.00 $50.00
Várakozás 2 kifizetés között
20 nap 15 nap 10 nap 5 nap 5 nap 5 nap
Kifizetési minumok minden tagságnál
Első: $1.00, Második: $3.00, Harmadik: $5.00, Minden további: $7.00


3. KIFIZETÉS
3.1 TESZT2013 kifizetés jelentése,amikor a felhasználó nagyobb összegű kikérést TESZT2013 jelzéssel 2-4 részletben kap meg ami lényegében meggyorsítja a kifizetése teljesítését
3.2 Minden felhasználó a legelső kikérését 5 USD alatt 3 munka nap alatt kapja meg!
3.3 Az el nem fogadott PayPal kifizetést nem áll módunkban újra teljesíteni.
3.4 A kifizetés igénylése előtt a felhasználóknak kell gondoskodnia a kikérésnél utalásra bejelölt e-számla (Paypal, Payza) érvényesítéséről is és az utalásunk érkeztetéséről (elfogadásáról) is. Nem megfelelően megadott adat esetén az elküldött kifizetésért felelősséget nem vállalunk.
3.5 Kifizetés előtt a standard tagok látogatásait , visszamenőleg szigorúan ellenőrizzük!
3.6 Banki átutalással a kifizetést csak 15 $-tól igényelheted!
3.7 Kifizetés 10 $ alatt 5-15 banki munkanap.
3.8 Kifizetés 10 $ felett 10-30 banki munkanap.
3.9 Kifizetés 70 $ felett 30-60 banki munkanap.
3.10 Maximum kikérési limited függ a tagsági státuszodtól. ( Lásd: Tagsági táblázat )
3.11 Két kikérés között a tagsági táblázatban feltüntetett munkanapnak kell eltelni.
3.12 A kifizetési határidőktől technikai probléma vagy kivételesen indokolt esetben 40 munkanappal eltérhetünk!
3.13 Nem kerül kifizetésre az a felhasználó aki csalással ,vagy robot programmal, nem az előírásoknak megfelelően látogatja az oldal hirdetéseit!
3.14 Első kikérési minimum 1$. Második 3$, harmadik 5$ negyedik 10$ az ötödik kikéréstől további limit nincs!


4. VÁSÁRLÁS
4.1 Vásárolhatsz Paypal ,Payza, EgoPay, SolidTrustPay számláról, vagy Banki átutalással.
4.2 Számlaigényedet a vásárlás után , Tárgy: számlakérés emailben kell jelezned ügyfélszolgálatunkon pontos számlázási adatok megadásával.
4.3 Ha a vásárlás technikai okok miatt nem teljesül automatikusan ,kérjük azonnal jelezd ügyfélszolgálatunknál,akár telefonon.
4.4 A vásárolt tételek nem visszatérithetőek!


5. HIRDETÉSEK
5.1 A hunbux.eu csaló,és felnőtt tartalmú weboldalakat nem hirdet! Ha ilyenről szerzünk tudomást, a hirdetést azonnal töröljük,a hirdetés díját vissza nem térítjük. A hirdetések tartalmáért a hirdetés feladója a felelős, hirdető rendszerünk nem vállal ebben garanciát.
5.2 Rosszul vagy tévesen feladott hirdetést nem áll módunkban javítani!
5.3 A hirdetés látogatása után 10 mp áll rendelkezésre,hogy OK klikkezéssel elfogadd a jutalékot ha ezt elmulasztod az a hirdetés nem szabályos megtekintésének minősül ,és újra meg kell nézned!
5.4 Ha egy adott napon nem látogatod meg az oldal hirdetéseit, akkor az aznapi jutalékod referenseid után nem kapod meg!
5.5 A hunbux.eu fenntartja azt a jogot , hogy a meglévő tagjai és hirdetői védelmében 15-30 napra bezárja a regisztrációt és oda csak meghívásos alapon engedélyezi újabb tagok belépését! Ilyen esetben a meghívásra elsősorban csak klub, és prémium tagok jogosultak! A hunbux.eu ezzel az esetleges intézkedéssel szavatolja, a meglévő tagoknak hosszútávon azt a lehetőséget,hogy a napi átlag látogatási lehetőségek meglegyenek! Az ilyen jellegű intézkedés biztosítja a meglévő tagjaink számára a pontos kifizetéseket! Hirdetőink számára pedig a vállalt mennyiségben, hatékony és eredményes hirdetés teljesítését!
5.6 A Bonus hirdetések után nem jár referens jutalék.


6. FÓRUM
6.1 Tagjaink számára a Magyar,és Angol nyelvű nyilvános,a nem regisztrált látogatók számára is látható fórumot tart fent.
6.2 A fórumban kell a hozzászólás témájának megfelelő belépést kiválasztani. A nem megfelelő helyre vagy etikátlan stílusban írt kérdéseket, kommenteket töröljük.
6.3 A Payment Fórumon kötelező a kifizetési bizonylat lényegi részének bemásolása 15 napon belül, a nem publikus, és a személyi adatok kitakarásával! Reklámot tartalmazó képfeltöltés alkalmazása tilos. A kifizetési bizonylat bemásolásának elmaradása esetén a követező kifizetést nem igényelheted.
6.4 A PTC hírek fórumban minden hozzászólásnak tartalmaznia kell, melyik ptc oldalról van szó, itt adtunk helyet a ptc ajánlatainknak is.
6.5 Magyar Hunbux fórum a hunbux tagok közösségének általános és naprakész információ egyik forrása.A tagok útbaigazítással és kérdésekre adott válaszokkal segítik egymást.
6.6 A fórumon TILOS a reklámozás, a burkolt reklám, a trágár, obszcén, beszéd, a faji, illetve nemi hovatartozás megkülönböztetése A hunbux.eu weboldalainak és munkatársainak nyilvános szidalmazása, sértegetése! Ennek megszegése kifizetés nélküli azonnali kitiltással jár!
6.7 A fórumon és a belső postában kötelező az etikett betartása. Az első figyelmeztetés után, súlyosabb esetben azonnali kitiltás jár!
6.8 Amennyiben egyéb nyelven működő fórumra is igény van azt,az ügyfél szolgálatnak kell jelezni indokolt esetben megvalósítjuk!
6.9
Új hozzászólást csak 200 reklámmegtekintés után írhatsz.



7. FACEBOOK LIKE
7.1 A hunbux rendszeren lehetőséged van a weboldalak napi látogatása mellett facebook 'lájkolással' további jutalék elérésére.
7.2 A 'lájkolásért' referensed után nem kapsz jutalékot ez egy egyedi felhasználói jutalékszerzési lehetőség!
7.3 1 LIKE = 0.01 $ mely automatikusan jóváíródik egyenlegedhez.
7.4 Ebben a menüpontban 1 hirdetés csak egy alkalommal 'lájkolható' akkor is a visszatérő hirdetőről van szó.


8. INFORMÁCIÓK
8.1 A kifizetési limitek,időpontok és minden hunbux.eu-hoz kapcsolódó általános szabály megfelel a főoldalon kiírtaknak!
8.2 Aki csal,robot programot használ, vagy bármilyen tisztességtelen eszközzel kárt okoz a, Hunbuxnak azt azonnal kitiltjuk,számlaegyenlegét nullázzuk!
8.3 Egy nap egy felhasználótól csak egy emailt tudunk fogadni.
8.4 Ügyfélszolgálatunk csak konkrét kérésre, pontos adatok alapján intézkedik.
8.5 Egyéni tájékozatlanságból adódó megkeresésekre nem reagálunk.
8.6 Napi szintű tájékoztatás a fórumokban, és a Hírek menüpontban.
8.6 A hunbux.eu. által kifizetett jutalék személyi jövedelem adó köteles. A felhasználók önbevallásuk alapján, egyéni felelősségükre adóznak.


9. DUPLÁZÓ JÁTÉK
9.1 Naponta egy alkalommal egyenleged egy részét minimum: 0,20 USD maximum 3 USD megduplázhatod.
9.2 A kockázat vállalás mértéke kizárólag a felhasználó felelőssége,az egyenlegből feltett összeget veszteség esetén vissza nem térítjük.
9.3 Minden 4. felhasználó nyer.
9.4 A hunbux.eu hirdető rendszer az első Magyar PTC, Mely 2009.05.01.-től Kezdte meg működését. Kiemelt Partnereinkkel kötött megállapodásaink,és társoldalaink, együttműködésének köszönhetően.
9.5 Felhasználóinknak a Kifizetéseket 2015 március 01-ig szavatoljuk.

*********************************************************************************

A hunbux.eu hirdető rendszer az első Magyar PTC, Mely 2009.05.01.-től Kezdte meg működését. Kiemelt Partnereinkkel kötött megállapodásaink,és társoldalaink, együttműködésének köszönhetően.

Felhasználóinknak a Kifizetéseket 2015 március 01-ig szavatoljuk.
Tulajdonos: Putz László
Működtető: Hunbux Marketing LTD. (Cégjegyzékszám: 08145907)

Az SMS szolgáltatást A InFo-Tech 2006 Bt. 5200 Törökszentmiklós Almásy út 29 biztosítja
Kérdéseiddel,észrevételeiddel kapcsolatban látogasd a fórumot. Ha panaszod vagy sérelmed van. Tárgy: Panasz megjelöléssel fordulj E-mailben ügyfélszolgálatunkhoz hunbux.click@gmail.com
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

De messze nem biztos, hogy ez az utolsó ami életben volt, de nekem most csak ez van meg...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Zoli szerintem hagyd, semmi értelme
ChatMagus, aki itt bárkinél többet tud a dologról, elmondta a lényeget.
Nem tudják, vagy nem akarják megérteni
Inkább szélmalomharcot folytatnak úgy, hogy még szélmalom sincs...... :)
De én pontosan megjósolom a folytatást, páran pörögnek még a dolgon egy ideig, mindenféle konkrét lépés nélkül, majd szépen lassan az egészből csak egy rossz emlék lesz és végül az egész megy a feledés homályába
Egész egyszerűen azért, mert ennek, ebben az esetben, így kell történnie
Lehet ez is,de lehet,hogy nem. Te milyen infók alapján jelented ki teljes határozottsággal,hogy esélytelen. ChatMagus programozó volt,hogy látna bele a pénzügyekbe,pénzmozgásokba? Ha nem próbáljuk meg,akkor még az esélyét is elvesztjük,hogy megtudjunk többet. Én ezt nem értem,miért ne lehetne megpróbálni?
1. Összegyűjteni a tagokat.
2. Szakembert fogadni
3. Lépni és bizonyítékokat gyüjtögetni

Lehet,hogy valóban neked lesz igazad ,de senkiben nem marad rossz érzés,hogy nem próbálta meg. Azért az igazságtalanságot nem lehet csak úgy lenyelni,ahogy ti kezelitek . Vagy ti jogban jártasak vagytok? :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

chatMagus írta:De messze nem biztos, hogy ez az utolsó ami életben volt, de nekem most csak ez van meg...

Köszi! :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta: Igen, és ez általában bele is van foglalva, hogy megtehetik (lásd nagyobb PTC oldalak).
Ugyanakkor elsősorban a magyar/angol törvények az irányadóak,így egy szerződésben nem írhatsz olyan dolgokat,ami ütközik azzal. Tehát ,ha a vizsgálat gyanút talál,hogy csalás történt ezt nem írja felül az a bejegyzés az ÁSZFben.hogy mindent megtehetünk,nincs felelősségünk. Első a törvény betűje,ezért kell jogász.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

xenosz2 írta:
idlig írta: Igen, és ez általában bele is van foglalva, hogy megtehetik (lásd nagyobb PTC oldalak).
Ugyanakkor elsősorban a magyar/angol törvények az irányadóak,így egy szerződésben nem írhatsz olyan dolgokat,ami ütközik azzal. Tehát ,ha a vizsgálat gyanút talál,hogy csalás történt ezt nem írja felül az a bejegyzés az ÁSZFben.hogy mindent megtehetünk,nincs felelősségünk. Első a törvény betűje,ezért kell jogász.
Ebben szerintem tévedsz...

Ha Te egy ÁSZF-ben elfogadsz valamit, azt nem írja felül semmi.
És minden weboldalra annak az országnak a törvényei vonatkoznak, ahol a weboldalt tároló szerver fizikailag található, tehát valószínűleg a magyar hatóságok nem is foglalkozhatnak ezzel.

De ezt 100% biztonsággal csak egy erre szakosodott nemzetközi jogban jártas jogász / ügyvéd tudná megmondani.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

csille.PNG
És mi mit kaptunk a megvásárolt mini csomag vagy egyebek után? Volt valami bizonyítékunk ? SEMMI !!!!
tALÁN aki befizetett számlára az lekérheti a bankjától.
íme !!!!!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát ügyvéd kell nincs mese,de előbb trombitáljuk össze a károsultakat. Én annyit még hozzáteszek,hogy a paypal átutalások is lehetnek bizonyítékok,hisz minden paypal átutalás mögött KELL lennie egy banki tranzakciónak is.hisz valós bankszámláról kerül valós bankszámlára nem virtuálisan. MO-on pld az UNICREDIT vezeti a PP számlákat,megnéztem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:Zoli szerintem hagyd, semmi értelme
ChatMagus, aki itt bárkinél többet tud a dologról, elmondta a lényeget.
Nem tudják, vagy nem akarják megérteni
Inkább szélmalomharcot folytatnak úgy, hogy még szélmalom sincs...... :)
De én pontosan megjósolom a folytatást, páran pörögnek még a dolgon egy ideig, mindenféle konkrét lépés nélkül, majd szépen lassan az egészből csak egy rossz emlék lesz és végül az egész megy a feledés homályába
Egész egyszerűen azért, mert ennek, ebben az esetben, így kell történnie
Lehet ez is,de lehet,hogy nem. Te milyen infók alapján jelented ki teljes határozottsággal,hogy esélytelen. ChatMagus programozó volt,hogy látna bele a pénzügyekbe,pénzmozgásokba? Ha nem próbáljuk meg,akkor még az esélyét is elvesztjük,hogy megtudjunk többet. Én ezt nem értem,miért ne lehetne megpróbálni?
1. Összegyűjteni a tagokat.
2. Szakembert fogadni
3. Lépni és bizonyítékokat gyüjtögetni

Lehet,hogy valóban neked lesz igazad ,de senkiben nem marad rossz érzés,hogy nem próbálta meg. Azért az igazságtalanságot nem lehet csak úgy lenyelni,ahogy ti kezelitek . Vagy ti jogban jártasak vagytok? :)
Először is köszönöm a királyi többest :D
Nem vagyok jogász, de talán valamivel jártasabb vagyok a jogban, mint itt a legtöbben (hsz-ok bizonyítják), plusz elég jól ismerem az embereket ;)

xenosz, egy dolgot árulj el nekem, neked mennyi pénzed ragadt bent?
End of the story
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

mindig módosították a szabályokat, csak azt nem , hogy a KÖZÖS KOCKÁZAT VISELÉS, na evvel be voltak biztosítva,
Habár engem ez nem érdekelt ,mert a fiokom törölte 3000 dollár profittal, volt egy külön megállapodásunk , hogy fizessen fű alatt, némi fenyegetéssel rá bírtam venni , hogy nem az egész berakott pénzem buktam hanem egy kevéskét csak.
Akkor fizetett nekem amikor telefonon felhivtam és anyáztam neki . Sajnos másképp nem ment a dolog .
Paypalon megvan minden tranzakció szám , le lehet kérni .
Összetrombitálni? Nehéz lesz , mindenki a homokba dugja a fejét csak , írogat és ez lesz a vége, én szóltam pár ismerősnek , ha nem érdekli őket akkor én tovább nem erőlködöm, saját költségemre nem fogok ügyvédhez járni és a szálakat felgöngyölíteni
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Rám számíthat mindenki. Kezdjünk bele...
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Egy kis szabályzat kiegészítés. Tavaly novemberi hírlevélben találtam.
Meg úgy emlékszem, hogy a kifizetések szavatolásának dátuma már 2017 volt, az utóbbi időben.

Szabályzat ismertető

Regisztrációddal a szabályzatban foglaltakat elfogadod!
Tudomásul veszed befektetés esetén a közös kockázat viselés tényét, mely nemzetközileg minden befektetésnél elfogadott.

A hirdetőrendszer és a felhasználó kockázatviselése a kifizetésekkel kapcsolatban közös!
Hirdetőrenszerünk a világ legnagyobb fogadóirodáival meglévő affiliate programokra épül.
A Kifizetéseket csak meglévő partnerprogramjaink/szerződéseink müködése és teljesülése esetén szavatoljuk, de garanciát nem tudunk vállalni rájuk!

Weboldalunk egy automata weboldal hirdető rendszer!
A reklám bevételeinkből partnereink weboldalainak látogatásáért tagságoknak megfelelően, eltérő jutalékot fizetünk ki.
A Hunbux partnerprogram a felhasználó által ténylegesen befizett összeg maximum 300% ig fizet ki jutalékot!
Befizetés nélkül maximum 5 kikérést teljesítünk, maximum 25 USD erejéig.
A jutalékok kifizetési határideje a partnereink kifizetési szokásaihoz, és a teljesítési határidőkhöz igazodik! (8-90 munkanap)
A beérkezett hirdetések összegéből folyósítjuk a kikért jutalékokat!
Minden felhasználó szabad akaratából és saját felelősségére dönti el, hogy ingyenes tagságot, vagy fizetős státuszt választ, referenseket bérel.
Honlapunk fizetős státuszokért, a szabályzatban feltüntetett szolgáltatásokat biztosítja.
A Befektetett összegek kockázat viselését a felhasználó és a Hirdető rendszert működtető cég közösen vállalja!
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Persze közös a rizikó, de azért az nonszensz hogy minden befektetés bukott ügy volt. Akkor hónapok alatt tönkre ment volna az oldal szvsz.
Blond
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.04.29. 09:01
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: Blond »

Ahol a cég be lett jegyezve ott lehet feljelentést tenni és kérni az esetleges intézkedést a tulajdonosok ellen.De erre csak a befektetőknek van némi esélye illetve csalásért a felhasználók is panaszt tehetnek.Tehát hajrá aki szeretne élni a lehetőséggel az tegye meg,bár minél jobban telik az idő a felelősök a nyomokat és a bizonyítékokat próbálják eltüntetni.
Valaki felvállalná e kis közösség képviseletét?
Blond
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.04.29. 09:01
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: Blond »

A szabályzatban a kifizetésekre garanciát vállaltak.A következőképpen: A Hunbux a kifizetéseket 100%-ban garantálja,teljesíti maximum 90 napos átfutási idővel.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:
xenosz, egy dolgot árulj el nekem, neked mennyi pénzed ragadt bent?
Nekem semmi. Illetve néhány tíz cent,amit még 2 éve kattoltam össze az oldalon ,aztán hagytam sorsára. Nagyon kevés volt a kereset és a kifizetési minimumok is magasak voltak számomra. Igazából azon ritka oldalak közé tartozott ez nálam,amelyik sosem érdekelt igazán,bár elvileg sokan stabilnak állították be,de így félig megismerve nekem úgy tünt itt a lényeg a befektetés volt a tulajok számára,így alakították a keresetet és a minimumot is,hogy ne érje meg ingyenesként.

Amúgy meg az igazságérzetem szólal meg. Másrészt meg az a keserűség,hogy ebben az országban a csalóknak áll a világ és ami az igazán elszomorító,hogy az emberek ezt hagyják is. Pedig ez rettentő káros . De általában is a társadalom ,inkább azt tekinti bolondnak,aki szóvá meri tenni,hogy becsapták,vagy egyszerűen csak cinikusan hallgatnak. Általánosan elterjedt,hogy csak,akkor háborodunk fel,ha az igazságtalanság velünk történik. Míg,ha mással,akkor maximum szavakban elégedetlenkedünk,aztán el is felejtjük,sorsára hagyjuk az ügyet. Hány és hány esetben halljuk,hogy az emberek akkor sem segítenek,ha épp az orruk előtt ér valakit sérelem.

Ez az elvi része, a másik a logikusabb része,hogy meg kell ragadni az esélyt az igazságszolgáltatásra,vagy arra,hogy kiderüljön mik történtek. Én úgy gondolom már az is eredmény,ha valamiféle nyomozás elindul,kiderülnek eddig ismeretlen szálak. Lelkileg is könnyebb feldolgozni a veszteséget,ha megtettünk mindent annak esetleges visszaszerzésre. A másik,hogy az igaz felelősség is kiderülhet,felelősökkel.

Ami nagyon fontos,hogy ennek nyoma lesz. itt a fórumon pld. Szerintem ez is egyfajta okulás azoknak,akik benne voltak a csalásban,hisz örökké meg lesz található majd későb ba nevük és,hogy mit tettek. Természetesen majd ezt le lehet majd menteni több helyre is. nyílván,ha a vádak be is lesznek valamiképp bizonyatva. Nemcsak pénz,hanem erkölcsi kár is érte itt a befektetőket,így az utóbbi orvoslására reális esély látszik

De mondom itt csak a jog útján lehet és kell lépni. Hogy mennyi a naivitás a hsz-kben sztem ez nem számít,hisz a jogász úgyis rendet tesz,megmondja mi az ábra.

És mi van,ha nem lehet tenni semmit (de erre most nem szabad gondolni)? Akkor is megmarad itt mementónak ez az ügy. Aki PTC-re adja a fejét az járhat így is,remélhetőleg sokak okulására...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

babos77 írta: Összetrombitálni? Nehéz lesz , mindenki a homokba dugja a fejét csak , írogat és ez lesz a vége, én szóltam pár ismerősnek , ha nem érdekli őket akkor én tovább nem erőlködöm, saját költségemre nem fogok ügyvédhez járni és a szálakat felgöngyölíteni
Pár ember már most rendelkezésre áll,és hagyjatok egy kis időt arra,hogy továbbiak csatlakozzanak. Meglátod,ha lesz egy nagyobb számú társaság,még azok is esetleg meggondolhatják magukat,akik eddig azt mondták,nem érdekli őket.
Nem muszáj most rögtön ügyvédet fogadni pár hét,hónap múlva ha összejönnek a nevek ,elérhetőségek,illetve a csoport is felduzzad elég lesz,akkor kitárgyalni ki lépjen a közösség nevében,vagy ha esetleg ismertek ügyvédeket,akik ingyen is hajlandók tanácsot adni az is megfelelő.
Legelső,hogy lefektessük azokat a helyeket,ahol összegyűlünk. Egy zárt csoport már van. Kéne még nyílt csoport,esetleg egy fórum,vagy önálló weboldal,blog,amit egyben lehet hirdetni és szépen összejönnek majd a károsultak,majd egy helyen összejönni kitárgyalni. A lényeg,hogy kis türelem kell még,amíg nem lesztek/leszünk többen.Kialakulnak a kommunikációs helyek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ps:
Ez a fórum jó kiindulási alapnak,de egy saját tulajdonú oldal kell mindenképp.
Zárt csoport már van:
https://m.facebook.com/groups/753898354 ... _sidenav=1

17en már vannak.
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

xenosz2 írta:
babos77 írta: Összetrombitálni? Nehéz lesz , mindenki a homokba dugja a fejét csak , írogat és ez lesz a vége, én szóltam pár ismerősnek , ha nem érdekli őket akkor én tovább nem erőlködöm, saját költségemre nem fogok ügyvédhez járni és a szálakat felgöngyölíteni
Pár ember már most rendelkezésre áll,és hagyjatok egy kis időt arra,hogy továbbiak csatlakozzanak. Meglátod,ha lesz egy nagyobb számú társaság,még azok is esetleg meggondolhatják magukat,akik eddig azt mondták,nem érdekli őket.
Nem muszáj most rögtön ügyvédet fogadni pár hét,hónap múlva ha összejönnek a nevek ,elérhetőségek,illetve a csoport is felduzzad elég lesz,akkor kitárgyalni ki lépjen a közösség nevében,vagy ha esetleg ismertek ügyvédeket,akik ingyen is hajlandók tanácsot adni az is megfelelő.
Legelső,hogy lefektessük azokat a helyeket,ahol összegyűlünk. Egy zárt csoport már van. Kéne még nyílt csoport,esetleg egy fórum,vagy önálló weboldal,blog,amit egyben lehet hirdetni és szépen összejönnek majd a károsultak,majd egy helyen összejönni kitárgyalni. A lényeg,hogy kis türelem kell még,amíg nem lesztek/leszünk többen.Kialakulnak a kommunikációs helyek.
Ha ügyvédhez akartok fordulni engem is érdekel a dolog. De az anyagi kereteim igen szűkösek. Tehát az lenne a legjobb ha több százan vagy ezren fognánk össze. Akkor fejenként csak 1-2 ezer Ft lenne az ügyvédi költség. Az már mindenki számára elviselhető összeg. Tehát most a legfontosabb a toborzás !!!!
fcseh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.04.21. 10:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: fcseh »

xenosz2 írta:Ps:
Ez a fórum jó kiindulási alapnak,de egy saját tulajdonú oldal kell mindenképp.
Zárt csoport már van:
https://m.facebook.com/groups/753898354 ... _sidenav=1

17en már vannak.
Kész van a jógifórumon a HunBux károsultak topikja. Remélhetőleg jogászok is olvassák majd:
http://www.jogiforum.hu/forum/17/40442
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

És akkor itt leszögezem, hogy most elő lehetne kotorni Gyetkó úrat is a függöny mögül, mert ő is becsapott pár 100 embert,
Engem kifizetett , de azért tudok olyanokat akiknek 125-150 dollár befektetett pénz maradt bent .
Ez nem csalás? Itt sem voltak szabályok csak az amit ők diktáltak.
Nem mellesleg még neki járt a kis pofija , hogy új oldal, paypal stopjja van , disputok bla bla , aztán egyszer eltünt mint szürke szamár a ködben .
Húzta az időt , hogy szépen csendben eltünjön, feledésbe merüljön az ügy és lám -lám bejött neki . :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

fcseh írta: Ha ügyvédhez akartok fordulni engem is érdekel a dolog. De az anyagi kereteim igen szűkösek. Tehát az lenne a legjobb ha több százan vagy ezren fognánk össze. Akkor fejenként csak 1-2 ezer Ft lenne az ügyvédi költség. Az már mindenki számára elviselhető összeg. Tehát most a legfontosabb a toborzás !!!!
Bár én nem vagyok éríntett,szívesen beszállok a Te általad említett összeggel havonta. Ez nem olyan sok pénz. Én reálisnak érzem a százas nagyságrendű tagságot. A szerencse a szerencsétlenségben,hogy itt nagyszámú károsultról van szó. Könnyen össze fog jönni úgy vélem,és mondom az első időben a tagok keresése a szempont. Majd,ha kezdünk elegen leszünk/lesztek bele lehet fogni az első ügyvédi díj összeszedésébe. Továbbá az ügynek egy összefoglalása is jó lenne,amit kitehetnénk netre, Pld egy blogon + károsultak csoportjának elérhetőségei. Érdemes lenne ezen is gondolkozni közben,h milyen kommunikációs csatorna lenne a legmegfelelőbb. Egyelőre úgy gondolom ez a zárt csoport legyen,aztán meglátjuk mennyiben felhasználóbarát.

Személy szerint továbbá abban tudok segíteni,hogy PTC oldalakon a szabad kreditjeim ezen összefoglaló oldal hirdetésre fordítsam. Az összefoglaló oldal egy magyar és angol nyelvű változatban mehetne egy oldalon,vagy két külön is lehetne. Ezúton jó lenne,hogy aki angolul folyékonyan beszél és ír közülünk segítsen az esetleges nem magyar károsultakkal való kommunikációban. Valamennyire én is tudok angolul autodidakta módon :) de azért az messze nem elég sajnos,viszont toborozni tudok arra jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2015.04.29. 12:04-kor.
kercsike
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 18:02
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kercsike »

Mit gondoltok, mi a helyzet a NAV-val? Nem lenne jogában vizsgálódni? Hiszen többek között magyar bankszámlára érkező összegekről is van szó, amit valószínűleg nem adóztak le becsületesen! De ha a paypalos pénzekre gondolunk, azoknak is egy részét csak kibankolta! Ha a NAV utána nézne a dolognak, ő nem indítana el hivatalból valamit? Bár az érintett elhunyt, de ki tudja, hogy ebben az esetben milyen szabályokat kell alkalmazniuk?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kercsike írta:Mit gondoltok, mi a helyzet a NAV-val? ...
Ez mind a jogászra vár sztem,de amit mondasz nagyon is kézenfekvő,hisz MO-on össznépi játék az adócsalás :D így könnyen elképzelhető,hogy Putz úr és esetleges társai is éltek ilyen eszközzel. Ami Paypalt illeti véleményem szerint az is bankszámlához kötött,hisz minden pénz ,ami Paypalon van szükségképpen egy bankszámlán van ,de mondom ez mind jogi szakértelmet kíván.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég